Детальніше

Езопрам 20 мг таблетки №30

Обліковий номер: 355965

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Actavis Group (Ісландія)

Виробник: Actavis Group (Ісландія)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7029/01/04

Назва російською: Эзопрам таблетки, п/плен. обол., по 20 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Есциталопрам

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Эсциталопрам

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЕЗОПРАМ

(EZOPRAM)

Склад:

1 таблетка містить есциталопраму оксалату еквівалентно есциталопраму 10 мг або 20 мг

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна кремнію діоксид колоїдний безводний тальк натрію кроскармелоза магнію стеарат оболонка: Opandry 03F2846 White: гіпромелоза тітану діоксид (Е 171) макрогол 600.

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Антидепресанти. Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС). Код АТС N06A B10.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування:

  • великих депресивних епізодів
  • панічних розладів з або без наявності агорафобії
  • соціальних тривожних розладів (соціальна фобія)
  • генералізованих тривожних розладів
  • обсесивно-компульсивних розладів.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до есциталопраму або до будь-якої з допоміжних речовин які входять до складу лікарського засобу

одночасне лікування неселективними незворотними інгібіторами моноаміноксидази (MАО) у зв' язку з ризиком розвитку серотонінового синдрому який проявляється збудженням тремором гіпертермією. Комбіноване лікування із застосуванням есциталопраму і зворотних інгібіторів МАО типу А (наприклад моклобеміду) або зворотних неселективних інгібіторів МАО (лінезолід) також протипоказано у зв' язку з ризиком розвитку серотонінового синдрому

відомий подовжений інтервал QT чи вроджений подовжений інтервал QT одночасне застосування з лікарськими засобами що подовжують інтервал QT

одночасне лікування пімозидом.

Спосіб застосування та дози.

Безпека застосування доз понад 20 мг на добу не була встановлена.

Езопрам застосовують дорослим внутрішньо 1 раз на добу незалежно від прийому їжі.

  • Великі депресивні епізоди.

Антидепресивний ефект зазвичай настає через 2-4 тижні. Після зникнення симптомів лікування необхідно продовжувати звичайно протягом 6 місяців з метою зміцнення ефекту.

  • Панічні розлади без або за наявності агорафобії.

Максимальний ефект при лікуванні панічних розладів досягається через 3 місяці. Термін лікування становить декілька місяців і залежить від тяжкості захворювання.

  • Соціальні тривожні розлади (соціальна фобія).

Полегшення симптомів як правило відбувається через 2-4 тижні лікування. Рекомендується продовжити лікування протягом 3 місяців. Довготривале лікування протягом 6 місяців попереджує рецидив і може призначатися з урахуванням індивідуальних проявів захворювання слід регулярно оцінювати переваги лікування.

  • Генералізовані тривожні розлади. Звичайно призначають 10 мг 1 раз на добу. Залежно від індивідуальної чутливості доза може бути збільшена максимум до 20 мг на добу. Рекомендується продовжити лікування протягом 3 місяців для зміцнення ефекту.

Довготривале лікування вивчалося протягом як мінімум 6 місяців у пацієнтів які приймали 20 мг на добу. Слід регулярно оцінювати користь від лікування та правильність дозування.

Обсесивно-компульсивні розлади (ОКР).

Пацієнти літнього віку (віком від 65 років).

Рекомендована добова доза для літніх людей дорівнює 5 мг. Залежно від індивідуальної чутливості та тяжкості депресії добова доза може бути збільшена до 10 мг на добу.

Ефективність есциталопраму при лікуванні соціальних тривожних розладів у людей літнього віку не вивчалась.

Ниркова недостатність.

Зниження функції печінки.

Для пацієнтів з печінковою недостатністю легкого та помірного ступеня рекомендована початкова доза протягом перших двох тижнів лікування становить 5 мг на добу. Залежно від індивідуальної реакції пацієнта доза може бути збільшена до 10 мг на добу. Пацієнтам з тяжким ступенем печінкової недостатності есциталопрам потрібно застосовувати з обережністю та при умові надзвичайно ретельного підбору доз.

Знижена активність цитохрому ізоферменту CYP2C19.

Для пацієнтів зі слабкою активністю ізоферменту CYP2C19 рекомендована початкова доза протягом перших двох тижнів лікування становить 5 мг на добу. Залежно від індивідуальної реакції пацієнта доза може бути збільшена до 10 мг на добу.

Припинення лікування.

Необхідно уникати різкого припинення лікування.

При припиненні лікування Езопрамом дозу слід поступово знижувати протягом 1-2 тижнів щоб уникнути реакції на припинення прийому препарату. Якщо в період зниження дози або після припинення лікування виникають нестерпні симптоми можна розглянути необхідність повернення до прийому попередньо призначених доз. Згодом лікар може продовжити зниження дози але більш поступово.

Побічні реакції.

Побічні ефекти проявляються найчастіше під час першого-другого тижня лікування і як правило прояви зменшуються при продовженні лікування.

З боку кровоносної та лімфатичної системи: тромбоцитопенія.

З боку імунної системи: анафілактичні реакції ангіоневротичний набряк.

З боку ендокринної системи: порушення секреції антидіуретичного гормону.

З боку харчування та обміну речовин: зниження або посилення апетиту збільшення маси тіла зменшення маси тіла гіпонатріємія анорексія2.

З боку психіки: тривога неспокій аномальні сни зниження лібідо у чоловіків і жінок аноргазмія у жінок скреготіння зубами під час сну збудження нервозність панічні напади сплутаність свідомості агресія деперсоналізація галюцинації манія суїцидальні думки суїцидальна поведінка1.

З боку нервової системи: головний біль безсоння сонливість запаморочення парестезія тремор порушення смаку порушення сну непритомність серотоніновий синдром дискінезія рухові розлади судоми психомоторний неспокій/акатизія2.

З боку органів зору: розширення зіниці затуманення зору.

З боку органів слуху: дзвін у вухах.

З боку серця: тахікардія брадикардія шлуночкова аритмія включаючи аритмію torsade de pointes подовження інтервалу QT електрокардіограми виникало переважно у пацієнтів жіночої статі з гіпокаліємією чи з існуючим подовженим інтервалом QT чи іншими серцевими захворюваннями.

З боку судинної системи: ортостатична гіпотензія.

Респіраторні розлади: синусити позіхання носова кровотеча.

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота діарея запор блювання сухість у роті шлунково-кишкові кровотечі (у т.ч. ректальні).

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: гепатит зміни функціональних печінкових тестів.

З боку шкіри та підшкірної клітковини

: артралгія міалгія.

: затримка сечовипускання.

З боку репродуктивної системи та молочних залоз: чоловіки: розлади еякуляції пріапізм імпотенція жінки: метрорагія менорагія галакторея.

Загальні розлади: втома пірексія набряк.

1 Про випадки суїцидальних думок та поведінки повідомлялося протягом лікування есциталопрамом або незабаром після його припинення.

2 Такі випадки відомі для засобів усього класу СІЗЗС.

Підвищений ризик переломів кісток

Згідно з доступними даними серед пацієнтів віком від 50 років існує підвищений ризик переломів кісток при застосуванні СІЗЗС та трициклічних антидепресантів. Механізм цього явища невідомий.

Симптоми відміни

Припинення лікування СІЗЗС (особливо раптове) звичайно призводить до симптомів відміни. Запаморочення сенсорні розлади (в т. ч. парестезія та відчуття удару струмом) розлади сну (в т. ч. безсоння та яскраві сновидіння) збудження або тривога нудота та/або блювання тремор сплутаність свідомості підвищене потовиділення головний біль діарея посилене серцебиття емоційна нестабільність дратівливість і порушення зору є найчастішими реакціями. Звичайно ці симптоми є легкими або середніми за тяжкістю та минущими однак у деяких пацієнтів можуть бути тяжкими та/або тривалими. Таким чином рекомендується поступове припинення лікування есциталопрамом шляхом зниження дози (див. розділ ).

Подовження інтервалу QT

Передозування.

Токсичність. Клінічні дані про передозування есциталопраму обмежені. Багато випадків спричинені одночасним передозуванням інших лікарських засобів. У більшості випадків симптоми були відсутні або мали слабку ступінь тяжкості. Повідомлення про летальні наслідки передозування есциталопраму є винятковими більшість із них включають одночасне передозування іншими препаратами. Прийом доз у межах 400-800 мг есциталопраму не спричиняв будь-яких тяжких симптомів.

Симптоми. Ознаки передозування есциталопраму головним чином проявляються з боку центральної нервової системи (від запаморочення тремору та ажитації до рідкісних випадків серотонінового синдрому судом і коми) шлунково-кишкової системи (нудота блювання) серцево-судинної системи (артеріальна гіпотензія тахікардія пролонгація інтервалу QT аритмія) та порушення електролітного балансу (гіпокаліємія гіпонатріємія).

Лікування. Специфічного антидоту не існує. Підтримка та забезпечення прохідності дихальних шляхів адекватна оксигенація та респіраторна функція. Промивання шлунка яке слід провести якомога швидше після перорального прийому препарату та застосування активованого вугілля. Рекомендується постійний моніторинг функцій серцево-судинної системи та основних показників стану організму в поєднанні із загальними симптоматичними підтримуючими заходами.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Клінічні дані щодо застосування есциталопраму для лікування вагітних обмежені.

Есциталопрам не слід призначати вагітним за винятком випадків коли після ретельного розгляду всіх недоліків і переваг була чітко доведена необхідність призначення препарату. Рекомендується ретельне обстеження новонароджених матері яких приймали есциталопрам протягом періоду вагітності особливо в третьому триместрі. У разі застосування препарату в період вагітності також слід уникати різкого припинення лікування.

У новонароджених матері яких приймали селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС)/селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну і норадреналіну (СІЗЗСН) на пізніх стадіях вагітності можливе виникнення таких симптомів: респіраторний дистрес ціаноз апное судоми температурна нестабільність проблеми з грудним вигодовуванням блювання гіпоглікемія артеріальна гіпертензія гіпотонія гіперрефлексія тремор нервове збудження дратівливість апатичність постійний плач сонливість і порушення сну. Такі симптоми можуть розвинутися як внаслідок надмірної серотонінергічної дії так і бути симптомами відміни. В більшості випадків прояви ускладнень виникають безпосередньо або незабаром (до 24 годин) після пологів.

Епідеміологічні дані засвідчили те що застосування СІЗЗС вагітним може підвищувати ризик стійкої легеневої гіпертензії у новонароджених.

Годування груддю

Припускається що есциталопрам проникає у грудне молоко. Тому на час лікування годування груддю рекомендується припинити.

Фертильність
Дані досліджень на тваринах показали що деякі СІЗЗС можуть впливати на якість сперми. Повідомлялось що у разі застосування деяких СІЗЗС людям зміни якості сперми є оборотними. Впливу на фертильність людини досі не спостерігалося.

Діти. Антидепресанти протипоказані для лікування дітей (віком до 18 років). Суїцидальну поведінку (суїцидальні спроби та суїцидальні думки) та ворожість (переважно агресію опозиційну поведінку та гнів) частіше спостерігали в ході клінічних випробувань серед дітей які приймали антидепресанти порівняно з тими які приймали плацебо. Якщо з клінічних міркувань рішення про призначення все ж таки прийнято потрібно забезпечити уважне спостереження за появою суїцидальних симптомів у пацієнта. Крім того немає даних про подальшу безпеку для дітей щодо росту статевого дозрівання та когнітивного й поведінкового розвитку.

Особливості застосування.

Наведені нижче особливі попередження та застереження поширюються на весь терапевтичний клас СІЗЗС.

Парадоксальна тривога

У деяких пацієнтів з панічними розладами на початку лікування СІЗЗС може спостерігатися посилення тривоги. Подібна парадоксальна реакція зазвичай зникає протягом двох тижнів лікування. Щоб зменшити ймовірність виникнення анксіогенного ефекту рекомендується призначати низькі початкові дози.

Судомні напади

Манія

СІЗЗС необхідно з обережністю застосовувати для лікування хворих з манією/гіпоманією в анамнезі. При появі маніакального стану СІЗЗС слід відмінити.

Цукровий діабет

У пацієнтів з цукровим діабетом лікування СІЗЗС може впливати на глікемічний контроль (гіпоглікемія або гіперглікемія). Може знадобитися коригування дози інсуліну або пероральних гіпоглікемічних засобів.

Суїцид або клінічне погіршення

Тому такі застереження доречні при лікуванні хворих з іншими психічними розладами.

Пацієнти із суїцидальною поведінкою в анамнезі ще до початку лікування мають найвищий ризик суїцидальних думок або спроб і потребують ретельного спостереження протягом лікування. Метааналіз досліджень виявив підвищений ризик суїцидальної поведінки серед пацієнтів віком до 25 років які приймали антидепресанти порівняно з тими які приймали плацебо. Уважний нагляд за пацієнтами з високим ризиком особливо необхідний на початку лікування та при зміні дозування.

Пацієнтів та їх оточуючих слід попередити про необхідність спостереження щодо будь-якого погіршення стану суїцидальної поведінки або думок і незвичних явищ у поведінці та у разі їх виникнення про необхідність негайної медичної консультації.

Акатизія

Гіпонатріємія

Під час застосування СІЗЗС повідомлялося про поодинокі випадки гіпонатріємії імовірно спричиненої порушеннями секреції антидіуретичного гормона (SIADH) яка зазвичай минала при подальшому лікуванні. Особлива обережність необхідна при лікуванні пацієнтів із груп ризику зокрема людей літнього віку з цирозом печінки та пацієнтів які паралельно застосовують лікарські засоби що можуть спричинити гіпонатріємію.

Крововиливи

Були отримані звіти про збільшення часу кровотечі і такі порушення як екхімоз гінекологічні кровотечі шлунково-кишкові кровотечі та інші кровотечі шкіри і слизових при застосуванні СІЗЗС. Тому необхідна обережність при лікуванні пацієнтів СІЗЗС особливо якщо вони одночасно застосовують пероральні антикоагулянти лікарські засоби з відомим впливом на функцію тромбоцитів (наприклад атипові антипсихотики та фенотіазини більшість трициклічних антидепресантів ацетилсаліцилову кислоту нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) тиклопідин дипіридамол) або у них є схильність до кровотеч.

ЕСТ (електросудомна терапія)

Клінічний досвід одночасного застосування СІЗЗС та ЕСТ обмежений тому рекомендується обережність.

Серотоніновий синдром

Повідомлялося про поодинокі випадки серотонінового синдрому у пацієнтів які застосовували СІЗЗС разом із серотонінергічними лікарськими засобами. Ознаками початку розвитку цього стану можуть бути такі симптоми як ажитація тремор міоклонус та гіпертермія. У цьому випадку необхідно терміново припинити прийом есциталопраму і розпочати симптоматичне лікування.

Звіробій

Одночасне застосування СІЗЗС та рослинних засобів які містять звіробій може призвести до підвищення частоти побічних реакцій.

Синдром відміни

Коронарна хвороба серця

Через обмеженість клінічного досвіду необхідна обережність при лікуванні пацієнтів із коронарною хворобою серця.

Подовження інтервалу QT

Про випадки пролонгації інтервалу QT повідомлялося під час медичного застосування переважно у пацієнтів з існуючим серцевим захворюванням. В одному з досліджень серед здорових добровольців у середньому відхилення інтервалу QTс від початкового рівня становило 4 3 мс при застосуванні 10 мг на добу та 10 7 мс при застосуванні 30 мг/добу.

Есциталопрам може спричинити розвиток дозозалежного подовження інтервалу QT. У післяреєстраційному періоді повідомлялося про подовження інтервалу QT шлуночкову аритмію включаючи аритмію torsade de pointes що виникала переважно у пацієнтів жіночої статі з гіпокаліємією або з існуючим подовженим інтервалом QT чи іншими серцевими захворюваннями.

Необхідно дотримуватися обережності у разі застосування препарату пацієнтам з вираженою брадикардією або пацієнтам з недавнім гострим інфарктом міокарда або некомпенсованою серцевою недостатністю. Електролітні порушення такі як гіпокаліємія та гіпомагніємія підвищують ризик розвитку злоякісних аритмій і повинні бути усунені до початку лікування есциталопрамом.

Пацієнтам зі стабілізованими лікуванням хворобами серця до початку лікування необхідно провести ЕКГ.

У разі появи ознак порушення серцевого ритму при застосуванні препарату есциталопраму лікування потрібно відмінити та провести ЕКГ.

Закритокутова глаукома

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Хоча есциталопрам не впливає на інтелектуальне або психомоторне функціонування будь-який психоактивний засіб може порушувати навички або здатність розсудливого мислення. Слід попередити пацієнтів про потенційний ризик впливу на керування автотранспортом або іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Протипоказані комбінації.

Неселективні незворотні інгібітори МАО

Повідомлялося про випадки серйозних реакцій у пацієнтів які приймали СІЗЗС у комбінації з неселективним незворотним ІМАО та у пацієнтів які щойно закінчили лікування СІЗЗС і розпочали прийом ІМАО. У деяких випадках розвинувся серотоніновий синдром.

Комбінація есциталопраму з неселективними незворотними ІМАО протипоказана. Лікування есциталопрамом слід починати через 14 днів після відміни незворотного ІМАО. Лікування неселективними незворотними ІМАО слід починати не раніше ніж через 7 днів після припинення прийому есциталопраму.

Зворотний селективний інгібітор МАО типу А (моклобемід)

Унаслідок ризику розвитку серотонінового синдрому застосування комбінації есциталопраму з інгібітором МАО типу А моклобемідом протипоказано. Якщо доведена необхідність цієї комбінації спочатку слід призначати мінімальні рекомендовані дози з ретельним клінічним моніторингом.

Лікування есциталопрамом можна розпочинати не раніше ніж через 1 добу після припинення прийому зворотного селективного інгібітору МАО моклобеміду.

Зворотний селективний інгібітор МАО (лінезолід).

Лікарські засоби що подовжують інтервал QT.

Фармакокінетичні та фармакодинамічні дослідження есциталопраму та лікарських засобів що подовжують інтервал QT не проводились. Додаткову дію есциталопраму та даних лікарських засобів не можна виключити. Таким чином одночасне застосування есциталопраму з лікарськими засобами що подовжують інтервал QT такими як антиаритмічні засоби класу ІА і ІІІ антипсихотичні засоби (включаючи похідні фенотіазину пімозид галоперидол) трициклічні антидепресанти деякі протимікробні засоби (в тому числі спарфлоксацин моксифлоксацин еритроміцин для внутрішньовенного застосування пентамідин антималярійні засоби особливо галофантрин деякі антигістамінні засоби (включаючи астемізол мізоластин) протипоказане.

Комбінації що потребують обережності

Селегілін

Серотонінергічні медичні препарати

Одночасне застосування із серотонінергічними лікарськими засобами (наприклад з трамадолом суматриптаном та іншими триптанами) може призвести до розвитку серотонінового синдрому.

Лікарські засоби які знижують судомний поріг

СІЗЗС можуть знижувати судомний поріг. Рекомендується обережність при одночасному застосуванні препаратів які обумовлюють зниження порога судом (наприклад антидепресантів (трициклічні СІЗЗС) нейролептиків (фенотіазини тіоксантени бутирофенони) мефлохіну бупропіону і трамадолу).

Літій триптофан

Оскільки зареєстровано випадки посилення дії при спільному застосуванні СІЗЗС і літію або триптофану рекомендується з обережністю одночасно призначати ці препарати.

Звіробій

Одночасне застосування СІЗЗС та рослинних засобів які містять звіробій може призвести до підвищення частоти побічних реакцій.

Антикоагулянти

Можлива зміна ефектів антикоагулянтів унаслідок одночасного застосування з есциталопрамом. Пацієнтам які приймають оральні антикоагулянти необхідно провести ретельний моніторинг системи згортання крові перед і після застосування есциталопраму.

Одночасне застосування нестероїдних протизапальних засобів може посилити схильність до кровотечі.

Етанол

Есциталопрам не має фармакодинамічної або фармакокінетичної взаємодії з етанолом але як і у випадку застосування інших психотропних лікарських засобів одночасний прийом есциталопраму з препаратами що містять етанол не рекомендується.

Лікарські засоби які можуть спричинити гіпокаліємію/гіпомагніємію

Вплив інших лікарських препаратів на фармакокінетику есциталопраму.

Метаболізм есциталопраму відбувається головним чином за участі CYP2C19 але в метаболізмі також задіяні CYP3A4 і CYP2D6 хоча й меншою мірою. Частковим каталізатором метаболізму основного метаболіту S-DCT (деметильованого есциталопраму) вважається ізофермент CYP2D6.

Сумісне застосування есциталопраму та омепразолу 30 мг 1 раз на добу (інгібітор CYP2C19) спричиняє помірне зростання (приблизно на 50 %) концентрації есциталопраму у плазмі крові.

Одночасне застосування есциталопраму і циметидину 400 мг 2 рази на добу (помірний загальний інгібітор ферментів) спричиняє помірне зростання (приблизно на 70 %) концентрації есциталопраму в плазмі.

Таким чином необхідно з обережністю призначати есциталопрам одночасно з інгібіторами цитохром CYP2C19 (наприклад з омепразолом езомепрозолом флувоксаміном лансопразолом тиклопідином) або циметидином. При одночасному застосуванні з вищезазначеними препаратами моніторинг побічних ефектів може спонукати до зменшення дози есциталопраму.

Вплив есциталопраму на фармакокінетику інших лікарських препаратів.

Одночасне застосування з дезипраміном (основний метаболіт іміпраміну) чи метопрололом призводить до дворазового збільшення плазмових рівнів цих двох субстратів CYP2D6. Есциталопрам спричиняє слабке пригнічення CYP2C19. Тому рекомендується обережність при сумісному призначенні лікарських препаратів метаболізм яких відбувається за участю CYP2C19.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

1A 5-HT2 допамінові D1 і D2121- мускаринові холінергічні бензодіазепінові та опіатні рецептори. Пригнічення зворотного захоплення 5-HT серотоніну є лише ймовірним механізмом дії що здатний пояснити фармакологічні та клінічні ефекти есциталопраму.

Фармакокінетика.

Абсорбція. Всмоктування практично повне і не залежить від їжі. Середній час досягнення максимальної концентрації (середнє Tmax) становить близько 4 годин. Абсолютна біодоступність есциталопраму очікується на рівні 80 %.

Розподіл.

Біотрансформація. Есциталопрам метаболізується в печінці до деметильованого та дидеметильованого метаболіту. Обидва вони є біологічно активними. Азот також може окиснюватися до форми N-оксидного метаболіту. Як метаболіти так і вихідна сполука частково виводяться у формі глюкуронідів. Після багаторазового застосування середня концентрація деметил- та дидеметилметаболітів зазвичай становить відповідно 28-31 % та

Виділення
В основних метаболітів есциталопраму період напіввиведення більш тривалий. Вважається що есциталопрам та його основні метаболіти виводяться через печінку (метаболічний шлях) та нирками. Більша частина виводиться у формі метаболітів із сечею.

Кін

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Езопрам 20 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Езопрам 20 мг таблетки №30

Обліковий номер : 355965

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Actavis Group (Ісландія)

Виробник : Actavis Group (Ісландія)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7029/01/04

Назва російською : Эзопрам таблетки, п/плен. обол., по 20 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Есциталопрам

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Эсциталопрам

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО