Ендонорм 0,5 мг капсули №60
Виробник | Вітера, Київ (Україна) |
---|---|
Форма товару | Капсули |
шт. | 1 |
Форма продукту | Капсулы |
Ендонорм інструкція по застосуванню
Склад Ендонорм. Активні компоненти 1 капсула містить:
екстракт кореня і кореневищ перстачу білої - 200 мг,
екстракт трави череди трироздільної - 80 мг,
екстракт кореня солодки голої - 50 мг,
порошок слоевищ ламінарії цукристих - 70 мг.
Препарат є сумішшю сухих рослинних екстрактів. Основним діючим компонентом є перстач білий, інші складові підсилюють і модулюють дію першого. Біохімічні характеристики кожного з компонентів препарату створюють ефект взаємного посилення.
Механізм дії
Фенольні сполуки і тритерпенові глікозиди перстачі білої (Potentilla alba L.) стимулюють вироблення передньою долею гіпофіза тиреотропного гормону, впливає на проліферативні процеси в тиреоїдної тканини, повертаючи тим самим щитовидну залозу до еутиреоїдного стану.
Солодка гола (Glycyrrhiza glabra L.) завдяки присутності гліциризинових кислот нормалізує роботу надниркових залоз, статевої та імунної систем, відновлює гормональний дисбаланс організму. Флавоноїдні з'єднання і ірідоіди, що знаходяться в Череді трироздільній (Bidens tripartita L.)
Мають імуномодулюючу активність, що дозволяє домогтися максимального терапевтичного ефекту при аутоімунному тиреоїдиті.
Ламінарія цукриста (Laminaria saccharina L.) через наявність широкого спектра мікро- і макроелементів, нормалізуються біохімічні процеси в тиреоїдної тканини.
Показання до застосування
Ніпертиреоз
Гіпотиреоз
Аутоімунний тиреоідит
Ендемічний зоб
Еутиреоїдний зоб (дифузний, вузловий, багатовузловий)
Профілактика захворювань щитовидної залози
Клімактеричний синдром
Протипоказання
Індивідуальна непереносимість деяких компонентів препарату, гострі запальні захворювання органів травної системи, період лактації та вагітність, діти до 12 років (у зв'язку з недостатністю клінічних даних).
Спосіб застосування та дози
Дорослим при діагнозі: - гіпертиреоз (гіперфункція щитовидної залози, тиреотоксикоз, хвороба Базедова-Грейвса, ДТЗ) перші 20 днів, за 10 хвилин до їжі, по 2 капсули 3 рази на день, потім, до закінчення курсу, за 10 хвилин до їжі, по 1 капсулі 3 рази на день.
Після двомісячного курсу лікування, - перерва протягом 10 днів. - гіпотиреоз (гіпофункція щитовидної залози) за 10 хвилин до їжі, по 1 капсулі 3 рази на день.
За проведення двомісячного курсу лікування, необхідно зробити перерву протягом 10 днів. - еутиреоїдний зоб (дифузний, вузловий / багатовузловий) 10 хвилин до їжі, по 1 капсулі 3 рази на день, за.
За проведення двомісячного курсу лікування, необхідно зробити перерву протягом 10 днів. - ендемічний зоб, за 10 хвилин до їжі, по 1 капсулі 3 рази на день.
За проведення двомісячного курсу лікування необхідно зробити перерву протягом 10 днів. - аутоімунний тиреоїдит (тиреоїдит Хашимото, ХАЇТ) по 1 капсулі 3 рази на день, за 10 хвилин до їди.
За проведення двомісячного курсу лікування необхідно зробити перерву протягом 10 днів. - гіперплазії щитовидної залози, еутіероз по 1 капсулі 2 рази на день за 10 хвилин до їди.
За проведення двомісячного курсу лікування необхідно зробити перерву протягом 10 днів.
При будь-якому захворюванні рекомендується курс лікування мінімум - два місяці.
Дітям старше 12 років: за 10 хвилин до їжі, по 1 капсулі, 2 рази на день.
Для профілактики захворювань щитовидної залози: за 10 хвилин до їжі, по 1 капсулі, 2 рази на день, протягом одного місяця. Повтор курсу з періодичність 2 рази в рік.
При клімактеричному синдромі: за 10 хвилин до їди по 1 капсулі, 3 рази в день.
Побічні дії
Можливі диспепсичні реакції:
Передозування
Випадки передозування до теперішнього часу не описані. Взаємодія з іншими препаратами
Застосування препарату
Ендонорм разом з тиреостатиками і тиреоїдними гормонами допустимо тільки під контролем лікаря, на увазі можливого збочення фармакологічного ефекту.
  Форма випуску
Желатинові капсули по 400 мг. 60 капсул в полімерній банці.
Термін придатності
2 роки. Зберігати при температурі не вище 25 С в захищеному від світла, сухому місці, недоступному для дітей.
Перед вживанням препарату рекомендується проконсультуватися з лікуючим лікарем, і ендокринологом.
Максимального ефект від курсу прийому препарату Ендонорм досягається в поєднанні з особливою дієтою.
Для щоденного вживання рекомендуються продукти багаті цинком (Zn), селеном (Se) і вітаміном С, або відповідні вітамінно-мінеральні комплекси.
Багате джерело селену: морська риба (тріска, оселедець, хек,), краби, креветки, фісташки, пивні дріжджі, кокос, часник.
Багаті цинком: курячі яйця, насіння гарбуза, висівки, бобові. Багато вітаміну С в наступних продуктах: плоди шипшини, сироп шипшини, свіжовичавлені соки, чорна смородина, перець червоний солодкий, обліпиха.
Рекомендується обмежити або повністю виключити продукти, що містять зобогенні речовини (що викликають порушення роботи щитовидної залози).
До них відносяться: капуста, цвітна капуста, брокколі, брюссельська капуста, ріпак, турнепс, ріпа, просо.
Спектр терапевтичної активності
Гінекологія Менопауза і Ендонорм.
Ендонорм також проявив важливий фармакологічний ефект, показуючи високу терапевтичну активність у жінок під час менопаузи (в клімактеричному періоді).
Препарат нормалізововал гормональну функцію щитовидної залози, і ендокринну систему організму, в цілому. Велика кількість жінок, близько 60%, від 45 до 55 років страждають різними захворюваннями щитовидної залози і як наслідок цього - ендокринними порушеннями, що негативним чином позначається на перебіг менопаузи.
Перстач біла нормалізує роботу щитовидної залози і нівелює негативні ефекти гормонального дисбалансу, завдяки своєму унікальному біохімічному складу.
Гліциризинова кислоти, зі складу солодки голої, нормалізують гормональний баланс в організмі, відновлюючи функцію надниркових залоз і яєчників.
Речовини солодки голої володіють вираженою естрагенной активністю, перешкоджаючи віковим зниження рівня естрогену Череда трироздільна, використовувана в препараті
Ендонорм, має м'який транквилизирующим (заспокійливим) ефектом, що дуже важливо при клімактеричному синдромі ..
імунологія
Імуномодулююча дія препарату Ендонорм Дослідження виявили, що комплексне поєднання трьох компонентів:
- солодки голої, перстачем білої і череди трироздільної, забезпечують яскраво виражений імуномодулюючий ефект і нейтралізує руйнівну дію імунітету організму
- при хронічному аутоімунному тиреоїдиті (тиреоїдиті Хашимото). При проведення терапії, зазначалося впевнене зниження концентрації антитіл до тиреоглобуліну (Anti-Tg) і до тиреоїдної пероксидази (Anti-TPO), а також зниження ШОЕ.