Детальніше

Етол форт 400 мг таблетки №28

Обліковий номер: 340311

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Nobel (Турція)

Виробник: Nobel (Турція)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3962/01/01

Назва російською: Этол форт таблетки, п/о, по 400 мг №28 (14х2)

Мiжнародна назва : Етодолак

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Этодолак

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЕТОЛ ФОРТ

(ETOL FORT)

Склад:

діюча речовина: etodolac

1 таблетка містить етодолаку 400 мг

допоміжні речовини: лактоза безводна целюлоза мікрокристалічна натрію кроскармелоза кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат повідон

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група.

Нестероїдні протизапальні і протиревматичні засоби. Похідні оцтової кислоти і споріднені сполуки. Код АТХ М01А В08.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

Для невідкладного або тривалого лікування остеоартритів ревматоїдних артритів анкілозивних спондилітів.

Больовий синдром різного походження.

Протипоказання.

Протипоказаний для лікування болю при аортокоронарному шунтуванні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Інші аналгетики включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2.

Антигіпертензивні лікарські засоби. Знижує гіпотензивну дію.

Діуретики. Знижує діуретичну дію. Діуретики підвищують ризик нефротоксичності НПЗЗ.

Серцеві глікозиди. НПЗЗ можуть загострювати серцеву недостатність знижувати швидкість клубочкової фільтрації і підвищувати рівень глікозидів у крові.

Літій. Знижується виведення літію.

Метотрексат. Знижується виведення метотрексату.

Циклоспорин.

Міфепристон. НПЗЗ не слід застосовувати протягом 8-12 днів після застосування міфепристону оскільки НПЗЗ можуть знижувати дію міфепристону.

Кортикостероїди.

Антикоагулянти.

Хінолонові антибіотики.

Антитромботичні лікарські засоби і інгібітори селективного захоплення серотоніну.

Такролімус. При одночасному застосуванні НПЗЗ з такролімусом підвищується ризик нефротоксичності.

Зидовудин. Підвищується ризик гематотоксичності при одночасному застосуванні НПЗЗ із зидовудином. Існують докази підвищеного ризику гемартрозу і гематоми у ВІЛ- позитивних пацієнтів з гемофілією які одночасно приймають зидовудин та ібупрофен.

Фенілбутазон. Не рекомендоване одночасне застосування фенілбутазону та етодолаку оскільки фенілбутазон підвищує (приблизно до 80 %) вільну фракцію етодолаку. Дослідження не проводилися.

Антациди. При одночасному застосуванні антацидів відсутній вплив на загальне всмоктування етодолаку. Антациди можуть знижувати пікову концентрацію етодолаку на 15-20 % проте визначального впливу на пікову концентрацію вони не чинять.

Лабораторні дані. При застосуванні етодолаку можливий помилковий позитивний результат аналізу на білірубін внаслідок наявності фенольних метаболітів етодолаку в сечі.

Особливості застосування.

Дихальні розлади.

Слід дотримуватися обережності при застосуванні етодолаку пацієнтам з бронхіальною астмою у тому числі в анамнезі оскільки НПЗЗ можуть спричинити бронхоспазм у таких пацієнтів.

Серцево-судинна ниркова і печінкова недостатність.

Етодолак необхідно застосовувати з обережністю пацієнтам із затримкою рідини артеріальною гіпертензією чи серцевою недостатністю.

При тривалому застосуванні етодолаку необхідно регулярно контролювати функцію печінки нирок периферичної крові.

Тромбоцити.

Літній вік.

Серцево-судинні та цереброваскулярні порушення.

Пацієнтам з артеріальною гіпертензією та/або із застійною серцевою недостатністю від легкого до помірного ступеня в анамнезі рекомендується ретельне спостереження оскільки при терапії НПЗЗ спостерігалися затримка рідини та набряк.

У пацієнтів з неконтрольованою артеріальною гіпертензією застійною серцевою недостатністю ішемічною хворобою серця периферичним артеріальним захворюванням та/або цереброваскулярним захворюванням слід проводити терапію етодолаком лише після ретельного аналізу.

Подібний аналіз необхідний до початку довготривалого лікування пацієнтів з факторами ризику серцево-судинних захворювань (таких як артеріальна гіпертензія гіперліпідемія цукровий діабет паління).

Шлунково-кишкові порушення.

Як і при застосуванні інших НПЗЗ потенційно летальні шлунково-кишкова кровотеча виразка або перфорація можуть виникнути у будь-який час у процесі лікування незалежно від наявності попередніх симптомів або серйозних шлунково-кишкових захворювань в анамнезі.

Пацієнтам зі шлунково-кишковою токсичністю в анамнезі особливо пацієнтам літнього віку слід повідомляти про всі незвичні абдомінальні симптоми (особливо шлунково-кишкові кровотечі) головним чином на початкових етапах лікування.

При виникненні шлунково-кишкової кровотечі або виразки у пацієнтів які застосовують етодолак слід відмінити лікування.

Системний червоний вовчак і захворювання сполучної тканини.

Порушення з боку шкіри.

Фертильність.

Етодолак може впливати на репродуктивну функцію. Препарат не рекомендований жінкам які хочуть завагітніти. Для жінок які планують вагітність або проходять обстеження з приводу безпліддя слід розглянути можливість припинення застосування етодолаку.

Препарат містить лактозу тому його не слід застосовувати при спадковій непереносимості галактози дефіциті лактази Лаппа або порушенні мальабсорбції глюкози-галактози.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат протипоказаний для застосування у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі: рекомендована разова доза препарату Етол форт становить 400 мг. Препарат застосовують 2 рази на добу: по 1 таблетці вранці і ввечері після прийому їжі.

При ревматичних захворюваннях курс лікування залежить від ефективності терапії і характеру захворювання. За умови тривалого курсу терапії дозу необхідно коригувати через кожні 2-3 тижні застосування препарату.

При лікуванні больових станів внаслідок гострих запальних процесів (таких як зубний біль міозити тендиніти) а також після операційних больових синдромів курс лікування становить 5 діб. При головному і менструальному болях Етол Форт приймають по 1-2 таблетці на добу за необхідності не більше 3 діб.

Діти.

Безпека та ефективність етодолаку не оцінювалася у дітей тому його не застосовують у педіатричній практиці.

Передозування.

Симптоми.

Симптоми передозування включають головний біль нудоту блювання біль в епігастрії шлунково-кишкову кровотечу рідко діарею дезорієнтацію збудження кому сонливість запаморочення шум у вухах зомління іноді судоми. У разі значного передозування можлива гостра ниркова недостатність і пошкодження печінки.

Лікування.

Симптоматичне лікування. Протягом 1 години після прийому потенційно токсичної кількості препарату необхідно прийняти активоване вугілля. У дорослих протягом 1 години після прийому кількості препарату що загрожує життю необхідно провести промивання шлунка. Необхідно забезпечити достатній діурез. Необхідно контролювати функцію нирок та печінки. Необхідно спостерігати за пацієнтами щонайменше протягом 4 годин після прийому потенційно токсичної кількості препарату. У разі виникнення частих та тривалих судом необхідне внутрішньовенне введення діазепаму. Залежно від клінічного стану пацієнта можуть бути необхідні інші заходи.

Побічні реакції.

Найчастішими побічними реакціями були шлунково-кишкові розлади.

З боку крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія нейтропенія лейкопенія панцитопенія агранулоцитоз анемія апластична анемія гемолітична анемія подовження часу кровотечі лімфаденопатія.

З боку імунної системи

З боку нервової системи

З боку органів зору

З боку органів слуху та вестибулярного апарату: шум у вухах вертиго глухота.

З боку серцево-судинної системи: набряки артеріальна гіпертензія аритмія серцебиття серцева недостатність васкуліт припливи крові до обличчя.

З боку травного тракту

З боку гепатобіларної системи: порушення функції печінки (білірубінурія) підвищення активності ферментів печінки гепатит холестатичний гепатит жовтяниця холестатична жовтяниця печінкова недостатність некроз печінки.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: бульозні реакції включаючи синдром Стівенса-Джонсона і токсичний епідермальний некроліз фоточутливість підвищене потовиділення гіперпігментація алопеція лущення шкіри екхімози.

З боку нирок та сечовидільних шляхів: дизурія почастішання сечовипускання нефротоксичність у різних формах включаючи інтерстиціальний нефрит нефротичний синдром ниркова недостатність підвищення рівня сечовини підвищення рівня креатиніну папілярний некроз нирок олігурія/поліурія протеїнурія гематурія цистит камені в нирках.

З боку дихальної системи: інфільтрація легеневої системи з еозинофілією бронхіт фарингіт риніт синусит пригнічення дихання пневмонія носова кровотеча.

Загальні розлади: підвищена втомлюваність слабкість астенія озноб підвищення температури тіла порушення водно-електролітного балансу гіпернатріємія гіперкаліємія.

Інші: лейкорея нерегулярна маткова кровотеча гіперглікемія у пацієнтів з контрольованим рівнем цукру у пацієнтів хворих на цукровий діабет зміна маси тіла інфекції сепсис летальні випадки.

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 14 таблеток у блістері. По 1 або по 2 блістери в картонній упаковці.

По 4 таблетки у блістері. По 1 блістеру в картонній упаковці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

НОБЕЛ ІЛАЧ САНАЇ ВЕ ТІДЖАРЕТ А.Ш.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Санкаклар Коуї 81100 м. Дюздже Туреччина.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Етол форт 400 мг таблетки №28

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Етол форт 400 мг таблетки №28

Обліковий номер : 340311

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Nobel (Турція)

Виробник : Nobel (Турція)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3962/01/01

Назва російською : Этол форт таблетки, п/о, по 400 мг №28 (14х2)

Мiжнародна назва : Етодолак

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Этодолак

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО