Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Флексіка Альфа Лайф капсули №60
Спеціальна ціна 918,00 ₴ Звичайна ціна 1 020,00 ₴
U-Liva Nutrition (Індія)
Код товару:
781121
У список

Флексіка Альфа Лайф капсули №60

U-Liva Nutrition (Індія)
Упаковка В наявності
Спеціальна ціна 918,00 ₴ Звичайна ціна 1 020,00 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 2000 грн
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Укр Пошта
від 39 грн
2-5 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник U-Liva Nutrition (Індія)
Форма товару Капсули
шт. 1
Кількість в упаковці 60
Бренд Флексіка
код моріону 908867
Промо Так
Призначення Для суглобів, кісток та м'язів
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція

Флексіка Альфа Лайф (Flexica Alpha Life) інструкція по застосуванню

Склад

1 капсула масою 928 мг (mg) містить:

Активний інгредієнт

Кількість на капсулу

NRV%*

Метилсульфонілметан (MSM)

500 мг ( mg )

**

Босвелія пильчаста ( Boswellia serrata ), екстракт живиці ( стандартизований за загальним кількості босвелієвих кислот 70%)

250 мг ( mg )

**

Колаген (тип II, неденатурований )

20 мг ( мг )

**

Цинк (у формі цинку сульфату )

7,5 мг ( mg )

75

Манган (у формі сульфату мангана )

1 мг ( mg )

50


Допоміжні речовини: діоксид кремнію.

Склад капсули: желатин.

Без ГМО.

* Добові референсні величини споживання вітамінів та мінеральних речовин (для осіб віком від 18 років), закон «Про інформацію для споживачів про харчові продукти», документ 2639-VIII.

** Добову дозу не встановлено.

Поживна цінність на 100 г (g) продукту: енергетична цінність (калорійність) - 310 кДж (kJ) / 73,82 ккал, жири - 0 г (g), вуглеводи - 0 г (g), білки - 0,29 г (g).

Опис

Flexica (Флексика) є додатковим джерелом метилсульфонілметану (MSM), босвельєвої кислоти та інших біологічно активних речовин з пильчастої босвелії (Boswellia serrata (індійський ладан), а також неденатурованого колагену II типу та мінералів мангона мангану (марганцю) нотканевих структур організму.

Метилсульфонілметан (MSM) представляє собою сіркоорганічний поєднання з широким спектром властивостей у людському організмі. Сірка входить до складу цистеїну – амінокислоти та відповідно до складу пептидів та білків, сформованих за участю цією амінокислоти. Роль цистеїну полягає у формуванні кератинів, білків сполучною тканини, що формують хрящі, шкіру та кістки. Сірка, яка є основним компонентом MSM, грає важливу роль у виробленні колагену та глюкозаміну, необхідних для здоров'я кісток та суглобів, краси шкіри та нігтів, а також у виробництві імуноглобулінів, які допомагають нашої імунної системі.

Прийом метилсульфонілметану (MSM) впливає на різні показники здоров'я: зменшення запалення та болі в суглобах і м'язах, швидше відновлення після виснажливих тренувань, збереження гнучкості та зменшення скутості в суглобах і шиї, поліпшення еластичності шкіри, сухожиль, стану волосся. MSM підтримує нормальне функціонування фасціального апарату (інтегральної структури опорно- рухової системи, що пронизує всі м'язи, огортає судини та нервові волокна та виконує опорну та трофічну функції) і може застосовуватися як anti-age (попереджувальний старіння) компонент раціону.

Екстракт живиці босвелі пильчастої або індійського ладана (Boswellia serrata) застосовується для зменшення набряки, зняття спазмів та болів у суглобах та полегшення їх рухливості. Живиця босвелії століттями використовувалася у традиційній аюрведичної медицині для лікування запальних станів; містить ефірні олії, цукру та пентациклічні терпенові кислоти. Босвельєві кислоти виявляють здатність інгібувати синтез 5-ліпооксигенази, що зменшує продукцію медіаторів запалення в тканинах суглобів та хрящів та інгібувати мікросомальну простагландин-Е-синтетазу-1 та серинову протеазу (катепсин G). Таким чином, ці два ферменти можуть бути молекулярними мішенями для босвелових кислот, при взаємодії з ними зменшується продукція речовин, що підтримують запалення і це пояснює протизапальні властивості босвелієвих кислот.

Колаген є найбільш поширеним білком в організмі, відповідає за гнучкість та міцність суглобів і кісток, загоєння та рубцювання ушкоджень шкіри та внутрішніх органів, пружність та зовнішній вигляд шкір, нігтів. У дорослих людей 95% колагену II типу міститься в суглобах, де він є основним структурним компонентом гіалінового хряща суглобових поверхонь, менше кількість - в інших тканинах, таких як пульпозне ядро міжхребцевого диска та сітківка, склера та кришталик очі. Дієтична добавка Flexica (Флексика) містить неденатурований колаген типу II для перорального прийому з метою нормалізації функціонального стану суглобів, зменшення скутості, підвищення гнучкості та амплітуди рухів, також для підтримки хрящових поверхонь, міжхребцевих дисків під час фізичних навантажень, спортивних.

Неденатурований колаген II типу Виготовляється з грудинного хряща курки, при всмоктуванні в кишечнику він контактує з імунокомпетентними клітинами в пеєрових бляшках. Взаємодія неденатурованого колагену II типу з Т- лімфоцитами пеєрових бляшок приводить до них активації – вони набувають функції Т- регуляторних клітин. З кровотоком, навчені реагувати на колаген II типу, Т- регуляторні клітини розносяться по тілу. Коли вони розпізнають колаген типу II у суглобовому хряще, виділяють протизапальні медіатори (цитокіни), такі як бета- трансформуючий фактор росту (TGF-бета), інтерлейкін 4 (IL-4) та інтерлейкін 10 (IL-10). Результатом цього взаємодії є зменшення проявів запалення в тканинах суглобів та покращення метаболізму суглобового хряща.

Дослідженнями встановлено, що на добу достатньо споживати 40 мг (mg) неденатурованого колагену II типу для полегшення дискомфорту в суглобах, а також покращення їх функції та гнучкості при тривалому прийомі.

Цинк відноситься до життєво необхідним мікроелементів, бере участь у процесах поділу клітин, синтез ДНК і білків, сприяє нормальному вуглеводному обміну та розвитку когнітивних здібностей; сприяє нормальному метаболізму жирних кислот, вітаміну А. Цинк сприяє підтримці нормального стану кісток, волосся, нігтів, шкіри, нормальної роботі імунної системи та, разом з вітаміном Е, захисту клітин від окисного стресу.

Манган (марганець), як і цинк, відноситься до життєво необхідним мікроелементів. Нестача мангану в організмі сприяє розвитку рахіту, ламкості кісток та суглобів. Біологічна роль мангану полягає у сприянні нормальному обміну енергії, підтримці стану кісток та сполучної тканини. Завдяки своїм сильним окисним властивостям манган у складі ферментних систем організму також сприяє захисту клітин від окисного стресу.

Властивості

 • Підтримання нормального функціонування та стану суглобів, зв'язок, сухожиль і фасцій.
 • При набряках, скутості та запаленні суглобів, болях у м'язах та суглобах
 • Нутрицевтична підтримка при дегенеративних змінах хребта, міжхребцевих дисків, при шийному остеохондрозі
 • Для відновлення після значних фізичних навантажень (спортивні тренування, важкий фізична праця)
 • Для підтримки пружності та еластичності шкіри, стану волосся і нігтів, нормального функціонування шкіри.

Показання

Дієтична добавка Flexica (Флексіка) рекомендована як нутрицевтичній підтримки:

 • для підтримки здоров'я при запаленнях, болю та набряку в суглобах;
 • особам, яким внаслідок малорухливого стилю життя та/ або тривалого перебування у вимушеній позі властиві відчуття скутості та дискомфорту в суглобах, шиї та хребті;
 • під час важкого фізичної праці та інтенсивних тренувань для кращого збереження повноцінності рухових функцій;
 • особам, які проходять терапію нестероїдними протизапальними засобами та/ або протиревматичними препаратами;
 • у період відновлення після травм кінцівок та суглобів, хребта, сухожилля;
 • як складова anti-age програм та програм роботи з фасціями.

Спосіб застосування та дози

По 1 капсулі двічі на добу під час їжі, запиваючи достатнім кількістю питний води. Перед застосуванням необхідна консультація лікаря. Рекомендована тривалість Вживання 2-6 місяців. При необхідності курс можна повторити через деяке час.

Протипоказання

Не є лікарським засобом.

Не перевищувати вказане кількість (порцію) для щоденного споживання. Не рекомендується особам з підвищеною чутливістю до компонентів продукту.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміни повноцінного раціону харчування. Дієтичні добавки не замінюють здоровий спосіб життя.

Зберігати у недоступному для дітей місці . Містить вологопоглинач (силікагель), немає.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковка при температурі не вище 25°C.

Зберігати у захищеному від вологи місці.

Не використовувати після закінчення терміну придатності, вказаної на упаковці.

Форма випуску

По 60 капсул у HDPE флаконі. По 1 флакону у картонній коробці .

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку