Детальніше

Діокор 160 мг таблетки №30

Обліковий номер: 359583

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8318/01/01

Назва російською: Диокор 160 таблетки, п/плен. обол., по 160 мг/12,5 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Вальзартан+гідрохлоротіазид

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Валсартан

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

Діокор 80

ДІОКОР 160

(DIOCOR 80)

(DIOCOR 160)

Склад:

діючі речовини: валсартан гідрохлоротіазид

1 таблетка вкрита плівковою оболонкою містить:

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група.

Комбіновані препарати інгібіторів ангіотензину ІІ. Валсартан та діуретики. Код АТХ С09D А03.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

11-рецепторів і має набагато більшу (приблизно у 20000 разів) спорідненість з АТ1-рецепторами ніж з АТ2-рецепторами.

Валсартан не пригнічує АПФ (кініназа ІІ) який перетворює ангіотензин І в ангіотензин ІІ і руйнує брадикінін. Не спостерігається ніяких побічних ефектів зумовлених брадикініном. У клінічних дослідженнях у ході яких валсартан порівнювався з інгібітором АПФ частота випадків сухого кашлю була значно меншою у пацієнтів які лікувалися валcартаном ніж у пацієнтів які застосовували інгібітор АПФ. Валсартан не вступає у взаємодію і не блокує рецептори інших гормонів або іонні канали які відіграють важливу роль у регуляції функції серцево-судинної системи.

У пацієнтів із гіпертензією препарат спричиняє зниження артеріального тиску не впливаючи при цьому на частоту пульсу.

У більшості пацієнтів після застосування разової дози препарату початок антигіпертензивної активності відзначається у межах 2 годин а максимальне зниження артеріального тиску досягається у межах 4-6 годин. Антигіпертензивний ефект зберігається більше 24 годин після прийому разової дози. За умови регулярного застосування препарату максимальний терапевтичний ефект зазвичай досягається протягом 2-4 тижнів і утримується на досягнутому рівні у ході тривалої терапії. При прийомі комбінації з гідрохлоротіазидом спостерігається ефективніше зниження артеріального тиску.

+Cl- що відбувається за рахунок конкуренції за місця транспорту Сl-

Фармакокінетика.

Після внутрішнього прийому препарату всмоктування валсартану і гідрохлоротіазиду відбувається швидко однак ступінь всмоктування варіює у широких межах. Середня величина абсолютної біодоступності Діокору становить 23 %.

У діапазоні вивчених доз кінетика валсартану має лінійний характер. При повторному застосуванні препарату змін кінетичних показників не відзначалося. При прийомі препарату один раз на добу кумуляція незначна.

Виведення валсартану з калом становить 70 % (від величини прийнятої внутрішньо дози). З сечею виводиться близько 30 % головним чином у незміненому вигляді.

Гідрохлоротіазид. Після застосування внутрішньо всмоктування гідрохлоротіазиду відбувається дуже швидко (tmax

У терапевтичному діапазоні доз середня величина AUC зростає прямо пропорційно до підвищення дози. При повторних призначеннях фармакокінетика гідрохлоротіазиду не змінюється при застосуванні один раз на добу кумуляція незначна.

4-хлоро-m-бензенедисульфонаміду.

При одночасному застосуванні гідрохлоротіазиду з їжею відзначалося як підвищення так і зниження його системної біодоступності порівняно з відповідним показником при прийомі натщесерце. Діапазон цих змін невеликий і клінічно незначущий.

Валсартан/гідрохлоротіазид. При одночасному прийомі з валсартаном системна біодоступність гідрохлоротіазиду знижується приблизно на 30 %. Одночасне застосування гідрохлоротіазиду не чинить істотного впливу на кінетику валсартану. Зазначена взаємодія не впливає на ефективність комбінованого застосування валсартану і гідрохлоротіазиду. У контрольованих клінічних дослідженнях був виявлений чіткий антигіпертензивний ефект цієї комбінації який перевищував ефект кожного із компонентів окремо а також ефект плацебо.

Клінічні характеристики.

Показання.

Артеріальна гіпертензія у пацієнтів для яких неефективна монотерапія.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого із компонентів препарату та до інших лікарських засобів що є похідними сульфонаміду.

Тяжкі порушення функції печінки біліарний цироз і холестаз.

Рефрактерна гіпокаліємія гіпонатріємія гіперкальціємія симптоматична гіперурикемія.

2).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не рекомендується одночасне застосування.

Літій.

Одночасне застосування що потребує особливої обережності.

Інші антигіпертензивні засоби.

Можливе посилення антигіпертензивного ефекту інших антигіпертензивних препаратів при сумісному застосуванні з Діокором (наприклад інгібіторів АПФ бета-блокаторів блокаторів кальцієвих каналів).

Пресорні аміни (наприклад норадреналін адреналін).

Може відзначатися зниження відповіді на пресорні аміни однак не такою мірою щоб було необхідно виключити їх застосування.

Можливе зниження антигіпертензивного ефекту як антагоніста ангіотензину ІІ так і тіазидного компонента при одночасному застосуванні з нестероїдними протизапальними засобами. Супутнє застосування вказаних лікарських засобів може призвести до погіршення функції нирок і збільшення калію у сироватці крові. Тому рекомендується контроль функції нирок під час лікування а також контроль адекватної гідратації пацієнта.

Подвійна блокада ренін-ангіотензинової системи (РАС) препаратами груп АРА ІАПФ або аліскіреном.

Слід дотримуватись обережності при одночасному застосуванні лікарських засобів групи АРА в тому числі валсартану з іншими засобами що блокують РААС такими як лікарські засоби групи ІАПФ або аліскірен.

2) протипоказано.

Не рекомендується одночасне застосування.

Калійзберігаючі діуретики калієві добавки замінники солі що містять калій або інші лікарські засоби які можуть підвищувати рівень калію у сироватці крові.

Слід бути обережним і часто перевіряти вміст калію у сироватці крові при необхідності застосування засобів які впливають на рівень калію у поєднанні з валсартаном.

Транспортери.

За результатами досліджень in vitro валсартан є субстратом для печінкового транспортера захоплення OATP1B1/OATP1B3 та печінкового транспортера виведення MRP2. Клінічне значення цих даних невідоме. Одночасне застосування інгібіторів транспортера захоплення (наприклад рифампіцину циклоспорину) або транспортера виведення (наприклад ритонавіру) може збільшити системну експозицію валсартану. Слід дотримуватися належних заходів на початку або в кінці супутнього застосування цих лікарських засобів.

Взаємодії відсутні.

Не було відзначено клінічно значущих взаємодій при проведенні монотерапії валсартаном при застосуванні таких лікарських засобів: циметидин варфарин фуросемід дигоксин атенолол індометацин гідрохлоротіазид амлодипін глібенкламід.

Дигоксин та індометацин можуть взаємодіяти з гідрохлоротіазидом у комбінації валсартан/гідрохлоротіазид.

Одночасне застосування яке потребує особливої обережності.

Ризик розвитку гіпокаліємії підвищується при одночасному застосуванні салуретиків проносних засобів кортикостероїдів АКТГ амфотерицину карбеноксолону пеніциліну G і похідних саліцилової кислоти. Ці лікарські засоби можуть потенціювати дію гідрохлоротіазиду на рівень калію у крові тому необхідно вимірювати вміст калію у крові.

Антиаритмічні засоби Іа класу (наприклад хінідин дизопірамід).

Антиаритмічні засоби ІІІ класу (наприклад амідарон соталол дофетилід ібутилід).

Деякі антипсихотичні засоби (наприклад тіоридазин хлорпромазин левомепромазин трифлуоперазин циамемазин сульпірид сультоприд амісульприд тіаприд пімозид галоперидол дроперидол).

Інші (наприклад бепридил цизаприд дифеманіл еритроміцин для внутрішньовенного введення галофантрин кетансерин мізоластин пентамідин спарфлоксацин терфенадин вінкамін для внутрішньовенного введення).

Через ризик виникнення гіпокаліємії гідрохлоротіазид слід застосовувати з обережністю із зазначеними лікарськими засобами.

Серцеві глікозиди.

Тіазидні діуретики можуть спричиняти такі небажані ефекти як гіпокаліємію або гіпомагніємію які у свою чергу підвищують ризик розвитку аритмії при глікозидній інтоксикації.

Солі кальцію та вітамін D.

При одночасному застосуванні з вітаміном D або солями кальцію можливе потенціювання підвищення рівня кальцію у сироватці крові.

Протидіабетичні засоби (пероральні препарати інсулін).

Тіазидні діуретики можуть спричинити зміни толерантності до глюкози. Може виникнути потреба у корекції дози інсуліну або пероральних цукрознижувальних препаратів у хворих на цукровий діабет. Одночасне застосування метформіну і гідрохлоротіазиду при функціональній недостатності нирок може призвести до розвитку метаболічного ацидозу.

Бета-блокатори та діазоксид.

Одночасне застосування тіазидних діуретиків включаючи гідрохлоротіазид з бета-блокаторами може підвищити ризик гіперглікемії. Тіазидні діуретики включаючи гідрохлоротіазид можуть підвищити гіперглікемічний ефект діазоксиду.

Лікарські засоби які застосовують для лікування подагри (пробенецид сульфінпіразон та алопуринол).

Одночасне застосування тіазидних діуретиків може підвищити частоту реакцій гіперчутливості до алопуринолу.

Амантадин.

Тіазиди у тому числі гідрохлоротіазид можуть підвищити ризик розвитку побічних ефектів амантадину.

Холестирамін і холестерол.

Всмоктування гідрохлоротіазиду порушується при наявності аніонообмінних смол. Холестирамін сповільняє всмоктування тіазидних діуретиків.

Цитотоксичні препарати (наприклад циклофосфамід метотрексат).

Зниження виведення нирками цитотоксичних препаратів (наприклад циклофосфаміду метотрексату) може призвести до потенціювання їх мієлосупресивної дії.

Недеполяризуючі міорелаксанти (наприклад тубокурарин).

Тіазиди потенціюють дію курареподібних міорелаксантів.

Циклоспорин.

Одночасне застосування циклоспорину може підвищити ризик розвитку гіперурикемії та появи симптомів що нагадують загострення подагри.

Алкоголь анестетики та седативні засоби.

Можуть потенціювати ортостатичну гіпотонію.

Метилдопа.

Повідомлялося про випадки розвитку гемолітичної анемії при одночасному застосуванні тіазидного діуретика і метилдопи.

Карбамазепін.

Може підвищитись ризик розвитку гіпонатріємії. Необхідний клінічний контроль стану пацієнта і лабораторний контроль крові.

Контрастні речовини які містять йод.

При дегідратації спричиненій сечогінними засобами може підвищитись ризик гострої ниркової недостатності особливо при введенні великих доз контрастної речовини. Перед введенням йоду необхідно відновити водний баланс.

Особливості застосування.

Зміни балансу електролітів. Слід дотримуватися обережності при одночасному застосуванні Діокору із калійзберігаючими діуретиками калієвими добавками калійвмісними замінниками харчової солі а також із лікарськими засобами що можуть спричинити підвищення рівня калію у крові (наприклад гепарином).

Під час лікування тіазидними діуретиками повідомлялося про випадки гіпокаліємії.

Рекомендується здійснювати регулярний моніторинг рівня калію у сироватці крові.

Як і у будь-яких пацієнтів які отримують лікування діуретиками через належні проміжки часу слід періодично визначати сироваткові рівні електролітів.

. У хворих із вираженим дефіцитом в організмі натрію та/або ОЦК як наприклад у тих які застосовували високі дози діуретиків зрідка на початку лікування препаратом

У випадку розвитку гіпотензії пацієнта необхідно перевести у горизонтальне положення та у разі необхідності провести внутрішньовенну інфузію фізіологічного розчину. Після стабілізації артеріального тиску лікування Діокором може бути продовжене.

Пацієнти з тяжкою серцевою недостатністю або іншими випадками активації ренін-ангіотензин-альдостеронової системи.

Первинний гіперальдостеронізм. Не слід застосовувати препарат пацієнтам із первинним гіперальдостеронізмом оскільки їх ренін-ангіотензинова система не активована.

Аортальний та мітральний стеноз обструктивна гіпертрофічна кардіоміопатія.

Стеноз ниркової артерії. У пацієнтів з однобічним або двобічним стенозом ниркової артерії або стенозом артерії єдиної нирки валсартан може призвести до підвищення рівня креатиніну у плазмі або сечовини крові тому його не слід застосовувати даній категорії пацієнтів.

Порушення функції нирок. При застосуванні препарату пацієнтам з легким або помірним порушенням функції нирок (кліренс креатиніну

2) протипоказано.

Трансплантація нирки. Немає даних про безпеку застосування валсартану у пацієнтів з проведеною нещодавно трансплантацією нирки.

Системний червоний вовчак. Є повідомлення про те що тіазидні діуретики можуть спричинити загострення системного червоного вовчака.

Інші порушення метаболізму. Тіазидні діуретики можуть спричинити зміни толерантності до глюкози а також підвищення концентрації холестерину тригліцеридів та сечової кислоти у сироватці крові. Хворим на діабет може знадобитися корекція дози інсуліну або пероральних гіпоглікемічних засобів.

Тіазиди можуть зменшити виведення кальцію із сечею і призвести до інтермітуючого та незначного підвищення сироваткового кальцію при відсутності відомих порушень метаболізму кальцію. Значна гіперкальціємія може свідчити про прихований гіперпаратиреоз. Застосування тіазидів слід припинити до проведення тесту функції паращитовидних залоз.

Порушення функції печінки. У пацієнтів із незначними і помірними порушеннями функції печінки без холестазу корекція дози не потрібна. Однак препарат слід застосовувати з обережністю. Захворювання печінки істотно не змінюють фармакокінетичні параметри гідрохлоротіазиду.

Фоточутливість. Були повідомлення про випадки фотосенсибілізації при застосуванні тіазидних діуретиків. Якщо під час лікування виникає реакція фоточутливості слід припинити лікування препаратом. Якщо є необхідність у повторному введенні діуретика рекомендується захистити вразливі ділянки від сонця або штучного ультрафіолетового опромінення.

Загальні. Слід бути особливо обережними при застосуванні препарату пацієнтам у яких була відзначена гіперчутливість до інших антагоністів рецепторів ангіотензину ІІ. Алергічні реакції на гідрохлоротіазид імовірніше виникають у пацієнтів з алергією та астмою.

Ангіоневротичний набряк. Про виникнення набряку Квінке (у тому числі набряку гортані та голосової щілини що призводить до обструкції дихальних шляхів та/або набряк обличчя губ глотки та/або язика) повідомлялося у пацієнтів які отримували валсартан деякі з цих пацієнтів мали в анамнезі набряк Квінке при застосуванні інших препаратів у тому числі інших антагоністів рецепторів ангіотензину ІІ. При розвитку набряку Квінке лікування препаратом слід негайно припинити. Протипоказане повторне застосування препарату.

Гостра закритокутова глаукома.

Гідрохлоротіазид здатний підвищувати концентрацію вільного білірубіну в сироватці крові.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Валсартан. Застосування антагоністів рецепторів ангіотензину ІІ протипоказано вагітним та жінкам які планують завагітніти. Жінкам які планують завагітніти слід призначати альтернативну антигіпертензивну терапію зі встановленим профілем безпеки щодо застосування у період вагітності. Якщо вагітність виявлена у період лікування Діокором препарат слід негайно відмінити і якщо необхідно замінити іншим лікарським засобом дозволеним до застосування у вагітних.

Враховуючи механізм дії антагоністів рецепторів ангіотензину ІІ не можна виключити ризик для плода при застосуванні Діокору у І триместрі вагітності. Відомо що застосування антагоністів рецепторів ангіотензину II протягом ІІ та ІІІ триместрів може індукувати фетотоксичність (зниження функції нирок маловоддя уповільнення окостеніння черепа) та неонатальну токсичність (ниркова недостатність гіпотензія гіперкаліємія).

Якщо застосування антагоністів рецепторів ангіотензину II мало місце починаючи з ІІ триместру вагітності рекомендується проведення ультразвукового контролю функції нирок та черепа.

Немовлята матері яких приймали антагоністи рецепторів ангіотензину II потребують ретельного спостереження щодо гіпотензії.

Гідрохлоротіазид. Гідрохлоротіазид проникає через плаценту. На підставі фармакологічних механізмів дії гідрохлоротіазиду його використання протягом ІІ та ІІІ триместрів вагітності може призвести до порушення фетоплацентарного кровообігу і викликати у плода та новонародженого такі ефекти як жовтяницю порушення електролітного балансу та тромбоцитопенію.

Період годування груддю.

Невідомо чи проникає валсартан у грудне молоко.

Гідрохлоротіазид проникає у грудне молоко у незначній кількості. Тіазиди у високих дозах викликають діурез що може призвести до зниження продукування грудного молока. Протягом періоду годування груддю слід надавати перевагу альтернативним методам лікування з більш відомими профілями безпечності щодо застосування у період годування груддю.

Якщо застосування препарату вкрай необхідне годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

На початку терапії препаратом (1-2 доби) слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами. У подальшому необхідно враховувати що швидкість реакції може бути знижена при наявності таких симптомів як запаморочення головний біль втома або нудота.

Спосіб застосування та дози.

При порушенні функції нирок.

При порушенні функції печінки.

Для пацієнтів з незначною та помірною печінковою недостатністю небіліарного походження і без холестазу доза валсартану не повинна перевищувати 80 мг препарат слід призначати з обережністю.

Пацієнти літнього віку.

Для пацієнтів літнього віку корекція дози не потрібна.

Тривалість застосування препарату визначається індивідуально лікарем.

Діти.

Безпека та ефективність застосування Діокору дітям не встановлені тому препарат не слід застосовувати у педіатричній практиці.

Передозування.

Про випадки передозування Діокору інформація відсутня.

Основним проявом передозування може бути виражена артеріальна гіпотензія яка у свою чергу може призвести до зниження рівня свідомості серцевої недостатності та/або шоку.

Побічні реакції.

Побічні реакції мають у цілому слабко виражений та перехідний характер і наведені нижче.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія артеріальна гіпотензія васкуліти.

З боку системи крові: нейтропенія тромбоцитопенія.

З боку нервової системи: головний біль запаморочення гіпестезія парестезія синкопе безсоння сонливість.

З боку органів слуху: шум/дзвін у вухах вертиго середній отит.

З боку органів зору: порушення зору.

З боку дихальної системи:

З боку травного тракту: діарея абдомінальний біль диспепсія сухість у роті гастроентерит нудота поодинокі випадки підвищення показників функції печінки.

З боку метаболізму: гіперкаліємія зневоднення.

З боку сечостатевої системи: інфекції сечовивідних шляхів зниження лібідо.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: підвищене потовиділення висипання свербіж.

З боку імунної системи: реакція гіперчутливості/алергії включаючи сироваткову хворобу.

Загальні порушення: стомленість нервозність астенія підвищення температури вірусні інфекції набряк периферичний набряк ангіоневротичний набряк.

Лабораторні показники: гіпокаліємія гіпонатріємія підвищення рівнів білірубіну креатиніну і азоту сечовини зниження рівня гемоглобіну та показника гематокриту.

Гідрохлоротіазид широко застосовують протягом багатьох років причому частіше застосовують дози вищі за ту що входить до складу Діокору. При проведенні монотерапії тіазидними діуретиками у тому числі гідрохлоротіазидом можливе виникнення деяких побічних реакцій.

Зміни електролітів та метаболізму. Повідомлялося про розвиток гіпокаліємії при лікуванні тіазидними діуретиками. При застосуванні тіазидних діуретиків може розвинутись гіперкальціємія гіпонатріємія та гіпохло

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Діокор 160 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Діокор 160 мг таблетки №30

Обліковий номер : 359583

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник : Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8318/01/01

Назва російською : Диокор 160 таблетки, п/плен. обол., по 160 мг/12,5 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Вальзартан+гідрохлоротіазид

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Валсартан

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО