Детальніше

Диклак розчин для ін'єкцій 75 мг/мл ампули 3 мл №5

Обліковий номер: 339689

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Salutas Pharma (Германия)

Виробник: Lek (Словения) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1202/03/01

Мiжнародна назва : Диклофенак

Форма выпуску: Ампулы , раствор

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДИКЛАК&reg

(DICLAC)

Склад:

діюча речовина: diclofenac

3 мл розчину містять 75 мг диклофенаку натрію (25 мг/мл)

допоміжні речовини:

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група.

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні оцтової кислоти та споріднені сполуки. Код ATХ M01A B05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Диклофенак натрію є нестероїдною сполукою з вираженими протизапальними та знеболювальними властивостями. Основним механізмом дії цієї речовини вважається пригнічення біосинтезу простагландинів які відіграють важливу роль у виникненні запалення та болю.

in vitro у концентраціях еквівалентних тим які досягаються при лікуванні пацієнтів диклофенак не пригнічує біосинтез протеогліканів хрящової тканини.

Диклак проявляє також позитивний вплив у випадку нападів мігрені.

При посттравматичних та післяопераційних станах із наявністю запалення Диклак полегшує болі під час руху і зменшує набряки спричинені запаленням та ранами.

Якщо диклофенак натрію застосовують одночасно з опіоїдними знеболювальними засобами для зняття післяопераційного болю необхідність у них суттєво зменшується.

Диклак

Фармакокінетика.

Абсорбція.

Розподіл.

Біотрансформація.

Біотрансформація диклофенаку відбувається частково шляхом глюкуронізації вихідної молекули але переважно за рахунок гідроксилювання та метоксилювання що призводить до утворення кількох фенольних метаболітів два з яких біологічно активні але меншою мірою ніж диклофенак.

Виведення.

Спеціальні групи пацієнтів.

Не спостерігалося ніякої різниці щодо вікової залежності в абсорбції метаболізмі або екскреції препарату. Однак у деяких пацієнтів літнього віку після 15-хвилинної внутрішньовенної інфузії концентрація диклофенаку в плазмі крові була на 50 % вище ніж це спостерігалось у молодих здорових осіб.

У пацієнтів із порушенням функції нирок при дотриманні режиму звичайного дозування накопичення активної речовини не відбувалось.

У пацієнтів із хронічним гепатитом або цирозом кінетика та метаболізм диклофенаку є такими ж як і у пацієнтів без захворювання печінки.

Клінічні характеристики.

Показання.

гострих нападів подагри

ниркової та біліарної колік

болю та набряку після травм і операцій

тяжких нападів мігрені.

Препарат при введенні у вигляді внутрішньовенних інфузій призначений для лікування або профілактики післяопераційного болю.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-яких інших компонентів препарату.

Активна форма виразкової хвороби/кровотечі або рецидивуюча виразкова хвороба/кровотеча в анамнезі (два або більше окремих епізоди встановленої виразки або кровотечі).

III триместр вагітності.

Запальні захворювання кишечнику (наприклад хвороба Крона або виразковий коліт).

Печінкова недостатність.

Ниркова недостатність.

Високий ризик розвитку післяопераційних кровотеч незгортання крові порушень гемостазу гемопоетичних порушень чи цереброваскулярних кровотеч.

Лікування періопераційного болю при аорто-коронарному шунтуванні (або використання апарату штучного кровообігу).

Ішемічна хвороба серця у пацієнтів які мають стенокардію перенесений інфаркт міокарда

Цереброваскулярні захворювання у пацієнтів які перенесли інсульт або мають епізоди транзиторних ішемічних атак.

Захворювання периферичних артерій.

У даній лікарській формі препарат протипоказаний дітям.

Тільки щодо внутрішньовенного застосування.

Одночасне застосування НПЗЗ або антикоагулянту (в тому числі низьких доз гепарину).

Бронхіальна астма в анамнезі.

Гіповолемія або зневоднення з будь-якої причини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Нижче наведені взаємодії що спостерігалися із застосуванням препарату Диклак

Літій: за умов одночасного застосування диклофенак може підвищити концентрацію літію у плазмі крові. Рекомендується моніторинг рівнів літію у сироватці крові.

Дигоксин: за умов одночасного застосування диклофенак може підвищити концентрацію дигоксину в плазмі крові. Рекомендується моніторинг рівнів дигоксину в сироватці крові.

Діуретики та антигіпертензивні засоби:

Інші НПЗЗ та кортикостероїди: супутнє введення диклофенаку та інших системних НПЗЗ або кортикостероїдів може підвищити частоту побічних реакцій з боку травного тракту. Слід уникати одночасного застосування двох або більше НПЗЗ.

Антикоагулянти та антитромботичні засоби: одночасно. Тому рекомендований ретельний моніторинг таких пацієнтів.

Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС): супутнє введення системних НПЗЗ та СІЗЗС може підвищити ризик кровотечі в травному тракті.

Антидіабетичні препарати: клінічні дослідження показали що диклофенак можна застосовувати разом із пероральними антидіабетичними засобами без впливу на їх клінічну дію. Однак відомі окремі випадки як із гіпоглікемічним так і гіперглікемічним впливом що потребують зміни дозування антидіабетичних засобів під час лікування диклофенаком. Такі стани потребують моніторингу рівнів глюкози в плазмі крові що є застережним заходом під час супутньої терапії.

Колестипол та холестирамін:

Препарати які стимулюють ферменти що метаболізують лікарські засоби. Препарати які стимулюють ферменти метаболізму наприклад рифампіцин карбамазепин фенітоїн звіробій (Hypericum perforatum) тощо теоретично здатні зменшувати концентрації диклофенаку натрію у плазмі крові.

Метотрексат:

Циклоспорин та такролімус:.

Антибактеріальні хінолони: існують окремі дані щодо судом які можуть бути результатом супутнього застосування хінолонів та НПЗЗ. Це може спостерігатися у пацієнтів як з наявністю так і з відсутністю в анамнезі епілепсії або судом. Таким чином слід проявляти обережність при розгляді питання про застосування хінолонів пацієнтам які вже отримують НПЗЗ.

Серцеві глікозиди. Одночасне застосування серцевих глікозидів і НПЗЗ може посилити серцеву недостатність знизити швидкість клубочкової фільтрації і підвищити рівні глікозидів у плазмі крові.

Міфепристон. НПЗЗ не слід застосовувати протягом 8-12 днів після застосування міфепристону оскільки НПЗЗ можуть зменшити його ефект.

Потужні інгібітори CYP2C9. Обережність рекомендується при спільному призначенні диклофенаку з потужними інгібіторами CYP2C9 (наприклад з вориконазолом) що може призвести до значного збільшення максимальної концентрації у плазмі крові та експозиції диклофенаку внаслідок пригнічення його метаболізму.

Фенітоїн:

Особливості застосування.

спостерігались алергічні реакції у тому числі анафілактичні/анафілактоїдні та реакції з боку шкіри включаючи ексфоліативний дерматит синдром Стівенса-Джонсона і токсичний епідермальний некроліз. Найвищий ризик виникнення таких реакцій існує на початку терапії у перший місяць лікування. Застосування препарату Диклак слід припинити при першій появі висипання на шкірі уражень слизових оболонок або будь-яких інших ознаках гіперчутливості.

не рекомендується застосовувати для лікування післяопераційного болю під час операції з аортокоронарного шунтування.

Як і інші НПЗЗ Диклак завдяки своїм фармакодинамічним властивостям може маскувати ознаки і симптоми інфекції.

Застереження.

Загальні.

Слід уникати застосування препарату Диклак одночасно із системними НПЗЗ включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2 через відсутність будь-якої синергічної дії і можливість розвитку додаткових побічних ефектів.

Астма в анамнезі.

Особливі застереження рекомендуються пацієнтам із бронхіальною астмою у випадку коли Диклак застосовується парентерально оскільки симптоми можуть загострюватися.

Вплив на травний тракт.

Як і при застосуванні інших НПЗЗ при призначенні препарату Диклак

Таким пацієнтам а також пацієнтам які потребують супутньої низької дози ацетилсаліцилової кислоти слід застосовувати комбіновану терапію протекторними препаратами (наприклад мізопростолом або інгібіторами протонної помпи).

Застереження також потрібні для хворих які отримують супутні ліки що можуть підвищити ризик виникнення виразки або кровотечі такі як системні кортикостероїди антикоагулянти антитромботичні засоби або селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну.

Диклак

Вплив на печінку.

Ретельний медичний нагляд потрібен у випадку коли Диклак призначають пацієнтам із порушенням функції печінки оскільки їх стан може загостритися.

Лікування диклофенаком натрію як і іншими НПЗЗ може призвести до підвищення рівня одного або кількох печінкових ферментів тому під час застосування препарату Диклак потрібний регулярний нагляд за функцією печінки в якості застережного заходу. Якщо під час лікування функція печінки погіршується або спостерігаються інші прояви (наприклад еозинофілія висипання) застосування препарату слід припинити. При лікуванні диклофенаком натрію перебіг гепатиту може проходити без продромальних симптомів.

Обережність необхідна у випадку призначення Диклаку пацієнтам із печінковою порфірією через імовірність провокації нападу.

Вплив на нирки.

Вплив на шкіру.

необхідно припинити при першій появі шкірних висипань уражень слизової оболонки або будь-яких інших ознак підвищеної чутливості.

Системний червоний вовчак (СЧВ) і змішані захворювання сполучної тканини.

У пацієнтів із СЧВ і змішаними захворюваннями сполучної тканини може спостерігатися підвищений ризик розвитку асептичного менінгіту.

Вплив на гематологічні показники.

При тривалому застосуванні диклофенаку натрію рекомендується моніторинг показників крові. Як і інші НПЗЗ Диклак може тимчасово пригнічувати агрегацію тромбоцитів. Слід ретельно наглядати за хворими з порушеннями гемостазу.

Вплив на серцево-судинну систему

Пацієнтам з неконтрольованою артеріальною гіпертензією застійною серцевою недостатністю стійкою ішемічною хворобою серця захворюваннями периферичних артерій та/або цереброваскулярною хворобою призначати диклофенак не рекомендовано у разі необхідності застосування можливе лише після ретельної оцінки ризику-користі тільки в дозуванні не більше 100 мг на добу. Подібну оцінку слід провести перед початком довгострокового лікування пацієнтів з факторами ризику розвитку серцево-судинних явищ (наприклад артеріальною гіпертензією гіперліпідемією цукровим діабетом та курінням).

Пацієнти слід бути проінформовані щодо можливості виникнення серйозних випадків (біль у грудях задишка слабкість порушення мовлення) яке може відбутися у будь який час. У цьому випадку треба негайно звернутися до лікаря.

Астма в анамнезі.

Як і інші препарати що пригнічують активність простагландинсинтетази диклофенак натрію та інші НПЗП можуть спровокувати розвиток бронхоспазму в пацієнтів які страждають на бронхіальну астму або в пацієнтів із бронхіальною астмою в анамнезі.

Фертильність у жінок.

Застосування препарату Диклак може призвести до порушення фертильності у жінок і не рекомендується жінкам які прагнуть завагітніти. Стосовно жінок які можуть мати труднощі із зачаттям або які проходять обстеження з приводу безпліддя слід розглянути питання про відміну препарату Диклак.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

У І і ІІ триместрах вагітності препарат Диклак

Інгібування синтезу простагландинів може негативно позначитися на вагітності та/або розвитку ембріона/плода. Дані епідеміологічних досліджень свідчать про підвищений ризик викиднів та/або ризик розвитку серцевих вад і гастрошизису після застосування інгібітору синтезу простагландинів на ранніх термінах вагітності. Абсолютний ризик серцево-судинних вад збільшився з менш ніж 1 % до приблизно 1 5 %.

Не виключено що ризик збільшується зі збільшенням дози і тривалості лікування. Було показано що в тварин введення інгібітору синтезу простагландинів призводить до збільшення пре- і постімплантаційних втрат і летальності ембріона/плода.

Крім того у тварин які отримували інгібітор синтезу простагландинів у період органогенезу була зареєстрована підвищена частота різних вад розвитку у тому числі з боку серцево-судинної системи. Якщо Диклак

Під час ІІІ триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландинів можуть впливати на плід таким чином:

На матір і новонародженого а також наприкінці вагітності:

Отже Диклак протипоказаний під час ІІІ триместру вагітності.

Період годування груддю.

Як і інші нестероїдні протизапальні засоби диклофенак проникає у грудне молоко у невеликій кількості. Таким чином щоб уникнути небажаного впливу на немовля Диклак не слід застосовувати під час годування груддю.

Фертильність.

Як і інші нестероїдні протизапальні засоби Диклак може вплинути на фертильність жінки. Препарат не рекомендують жінкам які планують завагітніти. Жінки які мають ускладнення із заплідненням або ті хто проходив обстеження внаслідок інфертильності повинні припинити застосування препарату Диклак.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Пацієнти у яких під час лікування диклофенаком натрію спостерігаються порушення зору запаморочення вертиго сонливість або інші порушення з боку центральної нервової системи мають утримуватися від керування автотранспортом та роботи з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Препарат слід застосовувати у найменших ефективних дозах протягом найкоротшого періоду часу враховуючи завдання лікування у кожного окремого пацієнта.

Дорослі

Препарат Диклак.

Диклак (наприклад таблетками) до максимальної сумарної добової дози 150 мг діклофенаку натрію.

для лікування нападів мегрені більш ніж один день. У разі необхідності у наступні дні лікування можна продовжити супозиторіями до максимальної добової дози 150мг.

Внутрішньовенні інфузії

Безпосередньо перед початком внутрішньовенної інфузії Диклак

Рекомендовані альтернативні режими дозування препарату Диклак

Пацієнти літнього віку .

Хоча у пацієнтів літнього віку фармакокінетика препарату Диклак не погіршується до будь-якого клінічно значущого ступеня нестероїдні протизапальні препарати слід застосовувати з особливою обережністю таким пацієнтам які як правило більш схильні до розвитку небажаних реакцій. Зокрема для ослаблених пацієнтів літнього віку або для пацієнтів із низьким показником маси тіла рекомендується застосовувати найнижчі ефективні дози також пацієнтів необхідно обстежити щодо шлунково-кишкових кровотеч при лікуванні НПЗЗ.

Рекомендована максимальна добова доза препарату Диклак становить 150 мг.

Виражені серцево-судинні захворювання або значні фактори ризику розвитку серцево-судинних захворювань.

Лікування диклофенаком не рекомендується п

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Диклак розчин для ін'єкцій 75 мг/мл ампули 3 мл №5

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Диклак розчин для ін'єкцій 75 мг/мл ампули 3 мл №5

Обліковий номер : 339689

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Salutas Pharma (Германия)

Виробник : Lek (Словения) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1202/03/01

Мiжнародна назва : Диклофенак

Форма выпуску : Ампулы , раствор

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО