Детальніше

Долгіт крем 50 г

Обліковий номер: 327476

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

DOLORGIET (Германия)

Виробник: DOLORGIET (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4117/01/01

Назва російською: Долгит® крем , 50 мг/1 г по 50 г в тубах

Мiжнародна назва : Ібупрофен

Форма выпуску: Крем

Дiюча речовина : Ибупрофен

Фрамацевтична форма : Крем

Опис

інструкція долгіт (Dolgit) інструкція&nbsp &nbsp

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина долгіт: ібупрофен
1 г крему містить ібупрофену 50 мг
допоміжні речовини долгіт: тригліцериди середнього ланцюга, гліцерол моностеарат, поліоксіетилен-30-стеарат, поліоксіетилен-100-стеарат, пропіленгліколь, натрію метил-4-гідроксибензоат (Е 219), ксантанова камедь (Е 415), олія лавандова, олія неролова, вода очищена.

Лікарська форма

Крем.

Основні фізико-хімічні властивості:

однорідний, м&rsquo який крем від білого до кремового кольору з лавандово-цитрусовим запахом.

Фармакотерапевтична група

Засоби для місцевого застосування при суглобовому та м&rsquo язовому болю. Код АТХ M02A A13.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.
Долгіт крем є нестероїдним протизапальним і знеболювальним засобом для місцевого застосування при суглобовому та м&rsquo язовому болю. Ібупрофен &ndash діюча речовина препарату Долгіт крем &ndash чинить виражену протизапальну, анальгетичну та помірну жарознижувальну дію, зменшує набряк, який виникає при запаленні, спричиненому травмами чи ревматичними захворюваннями, покращує рухливість суглобів. Фармакологічна активність препарату зумовлена його здатністю пригнічувати синтез простагландинів.
При зовнішньому застосуванні ібупрофен швидко всмоктується через шкіру і проникає у вогнище запалення. Проникнення до місця дії може варіюватися залежно від ступеня та виду ураження, а також від ділянки застосування та місця дії.
У суглобових тканинах терапевтичні концентрації тримаються протягом кількох годин, у той час як у сироватці крові діюча речовина становить лише незначну кількість, тому системна дія практично відсутня.

Фармакокінетика.
Біологічна трансформація ібупрофену відбувається у печінці. Фармакологічно неактивні метаболіти видаляються нирками (90 %), а також із жовчю. Ібупрофен зв&rsquo язується на 99 % з білками плазми крові. Період напіввиведення становить 1,8-3,5 години.

Показання

Для місцевого лікування при дегенеративних захворюваннях суглобів з больовим синдромом (артрози), запальних ревматичних захворюваннях суглобів і хребта, набряку або запаленні м&rsquo яких тканин біля суглобів (наприклад, при бурситі, тендиніті, тендовагініті, ураженні зв&rsquo язок і суглобової капсули), скутості рухів у ділянці плеча, болю у попереку, люмбаго, міалгії, при спортивних та інших травмах, таких як забій, перенапруження м&rsquo язів, розтягнення зв&rsquo язок та сухожилля.

Протипоказання

Долгіт крем протипоказаний:

  • при підвищеній індивідуальній чутливості до активної речовини ібупрофену, консерванту натрію метил-4-гідроксибензоату, пропіленгліколю, до будь-якого з компонентів препарату або до інших анальгетиків та протиревматичних засобів
  • при застосуванні на відкриті рани, при запальних та інфекційних захворюваннях шкіри, таких як екзема, а також на слизові оболонки &nbsp
  • в останньому триместрі вагітності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При зовнішньому застосуванні препарату долгіт згідно з рекомендаціями взаємодії з іншими лікарськими засобами не спостерігалося.
Необхідно повідомити лікаря про одночасне лікування іншими лікарськими засобами, якщо таке відбувається, або про нещодавно проведену терапію.

Особливості застосування

У пацієнтів з астмою, сінною гарячкою, набряком слизової оболонки носа (ринополіпи), хронічними обструктивними захворюваннями дихальних шляхів або хронічними інфекціями дихальних шляхів (особливо з симптомами сінної гарячки) та у пацієнтів із гіперчутливістю до анальгетиків та протиревматичних препаратів різного типу більший ризик розвитку астматичних нападів (непереносимість анальгетиків/анальгетична астма), місцевих набряків шкіри і слизових оболонок (набряк Квінке) або кропив&rsquo янки.
Застосування препарату&nbsp долгіт таким пацієнтам необхідно проводити за особливих умов та під безпосереднім контролем лікаря. Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам із гіперчутливістю (алергією) на інші речовини, що спричиняють подразнення шкіри, свербіж, кропив&rsquo янку.
У разі появі висипу на шкірі слід негайно припинити застосування крему.
Не допускається потрапляння препарату долгіт в очі.
Необхідно звернути увагу на те, щоб діти не торкалися ділянок шкіри, на які було нанесено препарат долгіт. Після кожного застосування препарату долгіт необхідно ретельно вимити руки, якщо вони не є об&rsquo єктом лікування.
Якщо дискомфорт при лікуванні триває довше 3 днів, слід проконсультуватися з лікарем.
Через можливе виникнення надмірної світлочутливості пацієнтам слід уникати інтенсивного впливу сонячного світла/УФ-променів при застосуванні препарату долгіт.
Пропіленгліколь може викликати подразнення шкіри.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Немає достатніх даних щодо оцінки безпеки застосування ібупрофену у період вагітності.
Застосування препарату&nbsp долгіт у І-ІІ триместрах вагітності можливе тільки після ретельного вивчення співвідношення користі/ризику.
У зв&rsquo язку з пригніченням родової діяльності є ризик пролонгації вагітності та затримки пологів, виникнення серцево-судинних проблем (передчасне закриття артеріальної протоки, легенева гіпертонія) та ниркової токсичності (олігурія, олігоамніон) у плода, збільшення вірогідності прояви кровотечі у матері та дитини, підвищення ризику набряків у матері.
Тільки незначна кількість активних похідних ібупрофену і продуктів його розпаду проникає у грудне молоко. На даний момент даних про негативний вплив на новонародженого немає, тому у разі короткочасного лікування немає необхідності переривати годування груддю. Проте добову дозу 4-10 см смужки крему при триразовому застосуванні не можна перевищувати, а у разі тривалого лікування необхідно перервати годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Даних щодо впливу ібупрофену у формі крему на здатність керувати автомобілем та працювати з потенційно небезпечними механізмами немає.

Спосіб застосування та дози

Тільки для зовнішнього застосування. Препарат&nbsp долгіт застосовувати 3-4 рази на добу. Залежно від величини ураженої ділянки крем наносити тонким шаром на шкіру у ділянці запалення/болю смужками довжиною 4-10 см, що відповідає 2-5 г крему (100-250 мг ібупрофену) з подальшим легким втиранням. Максимальна добова доза становить 20 г крему (що відповідає 1 г ібупрофену).
При великих гематомах та набряках на початку лікування можна застосовувати крем під оклюзійну пов&rsquo язку.
Тривалість лікування визначає лікар. У більшості випадків термін лікування препаратом долгіт становить 2-3 тижні. Даних про терапевтичну користь від застосування препарату долгіт протягом більш тривалого часу немає. Проникнення активного компонента може бути підсилено за допомогою іонофорезу (спеціальна форма електротерапії). У такому випадку препарат долгіт наносити під катод (негативний електрод), інтенсивність струму 0,1-0,5 mА на 5 см2 поверхні електрода, тривалість процедури &ndash до 10 хвилин.

Діти

Не застосовувати долгіт дітям віком до 14 років.

Передозування

При нанесенні більшої кількості крему долгіт, ніж рекомендовано, необхідно видалити залишки крему та промити шкіру водою. При застосуванні дуже великої кількості або при випадковому внутрішньому прийомі крему необхідно повідомити лікаря. Специфічний антидот невідомий.

Побічні реакції

Класифікація побічних реакцій за частотою виникнення: дуже часто (&ge 1/10), часто (&ge 1/100, &lt 1/10), нечасто (&ge 1/1000, &lt 1/100), поодинокі (&ge 1/10000, &lt 1/1000), рідкісні (&lt 1/10000), частота невідома.
Часто спостерігаються такі місцеві побічні реакції, як почервоніння шкіри, свербіж, відчуття печіння, екзантема, у т. ч. з утворенням пустул та пухирців нечасто &ndash реакції гіперчутливості та/або місцеві алергічні реакції (контактні дерматити) у рідкісних випадках можуть виникнути бронхоспастичні реакції.
При застосуванні препарату Долгіт крем на великі ділянкі шкіри і протягом тривалого часу не можуть бути виключені побічні реакції, які впливають на певні органи або організм у цілому та можливі при системному застосуванні лікарських засобів, що містять ібупрофен.
Натрію метил-4-гідроксибензоат може спричинити реакції гіперчутливості (можливо уповільнені).

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати долгіт в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 &deg С.
Зберігати долгіт у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 20 г або 50 г, або 100 г у тубі по 1 тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Долгіт крем 50 г

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Долгіт крем 50 г

Обліковий номер : 327476

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
DOLORGIET (Германия)

Виробник : DOLORGIET (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4117/01/01

Назва російською : Долгит® крем , 50 мг/1 г по 50 г в тубах

Мiжнародна назва : Ібупрофен

Форма выпуску : Крем

Дiюча речовина : Ибупрофен

Фрамацевтична форма : Крем

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО