Детальніше

Елевіт пронаталь таблетки №100

Обліковий номер: 338597

854.4 грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Bayer Consumer Care (Швейцария)

Виробник: Bayer Consumer Care (Швейцария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9996/01/01

Назва російською: Элевит® пронаталь таблетки, п/плен. обол., №100 (20х5)

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Марганец

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЕЛЕВІТ&reg ПРОНАТАЛЬ

(ELEVIT PRONATAL)

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка вкрита плівковою оболонкою містить:

Вітамін А

3600 МО

Вітамін В1

1 6 мг

Вітамін В2

1 8 мг

Вітамін В6

2 6 мг

Вітамін В12

4 мкг

Вітамін С (у вигляді кальцію аскорбату дигідрату)

100 мг

Вітамін D3

500 МО

Вітамін E

15 мг

Кальцію пантотенат

10 мг

Біотин

0 2 мг

Нікотинамід

19 мг

Фолієва кислота

0 8 мг

Кальцій (у вигляді кальцію аскорбату дигідрату кальцію пантотенату кальцію гідрофосфату безводного)

125 мг

Магній (у вигляді магнію оксиду легкого магнію гідрофосфату тригідрату магнію стеарату)

100 мг

Фосфор (у вигляді кальцію гідрофосфату безводного магнію гідрофосфату тригідрату)

125 мг

Залізо (у вигляді заліза фумарату)

60 мг

Цинк (у вигляді цинку сульфату моногідрату)

7 5 мг

Марганець (у вигляді марганцю сульфату моногідрату)

1 мг

Мідь (у вигляді міді сульфату безводного)

1 мг

допоміжні речовини:

ядро таблетки: лактози моногідрат маніт (Е 421) етилцелюлоза макрогол 400 гліцерол дистеарат желатин целюлоза мікрокристалічна натрію крохмальгліколят (тип А) магнію стеарат повідон К 90 повідон К 30

оболонка таблетки: гіпромелоза етилцелюлози водна дисперсія макрогол 6000 тальк титану діоксид (Е 171) заліза оксид жовтий (Е 172).

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: сірувато-жовтого кольору овальні таблетки вкриті плівковою оболонкою з розподільчою рискою.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з іншими мінералами включаючи комбінації.

Код АТХ А11А А03

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Елевіт

Вітаміни життєво необхідні для нормального розвитку і росту плода та новонародженого для обміну речовин та утворення вуглеводів енергії ліпідів нуклеїнових кислот та протеїнів так само як і для синтезу амінокислот колагену та нейротрансмітерів.

При оцінці ефективності та безпеки Елевіт Пронаталь у період планування вагітності (за один місяць до зачаття та до третього місяця гестації) не було виявлено дефектів нервової трубки порівняно з 6 випадками у групі плацебо. Різниця була статистично значущою та підтверджена у наступному фармакоепідеміологічному двокогортному дослідженні в якому у групі яка застосовувала Елевіт Пронаталь спостерігався 1 випадок дефекту нервової трубки порівняно з 9 випадками у контрольній групі без вітамінної підтримки. Крім того в обох дослідженнях було виявлено що загальний коефіцієнт грубих вад розвитку (наприклад дефекти сечовидільної системи серцево-судинної системи кінцівок та гіпертрофічних пілоростеноз) скорочений у групі яка застосовувала Елевіт Пронаталь порівняно з групою плацебо або контрольною групою без додавання вітамінів відповідно. Також було виявлено що у групі яка застосовувала Елевіт Пронаталь у 2 рази рідше спостерігалися випадки нудоти блювання та запаморочення порівняно з групою плацебо.

Додавання Елевіт Пронаталь рекомендують жінкам при плануванні вагітності через те що вади розвитку нервової трубки виникають у перші тижні після зачаття навіть до того як вагітність може бути діагностована.

Фармакокінетика.

Фармакокінетичних досліджень лікарського засобу Елевіт Пронаталь не проводилося.

Клінічні характеристики.

Показання.

Для попередження та корекції вітамінної та мінеральної недостатності протягом планування вагітності у період вагітності та у період годування груддю.

Для попередження розвитку анемії що пов' язана з дефіцитом заліза та фолієвої кислоти.

Для зменшення частоти нудоти та блювання на початкових стадіях вагітності.

Протипоказання.

Елевіт

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Однак при одночасному застосуванні Елевіт Пронаталь з іншими препаратами рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Описані випадки взаємодії окремих складових препарату з іншими лікарськими засобами:

-всмоктування заліза може пригнічуватися при одночасному застосуванні антацидів препаратів що знижують кислотність шлункового соку фторхінолонів бісфосфонатів леводопи левотироксину пеніциламіну антибіотиків тетрациклінового ряду або тріентин якщо одночасне призначення препаратів є необхідним їх слід застосовувати з інтервалом 2-3 години

-

-тіазидні діуретики здатні затримувати в організмі кальцій тому підвищується ризик виникнення гіперкальціємії

-фолієва кислота посилює метаболізм фенітоїну

-вітамін С посилює дію та побічні явища протимікробних препаратів із групи сульфаніламідів

-всмоктування вітаміну Е можуть порушувати препарати заліза срібла.

Взаємодія з продуктами харчування. Через те що щавлева (знайдена у шпинаті та ревені) а також фітинова кислоти (знайдена у цільних злаках) можуть пригнічувати всмоктування кальцію не рекомендується застосовувати цей препарат протягом 2 годин після вживання їжі що містить високий рівень щавлевої та фітинової кислот.

Особливості застосування.

Не слід перевищувати рекомендовані дози.

Слід застосовувати з особливою обережністю разом з іншими продуктами що містять вітамін А синтетичні ізомери ізотретіноїну та етретинату або бета-каротину оскільки великі дози цих компонентів вважаються шкідливими для плода та можуть спричиняти гіпервітаміноз А слід застосовувати з обережністю разом з іншими продуктами що містять вітамін D оскільки високі добові дози можуть спричиняти гіпервітаміноз D. Кальцій аскорбінова кислота та вітамін D можуть спричиняти формування конкрементів хворим із нефролітіазом та уролітіазом слід застосовувати вітаміни з обережністю.

Цей лікарський засіб слід застосовувати з обережністю під наглядом лікаря при ураженнях печінки хронічному гломерулонефриті тромбоемболії тиреотоксикозі декомпенсації серцевої діяльності тромбофлебітом подагрою гіперурикемією еритремією еритроцитозом.

Цей лікарський засіб містить лактозу та маніт. Лактозовмісні препарати не слід застосовувати пацієнтам із лактазною недостатністю галактоземією або глюкозо-галактозним синдромом мальабсорбції. Маніт може мати легкий проносний ефект. Якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів слід проконсультуватися з лікарем перш ніж приймати цей лікарський засіб.

Цей лікарський засіб не містить йод. У період вагітності або годування груддю слід застосовувати достатню кількість йоду.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Елевіт

Достатній вміст мікронутрієнтів у організмі матері є особливо критичним у період вагітності або годування груддю. Потреба у більшості мікронутрієнтів у ці періоди вища. Цей мультивітамінний препарат містить повний склад мікронутрієнтів зокрема фолієву кислоту та вітаміни А D а також інші компоненти у безпечних кількостях. Таким чином Елевіт Пронаталь можна застосовувати у період вагітності або годовування груддю що ґарантує надходження мікронутрієнтів у достатніх кількостях. Але слід з обережністю застосовувати інші лікарські засоби які містять вітаміни А і D та їжу збагачену цими вітамінами.

Вагітність.

Хронічне передозування вітаміном D може бути шкідливим для плода.

Необхідно запобігати передозуванню вітаміну D бо постійна гіперкальціємія може призводити до затримки фізичного та розумового розвитку надклапанного та аортального стенозу а також ретинопатії у дітей.

Було показано що у тварин передозування вітаміну D протягом вагітності призводить до тератогенного ефекту. Немає підтверджень що вітамін D у рекомендованих дозах може спричинити тератогенний ефект у людини.

Годування груддю.

Хронічне передозування вітаміном D може бути шкідливим для новонародженого. Вітаміни та мінерали проникають у грудне молоко. Це потрібно брати до уваги якщо новонарождений отримує відповідні препарати.

Пронаталь містить у своєму складі 500 МО вітаміну D в одній таблетці.

Фертильність. Даних щодо впливу цього продукту на фертильність немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Впливу на здатність керувати транспортними засобами або роботу з іншими механізмами не виявлено.

Спосіб застосування та дози.

Застосовувати 1 таблетку Елевіт

У випадку нудоти вранці таблетку рекомендується застосовувати вдень або ввечері.

Рекомендована тривалість застосування: за 1 місяць до запланованої вагітності у період вагітності або годування груддю. Цей лікарський засіб призначений для застосування жінкам репродуктивного віку.

Діти. Дані щодо застосування Елевіт Пронаталь дітям відсутні.

Передозування.

При застосуванні рекомендованих доз Елевіт Пронаталь ризик передозування відсутній.

Випадки передозування здебільшого пов' язані із супутнім застосуванням високих доз монопрепаратів або мультивітамінів. Гостре або довготривале передозування може спричинити гіпервітаміноз А та D гіперкальціємію а також токсичну дію заліза та міді.

Ознакою гострого отруєння можуть бути неспецифічні симптоми: головний біль що починається раптово пригнічення свідомості та шлунково-кишкові розлади (запор діарея нудота та блювання). Якщо виникають такі симптоми лікування необхідно припинити та проконсультуватися з лікарем.

Передозування вітаміну С (застосування у дозі що перевищує 15 г) може призводити до гемолітичної анемії у певних осіб із дефіцитом глюкозо-6-фосфат дегідрогенази.

При тривалому застосуванні у високих дозах можуть виникнути подразнення слизової оболонки травного тракту аритмія парестезія гіперурикемія зниження толерантності до глюкози гіперглікемія транзиторне підвищення активності АСТ лактатдегідрогенази лужної фосфатази порушення функції нирок сухість і тріщини на долонях і ступнях випадіння волосся себорейні висипання.

Побічні реакції.

Препарат зазвичай переноситься добре. У післяреєстраційному періоді спостерігалися наступні побічні реакції. Оскільки вони повідомлялися довільно у невизначеній кількості популяції не завжди можливо визначити їх частоту.

З боку шлунково-кишкового тракту: диспептичні розлади включаючи дискомфорт у шлунку шлунково-кишковий біль та біль у животі запор діарея здуття живота блювання та нудота.

З боку імунної системи: алергічні реакції (у тому числі анафілактичні реакції) включаючи кропив' янку набряк обличчя задишку астматичний синдром почервоніння шкіри висипання свербіж пухирі та шок. Якщо виникають алергічні реакції пацієнту необхідно припинити лікування та проконсультуватися з лікарем.

Розлади метаболізму. Гіперкальціурія гіперкальціємія.

З боку нервової системи. Може виникати головний біль запаморочення підвищена збудливість безсоння сонливість гіпертермія.

Можливе легке забарвлення сечі у жовтий колір. Цей ефект безпечний для здоров' я та є наслідком вмісту у препараті вітаміну В2.

Препарат містить залізо що може призводити до забарвлення випорожнень у чорний колір. Цей ефект є безпечним та не має жодного клінічного значення.

Термін придатності. 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 або 20 таблеток у блістері. По 3 або 10 блістерів (по 10 таблеток) або 5 блістерів (по

20 таблеток) у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Роттендорф Фарма ГмбХ Німеччина/

Rottendorf Pharma GmbH Germany.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Ostenfelder Strasse 51-61 D-59320 Ennigerloh North Rhine-Westphalia Germany.

Заявник.

Байєр Консьюмер Кер АГ Швейцарія/

Bayer Consumer Care AG Switzerland.

Місцезнаходження заявника.

Петер Меріан-Штрассе 84 4052 Базель Швейцарія/

Peter Merian-Strasse 84 4052 Basel Switzerland.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Елевіт пронаталь таблетки №100

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Елевіт пронаталь таблетки №100

Обліковий номер : 338597

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Bayer Consumer Care (Швейцария)

Виробник : Bayer Consumer Care (Швейцария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9996/01/01

Назва російською : Элевит® пронаталь таблетки, п/плен. обол., №100 (20х5)

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Марганец

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО