Детальніше

Егілок 100 мг таблетки №30

Обліковий номер: 328103

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Egis (Венгрия)

Виробник: Egis (Венгрия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9635/01/03

Назва російською: Эгилок® таблетки по 100 мг №30 во флак.

Мiжнародна назва : Метопролол

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Метопролол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЕГІЛОК&reg

(EGILOK)

Склад:

діюча речовина: метопролол

1 таблетка містить метопрололу тартрату 25 мг або 50 мг або 100 мг

допоміжні речовини: магнію стеарат повідон кремнію діоксид колоїдний безводний натрію крохмальгліколят (тип А) целюлоза мікрокристалічна.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

25 мг: білого або майже білого кольору круглі двоопуклі таблетки з хрестовиною розподільчою рискою та подвійним скосом (Х) з одного боку та з гравіруванням стилізованої літери E і номера 435 з іншого боку без або майже без запаху

50 мг: білого або майже білого кольору круглі двоопуклі таблетки з рискою з одного боку та з гравіруванням стилізованої літери E і номера 434 з іншого боку без або майже без запаху

100 мг: білого або майже білого кольору круглі двоопуклі таблетки з фаскою рискою з одного боку та з гравіруванням стилізованої літери E і номера 432 з іншого боку без або майже без запаху.

Таблетки можна ділити на рівні частини.

Фармакотерапевтична група.

Код АТХ С07А В02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

1

Він пригнічує серцеві ефекти посиленої симпатичної активності значною мірою зменшує частоту серцевих скорочень скоротливість серця серцевий викид і артеріальний тиск.

При артеріальній гіпертензії метопролол знижує артеріальний тиск у пацієнтів як у положенні стоячи так і в положенні лежачи. Тривалий антигіпертензивний ефект препарату

У пацієнтів з артеріальною гіпертензією тривале застосування препарату призводить до статистично значущого зменшення маси лівого шлуночка і поліпшення діастолічної функції лівого шлуночка.

У чоловіків з легкою та помірною артеріальною гіпертензією метопролол зменшує летальність спричинену серцево-судинними захворюваннями (насамперед частоту випадків раптового летального наслідку інфарктів міокарда з летальним наслідком та інсультів).

Завдяки зниженню системного артеріального тиску зменшенню частоти серцевих скорочень і скоротливості серця метопролол зменшує потребу міокарда у кисні. Зменшуючи частоту серцевих скорочень і таким чином подовжуючи тривалість діастоли метопролол поліпшує

перфузію в оксигенацію ділянок міокарда з порушеним кровопостачанням.

Крім того препарат зменшує кількість тривалість і тяжкість нападів стенокардії а також безсимптомної ішемії та підвищує переносимість фізичного навантаження.

При призначенні метопрололу після інфаркту міокарда препарат зменшує можливість повторного інфаркту.

При застійній серцевій недостатності яка розвинулася на основі дилатаційної кардіоміопатії метопролол призначений спочатку у низькій дозі (2 x 5 мг в день) яку потім поступово підвищували поліпшував роботу серця якість життя і фізичну працездатність пацієнтів зменшував кількість повторної госпіталізації внаслідок серцевої недостатності і потребу у трансплантації серця.

При суправентрикулярній тахікардії фібриляції передсердь і вентрикулярній екстрасистолії метопролол зменшує вентрикулярну частоту і кількість екстравентрикулярних ударів.

Фармакокінетика.

Метопролол швидко і майже повністю всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Фармакокінетичні параметри метопрололу лінійні у діапазоні терапевтичних доз.

Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1 5-2 години після прийому. Після всмоктування метопролол зазнає метаболізму першого проходження. Біодоступність метопрололу становить майже 50 % після одноразового прийому і майже 70 % після повторного застосування.

Одночасний прийом їжі може збільшувати біодоступність метопрололу на 30-40 %.

(5 6 л/кг).

Метопролол метаболізується у печінці за допомогою ферментів цитохрому P450. Метаболіти не сприяють клінічному ефекту.

Період напіввиведення (t1/2

Понад 95 % прийнятої дози може виявлятися в сечі 5 % виводиться у незміненому вигляді. У деяких випадках остання величина може збільшуватися до 30 %.

У пацієнтів літнього віку фармакокінетичні параметри метопрололу істотно не змінюються.

Клінічні характеристики.

Показання.

 • Артеріальна гіпертензія.
 • Стенокардія (у тому числі постінфарктна).
 • Аритмія (включаючи суправентрикулярну тахікардію).
 • Попередження серцевого летального наслідку та повторного інфаркту після гострої фази інфаркту міокарда.
 • У складі комплексної терапії при тиреотоксикозі.
 • Профілактика нападів мігрені.

Протипоказання.

 • Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату або до інших

 • атріовентрикулярна блокада (AV-блокада) II і III ступенів синоатріальна блокада
 • синдром слабкості синусового вузла
 • декомпенсована серцева недостатність (набряк легенів синдром гіпоперфузії або артеріальної гіпотензії) тривала або періодична ізотропна терапія агоністами

 • кардіогенний шоковий стан
 • тяжкі порушення периферичного кровообігу з болем або трофічними змінами
 • метаболічний ацидоз
 • нелікована ферохромоцитома
 • супутня терапія інгібіторами моноамінооксидази-А
 • тяжка бронхіальна астма тяжка форма хронічних обструктивних бронхолегеневих захворювань
 • застосування метопрололу протипоказано хворим яким проводиться внутрішньовенне введення антагоністів кальцію типу верапамілу та дилтіазему або інших анти ритмічних препаратів (таких як дизопірамід).

Примітка: Пацієнтам з декомпенсованою серцевою недостатністю які добре переносять інші лікарські засоби застосування метопрололу можливе при індивідуальному титруванні дози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Пацієнти повинні знаходитися під ретельним наглядом якщо вони одночасно з препаратом Егілок

У пацієнтів які одночасно з препаратом Егілок

Слід дотримуватися обережності при комбінації з нітратами через ризик артеріальної гіпотензії та/або брадикардії.

Особливості застосування.

2221-блокаторів у таблетках.

Метропролол може маскувати деякі клінічні прояви тиреотоксикозу (наприклад тахікардію). Різка відміна препарату для хворих на тиреотоксикоз протипоказана через можливе посилення симптоматики.

Пацієнти які проходять лікування серцевої недостатності повинні проходити лікування цієї хвороби до початку застосування метопрололу а також під час цього лікування.

Дуже рідко вже існуючі легкі форми AV-порушення провідності можуть обтяжуватися та призводити до AV-блокади більш тяжкого ступеня. Пацієнти з AV-блокадою І ступеня повинні проходити лікування цим препаратом дуже обережно.

З обережністю метопролол застосовувати хворим з міастенією.

Метопролол може посилити існуючу брадикардію. У випадку розвитку брадикардії (ЧСС менше 50-55 уд/хв) у ході лікування метопрололом доза має бути зменшена та/або препарат слід поступово відмінити.

Завдяки своїй гіпотензивній дії препарат може посилити прояви симптомів порушень периферичного кровообігу таких як переміжна кульгавість.

До проведення загальної анестезії лікар-анестезіолог повинен бути поінформований про той факт що пацієнт застосовує Егілок. Не рекомендується припиняти лікування під час проведення хірургічного втручання.

2-блокаторів. Тим не менше в одному довгостроковому дослідженні було показане значне зниження рівню загального холестерину після лікування метопрололом протягом кількох років.

1-блокатори слід застосовувати з обережністю.

Оскільки перед хірургічною операцією метопролол необхідно відмінити відміну слід здійснити не пізніше ніж 48 годин до операції за винятком особливих випадків наприклад тиреотоксикозу або феохромоцитоми.

Пацієнти в історії хвороби яких були відзначені тяжкі алергічні реакції повинні проходити лікування метопрололом дуже обережно. Особливу увагу також слід приділяти пацієнтам з алергічними реакціями які проходять лікування вакцинами (десенсибілізуюча терапія). Ефект від введення звичайних доз адреналіну може бути відсутнім.

Пацієнтам які користуються контактними лінзами слід враховувати що препарат може зменшувати секрецію слізної рідини.

Пацієнти з псоріазом або депресивними захворюваннями в історії хвороби повинні проходити лікування метапрололом тільки після ретельного вивчення відношення позитивного ефекту до ризику.

Біодоступність метопрололу може підвищуватися при цирозі печінки.

Пацієнтам із тяжкими порушеннями функції нирок із серйозними гострими станами що супроводжуються метаболічним ацидозом та пацієнтам які отримують комбіноване лікування препаратами наперстянки слід приділити особливу увагу. Препарат містить лактозу тому його не слід призначати хворим зі спадковим дефіцитом лактази непереносимістю галактози або порушенням метаболізму глюкози/галактози.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Егілок

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Застосування метопрололу може впливати на діяльність що вимагає високої швидкості психічних і фізичних реакцій прийняття швидкого рішення (наприклад керування транспортними засобами обслуговування машин і механізмів робота на висоті) тому на період лікування слід утримуватись від керування транспортними засобами обслуговування машин і механізмів роботі на висоті.

Спосіб застосування та дози.

Егілок

Артеріальна гіпертензія

Стенокардія

Рекомендована доза препарату становить 50-100 мг 2-3 рази на добу. У разі необхідності препарат можна комбінувати з іншими препаратами для лікування стенокардії.

Аритмія

Рекомендована доза становить 50 мг 2-3 рази на добу. При необхідності добову дозу збільшити до 300 мг розподілену на 2-3 прийоми.

При інфаркті міокарда (лікування бажано розпочати протягом перших 12 годин після появи болю у грудях)

Гіпертиреоз (териотоксикоз)

Рекомендована доза становить 50 мг 4 рази на добу. При досягненні терапевтичного ефекту дозу слід поступово зменшувати.

Профілактика нападів мігрені

Рекомендована добова доза становить 100-200 мг на добу розподілена на 2 прийоми.

Пацієнти з порушенням функції нирок

Немає потреби коригувати дозу.

Пацієнти з порушенням функції печінки

Коригування дози (зменшення дози метопрололу) зазвичай необхідне для пацієнтів з обмеженими печінковими функціями (наприклад для пацієнтів із цирозом печінки).

Пацієнти літнього віку

Немає потреби коригувати дозу.

Артеріальна гіпертензія:

Діти.

Застосування препарат протипоказано дітям.

Передозування.

Токсичність.

Симптоми.

Інші:

Одночасне вживання алкоголю прийом антигіпертензивних препаратів хінідіну або барбітуратів можуть погіршити стан пацієнта.

Лікування. Необхідні інтенсивна терапія й пильне спостереження за пацієнтом (параметри кровообігу й дихання функція нирок рівень глюкози у крові електроліти сироватки крові). Якщо препарат прийнятий недавно його подальше всмоктування можна знизити промиванням шлунка стимуляцією блювання й введенням активованого вугілля.

Можна ввести глюкагон 50-150 мкг/кг маси тіла внутрішньовенно протягом 1 хвилини а також амринон. У деяких випадках було ефективним додавання адреналіну (епінефрину).

Побічні реакції.

Метопролол добре переноситься пацієнтами і побічні ефекти які виникають зазвичай незначні і скороминущі.

У нижченаведеній таблиці побічні реакції на метопролол згруповані за класифікацією органів MedDRA:

Таблиця

Система-орган-клас згідно з термінологією MedDRA

Небажаний ефект

З боку крові та лімфатичної системи

тромбоцитопенія агранулоцитоз лейкопенія зниження рівня холестерину ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ) і підвищення рівня тригліцеридів при нормальному рівні загального холестерину

Метаболічні та аліментарні розлади

збільшення маси тіла

З боку психіки

порушення сну сонливість безсоння нічні кошмари депресія розлад концентрації уваги розлади пам' яті амнезія сплутаність свідомості галюцинації нервозність тривожність

З боку нервової системи

запаморочення головний біль парестезія порушення смакових відчуттів

З боку органів зору

порушення зору сухість в очах або запалення кон' юнктиви*

З боку органів слуху та рівноваги

порушення слуху відчуття шуму/дзвону у вухах

З боку серця

ортостатична артеріальна гіпотензія (що у дуже рідкісних випадках супроводжується синкопе) синдром Рейно гангрена у пацієнтів з наявними важкими порушеннями периферичного кровообігу

З боку респіраторної системи грудної клітки та середостіння

задишка при фізичному навантаженні бронхоспазм риніт

З боку шлунково-кишкового тракту

шкірні алергічні реакції включаючи еритему свербіж шкірний висип нудота блювання біль у животі діарея запор сухість у роті печія здуття

Гепатобіліарні розлади

гепатит

З боку шкіри та підшкірної клітковини*

З боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини

З боку репродуктивної системи та молочних залоз

імпотенція/статева дисфункція хвороба Пейроні

Загальні розлади та реакції у місці введення

підвищена втомлюваність периферичний набряк

Результати обстежень

*Частота виникнення таких небажаних ефектів як шкірні реакції або подразнення очей є низькою і симптоми зазвичай зникають після припинення терапії.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання.

Несумісність.

Невідома.

Упаковка. По 60 таблеток (25 мг і 50 мг) 60 або 30 таблеток (100 мг) у скляному флаконі у картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ЗАТ Фармацевтичний завод ЕГІС Угорщина/EGIS Pharmaceuticals PLC Hungary.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

1165 м. Будапешт

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Егілок 100 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Егілок 100 мг таблетки №30

Обліковий номер : 328103

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Egis (Венгрия)

Виробник : Egis (Венгрия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9635/01/03

Назва російською : Эгилок® таблетки по 100 мг №30 во флак.

Мiжнародна назва : Метопролол

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Метопролол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО