Детальніше

Емла 5% крем 5 г №5

Обліковий номер: 346422

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

AstraZeneca (Швеция)

Виробник: AstraZeneca (Швеция)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4596/01/01

Назва російською: Эмла крем по 5 г тубах №5

Мiжнародна назва : Лідокаїн+прилокаїн

Форма выпуску: Крем

Дiюча речовина : Прилокаин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Крем

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЕМЛА

)

Склад:

діючі речовини: лідокаїн прилокаїн

1 г крему містить: лідокаїну 25 мг прилокаїну 25 мг

допоміжні речовини: олія рицинова поліетоксильована гідрогенізована карбомер 974 Р натрію гідроксид вода очищена.

Лікарська форма. Крем.

Основні фізико-хімічні властивості:

Препарати для місцевої анестезії.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Крем Емла містить лідокаїн та прилокаїн які є місцевими анестетиками групи заміщених амідів. При проникненні у епідерміс та дерму дані речовини забезпечують анестезію шкіри. Ступінь анестезії залежить від тривалості аплікації та дози.

При тривалості аплікації 1-2 години ефект триває приблизно дві години після зняття оклюзійної наклейки.

У клінічних дослідженнях нанесення лікарського засобу Емла на неушкоджену шкіру не було виявлено відмінностей щодо безпеки та ефективності (включаючи тривалість анестезії) застосування між групами пацієнтів літнього віку (65-96 років) та молодших осіб.

Емла впливає на поверхневе судинне русло що може проявлятися у вигляді тимчасової блідості чи почервоніння. Дана реакція більш швидко протягом лише 30-60 хвилин розвивається у пацієнтів з атопічним дерматитом що вказує на більш швидке всмоктування через шкіру.

Дослідження за участю здорових добровольців з неушкодженою шкірою показало що у 90 % осіб анестезія достатня для введення дерматома (діаметром 4 мм) на глибину 2 мм після аплікації тривалістю 60 хвилин та на глибину 3 мм після аплікації тривалістю 120 хвилин.

Репродуктивна токсичність

Лідокаїн

У дослідженнях впливу на ембріонально/фетальний розвиток у рамках якого щурам та кролям лікарський засіб застосовували у період органогенезу не спостерігалося тератогенних ефектів. Токсичний вплив на ембріон відмічався у кролів при застосуванні лікарського засобу у токсичних для материнського організму дозах. Для потомства щурів що піддавалося впливу токсичних для материнського організму доз на пізніх стадіях вагітності та у період годування груддю характерним було зниження показника постнатальної виживаності.

Прилокаїн

Дослідження репродуктивної токсичності прилокаїну не завершені.

У дослідженні комбінації в рамках якого прилокаїн та лідокаїн застосовувалися у вагітних щурам у період органогенезу не було виявлено впливу на ембріональний/фетальний розвиток. Однак даних щодо системного впливу та клінічного значення останнього недостатньо.

Генотоксичність та канцерогенність

Лідокаїн

Дослідження генотоксичності лідокаїну дали негативні результати. Канцерогенність лідокаїну не вивчалася. Метаболіт лідокаїну 2 6-ксилідин володіє генотоксичним потенціалом in vitro. У дослідженні канцерогенності 2 6-ксилідину в щурів in utero постнатально та протягом життя було зареєстровано утворення пухлин у носовій порожнині гіподермі та печінці. Клінічне значення розвитку пухлин при короткотривалому/нерегулярному застосуванні лідокаїну невідоме.

Прилокаїн

Дослідження генотоксичності прилокаїну дали негативні результати. Канцерогенність прилокаїну не вивчалася. Метаболіт прилокаїну орто-толуїдин володіє генотоксичним потенціалом in vitro

Препарат Емла однаково ефективний незалежно від кольору/пігментації шкіри (типи шкіри I-VI).

Слизова оболонка статевих органів

Час початку дії потрібної анестезії коротший оскільки всмоктування відбувається швидше ніж у разі нанесення на неушкоджену шкіру.

Через 5-10 хвилин після нанесення крему Емла на слизову оболонку статевих органів у жінок місцева анестезія щодо болю викликаного аргоновим лазером тривала протягом 15-20 хвилин (індивідуальні відмінності від 5 до 45 хвилин).

Виразки ніг

Не спостерігали негативного впливу на загоєння виразки або на бактеріальну флору.

Обробка виразок на нижніх кінцівках кремом Емла забезпечує полегшення болю до 4 годин після нанесення.

Фармакокінетичні властивості

Системне всмоктування препарату Емла залежить від кількості нанесеного крему експозиції товщини шкіри (відрізняється на різних ділянках тіла) і стану шкіри зокрема наявності шкірних захворювань (наприклад всмоктування зростає при атопічному дерматиті) і гоління. При нанесенні на виразку характеристики виразки ніг можуть вплинути на всмоктування наприклад всмоктування збільшується зі збільшенням розміру виразки ніг.

Неушкоджена шкіра

Після нанесення 60 г крему ЕМЛА на 400 см2 (1 5 г на 10 см2

Виразки ніг

Після нанесення 5-10 г крему Емла протягом 30 хвилин на виразки ніг максимальні рівні в плазмі лідокаїну і прилокаїну були досягнуті після близько 1-2 5 год (для лідокаїну в діапазоні 0 05-0 84 мкг/мл і для прилокаїну 0 02-0 08 мкг/мл).

2 загалом 15 разів за 1 місяць 3-7 лікувальних сеансів на тиждень.

Слизова оболонка статевих органів

Після нанесення 10 г крему Емла на слизову оболонку піхви протягом 10 хвилин максимум концентрації в плазмі (середні концентрації лідокаїну 0 18 мкг/мл прилокаїну 0 15 мкг/мл) спостерігали після приблизно 35 хвилин.

Клінічні характеристики.

Показання.

Дорослі

Крем Емла застосовують для поверхневої анестезії:

-

наприклад при відборі зразків крові або введенні периферичного венозного катетера

-слизових оболонок статевих органів наприклад при проведенні поверхневих хірургічних втручань або перед введенням місцевого анестетика

-трофічних виразок нижніх кінцівок перед очищенням та проведенням поверхневих хірургічних втручань наприклад видаленням фібрину гною та некротичних тканин.

Діти

Протипоказання.

Відома гіперчутливість до місцевих анестетиків групи заміщених амідів таких як бупівакаїн етідокаїн мепівакаїн або будь-якої з допоміжних речовин. Порушення цілісності шкіри у місці нанесення крему (активний оперізуючий герпес атопічний дерматит або рани).

Емла не слід застосовувати:

дітям віком 0-12 місяців при сумісному застосуванні лікарських засобів що індукують утворення метгемоглобіну

недоношеним немовлятам (народжених до 37 тижня вагітності).

Емла може підвищити утворення метгемоглобіну у пацієнтів які приймають деякі лікарські засоби що сприяють утворенню метгемоглобіну (наприклад сульфаніламіди).

При застосуванні великих доз лікарського засобу Емла слід брати до уваги ризик розвитку адитивного ефекту у пацієнтів які застосовують місцеві анестетики або лікарські засоби що структурно подібні до останніх наприклад токаїнід.

Спеціальні дослідження взаємодії з місцевими анестетиками та антиаритмічними лікарськими засобами ІІІ класу (наприклад аміодароном) не проводилися але слід застосовувати такі комбінації з обережністю.

Лікарські засоби що знижують кліренс лідокаїну (наприклад циметидин або бета-блокатори) потенційно здатні сприяти поступовому досягненню його токсичних плазмових концентрацій при повторному застосуванні лідокаїну у високих дозах протягом тривалого часу. Такі взаємодії не мають клінічного значення при короткотривалому лікуванні із застосуванням лідокаїну у рекомендованих дозах.

Прилокаїн у високих дозах може призвести до збільшення рівнів метгемоглобіну зокрема в поєднанні з метгемоглобін індукуючими лікарськими засобами (такими як сульфаніламіди нітрофурантоїн фенітоїн фенобарбітал). Цей список не є вичерпним.

При використанні Емла дорослими пацієнтами з дотриманням рекомендацій щодо доз та способу застосування формування метгемоглобіну під впливом метаболітів прилокаїну зазвичай не є клінічною проблемою. Однак деякі пацієнти більш схильні до розвитку спричиненої лікарськими засобами метгемоглобінемії серед яких особи з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази або спадковою чи ідіопатичною метгемоглобінемією. У пацієнтів з недостатністю глюкозо-6-фосфатдегідрогенази антидот метиленовий синій неефективний щодо зниження рівнів метгемоглобіну і сам по собі здатний окислювати гемоглобін тому лікування метиленовим синім таким пацієнтам не призначається.

Нанесення крему навколо очей потребує особливої обережності оскільки він може викликати подразнення очей. Також втрата захисних рефлексів може призвести до подразнення та можливого ушкодження рогівки. Якщо препарат потрапляє в очі очі необхідно негайно промити водою або розчином натрію хлориду і забезпечити їх захист до повернення чутливості.

Якщо під час застосування препарату виникає відчуття печіння або почервоніння шкіри ділянку з попередньо нанесеним кремом необхідно промити водою і припинити застосування поки не зникне почервоніння.

Препарат Емла не слід наносити на слизові оболонки статевих органів дітей через недостатність даних щодо всмоктування.

Лідокаїн та прилокаїн проявляють бактерицидну та противірусну властивості у концентраціях вище 0 5-2 %. Тому слід проводити ретельний моніторинг результатів внутрішньошкірного введення живих вакцин (наприклад БЦЖ).

До отримання достатнього обсягу клінічних даних лікарський засіб Емла не слід застосовувати:

дітям віком 0-12 місяців при сумісному застосуванні лікарських засобів що індукують утворення метгемоглобіну

недоношеним немовлятам (народжених до 37 тижня вагітності).

Пацієнти які приймають антиаритмічні лікарські засоби ІІІ класу (наприклад аміодарон) мають знаходитися під ретельним наглядом слід розглянути необхідність проведення моніторингу ЕКГ у таких осіб тому що вплив лідокаїну на серце може мати адитивний ефект при сумісному застосуванні з антиаритмічними лікарськими засобами ІІІ класу.

Крем Емла містить олію рицинову поліетоксильовану гідрогенізовану що може викликати шкірні реакції.

Вагітність

Даних щодо лікування вагітних жінок лідокаїном та прилокаїном недостатньо.

Дані щодо впливу лідокаїну та прилокаїну на вагітність ембріональний/фетальний розвиток пологи та розвиток після народження отримані у дослідженнях на тваринах не є повними.

При короткотривалому застосуванні під час вагітності вважається що користь перевищує можливі ризики.

Годування груддю

Лідокаїн та прилокаїн у невеликих кількостях проникають у грудне молоко. При застосуванні в рекомендованих дозах вплив на дитину є малоймовірним. Тому годування груддю під час застосування лікарського засобу Емла можна продовжувати.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Лікування кремом Емла не впливає на швидкість реакції.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі

Неушкоджена шкіра

Таблиця 1

Показання

Доза та спосіб застосування

Тривалість аплікації

Для введення голки наприклад при введенні венозного катетера відборі зразків крові

2. Крем наносять на шкіру товстим шаром та накладають оклюзійну наклейку.

1 година максимум

5 годин

Для проведення незначних поверхневих хірургічних втручань наприклад при видаленні контагіозних молюсків

1 5-2 г на 10 см2. Крем наносять на шкіру товстим шаром та накладають оклюзійну наклейку.

1 година максимум

5 годин

1 5-2 г на 10 см2. Крем наносять на шкіру товстим шаром та накладають оклюзійну наклейку.

2 години максимум

5 годин

Для обробки великих площ щойно поголеної шкіри (при амбулаторному лікуванні)

Максимальна рекомендована доза: 60 г. Максимальна рекомендована площа лікування: 600 см2.

1 година максимум

5 годин

Трофічні виразки нижніх кінцівок

2. Крем наносять на поверхню виразки товстим шаром але не більше 10 г за одну процедуру лікування. На поверхню виразки накладають оклюзійну наклейку. Туба призначена для одноразового застосування тому кожного разу крем що залишився після процедури лікування слід утилізувати.

Для очищення трофічних виразок у ділянках з тканиною через яку особливо важко проникнути тривалість аплікації може бути подовжена до 60 хвилин. Очищення виразок слід провести протягом 10 хвилин після видалення крему.

Крем Емла застосовували під час 15 процедур лікування протягом 1-2-місячного періоду без зниження ефективності або збільшення кількості випадків розвитку місцевих реакцій.

Поверхнева анестезія статевих органів

Шкіра статевих органів

Застосовуйте перед введенням місцевих анестетиків:

2 крем наносять на шкіру товстим шаром

2 крем наносять на шкіру товстим шаром

Слизова оболонка статевих органів

Процедуру слід розпочати одразу після видалення крему.

Діти

Для введення голки видалення контагіозних молюсків та проведення інших незначних поверхневих хірургічних втручань

1 г на 10 см2. Крем наносять на шкіру товстим шаром та накладають оклюзійну наклейку.

Доза не повинна перевищувати 1 грам на 10 см2 та має бути підібрана з урахуванням площі нанесення.

Таблиця 2

Вік

Площа нанесення

Тривалість аплікації

0-2 місяці1

Максимум 10 см2 (загалом 1 г)

(максимальна добова доза)

1 година (не довше)

3-11 місяців

Максимум 20 см2 (загалом 2 г)

(максимальна добова доза)

1 година (не довше)

1-5 років

Максимум 100 см2 (загалом 10 г)

(максимальна добова доза)

максимум 5 годин

6-11 років

Максимум 200 см2 (загалом 20 г)

(максимальна добова доза)

1 година

максимум 5 годин

Особам які часто наносять або видаляють крем слід уникати прямого контакту для зменшення ризику розвитку гіперчутливості.

Діти.

Передозування.

Можливе підвищене потовиділення блідість шкірних покривів запаморочення головний біль нечіткість зорового сприйняття шум у вухах диплопія зниження артеріального тиску брадикардія аритмія сонливість озноб оніміння кінцівок занепокоєння судоми шок зупинка серця.

Повідомлялося про рідкісні випадки розвитку метгемоглобінемії що мала клінічне значення. Застосування прилокаїну у великих дозах може підвищувати рівень метгемоглобіну. Місцеве нанесення 125 мг прилокаїну з тривалістю аплікації 5 годин викликало розвиток помірної метгемоглобінемії у дитини віком 3 місяці. Місцеве нанесення лідокаїну у дозі 8 6-17 2 мг/кг викликало надзвичайно тяжку інтоксикацію у дітей.

Тяжкі неврологічні симптоми (судоми пригнічення ЦНС) потребують симптоматичного лікування що включає штучну вентиляцію легенів та введення протисудомних лікарських засобів. Антидотом при метгемоглобінемії є метилтіонін. Через повільне системне всмоктування за пацієнтом з симптомами отруєння необхідно встановити нагляд протягом декількох годин після терапії даних симптомів.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Емла 5% крем 5 г №5

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Емла 5% крем 5 г №5

Обліковий номер : 346422

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
AstraZeneca (Швеция)

Виробник : AstraZeneca (Швеция)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4596/01/01

Назва російською : Эмла крем по 5 г тубах №5

Мiжнародна назва : Лідокаїн+прилокаїн

Форма выпуску : Крем

Дiюча речовина : Прилокаин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Крем

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО