Детальніше

Діпросалік лосьйон 30 мл

Обліковий номер: 346876

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Schering-Plough Central East (Швейцария)

Виробник: Schering-Plough Central East (Швейцария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4114/01/01

Мiжнародна назва : Бетаметазон+кислота саліцилова*

Форма выпуску: Лосьон

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДИПРОСАЛІК&reg

(DIPROSALIC)

Склад:

діючі речовини: betamethasone salicylic acid

1 г лосьйону містить бетаметазону дипропіонату 0 64 мг що еквівалентно 0 5 мг бетаметазону та саліцилової кислоти 20 0 мг

допоміжні речовини: динатрію едетат гіпромелоза натрію гідроксид спирт ізопропіловий вода очищена.

Лікарська форма. Лосьйон.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група.

Кортикостероїди для застосування у дерматології. Активні кортикостероїди у комбінації з іншими препаратами. Код АТХ D07Х C01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Бетаметазону дипропіонат

Бетаметазону дипропіонат належить до сильнодіючих кортикостероїдів. При місцевому застосуванні чинить швидку та тривалу протизапальну протисвербіжну а також судинозвужувальну дію.

Місцеве лікування кортикоїдами не є етіотропним лікуванням у разі припинення лікування можливий рецидив захворювання.

Саліцилова кислота

Саліцилова кислота завдяки своїм кератолітичним і відлущувальними властивостям робить нижні шари шкіри доступнішими для дії дипропіонату бетаметазону та покращує його всмоктування.

Фармакокінетика.

Всмоктування організмом бетаметазону дипропіонату можливе головним чином після довготривалого застосування на велику ділянку шкіри.

Клінічні характеристики.

Показання.

Для зменшення запальних симптомів псоріазу та себореї волосистої частини голови.

Протипоказання.

Препарат протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до активних речовин або до будь-якого іншого компонента препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Про випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами невідомо.

Особливості застосування.

Препарат Дипросалік не призначений для застосування в офтальмології. Слід уникати потрапляння препарату в очі на слизові оболонки рани та виразки.

При появі подразнення шкіри або ознак підвищеної чутливості лікування слід припинити та підібрати хворому адекватну терапію.

Будь-які побічні ефекти що спостерігалися при застосуванні системних кортикостероїдів включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз можливі і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів особливо у дітей.

Кортикостероїди з високою активністю на великих ділянках шкіри слід застосовувати під ретельним і періодичним моніторингом оскільки вони можуть спричинити пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи (ГГНЗ). У разі розвитку пригнічення лікарський препарат слід відмінити частоту нанесення знизити або перевести пацієнта на кортикостероїдний препарат слабшої дії.

Функція ГГНЗ-системи як правило відновлюється при відміні препарату. В окремих випадках можуть розвиватися симптоми відміни які вимагають додавання системного кортикостероїду.

При зникненні лупи чи ороговілості лікування продовжують лише кортикостероїдами.

При появі надмірної сухості або у разі збільшення подразнення шкіри застосування препарату потрібно припинити.

Кортикостероїди для зовнішнього застосування через деякі причини можуть викликати псоріаз включаючи відновлення симптомів із наступним розвитком толерантності ризиком виникнення пустульозного псоріазу та локальної системної токсичності внаслідок зниження захисної функції шкіри. Пацієнти з розладами функції печінки чутливіші до системного впливу. Необхідний ретельний нагляд за пацієнтом.

У разі наявності інфекції слід призначити протигрибкові або антибактеріальні засоби відповідно. Якщо при цьому бажаний ефект не настає швидко застосування кортикостероїдів необхідно припинити до ліквідації ознак інфекції.

Місцеві кортикостероїди можуть спотворювати клінічну картину.

Можливий рецидив при перериванні лікування а також можливе загострення інфекції та сповільнення загоєння.

Препарат не слід наносити на слизові оболонки або ділянки навколо очей через кератолітичну дію саліцилової кислоти.

Протипоказане нанесення препарату на ділянки з атрофованою шкірою.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не слід застосовувати у І триместрі вагітності.

Через те що безпека застосування місцевих кортикостероїдів вагітним не встановлена призначення цих препаратів можливе тільки у разі коли очікувана користь для майбутньої матері явно перевищує потенційну загрозу для плода. Препарати даної групи протипоказано застосовувати вагітним у високих дозах та протягом тривалого часу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Зазвичай препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Максимальну добову дозу слід поступово зменшувати до якомога слабшої яка дозволяла б контролювати симптоми.

Діти.

Немає клінічних даних щодо застосування препарату дітям тому небажано застосовувати його пацієнтам цієї вікової категорії.

Оскільки у дітей співвідношення площі поверхні та маси тіла більше ніж у дорослих то спостерігається активніше поглинання препарату. Тому діти більш схильні до розвитку пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної (ГГНЗ) системи внаслідок застосування кортикостероїдів і розвитку екзогенних ефектів кортикостероїдів.

У дітей які отримували кортикостероїди для місцевого застосування відзначалося пригнічення функції надниркових залоз синдром Кушинга затримка росту недостатнє збільшення маси тіла підвищення внутрішньочерепного тиску.

Оскільки кортикостероїди можуть впливати на продукцію гормонів росту у дітей необхідно стежити за масою тіла та ростом педіатричних пацієнтів.

Передозування.

При довготривалому або надмірному застосуванні місцевих глюкокортикостероїдів можливе пригнічення гіпофізарно-адреналової функції з розвитком вторинної адреналової недостатності і появою симптомів гіперкортицизму у тому числі хвороби Кушинга. Надмірне або довготривале застосування топічних препаратів із саліциловою кислотою може спричинити появу симптомів саліцизму.

При застосуванні великих доз препарату може посилитися кератолітична дія та алергічні реакції.

Лікування. Призначають відповідну симптоматичну терапію. Симптоми гострого гіперкортицизму зазвичай оборотні. Якщо необхідно проводять корекцію електролітного балансу. У разі хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїдів.

Лікування саліцизму симптоматичне. Застосовують заходи для більш швидкого виведення саліцилатів з організму. У разі надлишкового росту резистентних мікроорганізмів рекомендують припинити лікування препаратом і призначають необхідну терапію. Перорально застосовують натрію гідрокарбонат для підлужування сечі та посилення діурезу.

Побічні реакції.

При застосуванні місцевих кортикостероїдів можуть спостерігатися такі побічні реакції: відчуття печіння свербіж подразнення сухість шкіри поколювання шкіри ущільнення шкіри розтріскування шкіри відчуття тепла пластинчасте лущення шкіри вогнищеве лущення шкіри еритема телеангіектазії фолікуліт гіпертрихоз акнеподібні висипи гіпопігментація періоральний дерматит і алергічний контактний дерматит.

При застосуванні препарату на великій площі або під оклюзійною пов' язкою особливо протягом тривалого періоду необхідно мати на увазі можливість розвитку системної дії препарату.

В осіб з індивідуальною непереносимістю до будь-якого компонента препарату можливі реакції гіперчутливості.

Будь-які побічні явища що зустрічаються при системному застосуванні глюкокортикоїдів включаючи супресію кори надниркових залоз можуть виникати і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів.

Стриї та розширення судин в основному на обличчі може бути результатом тривалого безперервного нанесення препарату.

Термін придатності. 1 5 року.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 30 мл у флаконах з пробкою-крапельницею. По 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Шерінг-Плау Франція/

Schering-Plough France.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця впровадження діяльності.

2 Ру Луї Пастер 14200 Ерувіль Сен-Клер Франція/

2 Rue Louis Pasteur 14200 Herouville Saint-Clair France.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Діпросалік лосьйон 30 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Діпросалік лосьйон 30 мл

Обліковий номер : 346876

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Schering-Plough Central East (Швейцария)

Виробник : Schering-Plough Central East (Швейцария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4114/01/01

Мiжнародна назва : Бетаметазон+кислота саліцилова*

Форма выпуску : Лосьон

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО