Детальніше

Доксіциклін-Д 100 мг капсули №10

Обліковий номер: 332420

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Дарница ЗАО (Украина, Киев)

Виробник: Дарница ЧАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8028/01/01

Назва російською: Доксициклин-дарница капсулы по 100 мг №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Доксициклін

Форма выпуску: Капсулы

Дiюча речовина : Доксициклин

Фрамацевтична форма : Капсули

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ДОКСИЦИКЛІН-ДАРНИЦЯ

(DOXYCYCLINЕ-DARNITSA)

Склад:

діюча речовина: doxycyclinе

1 капсула містить доксицикліну хіклату (у перерахуванні на доксициклін) 100 мг

допоміжні речовини: лактоза моногідрат крохмаль картопляний кальцію стеарат.

Лікарська форма. Капсули.

Фармакотерапевтична група.

Антибактеріальні засоби для системного застосовування. Тетрацикліни. Доксициклін.

Код АТС J01A A02.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування інфекцій спричинених чутливими штамами грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів та деякими іншими мікроорганізмами а саме:

інфекції дихального тракту: пневмонія та інші захворювання нижніх дихальних шляхів спричинені чутливими штамами Streptococcus pneumoniae Haemophilus influenza Klebsiella pneumoniae пневмонія спричинена Mycoplasma pneumoniae хронічні бронхіти синусити

інфекції сечовивідного тракту: інфекції спричинені чутливими штамами виду Klebsiella Enterobacter а також бактеріями Escherichia coli Streptococcus faecalis

інфекції що передаються статевим шляхом: інфекції спричинені Chlamydia trachomatis включаючи неускладнені уретральні та ендоцервікальні інфекції та інфекції прямої кишки негонококові уретрити спричинені Ureaplasma urealyticum (T-mycoplasma

інфекції шкіри: акне при необхідності застосування антибіотикотерапії.

Лікування інфекцій спричинених мікроорганізмами чутливими до тетрациклінів а саме:

офтальмологічні інфекції: інфекції спричинені чутливими бактеріями gonococci staphylococci та Haemophilus influenza. Інфекція що спричиняє трахому не завжди елімінується що підтверджується при проведенні імунофлуоресцентного аналізу. Для лікування паратрахоми препарат можна застосовувати як монотерапію чи в комбінації з іншими лікарськими засобами

рикетсійні інфекції: група висипних тифів плямиста гарячка скелястих гір гарячка Ку кліщова гарячка ендокардит спричинений Coxiella

інші інфекції: орнітоз бруцельоз (при застосуванні у комбінації зі стрептоміцином) холера бубонна чума епідемічний поворотний тиф кліщова поворотна гарячка туляремія меліоїдоз тропічна малярія резистентна до хлороквіну та гострий кишковий амебіаз (при застосуванні у комбінації з амебіцидом).

Профілактика наступних станів: японська річкова лихоманка діарея мандрівника (спричинена ентеротоксичною Esherihia coli) лептоспіроз малярія. Профілактику малярії слід проводити відповідно до діючої практики через можливість розвитку резистентності.

Альтернативне лікування: лептоспірозу газової гангрени правця.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до тетрациклінів або до інших компонентів препарату порфірія тяжка печінкова недостатність лейкопенія.

Спосіб застосування та дози.

Препарат застосовувати внутрішньо під час або після прийому їжі (можна запивати молоком або кефіром).

Дорослим та дітям віком від 12 років з масою тіла більше 45 кг.

Тривалість курсу лікування встановлює лікар індивідуально продовжуючи лікування не менше 24-48 годин після зникнення симптомів захворювання і нормалізації температури тіла.

Дітям віком від 12 років з масою тіла до 45 кг.

Особливі випадки застосування.

Акне: препарат призначати у дозі 50 мг на добу протягом 6-12 тижнів.

Інфекції що передаються статевим шляхом:

неускладнені інфекції шийки матки уретральні ректальні інфекції викликані Chlamydia trachomatis неускладнені інфекції статевих органів викликані Neisseria gonorrhoeaeUreaplasma urealyticum: препарат призначати у дозі 100 мг 2 рази на добу протягом 7 днів

орхоепідидиміт викликаний Chlamydia trachomatis або Neisseria gonorrhoeae: препарат призначати у дозі 100 мг 2 рази на добу протягом 10 днів

первинний та вторинний сифіліс у пацієнтів без підтвердженої вагітності та з алергією на пеніциліни (як альтернативне лікування): препарат призначати у дозі 200 мг 2 рази на добу протягом 14 днів.

Епідемічний поворотний тиф кліщовий поворотний тиф:

Тропічна малярія резистентна до хлорохіну: препарат призначати у дозі 200 мг на добу протягом не менше 7 днів.

Профілактика малярії:

Профілактика японської річкової гарячки: препарат призначати у дозі 200 мг одноразово.

Профілактика діареї мандрівника у дорослих:

Профілактика лептоспірозу: препарат призначати у дозі 200 мг 1 раз на тиждень протягом протягом усього часу перебування в регіоні з лептоспірозом та 200 мг препарату у кінці подорожі. Інформація щодо застосування препарату довше ніж 21 день з метою профілактики відсутня.

Особливі групи пацієнтів:

Побічні реакції.

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпотензія тахікардія перикардит припливи.

З боку системи крові та лімфатичної системи: еозинофілія гемолітична анемія тромбоцитопенія нейтропенія порфірія.

Неврологічні порушення:

З боку органів слуху та вестибулярного апарату: відчуття шуму у вухах.

Порушення травного тракту: диспепсія біль у животі дисфагія нудота блювання діарея. Повідомлялося про виникнення езофагіту і утворення виразки у пацієнтів які приймали капсули і таблетки доксицикліну.

З боку сечовидільної системи: підвищення рівня сечовини у крові підвищення рівня залишкового азоту сечовини.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання включаючи макулопапульозні та еритематозні висипи мультиформна еритема реакції фоточутливості шкіри фотооніхолізис ексфоліативний дерматит синдром Стівенса-Джонсона (злоякісна ексудативна еритема) синдром Лайелла (токсичний епідермальний некроліз).

З боку опорно-рухової системи та сполучної тканини: артралгія міалгія.

З боку ендокринної системи: при тривалому застосуванні тетрациклінів спостерігалося коричнево-чорне мікроскопічне забарвлення тканини щитовидної залози. Порушення функції щитовидної залози виявлено не було.

Порушення обміну речовин метаболізму: анорексія.

З боку імунної системи:

З боку гепатобіліарної системи: надходили повідомлення про поодинокі випадки гепатотоксичності з тимчасовим підвищенням значень показників функції печінки порушення функції печінки жовтяниця гепатит печінкова недостатність панкреатит.

Інфекції та інвазії: лікування доксицикліном може призвести до розвитку суперінфекцій таких як стафілококовий ентероколіт псевдомембранозний коліт кандидоз шкіри та слизових оболонок з такими проявами: запалення слизової оболонки рота та горла (глосит стоматит) гостре запалення зовнішніх статевих органів та піхви у жінок (вульвовагініт) запалення аногенітальної області.

Інші: забарвлення та гіпоплазія зубної емалі при тривалому застосуванні препарату.

Передозування.

Симптоми: посилення проявів побічних реакцій.

Лікування: припинення застосування препарату промивання шлунка підтримуюча та симптоматична терапія. Гемодіаліз неефективний.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат протипоказаний у період вагітності оскільки застосування тетрациклінів у період розвитку зубів (у період вагітності) може спричинити постійну зміну кольору зубів (жовтий-коричневий-сірий). Така побічна реакція зустрічається частіше під час тривалого застосування але також може спостерігатися під час повторних коротких курсів лікування. Також були повідомлення про гіпоплазію емалі.

Препарат протипоказаний у період годування груддю оскільки тетрацикліни проникають у грудне молоко.

Діти.

Препарат протипоказаний дітям віком до 12 років.

Як і інші тетрацикліни доксициклін формує стабільні кальцієві комплекси у будь-якій тканині що формує кістки. Зниження рівня росту малої гомілкової кістки спостерігалося у недоношених дітей які отримували тетрацикліни перорально у дозі 25 мг/кг маси тіла кожні 6 годин. Ця побічна реакція є оборотною при відміні препарату.

Застосування тетрациклінів у період розвитку зубів (дітям до 12 років) може спричинити постійну зміну кольору зубів (жовтий-коричневий-сірий). Така побічна реакція зустрічається частіше під час тривалого застосування але також може спостерігатися під час повторних коротких курсів лікування. Також були повідомлення про гіпоплазію емалі.

Особливості застосування.

Для зменшення подразнення шлунка препарат необхідно приймати під час їди запиваючи достатньою кількістю води.

При тривалому застосуванні препарату слід регулярно контролювати склад периферичної крові проводити функціональні печінкові проби визначати вміст сечовини в сироватці крові.

При лікуванні венеричних хвороб з підозрою на супутній сифіліс слід застосувати належні діагностичні процедури включаючи мікроскопію у темному полі та інші аналізи. У таких випадках необхідно проводити щомісячні серологічні тести протягом не менше 4 місяців.

З обережністю застосовувати препарат хворим з порушенням функції печінки або особам які отримують потенційно гепатотоксичні препарати. Про порушення функції печінки пов' язані з пероральним або парентеральним прийомом тетрациклінів включаючи доксициклін повідомлялося вкрай рідко.

З обережністю застосовувати препарат хворим на міастенію гравіс внаслідок того що препарати групи тетрациклінів включаючи доксициклін можуть викликати слабку нейро-м' язову блокаду.

Екскреція доксицикліну через нирки у пацієнтів з нормальною функцією нирок становить приблизно 40 % за 72 години. Цей діапазон може знизитись до 1-5 % за 72 години в осіб з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну нижче 10 мл/хв). Дослідження не виявили значної різниці у періоді напіввиведення доксицикліну з сироватки крові в осіб з нормальною і порушеною функцією нирок. Гемодіаліз не впливає на період напіввиведення препарату з сироватки крові.

Антианаболічна дія тетрациклінів може призвести до збільшення в крові рівня сечовини. Антианаболічний ефект не виявлявся при застосуванні доксицикліну у пацієнтів з порушеннями функції нирок.

У деяких осіб які приймали тетрацикліни включаючи доксициклін були відзначені реакції світлочутливості. Під час лікування доксицикліном і протягом 4-5 днів після його закінчення рекомендується захищати відкриті ділянки тіла від прямого сонячного світла та штучного УФ-опромінення. Лікування тетрациклінами у тому числі доксицикліном слід негайно припинити при перших проявах на шкірі еритеми.

Лікування антибактеріальними препаратами може призвести до надлишкового росту нечутливих мікроорганізмів включаючи мікроорганізми роду Candida. Для профілактики розвитку кандидозу одночасно з доксицикліном рекомендується застосовувати протигрибкові препарати.

Лікування антибактеріальними препаратами змінює нормальну флору товстого кишечнику що призводить до надлишкового росту нечутливих мікроорганізмів включаючи Clostridium difficile. Повідомляється про випадки діареї спричиненої Clostridium difficile при застосуванні майже всіх антибактеріальних препаратів. Діарея може варіювати від легкої форми до такої що становить загрозу для життя. Пацієнтам які приймають антибактеріальні препарати слід перебувати під ретельним наглядом через те що діарея спричинена Clostridium difficile може виникнути протягом двох місяців після прийому антибактеріальних препаратів.

У деяких осіб які приймали антибактеріальні препарати включаючи доксициклін було відзначено розвиток псевдомембранозного коліту. Тяжкість цього ускладнення коливалась

У деяких осіб які приймали капсульовані або таблетовані форми препаратів класу тетрациклінів включаючи доксициклін було відзначено розвиток езофагіту і виразок стравоходу. Більшість цих пацієнтів приймали препарат безпосередньо перед сном або з недостатньою кількістю рідини.

Легка внутрішньочерепна гіпертензія та випинання тім' ячка зареєстровані у новонароджених які отримували препарат у максимальній терапевтичній дозі. Дані ускладнення швидко зникали після відміни препарату.

При дослідженні біоптата щитовидної залози у пацієнтів які протягом тривалого часу приймали доксициклін можливе забарвлення тканини у мікропрепаратах у темно-коричневий колір.

При проведенні флюоресцентного тесту може спостерігатися хибне підвищення рівня катехоламінів у сечі.

Під час лікування не вживати спиртні напої.

Препарат містить лактозу тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не можна застосовувати препарат.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Доки не з' ясована індивідуальна реакція пацієнта на препарат слід утриматися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами оскільки під час лікування доксицикліном можуть спостерігатися порушення зору запаморочення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні препарату з іншими лікарськими засобами можливе:

з антацидами (алюмінієвими кальцієвими магнієвими) каоліном магнійвмісними проносними засобами натрію гідрокарбонатом препаратами заліза та цинку сукральфатом холестираміном холестиполом

з барбітуратами карбамазепіном примідоном рифампіцином фенітоїном 1/2) доксицикліну (індукція монооксигеназ і прискорення біотрансформації) що може призвести до зниження антибактеріального ефекту

з антитромботичними засобами непрямими антикоагулянтами

з циклоспорином

з метоксифлураном

з ретиноїдами

з метотрексатом

з гормональними контрацептивами

з пеніцилінами

з пероральними вакцинами проти черевного тифу

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Staphylococcus spp. (у т. ч. тих що продукують пеніциліназу) Streptococcus spp. (у т. ч. Streptococcus pneumoniaeBacillus anthracisClostridium spp.

Neisseria gonorrhoeaeEscherichia coli Shigella spp. Salmonella spp. Enterobacter spp. Klebsiella spp. Bordetella pertussis а також відносно Rickettsia spp. Treponema spp. Mycoplasma spp. Chlamydia spp.

До дії доксицикліну стійкі: Pseudomonas aeruginosa Proteus spp. Serratia spp. більшість штамів Bacteroides fragilis.

Фармакокінетика.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді капсули із кришечкою та корпусом жовтого кольору що містять порошок жовтого із зеленуватим відтінком кольору з білими вкрапленнями.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 10 капсул у контурній чарунковій упаковці по 1 або по 2 контурні чарункові упаковки у пачці по 1000 капсул у контейнерах пластикових.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження.

Україна 02093 м. Київ вул. Бориспiльська 13.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Доксіциклін-Д 100 мг капсули №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Доксіциклін-Д 100 мг капсули №10

Обліковий номер : 332420

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Дарница ЗАО (Украина, Киев)

Виробник : Дарница ЧАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8028/01/01

Назва російською : Доксициклин-дарница капсулы по 100 мг №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Доксициклін

Форма выпуску : Капсулы

Дiюча речовина : Доксициклин

Фрамацевтична форма : Капсули

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО