Детальніше

Ефералган 3% сироп 90 мл

Обліковий номер: 329539

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: UPSA (Франция) (м)

Назва російською: Эффералган раствор ор. 3 % по 90 мл во флак.

Мiжнародна назва : Парацетамол

Дiюча речовина : Парацетамол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Сироп

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЕФЕРАЛГАН

(EFFERALGAN)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: парацетамол

допоміжні речовини: макрогол 6000 сахарози розчин сахарин натрію калію сорбат кислота лимонна безводна карамелево-ванільний ароматизатор вода очищена.

Лікарська форма. Розчин оральний.

Назва і місцезнаходження виробника.

47000 Франція м. Ажан авеню Доктора Жана Брю 304/47000 France Agen avenue du Docteur Jean Bru 304.

Фармакотерапевтична група.

Чинить аналгетичну жарознижувальну та слабку протизапальну дію. Механізм дії зумовлений пригніченням синтезу простагландинів та переважним впливом на центр терморегуляції у гіпоталамусі.

Показання для застосування.

Симптоматичне лікування захворювань що супроводжуються болем слабкої та помірної інтенсивності та/або підвищенням температури тіла.

Протипоказання.

Тяжкі порушення функції нирок або/та печінки вроджена гіпербілірубінемія дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази алкоголізм захворювання крові виражена анемія лейкопенія.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Не застосовувати препарат дітям разом з іншими засобами що містять парацетамол.

При лікуванні парацетамолом у дозі 60 мг/кг/добу супутнє застосування іншого антипіретика виправдане лише у разі неефективності парацетамолу. Не слід перевищувати рекомендованих доз.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат застосовують у педіатричній практиці.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат застосовують у педіатричній практиці.

Діти.

Препарат застосовують дітям з масою тіла від 4 до 32 кг (від 1 місяця до 12 років).

Спосіб застосування та дози.

8 годин.

Вік дитини

Середня маса тіла дитини у відповідному віці приблизно становить*

Кількість на прийом

Добова доза при прийомі 4 рази на добу

1-2 місяці

4 кг

60 мг

240 мг

3-5 місяців

6 кг

90 мг

360 мг

6-10 місяців

8 кг

120 мг

480 мг

11-12 місяців

10 кг

150 мг

600 мг

2 роки

12 кг

180 мг

720 мг

3 роки

14 кг

210 мг

840 мг

4-5 років

16 кг

240 мг

960 мг

6-7 років

20-24 кг

300-360 мг

1200-1440 мг

8-9 років

26-30 кг

390-450 мг

1560-1800 мг

10-12 років

30-32 кг

450-480 мг

1800-1920 мг

На мірну ложку нанесені поділки що відповідають масі у 4-6-8-10-12-14-16 кг.

Додаткові поділки відповідають проміжній масі тіла: 3-5-7-9-11-13-15 кг.

Препарат можна застосовувати у нерозведеному вигляді або розведеним у невеликій кількості рідини (наприклад у воді молоці фруктовому соці).

Мірну ложку наповнити відповідно до маси тіла дитини і коригувати рівень рідини залежно від поділок.

Від 4 до 16 кг: використовувати мірну ложку з поділками відповідно до маси тіла дитини або використовувати поділку найближчу до маси тіла дитини.

Від 16 до 32 кг: спочатку наповнити мірну ложку а потім довести до необхідної кількості наповнюючи мірну ложку вдруге до отримання маси тіла дитини.

Наприклад від 18 до 19 кг: спочатку наповнити мірну ложку до поділки 10 кг а потім вдруге наповнити до поділки 8 кг. У разі необхідності прийом препарату можна повторити через 6 годин.

Якщо больовий синдром зберігається або посилюється протягом 5 днів від початку лікування препаратом або підвищена температура зберігається чи посилюється протягом 3 днів від початку лікування препаратом слід переглянути доцільність подальшого застосування препарату.

Передозування.

Щоб уникнути передозування слід перевірити щоб інші лікарські засоби не містили парацетамол.

Існує ризик передозування в осіб літнього віку і у маленьких дітей (поширені медикаментозне передозування і випадкове отруєння). Це може призвести до летального наслідку.

80 мг/кг/добу.

У дітей з масою тіла менше від 38 кг до 50 кг загальна доза парацетамолу не має перевищувати 3 г/добу.

У дорослих та дітей з масою тіла більше 50 кг загальна доза парацетамолу не має перевищувати 4 г/добу.

негайна госпіталізація

промивання шлунка

симптоматична терапія.

Побічні ефекти.

Дуже рідко:

алергічні реакції:

з боку органів кровотворення: анемія сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз задишка болі в серці) гемолітична анемія тромбоцитопенія лейкопенія і нейтропенія

з боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів чутливих до аспірину та до інших НПЗЗ

з боку системи травлення:

з боку ендокринної системи:

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При прийомі максимальних доз парацетамолу (4 г/добу) протягом як мінімум 4 днів існує ризик посилення ефекту перорального антикоагулянту і підвищений ризик кровотечі. Слід контролювати МНВ (Міжнародне нормалізоване відношення) через рівні проміжки часу. При необхідності дозу перорального антикоагулянту слід відкорегувати під час лікування парацетамолом.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 90 мл розчину орального у флаконі. 1 флакон у комплекті з мірною ложкою у картонній коробці.

Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ефералган 3% сироп 90 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ефералган 3% сироп 90 мл

Обліковий номер : 329539

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : UPSA (Франция) (м)

Назва російською : Эффералган раствор ор. 3 % по 90 мл во флак.

Мiжнародна назва : Парацетамол

Дiюча речовина : Парацетамол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Сироп

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО