Детальніше

Габантин 300 мг капсули №30

Обліковий номер: 424936

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7323/01/03

Назва російською: Габантин 300 капсулы по 300 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Габапентин

Форма выпуску: Капсулы

Дiюча речовина : Габапентин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Опис

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

Габантин 300

(Gabantin 300)

Склад:

діюча речовина: габапентин

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна крохмаль кукурудзяний тальк

склад капсули: желатин титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Протиепілептичні засоби.

Код АТС N03A Х12.

Клінічні характеристики.

Показання.

Епілепсія. Як монотерапія при лікуванні парціальних судомних нападів з вторинною генералізацією або без неї у дорослих та дітей віком 12 років.

Як додаткова терапія при лікуванні парціальних судомних нападів з вторинною генералізацією або без неї у дорослих і дітей віком від 6 років.

Лікування периферичного неврологічного болю при постгерпетичній невралгії або діабетичній невралгії у дорослих.

Протипоказання.

Гіперчутливість до габапентину або до будь-якого з компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози.

Внутрішньо незалежно від прийому їжі запиваючи достатньою кількістю води.

На самому початку лікування дорослим і дітям віком від 12 років рекомендується схема титрування наведена у таблиці 1.

Таблиця 1

1-й день

2-й день

3-й день

Епілепсія.

Хворі на епілепсію потребують тривалої терапії. Дозування визначається відповідно до індивідуальної переносимості та ефективності препарату. Коли на думку лікаря виникає необхідність у зменшенні дози припиненні прийому препарату або його заміни альтернативним засобом це необхідно проводити поступово впродовж мінімум одного тижня.

Дорослі та діти віком від 12 років.

Діти віком від 6 до 12 років.

Невропатичний біль у дорослих.

Безпека терапії тривалістю довше 5 місяців при лікуванні периферичного невропатичного болю не вивчалась. При необхідності застосування габапентину при лікуванні периферичного невропатичного болю більше 5 місяців лікар має оцінити клінічний стан пацієнта і визначити необхідність додаткового лікування.

У випадку пропуску чергової дози препарату пропущену дозу необхідно прийняти за умови що прийом наступної дози буде не раніше ніж через 4 години. В іншому випадку пропущену дозу приймати не слід.

Для пацієнтів з ослабленим загальним станом організму з низькою масою тіла після трансплантації органів дозу габапентину слід титрувати повільніше шляхом застосування лікарської форми з меншим дозуванням препарату або збільшенням інтервалу між підвищенням дози.

Пацієнти літнього віку (старше 65 років).

Пацієнти з порушенням функції нирок.

У пацієнтів з порушенням функції нирок або тих які знаходяться на гемодіалізі рекомендується корегування дози як описано в таблиці 2.

Таблиця 2

Дози габапентину у дорослих залежно від функції нирок

Кліренс креатиніну (мл/хв)

Загальна добова дозаa (мг/добу)

900-3600

50-79

600-1800

30-49

300-900

15-29

150b-600

c

150b-300

a

b Призначати у дозі 300 мг через день.

c

Пацієнти які знаходяться на гемодіалізі.

Побічні реакції.

Інфекції та інвазії:

З боку крові та лімфи:

З боку імунної системи:

З боку метаболічних процесів:

Психічні порушення:

З боку нервової системи:

З боку органів зору:

З боку органів слуху:

З боку серцево-судинної системи:

З боку дихальної системи:

З боку травної системи:

З боку шкіри і підшкірної клітковини:

З боку опорно-рухового апарату:

З боку сечовидільної системи:

З боку репродуктивної системи:

Загальні порушення:

Інше: випадки травм переломи.

Повідомлялося про міопатію з підвищеними рівнями креатиніну у пацієнтів на гемодіалізі з нирковою недостатністю останньої стадії.

Передозування.

При цьому не зважаючи на розвиток деяких симптомів (запаморочення діарея двоїння в очах порушення мовлення сонливість летаргія) випадків загрозливого стану для хворого не було і він нормалізувався після симптоматичної терапії. Знижене всмоктування габапентину у високих дозах зменшує його токсичність при передозуванні.

Передозування габапентином у комбінації з депресантами ЦНС може призвести до коми.

Залежно від клінічної картини можна провести гемодіаліз хоча накопичений досвід показує що в цьому немає необхідності. Гемодіаліз може бути показаний пацієнтам з тяжкими порушеннями функції нирок.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Габантин не слід застосовувати у період вагітності при вирішенні питання стосовно призначення препарату у період вагітності необхідно оцінити очікувану користь для матері та можливий ризик для плода.

Діти.

Габантин показаний лише для лікування дітей з епілепсією: як додаткова терапія для дітей старше 6 років як монотерапія для дітей старше 12 років.

Особливості застосування.

При появі симптомів панкреатиту прийом препарату необхідно припинити.

Різке припинення терапії протиепілептичними препаратами може спровокувати збільшення частоти нападів.

Як і у випадку з іншими протиепілептичними препаратами у деяких пацієнтів може спостерігатися збільшення частоти або поява нових видів нападів при застосуванні габапентину. Спроби відмови від супутньої терапії протиепілептичними препаратами при лікуванні пацієнтів з рефрактерною патологією які отримують більше одного протиепілептичного препарату з метою перейти на монотерапію габапентином рідко є успішними.

Препарат неефективний для лікування абсансних епілептичних нападів і може навіть погіршити їх перебіг у деяких пацієнтів. Тому пацієнтам зі змішаними нападами включаючи абсанси габапентин слід призначати з обережністю.

Слід уважно спостерігати за появою ознак суїцидальних намірів та поведінки у пацієнтів які приймають протиепілептичні засоби і при необхідності проводити відповідне лікування.

У випадку порушення функції нирок дозу габапентину підбирати відповідно до кліренсу креатиніну.

Системних досліджень щодо застосування габапентину пацієнтам віком 65 років або старшим не проводилося однак існуючі дані вказують на те що у пацієнтів літнього віку можуть частіше виникати сонливість периферичні набряки астенія.

Ефекти тривалого (довше 36 тижнів) лікування габапентином на здатність до навчання інтелект і розвиток у дітей та підлітків вивчені недостатньо. Тому користь від пролонгованої терапії має бути ретельно зважена стосовно потенційного ризику такого лікування.

Лабораторні тести.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Габапентин діє на центральну нервову систему і може спричиняти сонливість запаморочення та інші схожі симптоми. Це може виявитися потенційно небезпечним для пацієнтів які керують автотранспортом або виконують інші потенційно небезпечні роботи що потребують особливої уваги і швидкості психомоторних реакцій. Особливо це стосується періодів на початку лікування і після підвищення дози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Оскільки габапентин практично не звязується з білками сироватки крові не метаболізується не індукує окиснювальні ферменти печінки імовірність його взаємодії з іншими лікарськими засобами дуже низька. Можливе одночасне застосування Габантину з іншими протиепілептичними препаратами (фенітоїн карбамазепін вальпроати фенобарбітал) взаємодія між ними не виявлена.

Габантин не впливає на ефективність пероральних контрацептивних препаратів що містять норетиндрон або етинілестрадіол.

При одночасному застосуванні з антацидними засобами що містять алюміній і магній біодоступність габапентину зменшується приблизно на 24 %. У зв' язку з цим рекомендується приймати Габантин не раніше ніж через 2 години після прийому антацидних засобів.

При сумісному застосуванні з морфіном концентрація габапентину у крові може підвищуватися. Необхідний ретельний нагляд за станом пацієнта для виявлення проявів пригнічення центральної нервової системи таких як сонливість. При цьому доза морфіну або габапентину має бути належним чином скоригована.

Пробенецид не впливає на екскрецію габапентину нирками.

При сумісному застосуванні з циметидином кліренс габапентину незначною мірою знижується однак це не має клінічної значущості.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Габапентинясованим. Незважаючи на те що габапентин структурно подібний до ГАМК він не є ГАМК-міметиком оскільки не зв' язується ні з ГАМКА ні з ГАМКВ-рецепторами не інгібує зворотнє захоплення ГАМК чи деградацію ГАМК за участю ГАМК-трансамінази. Він не взаємодіє з потенціал-залежними натрієвими каналами з бензодіазепіновими рецепторами з центрами звязування збуджувальних нейротрансмітерів не впливає на катехоламінові ацетилхолінові чи опіатні рецептори. Таким чином габапентин має абсолютно новий механізм дії звязуючись з високоспецифічними центрами у ЦНС які мають білкову природу локалізовані переважно у неокортексі і не мають спорідненості з іншими протиепілептичними засобами.

Габапентин також ефективно купірує невропатичний біль.

Фармакокінетика.

%:

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

Термін придатності.

3 роки.

Умови зберігання.

У недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ˚С.

Упаковка.

По 10 капсул у блістері по 3 або 6 блістерів у пачку картонну.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження. Україна 03124 м. Київ бул. І. Лепсе 8.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Габантин 300 мг капсули №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Габантин 300 мг капсули №30

Обліковий номер : 424936

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник : Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7323/01/03

Назва російською : Габантин 300 капсулы по 300 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Габапентин

Форма выпуску : Капсулы

Дiюча речовина : Габапентин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО