Детальніше

Фленокс розчин для ін'єкцій 8000 анти-Ха МО шприц 0,8 мл №2

Обліковий номер: 355932

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/13119/01/01

Назва російською: Фленокс® раствор д/ин. по 0,8 мл (8000 анти-ха мо) в шпр., блис. №2

Мiжнародна назва : Еноксапарин натрій

Форма выпуску: Раствор

Дiюча речовина : Эноксапарин натрий

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ФЛЕНОКС&reg

(FLENOX)

Склад:

діюча речовина: еноксапарин натрію

1 мл розчину містить: 10000 анти-Ха МО що еквівалентно 100 мг еноксапарину натрію

2000 анти-Ха МО/ 0 2 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 20 мг

4000 анти-Ха МО/0 4 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 40 мг

6000 анти-Ха МО/0 6 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 60 мг

8000 анти-Ха МО/0 8 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 80 мг

допоміжні речовини

Лікарська форма. Розчин для ін' єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або світло-жовтого кольору рідина.

Фармакотерапевтична група. Антитромботичні засоби. Група гепарину. Еноксапарини.

Код АТХ В01А В05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

При застосуванні у профілактичних дозах еноксапарин не має значного впливу на аЧТЧ (активований частковий тромбопластиновий час).

При застосуванні лікувальних доз препарату аЧТЧ може бути пролонгований та у 1 5-2 2 раза перевищувати контрольний час максимальної активності. Ця пролонгація відображає залишкову антитромбінову активність.

Лікування гострого інфаркту міокарда з підйомом сегмента ST у комбінації з тромболітичним засобом у хворих яким проводять подальшу коронарну ангіопластику а також у хворих яким цю процедуру не проводять.

Перевага еноксапарину з точки зору первинної кінцевої точки показника була беззастережною незалежно від підгрупи (вік стать локалізація інфаркту міокарда діабет або інфаркт міокарда в анамнезі тип призначеного тромболітика та проміжок часу між появою перших клінічних ознак та початком лікування).

Еноксапарин продемонстрував значну перевагу порівняно з нефракціонованим гепарином з точки зору первинного критерію ефективності як у хворих які перенесли коронарну ангіопластику у 30-денний період після включення у дослідження (10 8 % порівняно з 13 9 % 23 % зниження відносного ризику) так і у хворих яким коронарну ангіопластику не проводили (9 7 % порівняно з 11 4 % на 15 % зниження відносного ризику).

Частота виникнення масивних кровотеч до 30-го дня була достовірно вищою у групі еноксапарину (2 1 %) порівняно з групою гепарину (1 4 %). Частота шлунково-кишкових кровотеч була вища у групі еноксапарину (0 5 %) ніж у групі гепарину (0 1 %) тоді як частота внутрішньочерепних крововиливів в обох групах була однаковою (0 8 % у випадку еноксапарину порівняно з 0 7 % у випадку гепарину).

Фармакокінетика.

Фармакокінетичні параметри препарату оцінюються за змінами анти-Ха та анти-IIа активності у плазмі крові у часі у рекомендованих діапазонах доз.

Біодоступність.

У рекомендованому діапазоні доз фармакокінетика еноксапарину є лінійною. Відмінності у показниках в окремого пацієнта та між пацієнтами досить незначні. Після повторного підшкірного введення здоровим добровольцям 40 мг (0 4 мл 4000 анти-Ха МО) один раз на добу рівноважний стан був досягнутий на 2-й день при цьому середня активність еноксапарину була майже на 15 % вищою ніж та що спостерігалася при одноразовому введенні. Стабільні рівні активності еноксапарину є досить прогнозованими при введенні одноразових доз. Після повторного підшкірного введення 1 мг/кг (100 анти-Ха МО/кг) два рази на добу рівноважний стан був досягнутий у період між 3-ім та 4-им днем при цьому середня АUС була на 65 % вища ніж та що спостерігалася при одноразовому введенні а максимальна та мінімальна анти-Ха активність становила 1 2 та 0 52 анти-Ха МО/мл відповідно. Відповідно до показників фармакокінетики еноксапарину натрію ця різниця у досягненні рівноважного стану очікується також і для терапевтичного діапазону доз.

Розподіл. Об' єм розподілу еноксапарину натрію за анти-Ха активністю становить приблизно 5 л і майже відповідає об' єму крові що циркулює.

Метаболізм. Метаболізм еноксапарину відбувається переважно у печінці (шляхом десульфатизації та деполімеризації).

Виведення. Після підшкірної ін' єкції період напіввиведення за анти-Ха активністю у низькомолекулярних гепаринів є більш тривалим порівняно з цим показником у нефракціонованих гепаринів.

Еноксапарин та його метаболіти виводяться із сечею (ненасичуваний механізм) а також із жовчю.

Групи підвищеного ризику

Пацієнти літнього віку. Оскільки у цій віковій категорії спостерігається фізіологічне зниження функції нирок то елімінація є більш повільною. Це не впливає на дозування або режим введення при профілактичному лікуванні. У пацієнтів віком від 75 років дуже важливо систематично контролювати функцію нирок за допомогою формули Кокрофта перед початком лікування препаратами НМГ.

окремих випадках може бути корисним проведення моніторингу анти-Ха активності з метою виключення можливості передозування якщо еноксапарин застосовувати у лікувальних дозах.

Клінічні характеристики.

Показання.

лікування гострого інфаркту міокарда з підйомом/елевацією сегмента ST у комбінації з тромболітичним засобом у хворих яким можливе подальше застосування коронарної ангіопластики а також у хворих яким цю процедуру не проводять.

Протипоказання.

Для доз 2000 анти-Ха МО/ 0 2 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 20 мг

4000 анти-Ха МО/0 4 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 40 мг

6000 анти-Ха МО/0 6 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 60 мг

8000 анти-Ха МО/0 8 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 80 мг

не можна застосовувати

підвищена чутливість до еноксапарину гепарину або його похідних включаючи інші низькомолекулярні гепарини

органічні ураження органів з імовірністю виникнення кровотечі

клінічно значуща активна кровотеча

активна виразка шлунка або дванадцятипалої кишки

хворим які отримують гепарин для лікування а не для профілактики місцево-регіонарна анестезія при планових хірургічних втручаннях не застосовується.

загалом не рекомендований у таких випадках

у перші 24 години після внутрішньомозкового крововиливу.

бажано не призначати у профілактичних дозах Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

1.Ацетилсаліцилова кислота у знеболювальних жарознижувальних і протизапальних дозах.

2.Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) (системне застосування).

3. Декстран 40 (парентеральне введення).

8000 анти-Ха МО/0 8 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 80 мг

загалом не рекомендований у таких випадках

Не рекомендується застосовувати препарат у наступних випадках:

-гострий обширний ішемічний інсульт головного мозку з втратою свідомості або без. Якщо інсульт спричинено емболією у перші 72 години після інсульту еноксапарин застосовувати не можна ефективність лікувальних доз НМГ все ще не визначено незалежно від причини обширності ураження або тяжкості клінічних проявів інфаркту головного мозку

-гострий інфекційний ендокардит (крім деяких захворювань серця спричинених емболією)

-

Крім того цей препарат загалом не рекомендується

2. Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) (системне застосування).

3. Декстран 40 (парентеральне застосування).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Певні лікарські засоби або терапевтичні класи можуть сприяти розвитку гіперкаліємії: солі калію калійзберігаючі діуретики інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту інгібітори ангіотензину ІІ нестероїдні протизапальні засоби гепарини (низькомолекулярні або нефракціоновані гепарини) циклоспорин та такролімус триметоприм.

Ризик її виникнення зростає якщо вищевказані лікарські засоби застосовують одночасно.

Пацієнти літнього віку (віком від 65 років).

Небажані комбінації.

З ацетилсаліциловою кислотою

З нестероїдними протизапальними засобами включаючи кеторолак (системне застосування)

Комбінації що потребують запобіжних заходів.

З : посилення антикоагулянтного ефекту. При заміні гепарину пероральним антикоагулянтом слід посилити клінічний нагляд.

Комбінації які слід враховувати.

З інгібіторами агрегації тромбоцитів (інші крім ацетилсаліцилової кислоти у знеболювальних жарознижувальних та протизапальних дозах НПЗЗ): абсиксимаб ацетилсаліцилова кислота в антиагрегантних дозах при кардіологічних та неврологічних показаннях берапрост клопідрогель ептифібатид ілопрост тиклопідин тирофібан: підвищений ризик виникнення кровотечі.

Пацієнти віком до 65 років.

Комбінації які слід враховувати.

Комбіноване застосування лікарських засобів що впливають на різні фази гемостазу підвищує ризик виникнення кровотечі. Отже незалежно від віку хворого слід проводити постійний моніторинг клінічної картини та у разі необхідності виконувати лабораторні аналізи коли призначають профілактичні дози НМГ одночасно з пероральними антикоагулянтами інгібіторами агрегації тромбоцитів (абсиксимаб НПЗЗ ацетилсаліцилова кислота у будь-якій дозі клопідрогель системні глюкокортикостероїди ептифібатид ілопрост тиклопідин тирофібан) та тромболітичними засобами.

Особливості застосування.

Низькомолекулярні гепарини не є взаємозамінними препаратами оскільки вони відрізняються за молекулярною масою питомими значеннями активності проти фактора Ха дозуванням. Потрібно приділяти увагу та дотримуватися конкретних способів застосування рекомендованих для кожного з препаратів низькомолекулярних гепаринів.

Запобіжні заходи при застосуванні.

Кровотеча.

Функція нирок.

Перед початком лікування низькомолекулярним гепарином дуже важливо оцінити функцію нирок зокрема у хворих віком від 75 років шляхом визначення кліренсу креатиніну за допомогою формули Кокрофта та найостанніших показників вимірювання маси тіла.

Для пацієнток ця формула повинна бути скоригована шляхом множення отриманого результату на 0 85.

Якщо сироватковий креатинін виражається у мг/мл отримане значення необхідно помножити на коефіцієнт 8 8.

Пригнічення секреції альдостерону.

Гепарин може пригнічувати секрецію альдостерону наднирковими залозами особливо у пацієнтів з цукровим діабетом хронічною нирковою недостатністю попередньо існуючим метаболічним ацидозом підвищеним рівнем калію у плазмі крові а також у пацієнтів які приймають препарати калію. Ризик гіперкаліємії збільшується з тривалістю терапії але зазвичай є зворотним. У пацієнтів з підвищеним ризиком цього ускладнення рівень калію у плазмі крові необхідно виміряти до початку лікування гепарином та регулярно контролювати у подальшому особливо якщо лікування подовжене понад 7 днів.

Лабораторні показники.

Контроль кількості тромбоцитів.
Гепарин-індукована тромбоцитопенія (ГІТ).

Через наявність такого ризику необхідно визначати кількість тромбоцитів незалежно від терапевтичних показань та дози що застосовується.

Слід запідозрити виникнення ГІТ якщо кількість тромбоцитів не перевищує 150 000/мм3 та/або якщо спостерігається зменшення кількості тромбоцитів на 30-50 % порівняно з попереднім аналізом крові. ГІТ розвивається переважно з 5-го по 21-й день після початку лікування гепарином (найчастіше виникає приблизно на 10 день).

В усіх випадках виникнення ГІТ є невідкладним станом який вимагає консультації зі спеціалістом.

Будь-яке значне зменшення кількості тромбоцитів (на 30-50 % порівняно із початковими показниками) є попереджувальним сигналом навіть якщо показник не досяг критичного рівня. Якщо спостерігається зниження кількості тромбоцитів то в усіх випадках повинні бути вжиті такі заходи:

1) негайне повторне проведення підрахунку кількості тромбоцитів для отримання підтвердження

2)припинення лікування гепарином якщо отримані результати підтверджують зниження кількості тромбоцитів або навіть вказують на її збільшення якщо іншої очевидної причини цього не виявлено.

Для проведення тесту на агрегацію тромбоцитів іn vitroіn vitro або імунологічного дослідження при проведенні якого виникають труднощі оскільки існує лише кілька спеціалізованих лабораторій які можуть проводити такі тести а їх результати можна отримати у кращому випадку тільки через кілька годин. Проте ці дослідження необхідні оскільки можуть допомогти діагностувати подібне ускладнення бо ризик виникнення тромбозу при продовженні лікування гепарином дуже високий

Якщо продовження антикоагулянтної терапії є дуже важливим гепарин слід замінити на антитромботичний засіб що належить до іншої хімічної групи наприклад натрію данапарид або гірудин призначений у лікувальних або профілактичних дозах індивідуально для кожного пацієнта.

Перехід на пероральні антикоагулянти може проводитися тільки після того як кількість тромбоцитів повернулася до норми оскільки існує при застосуванні пероральних антикоагулянтів ризик погіршення перебігу тромбозу.

Оскільки існує певний проміжок часу доки пероральний антикоагулянт досягне максимуму своєї дії слід продовжувати введення гепарину у постійній дозі стільки скільки потрібно щоб МНС у двох послідовно виконаних аналізах залишалося у необхідних терапевтичних межах.

Ці ситуації переважно стосуються лікувальних

  • значними відхиленнями маси тіла від норми (дуже мала маса тіла і навіть кахексія ожиріння)
  • кровотечами нез' ясованої етіології.

На відміну від цього моніторинг лабораторних показників не рекомендований при застосуванні профілактичних доз якщо НМГ застосовувати відповідно до терапевтичних рекомендацій (зокрема щодо тривалості лікування) або під час проведення гемодіалізу.

Питання про проведення повторних досліджень анти-Ха активності з метою визначення рівнів гепарину в крові наприклад через кожні 2 чи 3 дні слід вирішувати індивідуально залежно від результатів попереднього дослідження. Слід також розглянути можливість коригування дози НМГ.

Анти-Ха активність що спостерігається залежить від виду НМГ та режимів дозування.

Це середнє значення було розраховане у клінічних дослідженнях під час яких вивчення анти-Ха активності проводилося хромогенним (амідолітичним) методом.

Деякі НМГ спричиняють помірне збільшення показника АЧТЧ. Оскільки клінічне значення цього тесту не встановлене немає необхідності проводити моніторинг лікування з його урахуванням.

Ризик цих рідкісних явищ може зростати при тривалому післяопераційному використанні епідуральних катетерів.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Фленокс розчин для ін'єкцій 8000 анти-Ха МО шприц 0,8 мл №2

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Фленокс розчин для ін'єкцій 8000 анти-Ха МО шприц 0,8 мл №2

Обліковий номер : 355932

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Фармак ОАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/13119/01/01

Назва російською : Фленокс® раствор д/ин. по 0,8 мл (8000 анти-ха мо) в шпр., блис. №2

Мiжнародна назва : Еноксапарин натрій

Форма выпуску : Раствор

Дiюча речовина : Эноксапарин натрий

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО