Детальніше

Ганфорт краплі очні 3 мл №1

Обліковий номер: 428120

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Allergan (Ірландия)

Виробник: Allergan (Ірландия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11121/01/01

Назва російською: Ганфорт™ капли глаз. по 3,0 мл во флак.-кап. №1

Мiжнародна назва : Тимолол+біматопрост

Форма выпуску: Капли

Дiюча речовина : Тимолол

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ГАНФОРТ&reg

(GANFORT)

Склад:

діючі речовини: біматопрост тимололу малеат

допоміжні речовини: лимонна моногідрат натрію гідрофосфат гептагідрат натрію хлорид кислота хлористоводнева або натрію гідроксид вода очищена.

Лікарська форма. Краплі очні.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний або світло-жовтий розчин.

Фармакотерапевтична група. Засоби що застосовуються в офтальмології. Протиглаукомні та міотичні засоби. Тимолол комбінації.

Код АТХ S01E D51.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ганфорт

(PGF) біматопрост не впливає ні на один з відомих типів рецепторів простагландину. Механізм зниження ВОТ біматопросту включає посилення відтоку внутрішньоочної рідини через трабекулярну сітку і від увеосклеральних відділів ока.

Тимолол знижує ВОТ за рахунок зменшення продукування внутрішньоочної рідини. Точний механізм дії тимололу не встановлений можливо він пов' язаний із пригніченням синтезу циклічного аденозинмонофосфату (ц-АМФ) і спричиняється ендогенною стимуляцією бета-адренергічних рецепторів.

Біматопрост знижує ВОТ з піковим гіпотензивним ефектом помітним приблизно через 12 годин після застосування тимолол досягає пікового гіпотензивного ефекту через приблизно 1-2 години. Обидва засоби як біматопрост так і тимолол значно знижують ВОТ після першої ж інстиляції.

Гіпотензивний ефект препарату Ганфорт не поступається ефекту який досягається за допомогою допоміжної терапії із застосуванням біматопросту (1 раз на добу) і тимололу (двічі на добу).

Фармакокінетика.

Системна абсорбція препарату мінімальна не відрізняється як при комбінованому лікуванні так і при прийомі кожного з компонентів препарату окремо.

У дослідженнях in vitro біматопрост добре проникав у рогівку ока і склеру. Середній коефіцієнт проникності в рогівку становив 3 24 х 10-6-6 см/сек. При місцевому застосуванні очних крапель біматопросту спільна системна дія є дуже низькою без акумуляції. При інстиляції 0 03 % розчину біматопросту по 1 краплі в обидва ока здорової людини 1 раз на добу протягом 2 тижнів максимальна концентрація біматопросту в плазмі крові досягалася протягом 10 хвилин після застосування і протягом 1 5 години його концентрація в плазмі крові знижувалася нижче рівня визначення (0 025 нг/мл). Середні значення Cmax0-24

Біматопрост помірно розподіляється в тканинах і об' єм системного розподілу у людини при досягненні урівноваженої концентрації речовини становив 0 67 л/кг. Біматопрост знаходиться переважно у плазмі крові.


Близько 67 % введеної дози біматопросту виводилося із сечею причому лише незначна частка виділялась у вигляді незміненої речовини. 25 % дози виводилося через шлунково-кишковий тракт причому 15-40 % у вигляді незміненої речовини.
0-24

Тимолол

Тимолол незначною мірою зв' язується з білками плазми крові (~ 60 %).

Тимолол частково метаболізується у печінці і виводиться разом з метаболітами через нирки. Після перорального прийому тимолол піддається передсистемному помірному метаболізмові (~ 50 %) і тільки невелика кількість незміненої речовини виводиться із сечею разом з метаболітами.

У хворих яким проводили хірургічне лікування катаракти після інстиляції очних крапель у вигляді 0 5 % розчину пік концентрації тимололу у внутрішньоочній рідині через 1 годину становив 898 нг/мл. Деяка кількість речовини препарату потрапляє у системний кровотік. Період напіврозпаду тимололу у плазмі крові становить приблизно 4-6 годин.

0 03 % біматопрост і 0 5 % тимолол 1 раз на добу вранці протягом 7 днів.

Середні значення фармакокінетичних параметрів і пов' язані з ними змінні величини були дуже схожі для біматопросту при монотерапії та при застосуванні комбінованої терапії що вказує на відсутність взаємодії речовина-речовина для біматопросту.

0-24год та періоду напіввиведення тимололу між застосуванням комбінованого препарату і монотерапії.
За результатами двох трифазових досліджень безпеки та ефективності концентрації біматопросту в крові виміряні у пацієнтів з глаукомою та очною гіпертензією були аналогічні тим які спостерігаються у здорових суб' єктів також не спостерігалося значного системного накопичення препарату протягом 12 місяців.

Клінічні характеристики.

Показання.

Зниження внутрішньоочного тиску (ВОТ) у пацієнтів з відкритокутовою глаукомою і внутрішньоочною гіпертензією при недостатній ефективності монотерапії препаратами групи бета-адреноблокаторів або аналогів простагландину для місцевого застосування.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до тимололу біматопросту і допоміжних речовин що входять до складу препарату.

Синдром підвищеної реактивності дихальних шляхів включаючи бронхіальну астму у стадії загострення і перенесені епізоди в анамнезі тяжкі хронічні обструктивні бронхо-легеневі (ХОЗЛ) захворювання.

Синусова брадикардія синдром слабкості синусового вузла синоатріальна блокада атріовентрикулярна блокада ІІ і ІІІ ступенів що не контролюється за допомогою кардіостимулятора клінічно виражена серцева недостатність кардіогенний шок.

Особливі заходи безпеки.

Препарат Ганфорт

- пацієнтам з гострим запаленням очей (наприклад при увеїті) з огляду на можливість посилення запалення

- хворим із ризиком виникнення набряку макули включаючи цистоїдний макулярний набряк. Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам з афакією псевдофакією із розривом задньої капсули кришталика пацієнтам із відомим ризиком виникнення набряку макули (після інтраокулярних операцій при оклюзії вен сітківки запальних захворюваннях ока і діабетичній ретинопатії).

Порушення з боку органів зору. Перед початком лікування пацієнтів слід поінформувати про можливий ріст вій потемніння повік або періокулярної зони та посилення пігментації райдужної оболонки ока (коричневого кольору) оскільки такі реакції спостерігалися під час лікування біматопростом та Ганфортом. Підвищена пігментація райдужки може набути постійного характеру навіть після припинення застосування препарату і може призвести до відмінностей між виглядом очей якщо лікувалося лише одне око.

Консервант бензалконію хлорид який входить до складу препарату Ганфорт може спричиняти подразнення очей.

Пацієнтів які носять м' які контактні лінзи потрібно повідомити про те що слід їх зняти до інстиляції препарату а одягнути їх знову можна через 15 хвилин після застосування.

.

Щоб уникнути травми очей і забруднення очних крапель слід уникати контакту края дозатора флакона з оком або прилеглими тканинами.

Можливий ріст волосся в тих зонах де препарат неодноразово вступає у контакт з поверхнею шкіри. Тому важливо застосувати препарат Ганфорт відповідно до інструкцій щоб уникнути його стікання по щоці або по інших ділянках шкіри.

За результатами досліджень 0 03 % офтальмологічного розчину біматопросту у пацієнтів з глаукомою та очною гіпертензією було продемонстровано що часте застосування більше однієї дози біматопросту на добу може зменшити гіпотензивний ефект. У пацієнтів які застосовують очні краплі біматопросту з іншими аналогами простагландину слід контролювати зміни ВОТ.

Застосування препарату не досліджували у хворих із запальними захворюваннями очей неоваскулярною запальною закритокутовою глаукомою вродженою глаукомою та вузькокутовою глаукомою.

Як і при місцевому застосуванні інших офтальмологічних препаратів можлива системна абсорбція активних речовин препарату Ганфорт(біматопрост і тимолол) хоча посилення системної абсорбції окремих активних речовин не спостерігалося.

Серцеві захворювання. Ганфорт слід з обережністю застосовувати пацієнтам які мають серцево-судинні захворювання (наприклад ішемічна хвороба серця стенокардія Принцметала серцева недостатність) і гіпотонію оскільки можливе погіршення стану таких хворих.

Судинні розлади. Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам з тяжкими порушеннями периферичного кровообігу (хвороба Рейно).

Повідомлялося про розлади діяльності дихальної системи включаючи смерть через бронхоспазм у пацієнтів хворих на астму після застосування деяких офтальмологічних бета-блокаторів.

Ганфорт слід з обережністю призначати пацієнтам з хронічними обструктивними бронхо-легеневими захворюваннями (ХОЗЛ) легкого або середнього ступеня тяжкості лише у тому випадку якщо очікувана користь перевищує потенційний ризик для пацієнта.

Анафілактичні реакції.

Цукровий діабет. Препарати що є блокаторами бета-адренергічних рецепторів слід застосовувати з обережністю хворим схильним до спонтанних нападів гіпоглікемії або хворим на цукровий діабет (особливо при нестабільній формі діабету) оскільки бета-блокатори можуть маскувати ознаки і симптоми гострої гіпоглікемії.

Гіпертиреоїдизм. Бета-адренергічні блокатори можуть також маскувати ознаки гіпертиреозу.

Захворювання рогівки. Блокатори бета-адренорецепторів для офтальмологічного застосування можуть спричиняти сухість очей тому слід з обережністю призначати їх пацієнтам із захворюваннями рогівки.

Відшарування сітківки.

Інші бета-адреноблокатори. Слід проявляти обережність при одночасному застосуванні з системними бета-адреноблокаторами через можливість адитивних ефектів на системну бета-блокаду. Слід уважно спостерігати за реакцією цих пацієнтів. Не рекомендується одночасне використання двох місцевих бета-адреноблокаторів.

Хірургічна анестезія. Офтальмологічні бета-блокатори можуть негативно впливати на компенсаторну тахікардію і підвищувати ризик розвитку гіпотензії при використанні у поєднанні з анестетиками. Анестезіолога слід поінформувати про застосування пацієнтом препарату Ганфорт.

Функціонування печінки та нирок. Застосування препарату Ганфорт хворим із порушенням функції печінки та нирок не досліджували тому при лікуванні пацієнтів цих груп необхідно дотримуватися обережності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Досліджень взаємодії не проводили.

Бета-адреноблокатори. Пацієнти які отримують системні бета-адренергічні блокатори (наприклад перорально або внутрішньовенно) і Ганфорт

Антигіпертензивні/серцеві глікозиди. Існує можливість адитивних ефектів що здатні призвести до артеріальної гіпотензії та/або вираженої брадикардії при застосуванні очних крапель що містять бета-адреноблокатори при одночасному застосуванні з блокаторами кальцієвих каналів антиаритмічних (включаючи аміодарон) дигіталісних глікозидів парасимпатоміметиків гуанетидіну та інших антигіпертензивних речовин.

Мідріатичні речовини. Хоча тимолол має незначний вплив на розмір зіниці або взагалі не впливає на нього інколи надходять повідомлення про випадки мідріазу при застосуванні тимололу з мідріатичними засобами такими як адреналін.

Інгібітори CYP2D6.

Якщо застосовувати Ганфорт з іншими офтальмологічними препаратами необхідно робити 5-хвилинну перерву між інстиляціями кожного з лікарських засобів. При цьому будь-яку офтальмологічну мазь або гель слід застосовувати в останню чергу.

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Достатніх даних щодо застосування фіксованої кобінації біматопрост/тимолол вагітним жінкам немає. Ганфорт

Біматопрост

Достатніх клінічних даних щодо застосування вагітним жінкам немає. Дослідження на тваринах показали наявність репродуктивної токсичності при застосуванні високих матернотоксичних доз.

Тимолол

Епідеміологічні дослідження не виявили мальформативних ефектів але показали ризик затримки внутрішньоутробного розвитку при пероральному застосуванні бета-блокаторів. Крім того у новонароджених спостерігалися ознаки та симптоми бета-блокади (наприклад брадикардія артеріальна гіпотензія дихальна недостатність та гіпоглікемія) якщо бета-блокатори застосовувалися до пологів. Якщо Ганфорт застосовувався до пологів новонароджений повинен знаходитись під ретельним наглядом протягом перших днів життя. Дослідження на тваринах із застосуванням тимололу показали репродуктивну токсичність при дозах значно вищих за ті які застосовувалися б у клінічній практиці.

Годування груддю

Тимолол

Біматопрост

Невідомо чи проникає біматопрост у грудне молоко людини але дослідження на щурах показали наявність біматопросту у молоці годуючих щурів. Ганфорт не слід застосовувати жінкам які годують груддю.

Фертильність

Даних щодо впливу препарату на фертильність людини немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Ганфорт має незначний вплив на можливість керувати автотранспортом або іншими механізмами. Як і при застосуванні інших офтальмологічних препаратів якщо при закапуванні виникає тимчасове затуманення зору слід зачекати поки зір відновиться перед тим як керувати автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Ганфорт застосовувати місцево у око.

По 1 краплі закапувати у кон' юнктивальний мішок ураженого ока 1 раз на добу вранці.

Як і у випадку застосування інших очних крапель для зменшення можливого системного всмоктування рекомендується злегка притиснути пальцем внутрішній край нижньої повіки біля носа протягом щонайменше 1 хвилини одразу після закапування.

Застосування пацієнтам літнього віку.

Дані щодо безпеки та ефективності застосування препарату пацієнтам літнього віку є аналогічними до даних інших дорослих пацієнтів.

Діти.

Безпеку та ефективність застосування препарату Ганфортдітям не досліджували.

Препарат не слід призначати пацієнтам віком до 18 років.

Передозування.

Про випадки передозування препарату Ганфорт людям не повідомлялося. Якщо трапилося передування слід застосувати симптоматичну та підтримуючу терапію.

При випадковому проковтуванні препарату Ганфорт

При передозуванні тимололу спостерігаються наступні симптоми: брадикардія артеріальна гіпотензія бронхоспазм головний біль запаморочення задишка зупинка серця. У випадку ниркової недостатності тимолол повністю не виводиться при гемодіалізі.

Побічні реакції.

Наступні побічні реакції можуть виникати при застосуванні препарату Ганфорт (у кожній групі побічні реакції представлені у порядку зниження їх серйозності).

Частота побічних реакцій які вказані нижче визначена наступним чином:

Дуже часто

Часто

Нечасто

Рідко

Дуже рідко

Невідомо

Частота не може бути визначена

Системи органів

Частота

Побічні реакції

З боку нервової системи

Часто

Головний біль запаморочення.

З боку органів зору

Дуже часто

Часто

Поверхневий крапковий кератит ерозія рогівки відчуття печіння в очах свербіж повік відчуття поколювання в очах відчуття стороннього тіла сухість очей еритема повік біль в очах світлобоязнь виділення з очей порушення зору погіршення гостроти зору блефарит набряк повік подразнення очей сльозотеча ріст вій.

Нечасто

Невідомо

Цистоїдний макулярний набряк.

З боку дихальної системи органів грудної клітки та середостіння

Часто

Риніт.

Нечасто

Задишка.

Невідомо

Бронхоспазм (особливо у пацієнтів з існуючими бронхоспазматичними захворюваннями).

З боку шкіри та підшкірних тканин

Часто

Пігментація повік збільшення росту волосся гіперпігментація періокулярної зони.

Додаткові побічні реакції зазначені нижче були зафіксовані з активними речовинами біматопрост і тимолол і можливі при застосуванні Ганфорту:

Біматопрост

Системи органів

Побічні реакції

З боку органів зору

З боку судин

Гіпертензія.

Загальні розлади та розлади у місці застосування

Слабкість.

З боку шлунково-кишкового тракту

Нудота.

З боку системно-органного класу

Негативна функціональна проба печінки.

Тимолол

Як і при місцевому застосуванні інших офтальмологічних препаратів можлива системна абсорбція активних речовин препарату Ганфорт(біматопрост і тимолол).

Додаткові побічні реакції які були зафіксовані при місцевому застосуванні бета-блокаторів і можуть виникнути при застосуванні Ганфорту наведені нижче:

Системи органів

Побічні реакції

З боку імунної системи

Системні алергічні реакції включаючи ангіонабряк кропивницю локалізоване та загальне висипання свербіж анафілаксію.

З боку обміну речовин та системи травлення

Гіпоглікемія.

З боку психіки

З боку нервової системи

З боку органів зору

З боку серцевої системи

Атріовентрикулярна блокада зупинка серця аритмія брадикардія серцева недостатність застійна серцева недостатність біль у грудях посилене серцебиття набряк.

З боку судин

Гіпотензія синдром Рейно холодні руки та стопи.

З боку дихальної системи органів грудної клітки та середостіння

Кашель.

З боку шлунково-кишкового тракту

Дисгевзія нудота діарея розлад шлунка сухість у роті біль у животі блювання.

З боку шкіри та підшкірних тканин

Облисіння псоріатичні висипання або посилення псоріазу висипання на шкірі.

З боку статевих органів та молочної залози

Сексуальна дисфункція зниження лібідо.

Загальні розлади та розлади у місці застосування

Загальна слабкість/втома.

Побічні реакції на краплі очні які містять фосфати.

Термін п

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ганфорт краплі очні 3 мл №1

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ганфорт краплі очні 3 мл №1

Обліковий номер : 428120

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Allergan (Ірландия)

Виробник : Allergan (Ірландия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11121/01/01

Назва російською : Ганфорт™ капли глаз. по 3,0 мл во флак.-кап. №1

Мiжнародна назва : Тимолол+біматопрост

Форма выпуску : Капли

Дiюча речовина : Тимолол

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО