Детальніше

Елоком 0,1% крем 15 г

Обліковий номер: 328842

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Schering-Plough Labo (Бельгія)

Виробник: Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6293/02/01

Назва російською: Элоком® крем 0,1 % по 15 г в тубах

Мiжнародна назва : Мометазон

Форма выпуску: Крем

Дiюча речовина : Мометазон

Фрамацевтична форма : Крем

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Елоком&reg

Склад:

діюча речовина: Mometasone furoate

1 г крему містить мометазону фуроату 1 мг

допоміжні речовини: гексиленгліколь вода очищена кислота фосфорна розведена гідрогенізований фосфотидилхолін титану діоксид (Е 171) алюмінієва сіль октенілсукцинату крохмалю віск білий парафін білий м'який.

Лікарська форма. Крем.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Кортикостероїди для місцевого застосування у дерматології. Код АТХ D07A C13.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Фармакокінетичні дослідження показали що системна абсорбція після місцевого нанесення мометазону фуроату 0,1 % є мінімальною приблизно 0,4 % застосованої дози виводиться з організму упродовж 72 годин після нанесення. Встановити характер метаболітів було практично неможливо через невелику кількість присутню у плазмі крові та екскреті.

Клінічні характеристики.

Показання.

Запальні явища і свербіж при дерматозах що піддаються терапії кортикостероїдами у тому числі псоріаз (крім поширеного бляшкового псоріазу) та атопічний дерматит у дорослих і дітей віком від 2 років.

Протипоказання.

Елоком протипоказаний при розацеа акне вульгаріс атрофії шкіри періоральному дерматиті періанальному та генітальному свербежі підгузкових висипаннях бактеріальних (наприклад імпетиго піодерміт) вірусних (наприклад герпес простий герпес оперізувальний та вітряна віспа прості бородавки гострі кондиломи контагіозний молюск) паразитних та грибкових (наприклад кандида або дерматофіт) інфекціях туберкульозі сифілісі або поствакцинальних реакціях. Елоком

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не встановлена.

Особливості застосування.

В разі виникнення подразнень або сенсибілізації необхідно припинити лікування та розпочати відповідне лікування.

В разі розвитку супутньої інфекції шкіри необхідно застосовувати відповідний протигрибковий або антибактеріальний препарат. Якщо протягом короткого часу не вдається досягти позитивної динаміки застосування крему Елоком

Будь-які побічні ефекти що зустрічаються при застосуванні системних кортикостероїдів включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів особливо у немовлят та дітей.

У дітей або на обличчі оклюзія не повинна застосовуватися. Слід уникати потрапляння мазі на слизові оболонки.

Крем Елоком

Препарат Елоком не призначений для офтальмологічного застосування включаючи нанесення на повіки. Не можна допускати попадання препарату в очі.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Під час вагітності або годування груддю лікування препаратом слід проводити тільки за призначенням лікаря. Однак і в цьому разі необхідно уникати застосування крему на великих ділянках шкіри або впродовж тривалого періоду. Достатніх доказів безпеки препарату для жінки під час вагітності немає. Як і з іншими глюкокортикостероїдами місцевого застосування Елоком слід призначати вагітним жінкам тільки у тому разі якщо потенційна користь від застосування для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Невідомо чи може місцеве застосування кортикостероїдів викликати значну системну абсорбцію що утворить кількість препарату яка може бути виявлена у грудному молоці. Елоком слід застосовувати у період годування груддю тільки після ретельного аналізу співвідношення користі та ризику. Якщо призначається лікування великими дозами або застосування упродовж тривалого періоду годування груддю необхідно припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не встановлена.

Спосіб застосування та дози.

Крем Елоком наносити тонким шаром на уражені ділянки шкіри 1 раз на добу. Тривалість лікування визначається тяжкістю перебігом захворювання та визначається індивідуально.

Діти.

Дітям віком від 2 років препарат застосовується лише за призначенням лікаря.

Через те що у дітей величина співвідношення площі поверхні і маси тіла більше ніж у дорослих діти більш схильні до ризику пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирково-залозної системи та проявів синдрому Кушинга при застосуванні будь-яких кортикостероїдів місцевої дії який зростає при нанесенні на площі понад 20 % поверхні тіла.

Рекомендується застосовувати якнайменшу кількість глюкокортикостероїдів необхідну для отримання терапевтичного ефекту особливо у дітей. Курс лікування не повинен перевищувати 5 днів. Довготривале лікування глюкокортикостероїдами може затримувати зріст та розвиток дитини.

Безпечність застосування препарату Елоком у дітей протягом більш ніж 6 тижнів не вивчалась.

Існують лише обмежені дані стосовно лікування дітей молодше 2 років.

Мометазон не слід застосовувати для лікування дерматиту спричиненого носінням підгузників.

Крем не слід застосовувати під оклюзійні пов'язки якщо тільки це не призначено лікарем а також наносити на ділянки під підгузники або труси які не пропускають вологу.

Передозування.

Надмірне тривале застосування місцевих кортикостероїдів може пригнічувати функцію гіпоталамо-гіпофізарно-наднирково-залозної системи що може проявитися у вторинній недостатності надниркових залоз яка зазвичай є оборотною.

У разі пригнічення цієї системи слід збільшити інтервал між нанесеннями або ж застосувати ГКС з меншою активністю або відмінити препарат.

Вміст стероїду у кожному контейнері настільки малий що у разі малоймовірного випадкового ковтання препарату токсичний ефект буде майже непомітним або відсутнім.

Побічні реакції.

Нижче наведені побічні реакції про які повідомлялося у зв'язку із застосуванням Елокому

Інфекції та інвазії:

Порушення з боку нервової системи:

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини:

Загальні порушення та реакції у місці нанесення:

Місцеві побічні реакції про які нечасто повідомлялося при застосуванні топічних дерматологічних кортикостероїдів включають: сухість та подразнення шкіри дерматит періоральний дерматит мацерацію шкіри стриї загострення захворювання еритему пітницю та телеангіектазії папульозні пустульозні висипання та відчуття поколювання.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

Туби по 15 г або 30 г №1 у картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Шерінг-Плау Лабо Н.В. Бельгія/

Schering-Plough Labo N.V. Belgium.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Industriepark 30 Heist-op-den-Berg Antwerpen B-2220 Belgium.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Елоком 0,1% крем 15 г

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Елоком 0,1% крем 15 г

Обліковий номер : 328842

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Schering-Plough Labo (Бельгія)

Виробник : Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6293/02/01

Назва російською : Элоком® крем 0,1 % по 15 г в тубах

Мiжнародна назва : Мометазон

Форма выпуску : Крем

Дiюча речовина : Мометазон

Фрамацевтична форма : Крем

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО