Детальніше

Диклофенак 25 мг капсули №30

Обліковий номер: 336445

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2091/01/01

Назва російською: Диклофенак натрия-кв капсулы тв. по 25 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Диклофенак

Форма выпуску: Капсулы

Дiюча речовина : Диклофенак натрия

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

&nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp НАТРІЮ ДИКЛОФЕНАК-КВ

&nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp (diclofenac SODIUM-KV)

&nbsp

Склад:

діюча речовина:

допоміжна речовина:

склад оболонки капсули: желатин індигокармін (Е 132) титану діоксид (Е 171).

капсули тверді.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Н

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Натрію Диклофенак -КВ містить диклофенак натрію речовину нестероїдної структури що чинить виражену аналгетичну протизапальну дію.

Він є інгібітором простагландинсинтетази (циклооксигенази).

In vitro диклофенак натрію у концентраціях еквівалентних тим що досягаються при лікуванні пацієнтів не пригнічує біосинтез протеогліканів хрящової тканини.

Фармакокінетика.

Всмоктування.

Біодоступність.

Фармакокінетичні характеристики препарату не змінюються при повторному застосуванні. Накопичення не відбувається за умови дотримання рекомендованого дозування.

Концентрації у плазмі крові у дітей які отримували еквівалентні дози (мг/кг маси тіла) подібні до концентрацій що спостерігалися у дорослих.

Розподіл.

Диклофенак проникає у синовіальну рідину де його максимальна концентрація досягається на 2-4 години пізніше ніж у плазмі крові. Період напіввиведення із синовіальної рідини становить 3-6 годин. Через 2 години після досягнення максимальних концентрацій у плазмі крові концентрація диклофенаку у синовіальній рідині залишається більш високою це явище спостерігається протягом 12 годин.

Наявне одне повідомлення щодо виявлення диклофенаку у низькій концентрації (100 нг/мл) у грудному молоці. Передбачувана кількість препарату що потрапляє в організм немовляти з грудним молоком еквівалентна дозі 0 03 мг/кг/добу.

Метаболізм.

Виведення.

Фармакокінетика в окремих груп хворих.

Пацієнти літнього віку.

Пацієнти з порушенням функції нирок. У пацієнтів із порушенням функції нирок які отримували терапевтичні дози можна не очікувати накопичення незміненої активної речовини виходячи з кінетики препарату після одноразового застосування. У хворих із кліренсом креатиніну менше 10 мл/хв розрахункові рівноважні концентрації гідроксильованих метаболітів у плазмі були приблизно у 4 рази вищі ніж у здорових добровольців. Проте у кінцевому підсумку всі метаболіти виводилися із жовчю.

Пацієнти із захворюваннями печінки. У хворих на хронічний гепатит або компенсований цироз печінки показники фармакокінетики метаболізм диклофенаку аналогічні таким у пацієнтів без захворювань печінки.

Клінічні характеристики.

Показання.

Запальні та дегенеративні форми ревматичних захворювань (ревматоїдний артрит ювенільний ревматоїдний артрит анкілозуючий спондиліт остеоартроз спондилоартрити)

больові синдроми з боку хребта

гострі напади подагри

посттравматичні та післяопераційні больові синдроми що супроводжуються запаленням і набряками наприклад після стоматологічних та ортопедичних втручань

гінекологічні захворювання які супроводжуються больовим синдромом і запаленням наприклад первинна дисменорея або аднексит

як допоміжний засіб при тяжких запальних захворюваннях ЛОР-органів які супроводжуються вираженим больовим синдромом наприклад при фаринготонзиліті отиті. Відповідно до загальних терапевтичних принципів основне захворювання слід лікувати засобами базисної терапії. Гарячка як симптом не є показанням для застосування препарату.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату

гостра виразка шлунка або кишечнику гастроінтестинальна кровотеча або перфорація

активна форма виразкової хвороби/кровотечі або рецидивуюча виразкова хвороба/кровотеча в анамнезі (два або більше окремих епізодів діагностованої виразки або кровотечі)

ІІІ триместр вагітності

запальні захворювання кишечнику (наприклад хвороба Крона або виразковий коліт)

печінкова недостатність

ниркова недостатність

застійна серцева недостатність (NYHA II-IV)

ішемічна хвороба серця у пацієнтів які мають стенокардію перенесений інфаркт міокарда

цереброваскулярні захворювання у пацієнтів які перенесли інсульт або мають епізоди транзиторних ішемічних атак

захворювання периферичних артерій

лікування періопераційного болю при аорто-коронарному шунтуванні (або використання апарату штучного кровообігу)

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Нижче зазначено взаємодії що спостерігалися при застосуванні диклофенаку у вигляді капсул та/або інших лікарських форм.

Літій. За умов одночасного застосування диклофенак може підвищити концентрацію літію у плазмі крові. Рекомендується моніторинг рівня літію у сироватці крові.

Дигоксин. За умов одночасного застосування диклофенак може підвищити концентрацію дигоксину у плазмі крові. Рекомендується моніторинг рівнів дигоксину у сироватці крові.

Діуретики та антигіпертензивні засоби.

Препарати що як відомо спричиняють гіперкаліємію.

Антикоагулянти та антитромботичні засоби. Супутнє застосування може підвищити ризик кровотечі тому рекомендується вжити застережних заходів. Хоча клінічні дослідження не свідчать про вплив диклофенаку на активність антикоагулянтів існують окремі дані про збільшення ризику кровотечі у пацієнтів які застосовують одночасно диклофенак та антикоагулянти. Тому для впевненості що ніякі зміни у дозуванні антикоагулянтів не потрібні рекомендований ретельний моніторинг таких пацієнтів. Як і інші нестероїдні протизапальні препарати диклофенак у високих дозах може тимчасово пригнічувати агрегацію тромбоцитів.

Інші НПЗП включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2 та кортикостероїди.

Одночасне застосування диклофенаку та інших НПЗП або кортикостероїдів може підвищити ризик шлунково-кишкової кровотечі або виразки. Слід уникати одночасного застосування двох або більше НПЗП.

Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС). Супутнє застосування НПЗП та СІЗЗС може збільшувати ризик шлунково-кишкових кровотеч.

Антидіабетичні препарати.

Метотрексат. Диклофенак може пригнічувати кліренс метотрексату у ниркових канальцях що призводить до підвищення рівнів метотрексату. Слід дотримуватись обережності при призначенні НПЗП включаючи диклофенак менше ніж за 24 години до застосування метотрексату оскільки у таких випадках може підвищуватися концентрація метотрексату у крові і посилюватися його токсична дія. Були зареєстровані випадки серйозної токсичності коли інтервал між застосуванням метотрексату та НПЗП включаючи диклофенак був у межах 24 годин. Ця взаємодія опосередкована через накопичення метотрексату у результаті порушення ниркової екскреції у присутності НПЗП.

Циклоспорин.

Такролімус. При застосуванні НПЗП з такролімусом можливе підвищення ризику нефротоксичності що може бути опосередковано через ниркові антипростагландинові ефекти НПЗП та інгібітору кальциневрину.

Антибактеріальні хінолони. Можливий розвиток судом у пацієнтів які одночасно застосовували похідні хінолону та НПЗП. Це може спостерігатися у пацієнтів як з епілепсією і судомами в анамнезі так і без них. Таким чином слід проявляти обережність при вирішенні питання про застосування хінолону пацієнтам які вже отримують НПЗП.

Фенітоїн.

Колестипол та холестирамін. Ці препарати можуть спричинити затримку або зменшення всмоктування диклофенаку. Таким чином рекомендується призначати диклофенак принаймні за 1 годину до або через 4-6 годин після застосування колестиполу/холестираміну.

Серцеві глікозиди. Одночасне застосування серцевих глікозидів і НПЗП може посилити серцеву недостатність зменшити швидкість клубочкової фільтрації (ШКФ) і підвищити рівні глікозидів у плазмі крові.

Міфепристон. НПЗП не слід застосовувати протягом 8-12 днів після застосування міфепристону оскільки НПЗП можуть зменшити ефект міфепристону.

Потужні інгібітори CYP2C9. Обережність рекомендується при спільному призначенні диклофенаку з потужними інгібіторами CYP2C9 (наприклад з вориконазолом) що може призвести до значного збільшення максимальних концентрацій у плазмі крові та експозиції диклофенаку внаслідок пригнічення метаболізму диклофенаку.

Особливості застосування.

Загальні

Слід періодично переглядати потреби пацієнта у застосуванні диклофенаку для полегшення симптомів та відповідь на терапію.

Щоб мінімізувати небажані ефекти лікування слід розпочинати з найменшої ефективної дози протягом найкоротшого періоду часу необхідного для контролю симптомів.

Завдяки своїм фармакодинамічним властивостям Натрію диклофенак-КВ як і інші НПЗП може маскувати ознаки і симптоми інфекції.

Препарат Натрію диклофенак-КВ містить лактозу. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю галактози тяжким дефіцитом лактази або мальабсорбцією глюкози-галактози не слід застосовувати препарат Натрію диклофенак-КВ.

Вплив на травний тракт

Пацієнти літнього віку мають підвищену частоту небажаних реакцій на застосування НПЗП особливо щодо шлунково-кишкової кровотечі та перфорації які можуть бути летальними.

Щоб знизити ризик такого токсичного впливу на ТТ лікування слід розпочинати та підтримувати найнижчими ефективними дозами. Для таких пацієнтів а також для тих хто потребує супутнього застосування лікарських засобів що містять низькі дози ацетилсаліцилової кислоти (АСК/аспірин) або інших лікарських засобів які ймовірно підвищують ризик небажаної дії на ТТ слід розглянути питання про застосування комбінованої терапії що включає інгібітори протонної помпи або мізопростол. Пацієнти зі шлунково-кишковою токсичністю в анамнезі особливо літнього віку повинні повідомляти про будь-які незвичні абдомінальні симптоми (особливо кровотечі у ТТ). Застереження також потрібні для хворих які отримують одночасно лікарські засоби що можуть підвищити ризик виразки або кровотечі такі як системні кортикостероїди антикоагулянти (наприклад варфарин) антитромботичні засоби (наприклад АСК) або селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну.

Вплив на печінку

Ретельний медичний нагляд потрібен у випадку призначення препарату Натрію диклофенак-КВ пацієнтам із порушенням функції печінки оскільки їх стан може погіршитись. Як і при застосуванні інших НПЗП включаючи диклофенак рівень одного або декількох ферментів печінки може підвищуватися.

Під час довготривалого лікування препаратом Натрію диклофенак-КВ призначати регулярний нагляд за функціями печінки та рівнями печінкових ферментів як застережний захід.

Вплив на нирки

Вплив на шкіру

з боку шкіри (деякі з них були летальними включаючи ексфоліативний дерматит синдром Стівенса-Джонсона і токсичний епідермальний некроліз). У пацієнтів найвищий ризик розвитку цих реакцій спостерігається на початку курсу терапії: поява реакції відзначається у більшості випадків протягом першого місяця лікування. Застосування препарату Натрію диклофенак-КВ необхідно припинити при першій появі шкірних висипань ураженнях слизової оболонки або при появі будь-яких інших ознак підвищеної чутливості.

Системний червоний вовчак (СЧВ) і змішані захворювання сполучної тканини

У пацієнтів із системним червоним вовчаком (СЧВ) і змішаними захворюваннями сполучної тканини може спостерігатися підвищений ризик розвитку асептичного менінгіту.

Серцево-судинні та цереброваскулярні ефекти

Призначати диклофенак пацієнтам із значними факторами ризику кардіоваскулярних явищ (наприклад гіпертонія гіперліпідемія цукровий діабет куріння) можна лише після ретельної клінічної оцінки. Оскільки кардіоваскулярні ризики диклофенаку можуть зростати із збільшенням дози та тривалості лікування його необхідно застосовувати якомога коротший період та у найнижчій ефективній дозі.

Пацієнтам з неконтрольованою артеріальною гіпертензією застійною серцевою недостатністю стійкою ішемічною хворобою серця захворюваннями периферичних артерій та/або цереброваскулярною хворобою призначати диклофенак не рекомендовано у разі необхідності застосування можливе лише після ретельної оцінки ризику-користі та тільки у дозуванні не більше 100 мг на добу. Подібну оцінку слід провести перед початком довгострокового лікування пацієнтів із факторами ризику розвитку серцево-судинних явищ (наприклад з артеріальною гіпертензією гіперліпідемією цукровим діабетом та пацієнтам які палять).

Пацієнти повинні бути проінформовані щодо можливості виникнення серйозних побічних реакцій (біль у грудях задишка слабкість порушення мовлення) які можуть відбутися у будь-який час. У цьому випадку треба негайно звернутися до лікаря.

Вплив на гематологічні показники

При тривалому застосуванні даного препарату як і інших НПЗП рекомендується моніторинг повного аналізу крові.

Натрію диклофенак-КВ може тимчасово пригнічувати агрегацію тромбоцитів. Слід ретельно спостерігати за пацієнтами з порушенням гемостазу геморагічним діатезом або гематологічними порушеннями.

Астма в анамнезі

Як і інші препарати що пригнічують активність простагландинсинтетази диклофенак натрію та інші НПЗП можуть спровокувати розвиток бронхоспазму при застосуванні пацієнтам які страждають на бронхіальну астму або пацієнтам з бронхіальною астмою в анамнезі.

Фертильність у жінок

Застосування препарату Натрію диклофенак-КВ може призвести до порушення фертильності у жінок і не рекомендується жінкам які прагнуть завагітніти. Щодо жінок які можуть мати труднощі із зачаттям або які проходять дослідження з приводу безпліддя слід розглянути питання про відміну препарату Натрію диклофенак-КВ.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. У І і ІІ триместрах вагітності препарат Натрію диклофенак-КВ можна призначати лише тоді коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода і лише у мінімальній ефективній дозі а тривалість лікування повинна бути настільки коротка наскільки це можливо. Як і у разі застосування інших НПЗП препарат протипоказаний в останні 3 місяці вагітності (можливе пригнічення скорочувальної здатності матки і передчасне закриття артеріальної протоки у плода).

Інгібування синтезу простагландинів може негативно позначитися на перебіг вагітності та/або розвитку ембріона/плода. Дані епідеміологічних досліджень свідчать про підвищений ризик викиднів та/або ризик розвитку серцевих вад і гастрошизису після застосування інгібітору синтезу простагландинів на ранніх термінах вагітності. Абсолютний ризик серцево-судинних вад був збільшений з менш ніж 1 % до приблизно 1 5 %.

Не виключено що ризик збільшується з дозою і тривалістю лікування. Було показано що у тварин введення інгібітору синтезу простагландинів призводить до збільшення пре- і постімплантаційної втрати та летальності ембріона/плода.

якомога коротшою.

Під час ІІІ триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландинів можуть чинити вплив:

на плід

-серцево-легенева токсичність (із передчасним закриттям артеріальної протоки та легеневою гіпертензією)

-порушення функції нирок що може прогресувати до ниркової недостатності з олігогідроамніоном

на матір і новонародженого а також на стан жінки наприкінці вагітності

-можливі подовження часу кровотечі антиагрегантний ефект який може спостерігатися навіть при дуже низьких дозах

-гальмування скорочень матки що призводить до затримки або подовження пологів.

Отже Натрію диклофенак-КВ протипоказаний під час ІІІ триместру вагітності.

Годування груддю.

Фертильність у жінок. Як і інші НПЗП Натрію диклофенак-КВ може негативно впливати на жіночу фертильність тому не рекомендується призначати препарат жінкам які планують вагітність. Для жінок які мають проблеми із зачаттям або проходять дослідження на безпліддя слід розглянути доцільність відміни препарату Натрію диклофенак-КВ.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Лікарський засіб слід застосовувати у найменших ефективних дозах протягом найкоротшого періоду часу враховуючи завдання лікування у кожного окремого пацієнта.

Капсули бажано приймати після їжі запиваючи рідиною.

Діти віком 5-14 років

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Диклофенак 25 мг капсули №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Диклофенак 25 мг капсули №30

Обліковий номер : 336445

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

Виробник : Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2091/01/01

Назва російською : Диклофенак натрия-кв капсулы тв. по 25 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Диклофенак

Форма выпуску : Капсулы

Дiюча речовина : Диклофенак натрия

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО