Детальніше

Домідон 10 мг таблетки №30

Обліковий номер: 330876

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2467/01/01

Назва російською: Домидон® таблетки, п/о, по 10 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Домперидон

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Домперидон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

ДОМІДОН&reg

(DOMIDONЕ)

Склад:

діюча речовина: domperidone

1 таблетка містить домперидону 10 мг

допоміжні речовини: лактоза моногідрат крохмаль кукурудзяний целюлоза мікрокристалічна крохмаль прежелатинізований повідон магнію стеарат.

Плівкова оболонка: Sepifilm 752 Blanc (гідроксипропілметилцелюлоза целюлоза мікрокристалічна поліетиленгліколь (макрогол 40) титану діоксид (Е 171)).

Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки вкриті плівковою оболонкою білого або майже білого кольору круглої форми з двоопуклою поверхнею.

Фармакотерапевтична група. Засоби що застосовуються у разі функціональних шлунково-кишкових розладів. Стимулятори перистальтики. Код АТХ A03F А03.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

area postrema). Дослідження на тваринах а також низькі концентрації що визначалися у мозку вказують на переважно периферичну дію домперидону на рецептори дофаміну.

Фармакокінетика.

Виведення із сечею та калом становить відповідно 31 та 66 % пероральної дози. Виділення препарату в незміненому вигляді становить невеликий відсоток (10 % з калом та приблизно 1 % із сечею). Період напіввиведення з плазми крові після прийому разової дози становить 7-9 годин у здорових добровольців але подовжений у хворих із тяжкою нирковою недостатністю.

Клінічні характеристики.

Показання.

Для полегшення симптомів нудоти та блювання що тривають менше 48 годин.

Протипоказання.

Домідон

хворим із встановленою підвищеною чутливістю до діючої або допоміжних речовин

хворим з відомою пролонгацією інтервалу QT що лежить в основі порушень або захворювань з боку серця

хворим з печінковою недостатністю

хворим із пролактин-секреторною пухлиною гіпофіза (пролактиномою)

хворим з порушеннями функції печінки та/або нирок.

Не слід застосовувати Домідон якщо стимуляція рухової функції шлунка може бути небезпечною наприклад при шлунково-кишковій кровотечі механічній непрохідності або перфорації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Антихолінергічні препарати можуть нейтралізувати антидиспептичну дію Домідону.

Не слід приймати антацидні та антисекреторні препарати одночасно з Домідоном оскільки вони знижують його біодоступність після прийому внутрішньо.

Домперидон метаболізується переважно за домогою CYP3A4. За даними досліджень іn vitro та даними досліджень у людей показали що одночасне застосування препаратів що значним чином пригнічують цей фермент може призвести до підвищення рівня домперидону в плазмі крові.

В окремих дослідженнях фармакокінетичної/фармакодинамічної взаємодії in vivo при одночасному пероральному застосуванні кетоконазолу або еритроміцину було підтверджено що у здорових добровольців ці препарати значним чином пригнічують пресистемний метаболізм домперидону опосередкований CYP3A4.

При супутньому застосуванні 10 мг домперидону 4 рази на добу та 500 мг еритроміцину перорально 3 рази на добу інтервал QТc у період спостереження подовжувався у середньому на 9 9 мсек діапазон окремих значень становив від 1 6 до 14 3 мсек. Рівноважні значення Cmax

Теоретично оскільки Домідончинить прокінетичну дію на шлунок це може впливати на всмоктування пероральних препаратів що застосовуються супутньо зокрема на лікарські форми пролонгованого вивільнення або кишковорозчинні. Однак у пацієнтів стан яких вже стабілізувався на фоні застосування дигоксину або парацетамолу супутне застосування домперидону не впливало на рівні цих препаратів у крові.

Приклади сильних інгібіторів CYP3A4 з якими не рекомендовано застосовувати Домідон:

азольні протигрибкові препарати такі як флуконазол* ітраконазол кетоконазол* і вориконазол*

макролідні антибіотики такі як кларитроміцин* і еритроміцин*

інгібітори ВІЛ-протеази такі як ампренавір атазанавір фосампренавір індинавір нелфінавір ритонавір і саквінавір

антагоністи кальцію такі як дилтіазем і верапаміл

аміодарон*

апрепітант

нефазодон

*пролонгують інтервал QTc.

Домідонможе поєднуватися з:

нейролептиками дію яких він не посилює

дофамінергічними агоністами (бромокриптином L-допою) небажані периферичні дії яких такі як порушення травлення нудота блювання він пригнічує без нейтралізації основних властивостей.

Можливі взаємодії з іншими лікарськими засобами

Основний метаболічний шлях домперидону опосередковується CYP3A4. Дані досліджень іn vitro

Слід з обережністю застосовувати домперидон супутньо із потужними інгібіторами CYP3A4 які не викликали подовжень інтервалу QT такими як індинавір і за пацієнтами слід пильно наглядати на випадок появи ознак чи симптомів небажаних реакцій.

Слід з обережністю застосовувати домперидон із препаратами які подовжують інтервал QT і за пацієнтами потрібно пильно наглядати на випадок появи ознак чи симптомів небажаних реакцій з боку серцево-судинної системи. До таких препаратів належать наприклад: антиаритмічні препарати класу ІА антиаритмічні препарати класу ІІІ деякі нейролептичні препарати деякі антидепресанти деякі антибіотики деякі протигрибкові препарати деякі протималярійні препарати деякі шлунково-кишкові препарати деякі препарати що застосовуються при онкологічних захворюваннях деякі інші препарати. Вищенаведений перелік є репрезентативним але не є вичерпним.

Особливості застосування.

Пацієнтам у яких нудота та блювання тривають більше 48 годин необхідно звернутися до лікаря. Домідонне рекомендується при захитуванні.

Явища з боку серця.

пацієнтам літнього віку. Пацієнтам віком від 60 років перед прийомом препарату слід проконсультуватися з лікарем.

Застереження

Препарат Домідон містить лактозу тому пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні застосовувати препарат.

Застосування з кетоконазолом.

Відповідно до керівництва ICH-E14 було проведено дослідження з ретельним вивченням інтервалу QT у здорових осіб. Подовження інтервалу QT яке спостерігали у дослідженні при застосуванні домперидону згідно з рекомендованим режимом дозування у звичайних терапевтичних дозах (по 10 або 20 мг 4 рази на день) не має клінічного значення.

Домперидон слід з обережністю застосовувати пацієнтам із фактором ризику пролонгації інтервалу QT включаючи гіпокаліємію тяжку гіпомагніємію органічні захворювання серця одночасний прийом лікарських засобів які подовжують інтервал QT.

Домперидон необхідно призначати дорослим та дітям у найнижчій ефективній дозі.

Співвідношення ризику та користі домперидону залишається сприятливим.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дані щодо постмаркетингового застосування домперидону вагітним жінкам обмежені. Тому Домідон у період вагітності слід призначати лише тоді коли на думку лікаря очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода.

варто утриматися від годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Враховуючи побічну дію з боку нервової системи пацієнтам необхідно бути уважними при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Рекомендовано приймати Домідондо їди. Якщо прийняти після їди абсорбція лікарського засобу дещо сповільнюється. Тривалість лікування не повинна перевищувати 1 тиждень.

Для полегшення симптомів нудоти та блювання.

Дорослі і діти віком від 16 років:

Діти.

Препарат застосовувати для лікування дітей віком від 16 років.

Домперидон потрібно призначати дітям у найнижчій ефективній дозі.

Передозування.

Симптоми. Симптомами передозування можуть бути ажитація порушення свідомості судоми дезорієнтація сонливість та екстрапірамідні реакції особливо у дітей.

Лікування.

Побічні реакції.

За умови дотримання рекомендацій з дозування та тривалості лікування домперидон зазвичай переноситься добре і небажані явища виникають нечасто.

З боку імунної системи:

З боку психіки: нервозність роздратованість ажитація депресія тривожність зниження або відсутність лібідо.

З боку нервової системи: безсоння запаморочення спрага судоми млявість головний біль сонливість акатизія екстрапірамідні розлади.

З боку серцево-судинної системи: набряк відчуття серцебиття порушення частоти та ритму серцевих скорочень подовження інтервалу QT значущі шлуночкові аритмії раптова серцева смерть.

З боку шлунково-кишкового тракту: сухість в роті гастроінтестинальні розлади включаючи абдомінальний біль регургітація зміна апетиту нудота печія запор короткочасні кишкові спазми діарея.

З боку органів зору: окулогірні кризи.

З боку шкіри та підшкірних тканин:

З боку репродуктивної системи та молочних залоз: галакторея гінекомастія аменорея чутливість молочних залоз набряк молочних залоз біль у ділянці молочних залоз порушення лактації нерегулярний менструальний цикл.

З боку опорно-рухової системи та сполучної тканини: біль у ногах.

З боку сечовидільної системи: затримка сечі дизурія часте сечовипускання.

Загальні розлади: астенія.

Інше:

Зміни лабораторних показників: відхилення від норми показників функціональних тестів печінки підвищення рівня пролактину в крові.

Термін придатності. 5 років.

Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері. По 1 або 3 блістери в пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 04080 м. Київ вул. Фрунзе 74.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Домідон 10 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Домідон 10 мг таблетки №30

Обліковий номер : 330876

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Фармак ОАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2467/01/01

Назва російською : Домидон® таблетки, п/о, по 10 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Домперидон

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Домперидон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО