Детальніше

Еналозид Моно 10 мг таблетки №20

Обліковий номер: 344662

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/15415/01/02

Назва російською: Эналозид® моно таблетки по 10 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Еналаприл

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Эналаприл

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЕНАЛОЗИД&reg МОНО

(ENALOZID MONO)

Склад:

діюча речовина: enalapril

1 таблетка містить еналаприлу малеату у перерахуванні на 100 % речовину 5 мг або 10 мг

допоміжні речовини: лактози моногідрат крохмаль кукурудзяний повідон кальцію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або білого з кремуватим відтінком кольору з плоскою поверхнею фаскою і рискою або без риски.

Фармакотерапевтична група. Інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту монокомпонентні. Код ATХ C09A A02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Еналозид Моно (еналаприлу малеат)

Механізм дії

АПФ є ідентичним до кінінази II. Таким чином еналаприлу малеат також може блокувати розщеплення брадикініну сильного вазодепресорного пептиду.

Застосування еналаприлу малеату пацієнтам з артеріальною гіпертензією спричиняє зниження артеріального тиску у пацієнтів у горизонтальному і вертикальному положеннях без істотного збільшення частоти серцевого ритму.

Симптоматична постуральна гіпотензія виникає нечасто. У деяких пацієнтів досягнення оптимального зниження артеріального тиску може вимагати кількох тижнів терапії. Раптова відміна еналаприлу малеату не асоціювалася зі швидким підвищенням артеріального тиску.

Ефективне пригнічення активності АПФ зазвичай досягається через 2-4 години після перорального прийому разової дози еналаприлу. Початок антигіпертензивної активності зазвичай спостерігається через 1 годину а пікове зниження артеріального тиску досягається через 4-6 годин після прийому препарату. Тривалість ефекту залежить від дози. Втім у рекомендованих дозах антигіпертензивний та гемодинамічний ефект зберігався щонайменше протягом 24 годин.

У гемодинамічних дослідженнях пацієнтів з есенціальною гіпертензією зниження артеріального тиску супроводжувалося зменшенням периферичного опору артерій зі збільшенням серцевого викиду і незначним прискоренням серцевого ритму або без такого. Після застосування еналаприлу малеату зазвичай збільшується нирковий кровотік швидкість гломерулярної фільтрації зазвичай не змінюється. Ознак затримки натрію або води не виявлено. Однак у пацієнтів з низькими початковими рівнями гломерулярної фільтрації ці рівні підвищувалися.

У дослідженнях пацієнтів хворих на цукровий діабет або без нього з хворобою нирок після застосування еналаприлу спостерігали зменшення альбумінурії екскреції із сечею IgG і загального протеїну сечі.

Фармакокінетика.

Абсорбція

Розподіл

Біотрансформація

За винятком перетворення на еналаприлат більше не існує жодного доказу значного метаболізму еналаприлу.

Виведення

Еналаприлат виводиться головним чином через нирки. Головними компонентами у сечі є еналаприлат що становить приблизно 40 % дози та незмінений еналаприл (приблизно 20 %).

Порушення функції нирок

Еналаприлат можна вивести із загального кровообігу за допомогою гемодіалізу. Кліренс еналаприлату при діалізі становить 62 мл/хв.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

  • Підвищена чутливість до еналаприлу до будь-якої допоміжної речовини чи до будь-якого іншого інгібітору АПФ.

Наявність в анамнезі ангіоневротичного набряку пов' язаного із застосуванням інгібіторів АПФ.

  • Спадковий або ідіопатичний ангіоневротичний набряк.

Еналозид2).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Гіпотензивна терапія

Супутній прийом цих препаратів може посилити гіпотензивний ефект еналаприлу.

Калійзберігаючі діуретики або добавки з калієм

Інгібітори АПФ посилюють спричинену діуретиками втрату калію. Застосування калійзберігаючих діуретиків (наприклад спіронолактону еплеренону тріамтерену або амілориду) а також застосування харчових добавок або сольових замінників що містять калій ).

Діуретики (тіазидні або петльові діуретики)

Особливості застосування

Протидіабетичні препарати

Сумісне застосування інгібіторів АПФ та протидіабетичних препаратів (інсуліну пероральних гіпоглікемічних засобів) може спричинити зниження рівня глюкози в крові з ризиком розвитку гіпоглікемії. Цей феномен найбільш імовірно може траплятися протягом перших тижнів сумісного прийому та у пацієнтів з нирковою недостатністю (див. розділи ).

Літій

При одночасному використанні інгібіторів АПФ і літію повідомлялося про оборотні підвищення рівня літію у сироватці крові та токсичність. Супутній прийом інгібіторів АПФ та тіазидних діуретиків може додатково збільшити рівень літію у сироватці крові та підвищити ризик інтоксикації літієм. Не рекомендується прийом еналаприлу з літієм але якщо така комбінація є необхідною для пацієнта слід здійснювати ретельний моніторинг рівня літію в сироватці крові (див. розділ ).

Трициклічні антидепресанти/нейролептики/анестетики/снодійні

Супутній прийом певних анестетиків трициклічних антидепресантів та нейролептиків з інгібіторами АПФ може призвести до додаткового зниження артеріального тиску (див. розділ ).

Нестероїдні протизапальні засоби включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2

Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2

Одночасний прийом НПЗЗ включаючи ЦОГ-2 інгібітори та антагоністів рецепторів ангіотензину II або інгібіторів АПФ спричиняє адитивний ефект на підвищення калію сироватки крові та може спричиняти порушення функції нирок. Зазвичай ці явища оборотні.

Може мати місце гостра ниркова недостатність особливо у деяких пацієнтів із порушеною функцією нирок (наприклад пацієнти літнього віку або пацієнти зі зниженим об' ємом циркулюючої крові включаючи тих хто приймає діуретики).

Подвійна блокада ренін-ангіотензин-альдостеронової системи

Препарати золота

Повідомлялося про нітритоїдні реакції (симптоми що включають набряк обличчя нудоту блювання та гіпотензію) у пацієнтів які лікувалися ін' єкційними препаратами золота (натрію ауротіомалат) та сумісно інгібітором АПФ у тому числі еналаприлом.

Симпатоміметики

Симпатоміметики можуть зменшити антигіпертензивні ефекти інгібіторів АПФ.

Алкоголь

Спиртне підсилює гіпотензивний ефект інгібіторів АПФ.

Супутня терапія інгібітором АПФ та антагоністом рецепторів ангіотензину

У літературі зафіксовані повідомлення про те що у пацієнтів з підтвердженою атеросклеротичною хворобою серцевою недостатністю або з цукровим діабетом з ураженням органів-мішеней супутня терапія інгібітором АПФ та антагоністом рецепторів ангіотензину асоціюється з вищою частотою появи гіпотензії синкопе гіперкаліємії та погіршення функції нирок (включаючи гостру ниркову недостатність) порівняно з застосуванням тільки антагоніста рецепторів ангіотензину. Подвійна блокада (наприклад комбінуванням інгібітору АПФ з антагоністом рецепторів ангіотензину ІІ) повинна обмежуватись до індивідуально визначених випадків з ретельним моніторингом функції нирок рівнів калію та артеріального тиску.

Особливості застосування.

Симптоматична гіпотензія

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодійПобічні реакції

У деяких пацієнтів із серцевою недостатністю із нормальним або зниженим тиском еналаприл може додатково знизити рівень артеріального тиску. Така реакція на прийом препарату є очікуваною та зазвичай не є підставою для припинення лікування. У випадках коли гіпотензія стає резистентною до лікування слід зменшити дозу та/або припинити лікування діуретиком та/або Еналозидом Моно.

Аортальний або мітральний стеноз/гіпертрофічна кардіоміопатія

Порушення функції нирок

Спосіб застосування та дози

Особливості застосування

Реноваскулярна гіпертензія

Існує підвищений ризик гіпотензії та ниркової недостатності коли пацієнти з двостороннім стенозом артерій нирок або стенозом артерії єдиної функціонуючої нирки лікуються інгібіторами АПФ. Втрата функції нирок може відбутися вже при мінімальних змінах рівня креатиніну у сироватці крові. Таким пацієнтам лікування слід розпочинати малими дозами під ретельним наглядом лікаря з обережним титруванням та моніторингом функції нирок.

Трансплантація нирки

Моно.

Печінкова недостатність

Рідко інгібітори АПФ асоціювалися з синдромом що розпочинається з холестатичної жовтяниці або гепатиту та прогресує до фульмінантного гепатиту та (іноді) до летального наслідку. Механізм цього синдрому залишається незрозумілим. Пацієнти які приймають інгібітори АПФ і у яких розвивається жовтяниця або помітне підвищення ферментів печінки повинні припинити прийом інгібітору АПФ та знаходитись під відповідним медичним наглядом.

Нейтропенія/агранулоцитоз

Гіперчутливість/ангіоневротичний набряк

У представників негроїдної раси які застосовували інгібітори АПФ частіше виникав ангіоневротичний набряк порівняно із пацієнтами інших рас.

Протипоказання

Анафілактоїдні реакції під час проведення гіпосенсибілізації алергеном з отрути перетинчастокрилих

Зрідка у пацієнтів які отримували інгібітори АПФ під час проведення гіпосенсибілізації алергеном з отрути перетинчастокрилих розвивались анафілактоїдні реакції що могли бути загрозливими для життя пацієнтів. Подібних реакцій можна уникнути якщо до початку гіпосенсибілізації тимчасово припинити прийом інгібітора АПФ.

Анафілактоїдні реакції протягом аферезу ліпопротеїдів низької щільності

У рідкісних випадках у пацієнтів які приймали інгібітори АПФ протягом аферезу ліпопротеїдів низької щільності з декстрану сульфатом виникали анафілактоїдні реакції що становили загрозу життю пацієнтів. Таких реакцій можна уникнути шляхом тимчасового припинення прийому інгібіторів АПФ перед кожним аферезом.

Пацієнти які перебувають на гемодіалізі

У пацієнтів які перебували на діалізі із використанням мембран високої пропускної здатності (наприклад AN 69) і застосовували одночасно інгібітор АПФ у деяких випадках розвивалися анафілактоїдні реакції. Тому для таких пацієнтів рекомендується розглянути питання застосування діалізних мембран іншого типу або гіпотензивного засобу іншої групи.

Гіпоглікемія

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Кашель

Повідомлялося про виникнення кашлю при лікуванні інгібіторами АПФ. Зазвичай кашель носив непродуктивний стійкий характер і припинявся після відміни препарату. Кашель унаслідок лікування інгібітором АПФ необхідно враховувати при диференційній діагностиці кашлю.

Проведення хірургічних операцій/анестезія

Гіперкаліємія

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Літій

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Супутня терапія інгібітором АПФ та антагоністом рецепторів ангіотензину

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Лактоза

Еналозид Моно містить лактозу і тому пацієнти з рідкісними спадковими порушеннями галактозної непереносимості дефіциту лактазы чи синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні вживати цей препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Препарат ЕналозидМоно не повинен застосовуватися вагітними або жінками які планують завагітніти. Якщо під час лікування цим лікарським засобом підтверджується вагітність його застосування необхідно негайно припинити і замінити іншим лікарським засобом дозволеним до застосування у вагітних.

Якщо прийом інгібіторів АПФ відбувався протягом II триместру вагітності рекомендовано ультразвукове обстеження нирок та черепа у плода. Інгібітори АПФ при застосуванні жінкам у період II та III триместрів вагітності можуть спричиняти фетотоксичність (зниження функції нирок олігогідрамніон затримка осифікації кісток черепа) або неонатальну токсичність (ниркова недостатність гіпотензія гіперкаліємія).

За новонародженими матері яких приймали інгібітори АПФ потрібно ретельно спостерігати з метою виявлення у них артеріальної гіпотензії.

Період годування груддю

Обмежені фармакокінетичні дані свідчать про дуже низькі концентрації у грудному молоці. Хоча такі концентрації і вважаються клінічно незначимими застосування препарату Еналозид Моно не рекомендується у період грудного годування недоношених немовлят та немовлят у перші кілька тижнів після народження оскільки існує ризик розвитку ефектів з боку серцево-судинної системи та нирок а також через недостатній досвід застосування. У випадку старших немовлят застосування препарату Еналозид Моно у період лактації може розглядатись якщо лікування необхідне для матері а за дитиною будуть спостерігати на предмет появи будь-яких побічних ефектів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

При керуванні автотранспортом або іншими механізмами слід взяти до уваги інколи можливий розвиток запаморочення або втоми.

Спосіб застосування та дози.

Прийом їжі не впливає на всмоктування таблеток Еналозид Моно. Оскільки таблетка не ділиться у випадку призначення препарату у дозі менше 5 мг слід застосовувати препарати еналаприлу з можливістю такого дозування.

Дозування потрібно добирати індивідуально відповідно до стану кожного пацієнта (див. розділ ) та реакції артеріального тиску у відповідь.

Артеріальна гіпертензія

У пацієнтів із сильно активованою ренін-ангіотензин-альдостероновою системою (наприклад з реноваскулярною гіпертензією порушенням сольового та/або водного балансу декомпенсацією серцевої функції або тяжкою артеріальною гіпертензією) може відбутися надмірне зниження артеріального тиску після прийому початкової дози. Таким пацієнтам рекомендується початкова доза 5 мг або нижче та початок лікування повинен проходити під наглядом лікаря.

Попереднє лікування високими дозами діуретиків може призвести до дефіциту рідини та ризику виникнення артеріальної гіпотензії на початку терапії еналаприлом. Для таких пацієнтів рекомендується початкова доза 5 мг або нижче. При можливості лікування діуретиками слід припинити за 2-3 дні до початку лікування препаратом Еналозид Моно. Слід контролювати функцію нирок та рівень калію в сироватці крові.

Серцева недостатність/безсимптомна дисфункція лівого шлуночка

Для лікування клінічно вираженої серцевої недостатності Еналозид

Пропоноване титрування дози Еналозиду Моно для пацієнтів із серцевою недостатністю/ безсимптомною дисфункцією лівого шлуночка

Тиждень

Доза мг/добу

Тиждень 1

Від дня 1 до 3 дня: 2 5 мг/добу* за один прийом

Від дня 4 до 7 дня: 5 мг/добу за два прийоми

Тиждень 2

10 мг/добу за один або два прийоми

Тиждень 3 та 4

20 мг/добу за один або два прийоми

*Для пацієнтів із порушенною функцією нирок або для таких які приймають діуретики слід врахувати особливі застереження (див. розділ )

Як до так і після початку лікування Еналозидом Моно слід здійснювати ретельний контроль артеріального тис

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Еналозид Моно 10 мг таблетки №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Еналозид Моно 10 мг таблетки №20

Обліковий номер : 344662

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Фармак ОАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/15415/01/02

Назва російською : Эналозид® моно таблетки по 10 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Еналаприл

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Эналаприл

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО