Детальніше

Динорик таблетки №10

Обліковий номер: 329054

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Дарница ЗАО (Украина, Киев)

Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6496/01/01

Назва російською: Динорик®-дарница таблетки, п/о, №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Атенолол+хлорталідон

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Атенолол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ДИНОРИК&reg -ДАРНИЦЯ

(DІNORІC-DARNІTSA)

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить атенололу 100 мг хлорталідону 25 мг

допоміжні речовини: магнію карбонат важкий картопляний крохмаль гіпромелоза кремнію діоксид колоїдний безводний тальк натрію лаурилсульфат магнію стеарат поліетиленгліколь (макрогол 1500) титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Селективні блокатори бета-адренорецепторів у комбінації з діуретиками. Код АТС С07С В03.

Клінічні характеристики.

Показання.

Артеріальна гіпертензія.

Протипоказання.

Спосіб застосування та дози.

Препарат не призначений для початкової терапії артеріальної гіпертензії. Препарат призначають у разі неефективності застосування монотерапії.

Дози препарату та тривалість лікування встановлюються індивідуально залежно від отриманого терапевтичного ефекту.

Таблетки Динорик -Дарниця призначають дорослим внутрішньо. Приймають не розжовуючи запиваючи водою перед їдою 1 раз на добу (зранку).

Режим дозування наведений у перерахуванні на атенолол.

При артеріальній гіпертензії первинна доза становить 50 мг (1/2 таблетки) на добу. При відсутності клінічного ефекту можна збільшити дозу до 100 мг (1 таблетка) на добу. Подальше збільшення дози в більшості випадків не приводить до зниження артеріального тиску. При необхідності застосовують інші гіпотензивні засоби.

Найбільший терапевтичний ефект спостерігається через 1-2 тижні лікування. Відміну препарату слід проводити поступово оскільки при раптовому припиненні прийому препарату можливий розвиток синдрому відміни.

Для пацієнтів літнього віку потрібна більш низька доза препарату (за атенололом) яка визначається лікарем.

Хворі з порушенням функції нирок.

У хворих з порушенням функції нирок режим дозування залежить від ступеня зниження клубочкової фільтрації та показників кліренсу креатиніну (див. таблицю).

Кліренс креатиніну

(мл/хв)

Максимальна доза

50 мг щоденно одразу після проведення діалізу

Побічні реакції.

Кардіальні порушення: брадикардія порушення атріовентрикулярної провідності аритмія прояви симптомів серцевої недостатності.

Судинні розлади: відчуття холоду в кінцівках ортостатична гіпотензія яка може бути пов' язана із синкопе синдромом Рейно некротизуючий васкуліт синдром слабкості синусового вузла вовчакоподібний синдром.

З боку системи крові та лімфатичної системи: пурпура тромбоцитопенія лейкопенія апластична анемія агранулоцитоз еозинофілія нейтропенія.

Неврологічні розлади: головний біль сонливість запаморочення короткотривала втрата пам' яті.

Психічні розлади: порушення сну нічні кошмари зміни настрою депресія психоз галюцинації дезорієнтація сплутаність свідомості.

З боку органів зору: зменшення секреції сльозової рідини порушення зору ксантопсія.

З боку дихальної системи органів грудної клітки та середостіння: бронхоспазм у хворих з бронхіальною астмою або у пацієнтів зі схильністю до бронхіальної обструкції задишка.

З боку травного тракту: диспепсія нудота запор діарея сухість у роті анорексія біль у животі тромбоз брижових артеріальних судин ішемічні коліти.

З боку гепатобіліарної системи: внутрішньопечінковий холестаз холестатична жовтяниця панкреатит підвищення рівнів печінкових ферментів білірубіну.

Ендокринні розлади: погіршення перебігу цукрового діабету.

З боку сечовидільної системи: інтерстиціальний нефрит.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: свербіж шкірні висипання еритематозні висипання алопеція псоріазоподібні висипання загострення псоріазу фотосенсибілізація токсичний епідермальний некроліз синдром Лайєлла.

Порушення з боку імунної системи: реакції гіперчутливості включаючи кропив' янку набряк Квінке.

З боку репродуктивної системи: імпотенція хвороба Пейроні.

Дослідження: гіперурикемія гіпонатріємія гіпокаліємія гіперкальціємія гіпохлоремічний алкалоз гіперглікемія глюкозурія утворення антинуклеарних антитіл.

Інші:

Передозування.

Симптоми:

Лікування:

Підтримувати нормальний баланс рідини та електролітів в організмі.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не застосовують у період вагітності або годування груддю.

Діти.

Препарат не застосовують у педіатричній практиці.

Особливості застосування.

Лікування препаратом слід проводити під контролем лікаря.

Препарат не призначають для лікування нападів стенокардії.

Гіпотензивний ефект препарату може бути збільшений у пацієнтів з постсимпатектомією.

У хворих що мають в анамнезі бронхіальну астму і які отримують тіазиди можливе виникнення реакцій гіперчутливості.

При тривалій терапії тіазидами у пацієнтів спостерігались патологічні зміни у паращитовидній залозі з гіперкальціємією і гіпофосфатемією однак загальних ускладнень гіперпаратиреозу таких як нефролітіаз атрофія кісткової тканини виразка шлунка не відзначалось.

Застосовувати з обережністю у хворих із хронічною серцевою недостатністю яка контролюється препаратами наперстянки та/або діуретиками оскільки препарати наперстянки та атенолол уповільнюють атріовентрикулярну провідність.

Застосовувати з обережністю хворим з порушенням функції нирок. Необхідно контролювати динаміку їх функціонального стану оскільки препарат може спровокувати азотемію. Враховуючи що кумулятивний ефект може розвинутися при зниженій нирковій недостатності і якщо триває погіршання ниркової функції лікування препаратом слід припинити.

Застосовувати з обережністю хворим з порушенням функції печінки. У хворих з порушенням функції печінки або прогресуючою хворобою печінки незначна зміна водно-електролітного балансу може призвести до печінкової коми.

Супутнє застосування блокаторів кальцієвих каналів може призвести до брадикардії підвищення діастолічного тиску передсердно-шлуночкової блокади смерті. Пацієнти з існуючими раніше порушеннями внутрішньопередсердної провідності або лівошлуночкової дисфункції особливо чутливі до дії препарату.

112-адреноміметиків. Якщо дозування необхідно збільшити слід розділити дозу для досягнення нижніх максимальних рівнів препарату в крові.

Препарат не слід застосовувати перед проведенням досліджень на функцію паращитовидної залози оскільки тіазиди зменшують виведення кальцію.

Навіть при відсутності наявної стенокардії відміну препарату проводять під наглядом лікаря поступово знижуючи дозу протягом 7-10 днів та обмежуючи до мінімуму фізичне навантаження.

У випадку виникнення абстинентного синдрому лікування препаратом слід відновити.

Слід періодично визначати рівень креатиніну у хворих з порушенням функції нирок.

Слід періодично визначати рівень калію особливо у пацієнтів літнього віку у хворих які приймають препарати наперстянки для лікування серцевої недостатності у пацієнтів з незбалансованою дієтою або у пацієнтів зі скаргами на розлад травного тракту. Гіпокаліємія може розвинутися особливо у хворих з прискореним діурезом при наявності тяжкого цирозу або протягом супутнього застосування кортикостероїдів або адренокортикотропного гормону. Прийом електролітів внутрішньо може також сприяти розвитку гіпокаліємії.

Будь-який дефіцит хлориду під час терапії тіазидами як правило незначний і не потребує спеціального лікування за винятком надзвичайних обставин (наприклад захворювання печінки або нирок).

Дилюційна гіпонатріємія може виникати у пацієнтів з набряками у спекотну погоду. Відповідна терапія полягає в обмеженні скоріше рідини ніж солі за винятком рідкісних випадків коли гіпонатріємія загрожує життю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Під час лікування слід дотримуватися обережності при керуванні транспортними засобами та при роботі зі складними механізмами а у разі виникнення запаморочення утриматися від потенційно небезпечних видів діяльності які вимагають підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні препарату з іншими лікарськими засобами можливе:

посилення гіпотензивного ефекту

з неселективними інгібіторами зворотного нейронального захоплення моноамінівнебезпечне зниження артеріального тиску не застосовувати одночасно без нагляду лікаря

із засобами для наркозу антиаритмічними засобамипосилення вираженості негативного хроно- іно- і дромотропного впливу.

із серцевими глікозидами

з дигідропіридинамипорушення серцевого ритму посилення серцевої недостатності у хворих з хронічною серцевою недостатністю

з глюкокортикостероїдами системної діїпорушення серцевого ритму внаслідок значної втрати калію

з резерпіном метилдопою клонідиномвиникнення брадикардії. Якщо Динорик-Дарниця і клонідин застосовуються одночасно прийом клонідину можна припиняти тільки через кілька днів після припинення прийому Динорику-Дарниця

з нестероїдними протизапальними засобами естрогенами амінофіліном теофіліномпослаблення ефекту атенолола що входить до складу препарату

з пропафенономпосилення ефекту атенололу що входить до складу препарату

з нікотиномпосилення ефекту атенололу в результаті зниження його метаболізму і підвищення рівня препарату в крові

з інгібіторами МАОпосилення ефекту хлорталідону що входить до складу препарату

з холестираміномпослаблення ефекту хлорталідону що входить до складу препарату

з препаратами що містять калійпослаблення ефекту останніх

з препаратами що пригнічують центральну нервову системупосилення седативного ефекту

з літіємпосилення ефекту останнього

з наркотичними аналгетикамипосилення наркотичного ефекту небезпечна загальмованість

з адреналіном

посилення ефекту останніх

з антихолінестеразними засобами інгібіторами ангіотензинперетворюючого фермента (каптоприл еналаприл лізиноприл)збільшення рівня калію в крові

з хінолонами циметидиномзбільшення біодоступності атенололу

підвищення концентрації лідокаїну в плазмі крові.

Алкоголь потенціює дію препарату.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

1

Фармакокінетика.

Всмоктування. Після прийому внутрішньо 50 % дози атенололу абсорбується з травного тракта прийом їжі суттєво не впливає на абсорбцію. Максимальна концентрація в плазмі досягається через 2-4 години. Хлорталідон після прийому внутрішньо всмоктується досить швидко біодоступність становить майже 60 %.

Розподіл.

Метаболізм і виведення. Атенолол практично не метаболізується в печінці. Виводиться переважно нирками (90 %). Період напіввиведення становить 6-9 годин. Хлорталідон виводиться з фекаліями та сечею. Період напіввиведення становить 24-55 годин в осіб літнього віку і з нирковою недостатністю збільшується.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки вкриті оболонкою білого кольору з двоопуклою поверхнею рискою.

Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці по 1 або 3 контурній чарунковій упаковці у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження.

Україна 02093 м. Київ вул. Бориспільська 13.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Динорик таблетки №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Динорик таблетки №10

Обліковий номер : 329054

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Дарница ЗАО (Украина, Киев)

Виробник : Дарница ЗАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6496/01/01

Назва російською : Динорик®-дарница таблетки, п/о, №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Атенолол+хлорталідон

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Атенолол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО