Детальніше

Епобіокрин розчин для інфузій 2000 МО ампули №5

Обліковий номер: 349622

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : 353/13-300200000

Назва російською: Эпобиокрин® раствор д/ин. по 2000 мо в амп. №5

Мiжнародна назва : Епоетин альфа

Форма выпуску: Ампулы

Дiюча речовина : Эпоэтин альфа

Температура зберiгання : +2 до +8

Опис

І Н С Т Р У К Ц І Я

для застосування медичного імунобіологічного препарату

Епобіокрин

Еpobiocrinum&reg

Загальна характеристика:

Міжнародна непатентована назва: Epoetin alfa

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина містить рекомбінантний еритропоетин людини.

Якісний та кількісний склад

Діючі речовини: рекомбінантний еритропоетин людини 1000 або 2000 або 4000 або 10 000 МО

Допоміжні речовини:

Форма випуску.

Код B03X A01. Еритропоетин.

Імунологічні і біологічні властивості.

Фармакологічні властивості

Фармакокінетика.

При підшкірному введенні концентрація препарату в крові наростає повільно і досягає максимуму в період від 12 до 18 годин після введення. Час напіввиведення складає 24 години.

Препарат не має кумулятивних властивостей.

Показання для застосування:

-анемія у хворих з уремічною стадією хронічної ниркової недостатності (ХНН) що отримують терапію хронічним гемодіалізом (ХГ) та постійним амбулаторним перитонеальним гемодіалізом (ПАПД)

-анемія у вагітних (третій триместр вагітності) та у породіль із зниженим рівнем гемоглобіну і гематокриту

-рання анемія у новонароджених недоношених дітей

-пізня анемія у немовлят з гемолітичною хворобою що перенесли внутрішньоутробне переливання еритроцитарної маси або постнатальні замінні і дробні переливання крові які характеризуються неадекватно низькою (відносно ступеню анемії) продукцією еритропоетину

-стимуляція еритропоезу при пізній гіпорегенеративній анемії у новонароджених з гемолітичною хворобою

-анемія викликана дефіцитом еритропоетину у хворих з ХНН

-

-

-ЕПОзалежні анемії (немієлоїдні пухлини ревматоїдний артрит та інші)

-

Спосіб застосування і дози

Для інфузій препарат не використовують.

Анемія у хворих з уремічною стадією ХНН. Хворим що знаходяться на гемодіалізі (ГД) препарат вводять підшкірно або внутрішньовенно в дозі 200 МО/кг/тиж після сеансу гемодіалізу. Рекомендується тижневу дозу (200 МО/кг/тиж) розділити на 3 введення протягом тижня (після кожного сеансу гемодіалізу). Максимальна доза не повинна перевищувати 200 МО/кг 3 рази на тиждень.

Хворим що знаходяться на ПАПД препарат вводять підшкірно в дозі 75 МО/кг 1 раз на тиждень. Курс лікування становить 8 тижнів.

Внутрішньовенне введення Епобіокрину дозволяє досягти максимальної концентрації препарату в крові протягом першої години з її зниженням до базового рівня до кінця першої доби після введення. Підшкірне введення Епобіокрину дозволяє незалежно від виду діалізу досягти максимальної концентрації препарату в крові протягом 8 - 24 годин (з її зниженням до базового рівня до кінця другої доби після введення).

Підшкірний спосіб застосування Епобіокрину доцільний для планової терапії у хворих які знаходяться на гемо- і перитонеальному діалізі оскільки він потребує меншої стартової дози.

Анемії у вагітних і породіль. Вагітним (третій триместр вагітності) та породіллям з анемією препарат вводять підшкірно в дозі 450 МО/кг/тиж (вводять протягом шести днів) в комплексі з адекватним насиченням організму залізом в поєднанні з вітамінами групи В (В1 В6 В12

У випадку резистентності до проведеної терапії необхідно проводити своєчасне виявлення факторів інгібуючих еритропоез таких як дефіцит заліза прихована інфекція гіпопротеінемія та по можливості їх корекцію.

Анемії у новонароджених дітей.

Анемії у хворих з ХНН. Початкова доза Епобіокрину 30 - 75 МО/кг 3 рази на тиждень. Період корекції триває до моменту досягнення оптимального рівня гемоглобіну (110 - 125 г/л) гематокриту (30 - 35 %). Ці показники необхідно контролювати кожного тижня.

Можливі наступні ситуації:

1)Гематокрит підвищується від 0 5 % до 2.0 % на тиждень. У такому випадку дозу не змінюють до досягнення оптимальних показників.

2)Знижена відповідь на ЕПО (швидкість приросту гематокриту менше 0 5 % на тиждень). Необхідно підвищити разову дозу на 25 МО/кг. Максимальна доза - 300 МО/кг три рази на тиждень.

3)Підвищена відповідь на ЕПО (швидкість приросту гематокриту більше 2 0 % на 2 тижні). Необхідно знизити разову дозу препарату в 1 5 рази.

4)Гематокрит залишається низьким або знижується. Необхідно проаналізувати причини резистентності.

Ефективність лікування залежить від правильно підібраної індивідуальної схеми лікування.

Період підтримуючої терапії

Анемії у пацієнтів після хіміо - та радіотерапії пухлин. Перед початком лікування рекомендується провести визначення рівня ендогенного еритропоетину. При концентрації ЕПО менше 200 МО/мл початкова доза складає 150 МО/кг. При відсутності відповіді можливе збільшення дози до 300 МО/кг через 8 тижнів від початку лікування. Подальше збільшення дози є недоцільним. Не рекомендується призначати Епобіокрин пацієнтам з вмістом ендогенного еритропоетину в сироватці вище 200 МО/мл.

Анемії у ВІЛ-пацієнтів викликані застосуванням Зидовудину. Введення Епобіокрину

Хірургія. Підготовка до значних хірургічних втручань. Епобіокрин

Системні захворювання. Ревматоїдний артрит. Початкова доза Епобіокрину

Після досягнення оптимальних рівнів гематокриту і гемоглобіну дози та кратність введення Епобіокрину повинні підбиратися індивідуально для кожного хворого.

При лікуванні Епобіокрином

Заміна інших еритропоетинів на Епобіокрин

Враховуючи можливий більш виражений ефект Епобіокрину

Побічна дія

Грипоподібний синдром. Можливі запаморочення сонливість лихоманка головний біль болі в суглобах та м' язах (переважно на початку лікування).

З боку серцево-судинної системи: можливе дозозалежне підвищення АТ погіршення перебігу наявної артеріальної гіпертензії (найчастіше в пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю) в окремих випадках - гіпертонічні кризи злоякісна артеріальна гіпертензія із симптомами енцефалопатії (головний біль сплутаність свідомості) і симптомами генералізованих тоніко-клонічних судом.

З боку системи кровотворення: рідко - тромбоцитоз.

З боку системи згортання крові: в окремих випадках - тромбози шунта у пацієнтів зі схильністю до гіпотензії що знаходяться на гемодіалізі або при наявності у них стенозів аневризм).

З боку сечовидільної системи: можливі гіперкаліемія гіперфосфатемія підвищення концентрації сечовини креатиніну сечової кислоти у плазмі крові (у пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю).

Алергійні реакції: анафілактичні реакції: потенційно серйозні ускладнення пов' язані з порушенням дихання або зі зниженням АТ імунні реакції (має мінімальну здатність індукувати утворення антитіл).

Місцеві реакції: можливі гіперемія шкірних покривів печія слабка чи помірна болючість у місці введення (частіше виникають при підшкірному введенні).

Протипоказання

Неконтрольована артеріальна гіпертензія. Підвищена чутливість до епоетину альфа.

Також застосування препарату протипоказано:

- перед проведенням обширної хірургічної операції поза рамками переддепозитної програми з використанням аутологічної крові

- при важкій патології судин (у т.ч. коронарних сонних церебральних периферичних)

- при нещодавно перенесеному інфаркті міокарду гострому порушенні мозкового кровообігу.

Особливості застосування

Препарат не можна використовувати при порушенні цілісності маркування фізичних властивостей закінчення терміну зберігання.

Препарат з обережністю застосовують у пацієнтів із судомними реакціями в анамнезі пацієнтам з підвищеним ризиком розвитку тромбозу або іншими судинними ускладненнями. Потрібен ретельний медичний контроль.

З обережністю застосовують при подагрі.

До початку застосування слід переконатися що пацієнти з артеріальною гіпертензією одержують ефективну антигіпертензивну терапію.

Під час застосування препарту необхідно контролювати рівень АТ звертаючи увагу на виникнення або посилення незвичайного головного болю. При цьому може знадобитися корекція проведеної терапії або призначення антигіпертензивних засобів. Якщо незважаючи на адекватну терапію АТ не знижується Епобіокрин слід відмінити.

До початку застосування Епобіокрину слід оцінити стан депо заліза в організмі. У більшості хворих із хронічною нирковою недостатністю в онкологічних і ВІЛ-інфікованих хворих рівень феритину в плазмі крові зменшується одночасно зі збільшенням гематокриту. Рівень феритину необхідно визначати протягом усього курсу лікування. Якщо він складає менше 100 нг/мл рекомендується замісна терапія препаратами заліза. Пацієнти що здають аутологічну кров і знаходяться в перед- чи післяопераційному періоді також повинні одержувати додатково адекватну кількість заліза.

У період застосування слід контролювати рівень гемоглобіну принаймні 1 раз на тиждень до досягнення стабільного рівня потім рідше. У перед- і післяопераційному періоді рівень гемоглобіну слід перевіряти частіше якщо початковий рівень складав менше 14 г/дл. Слід також регулярно контролювати рівень гематокриту. Протягом перших 8 тижнів терапії слід регулярно контролювати кількість тромбоцитів тому що Епобіокрин може викликати помірне дозозалежне збільшення їх числа (що приходить до норми самостійно протягом курсу терапії) тромбоцитоз розвивається рідко.

Слід враховувати що передопераційне підвищення рівня гемоглобіну може служити несприятливим фактором що призводить до розвитку тромботичних ускладнень. Перед проведенням планового хірургічного втручання пацієнти повинні одержувати адекватну профілактичну антитромботичну терапію.

У перед- і післяопераційному періоді не рекомендується застосовувати Епобіокрин при початковому рівні гемоглобіну більше 15 г/дл.

З обережністю застосовувати у пацієнтів з порфірією. При хронічній нирковій недостатності на фоні терапії Епобіокрином можливе загострення порфірії.

Корекція анемії може супроводжуватися поліпшенням апетиту і збільшенням всмоктування калію і білків. Слід мати на увазі можливу необхідність періодичної корекції параметрів діалізу для підтримки рівня сечовини креатиніну і калію в межах норми. У пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю необхідно контролювати рівень електролітів у сироватці крові. Застосування Епобіокрину переддіалізними пацієнтами не прискорює прогресування ниркової недостатності.

Пацієнтам що знаходяться на гемодіалізі на фоні терапії Епобіокрином як правило потрібне збільшення дози гепарину під час діалізу (в результаті підвищення гематокриту). При неадекватній дозі гепарину можлива окклюзія діалізної системи.

У пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю і клінічно вираженою ІХС або застійною серцевою недостатністю підтримуюча концентрація гемоглобіну не повинна перевищувати верхню межу оптимальної рекомендованої концентрації (не більше 10 - 12 г/дл у дорослих).

При застосуванні у пацієнтів з порушеннями функції печінки можливе уповільнення біотрансформації Епобіокрину і виражене посилення еритропоезу. Безпека застосування Епобіокрину в цій категорії пацієнтів не встановлена.

Не можна цілком виключити можливість впливу Епобіокрину

Слід дотримуватись всіх спеціальних попереджень і запобіжних заходів пов' язаних з програмою збору аутологічної крові (це поширюється на всіх пацієнтів що одержують Епобіокрин).

Терапевтична ефективність Епобіокрину може зменшитися при дефіциті заліза фолієвої кислоти вітаміну B12 інтоксикації алюмінієм інтеркурентних захворюваннях прихованій кровотечі гемолізі фіброзі кісткового мозку.

Застосування при вагітності і годуванні груддю. Безпека застосування Епобіокрину при вагітності та в період лактації не встановлена.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дія Епобіокрину може підсилюватися при одночасному введенні препаратів крові.

При одночасному застосуванні Епобіокрину з циклоспорином можливе зниження концентрації останнього в плазмі через збільшення ступеня його зв' язування з еритроцитами (при застосуванні даної комбінації необхідно контролювати концентрацію циклоспорину в плазмі і при необхідності збільшити його дозу).

Несумісність. Епобіокрин не можна змішувати з розчинами інших лікарських засобів.

Передозування.

Вплив на здатність керування автотранспортом. На здатність керування автотранспортом не впливає.

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці. Не заморожувати. Не струшувати.

Термін придатності. 2 роки.

Умови відпуску. За рецептом.

Пакування. По 1000 МО в ампулах або флаконах. По 5 або 10 ампул або флаконів у коробці. По 2000 МО 4000 МО 10 000 МО в ампулах або флаконах. По 5 6 або 10 ампул або флаконів у коробці.

По 1000 МО 2000 МО 4000 МО 10 000 МО у шприцах або ампулах. По 5 шприців або ампул у блістер з плівки ПВХ. По 1 блістері у коробці.

Виробник.

Адреса. Україна 03680 м. Київ вул. М Амосова 9

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Епобіокрин розчин для інфузій 2000 МО ампули №5

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Епобіокрин розчин для інфузій 2000 МО ампули №5

Обліковий номер : 349622

Товару немає в наявності
Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

Виробник : Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : 353/13-300200000

Назва російською : Эпобиокрин® раствор д/ин. по 2000 мо в амп. №5

Мiжнародна назва : Епоетин альфа

Форма выпуску : Ампулы

Дiюча речовина : Эпоэтин альфа

Температура зберiгання : +2 до +8