Детальніше

Диклак ID 75 мг таблетки №20

Обліковий номер: 332729

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Salutas Pharma (Германия)

Виробник: Salutas Pharma (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9808/01/01

Назва російською: Диклак id ® таблетки с модиф. высвоб. по 75 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Диклофенак

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Диклофенак натрия

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДИКЛАК&reg ID

(DICLAC ID)

Склад:

діюча речовина: диклофенак

1 таблетка містить натрію диклофенаку 75 мг або 150 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки з модифікованим вивільненням.

Основні фізико-хімічні властивості: двошарові таблетки біло-рожевого кольору круглі плоскі зі скошеними краями і гладенькою поверхнею рожевий шар може містити вкраплення білого кольору.

Фармакотерапевтична група.

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Код АТХ М01А В05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Механізм дії зумовлений пригніченням біосинтезу простагландинів кінінів та інших медіаторів запалення і болю зменшенням проникності капілярів стабілізуючим впливом на лізосомальні мембрани. Пригнічує агрегацію тромбоцитів індуковану аденозиндифосфатом і колагеном. In vitro натрію диклофенак у концентраціях еквівалентних тим які досягаються при лікуванні пацієнтів не пригнічує біосинтез протеогліканів хрящової тканини.

При наявності запалення спричиненого травмою або хірургічним втручанням Диклак ID швидко усуває як спонтанний біль так і біль при русі а також зменшує запальну набряклість тканин і набряк у ділянці хірургічної рани. При спільному застосуванні з опіоїдами для усунення післяопераційного болю Диклак ID істотно зменшує потребу в опіоїдах.

У клінічних дослідженнях було встановлено що Диклак ID проявляє також сильну аналгетичну дію при помірно і сильно виражених больових відчуттях неревматичного походження.

Фармакокінетика.

Таблетки Диклак

Клінічні характеристики.

Показання.

Полегшення болю та зменшення запалення різного ступеня при різних станах включаючи:

патологію суглобів: ревматоїдний артрит анкілозуючий спондиліт остеоартрит гострі напади подагри

інші патологічні стани спричинені травмами у тому числі переломи біль у попереку розтягнення вивихи ортопедичні стоматологічні та інші незначні оперативні втручання.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату.

Гостра виразка шлунка або кишечнику шлунково-кишкова кровотеча або перфорація гастроінтенстинальна кровотеча або перфорація в анамнезі після застосування нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) гостра або рецидивуюча виразка шлунка або кишечнику в анамнезі (два або більше окремих епізодів встановленої виразки або кровотечі в анамнезі).

Порушення гемопоезу невідомого походження.

Цереброваскулярна кровотеча або кровотеча іншого типу.

Запальні захворювання кишечнику (хвороба Крона або виразковий коліт).

Печінкова недостатність.

Ниркова недостатність.

Виражена серцева недостатність (NYHA III-IV).

Застійна серцева недостатність (NYHA II-IV).

Ішемічна хвороба серця у пацієнтів які мають стенокардію перенесений інфаркт міокарда.

Захворювання периферичних артерій.

Цереброваскулярні захворювання у пацієнтів які перенесли інсульт або мають епізоди транзиторних ішемічних атак.

Лікування періопераційного болю при аорто-коронарному шунтуванні (або використання апарату штучного кровообігу).

Лікування післяопераційного болю після операції коронарного шунтування (або застосування апарату штучного кровообігу).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Літій. При одночасному застосуванні диклофенак може підвищувати концентрацію літію у плазмі крові. Рекомендується перевіряти рівні літію у плазмі крові.

Дигоксин. Концентрація дигоксину у плазмі крові може підвищуватися при одночасному застосуванні з диклофенаком. Рекомендується перевіряти рівні дигоксину у плазмі крові.

Діуретики та антигіпертензивні препарати. Як і при застосуванні інших НПЗП одночасне застосування Диклаку

Антикоагулянти та антитромботичні засоби. Рекомендовано призначати з обережністю оскільки одночасне застосування може підвищувати ризик виникнення кровотечі.

Рекомендується ретельний нагляд за пацієнтами які одночасно застосовують диклофенак і антикоагулянти і у разі необхідності корекція дозування антикоагулянтів. Як і інші НПЗП диклофенак у високих дозах може оборотно пригнічувати агрегацію тромбоцитів.

Інші НПЗП у тому числі селективні інгібітори циклооксигенази-2 (ЦОГ-2) і кортикостероїди. Одночасне застосування диклофенаку та інших системних НПЗП або кортикостероїдів може підвищити ризик розвитку шлунково-кишкової кровотечі або виразки. Слід уникати одночасного застосування двох або більше НПЗП. Одночасне застосування диклофенаку та кортикостероїдів може підвищити частоту побічних реакцій.

Протидіабетичні засоби. Отримано окремі повідомлення як про гіпоглікемічні так і гіперглікемічні реакції після застосування диклофенаку що потребує коригування дози протидіабетичних засобів. З цієї причини рекомендується контролювати рівні глюкози у крові як застережний захід протягом комбінованої терапії.

Пробенецид. Лікарські засоби що містять пробенецид можуть викликати затримку виведення диклофенаку.

Метотрексат. Диклофенак може пригнічувати тубулярний нирковий кліренс метотрексату що підвищує рівень метотрексату. Слід з обережністю застосовувати НПЗП включаючи диклофенак при призначенні менш ніж за 24 години перед лікуванням метотрексатом оскільки рівні метотрексату у плазмі крові і його токсичність можуть зростати.

Циклоспорин.

Такролімус. Можливе підвищення ризику нефротоксичності якщо НПЗП призначати одночасно з такролімусом.

Антибіотики хінолонового ряду.

Фенітоїн. При одночасному застосуванні фенітоїну та диклофенаку слід контролювати концентрацію фенітоїну у плазмі крові враховуючи очікуване збільшення експозиції фенітоїну.

Колестипол і холестирамін. Дані препарати можуть викликати затримку або зменшення абсорбції диклофенаку. Зважаючи на це рекомендується застосовувати диклофенак принаймні за 1 годину до або через 4-6 годин після введення колестиполу/холестираміну.

Серцеві глікозиди. Одночасне застосування серцевих глікозидів і НПЗП пацієнтам може сприяти посиленню серцевої недостатності зниженню швидкості клубочкової фільтрації і підвищенню концентрації глікозиду у плазмі крові.

Міфепристон. НПЗП не слід застосовувати протягом 8-12 днів після прийому міфепристону оскільки НПЗП можуть зменшити ефект міфепристону.

Потужні CYP2C9 інгібітори. Рекомендується з обережністю призначати диклофенак одночасно з потужними інгібіторами CYP2C9 (наприклад сульфінпіразоном і вориконазолом) що може призвести до значного збільшення максимальної концентрації у плазмі крові та експозиції диклофенаку за рахунок пригнічення його метаболізму.

Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС). Супутнє застосування НПЗП та СІЗЗС може збільшувати ризик шлунково-кишкових кровотеч.

Засоби застосування яких може спричинити виникнення гіперкаліємії. Супутнє лікування калійзберігаючими діуретиками циклоспорином такролімусом або триметопримом може викликати збільшення рівня сивороткового калію який слід контролювати.

Особливості застосування.

Для зменшення ризику виникнення побічних реакцій лікування слід розпочинати з найменшої ефективної дози яку слід приймати протягом найкоротшого терміну для контролю симптомів.

Загальні.

Слід з обережністю призначати лікування пацієнтам літнього віку відповідно до рекомендацій для даної групи пацієнтів. Зокрема рекомендується застосування мінімальної ефективної дози в ослаблених пацієнтів літнього віку або пацієнтів з низькою масою тіла.

Застосування лікарських форм для перорального прийому що містять диклофенак швидкого вивільнення може підвищувати шлункову непереносимість препарату.

При застосуванні диклофенаку як і інших НПЗП рідко можуть розвиватися алергічні реакції включаючи анафілактичні/анафілактоїдні реакції.

Як і інші НПЗП диклофенак може маскувати ознаки і симптоми інфекції.

При тривалому використанні аналгетиків можуть виникати головні болі. Їх не можна лікувати підвищеними дозами диклофенаку.

Вживання алкоголю під час прийому НПЗП включаючи диклофенак може посилити побічні реакції з боку шлунково-кишкового тракту (ШКТ) або центральної нервової системи (ЦНС).

Оскільки Диклак

Слід періодично переглядати потреби пацієнта у застосуванні диклофенаку для полегшення симптомів та відповідь на терапію. З обережністю застосовувати у пацієнтів старше 65 років.

Вплив на шлунково-кишковий тракт. При застосуванні НПЗП включаючи диклофенак відзначалися шлунково-кишкова кровотеча (гематемезис мелена) виразка або перфорація що можуть мати летальні наслідки. Вони можуть виникати у будь-який період часу впродовж лікування з або без симптомів-передвісників та серйозних шлунково-кишкових захворювань в анамнезі. У пацієнтів літнього віку такі ускладнення зазвичай мають більш серйозні наслідки. У разі виникнення шлунково-кишкової кровотечі або виразки даний лікарський засіб слід відмінити.

Для зниження ризику виникнення побічних явищ з боку ШКТ лікування слід розпочинати з найнижчої ефективної дози та додержуватись її.

Слід розглянути можливість комбінованої терапії із застосуванням захисних засобів (наприклад мізопростолу або інгібіторів протонної помпи) у таких пацієнтів а також у пацієнтів які потребують супутнього застосування низьких доз ацетилсаліцилової кислоти/аспірину або інших лікарських засобів що можуть підвищувати ризик побічних реакцій з боку ШКТ.

Слід дотримуватися обережності при супутньому лікуванні препаратами що можуть підвищувати ризик появи виразки або кровотечі такими як системні кортикостероїди антикоагулянти (наприклад варфарин) СІЗЗС антиагрегантні препарати (наприклад ацетилсаліцилова кислота).

Вплив на печінку. Ретельний медичний нагляд потрібен у випадку якщо препарат необхідно призначати пацієнтам з порушенням функції печінки оскільки їх стан може загостритися.

При застосуванні НПЗП включаючи диклофенак рівень одного або більше печінкових ферментів може підвищуватися. Під час тривалого лікування диклофенаком у якості запобіжного заходу показаний регулярний контроль функції печінки.

Під час прийому диклофенаку можливий розвиток гепатиту без продромальних симптомів.

Диклак ID слід призначати тільки після ретельної оцінки співвідношення ризику та користі у випадку вродженого порушення метаболізму порфірину.

Вплив на нирки.

Вплив на шкіру. Повідомлялося про серйозні реакції з боку шкіри (деякі з них мали летальний наслідок) у тому числі ексфоліативний дерматит синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз які спостерігалися дуже рідко під час застосування диклофенаку. Найвищий ризик виникнення цих реакцій існує на початку терапії а їх розвиток відзначається у більшості випадків протягом першого місяця лікування. Особливо ретельного нагляду потребують пацієнти з алергічними реакціями на інші речовини. Слід припинити прийом препарату при перших проявах гіперчутливості.

Системний червоний вовчак та змішані захворювання сполучної тканини. У пацієнтів із системним червоним вовчаком та змішаними захворюваннями сполучної тканини (колагенози) можливий підвищений ризик асептичного менінгіту.

Кардіоваскулярні та цереброваскулярні прояви.

Лікування диклофенаком зазвичай не рекомендується пацієнтам з встановленими серцево- судинними захворюваннями (застійна серцева недостатність ішемічна хвороба серця захворювання периферичних артерій) або з неконтрольованою артеріальною гіпертензією. Таким пацієнтам а також хворим зі значними факторами ризику кардіоваскулярних явищ (наприклад гіпертонія гіперліпідемія цукровий діабет куріння) призначати диклофенак можна лише після ретельної клінічної оцінки..

Оскільки кардіоваскулярні ризики диклофенаку можуть зростати із збільшенням дози та тривалості лікування його необхідно застосовувати якомога коротший період та у найнижчій ефективній дозі. Дозу препарату слід періодично переглядати особливо якщо лікування триває більше 4 тижнів .

Пацієнтів слід інформувати про ознаки і симптоми серйозних серцево-судинних тромботичних ускладнень (наприклад біль у грудях задишка слабкість порушення мови) які можуть виникнути раптово. У разі появи таких симптомів слід негайно звернутися до лікаря.

Відповідного медичного нагляду та консультування потребують пацієнти з гіпертензією та/або застійною серцевою недостатністю легкого або помірного ступеня в анамнезі оскільки під час застосування НПЗП спостерігалася затримка рідини та набряки.

Гематологічні прояви. Під час тривалого лікування диклофенаком рекомендується контролювати показники крові з визначенням кількості формених елементів. Диклофенак може оборотно пригнічувати агрегацію тромбоцитів. Пацієнти з порушеннями гемостазу геморагічним діатезом або гематологічними відхиленнями потребують ретельного нагляду.

Респіраторні прояви.

Як і інші засоби що пригнічують активність простагландинсинтетази диклофенак може викликати бронхоспазм у випадку призначення пацієнтам з астмою (у тому числі в анамнезі).

Жіноча фертильність. Є дані що застосування НПЗП може негативно впливати на фертильність жінок тому препарати даної групи не рекомендується призначати жінкам які планують вагітність або пацієнткам які страждають на безпліддя.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період І і ІІ триместрів вагітності Диклак ID можна призначати лише у тих випадках коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода і лише в мінімальній ефективній дозі з найкоротшим терміном тривалості лікування.

Вагітність. Пригнічення синтезу простагландинів може негативно позначитися на вагітності та/або ембріональному/фетальному розвитку. Дані епідеміологічних досліджень свідчать про підвищений ризик викидня та/або серцевих вад і гастрошизису після застосування інгібіторів синтезу простагландинів у ранні терміни вагітності. Вважається що ризик підвищується при збільшенні дози і тривалості терапії.

Під час ІІІ триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландинів можуть впливати на плід наступним чином:

Наприкінці вагітності можуть виникати наступні явища:

Отже Диклак

Годування груддю

Як і інші НПЗП диклофенак у невеликих кількостях проникає у грудне молоко тому даний препарат протипоказаний у період годування груддю.

Жіноча фертильність

Як і інші НПЗП диклофенак може впливати на жіночу фертильність і тому не рекомендований жінкам які планують вагітність. Слід розглянути питання про припинення застосування диклофенаку жінкам які не можуть завагітніти а також жінкам яким проводиться обстеження стосовно безплідності.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Пацієнтам у яких під час прийому препарату виникають запаморочення вертиго сонливість млявість або втома порушення з боку ЦНС включаючи порушення зору керувати автотранспортом або іншими механізмами не рекомендується.

Спосіб застосування та дози.

Дозу препарату підбирають індивідуально починаючи з мінімальної ефективної дози. Щоб мінімізувати небажані ефекти слід застосовувати найменшу ефективну дозу протягом найкоротшого періоду часу для контролю симптомів враховуючи завдання лікування у кожного окремого пацієнта.

Рекомендована початкова доза препарату для дорослих становить 75-150 мг на добу залежно від вираженості симптомів захворювання. При тривалій терапії як правило достатнім є застосування 1 таблетки (75 мг) на добу. Якщо симптоми захворювання найбільш виражені протягом ночі або вранці Диклак ID слід застосовувати ввечері.

Максимальна добова доза становить 150 мг і її не слід перевищувати. Диклак ID призначений для короткочасного застосування (максимум 2 тижні).

Тривалість лікування визначає лікар.

Таблетки слід ковтати цілими не розжовуючи запиваючи достатньою кількістю рідини бажано під час або після їди.

Діти: Диклак ID не рекомендований для застосування дітям.

Пацієнти літнього віку: не відзначалося клінічно значущих змін у фармакокінетиці при застосуванні препарату пацієнтам літнього віку. Але у таких пацієнтів НПЗП слід застосовувати з особливою обережністю оскільки вони більш схильні до побічних реакцій. Рекомендується приймати мінімальну ефективну дозу пацієнтам літнього віку або пацієнтам з низькою масою тіла а також пацієнтам які потребують постійного нагляду для виявлення можливої шлунково-кишкової кровотечі під час застосування НПЗП.

Пацієнти з встановленими серцево-судинними захворюваннями та значним ризиком їх виникнення.

Пацієнти з порушенням функції нирок. Диклофенак протипоказаний при нирковій недостатності. Для лікування пацієнтів з порушенням функції нирок слабкого або помірного ступеня препарат слід застосовувати з обережністю.

Пацієнти з порушенням функції печінки. Диклофенак протипоказаний при печінковій недостатності. Для лікування пацієнтів з порушенням функції печінки слабкого або помірного ступеня препарат слід застосовувати з обережністю.

Діти.

Диклак ID протипоказаний для лікування дітей через високий вміст активної речовини у таблетці.

Передозування.

Немає типової клінічної картини передозування диклофенаку. Симптомами передозування диклофенаку можуть бути головний біль нудота біль в епігастрії блювання шлунково-кишкова кровотеча діарея запаморочення дезорієнтація кома сонливість збудження шум у вухах судоми. У випадку значного отруєння можливі гостра ниркова недостатність і пошкодження печінки.

Побічні реакції.

З боку травного тракту: нудота блювання діарея диспепсія абдомінальний біль спазми в животі метеоризм втрата апетиту гастрит шлунково-кишкова кровотеча гематемезис геморагічна діарея мелена виразки шлунка і кишечнику з або без кровотечі або перфорації (іноді з летальними наслідками особливо у пацієнтів літнього віку) коліт (у тому числі геморагічний коліт та загострення виразкового коліту або хвороба Крона) запор стоматит (включаючи виразковий стоматит) глосит порушення з боку стравоходу виникнення діафрагмоподібних стриктур у кишечнику панкреатит.

З боку нервової системи:

Психічні порушення: дезорієнтація депресія безсоння нічні кошмари дратівливість психотичні розлади.

З боку серцево-судинної системи: пальпітація біль у грудній клітці серцева недостатність інфаркт міокарда артеріальна гіпертензія гіпотензія васкуліт.

З боку органів зору: порушення зору нечіткість зору диплопія неврит зорового нерва.

З боку органів слуху: вертиго дзвін у вухах погіршення слуху.

З боку шкіри та підшкірної тканини: запальні зміни шкіри

З боку нирок та сечовивідних шляхів: гостра ниркова недостатність гематурія протеїнурія нефротичний синдром інтерстиціальний нефрит папілярний некроз нирки затримка рідини в організмі набряки.

З боку гепатобіліарної системи: підвищення активності трансаміназ гепатит жовтяниця порушення функції печінки фульмінантний гепатит некроз печінки печінкова недостатність.

З боку системи крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія лейкопенія анемія (включаючи гемолітичну та апластичну анемію) панцитопенія агранулоцитоз.

Першими ознаками розладів з боку крові та лімфатичної системи можуть бути: підвищення температури біль у горлі поверхневі рани у ротовій порожнині грипоподібні симптоми втома носові кровотечі шкірні крововиливи.

З боку дихальної системи: бронхіальна астма (включаючи диспное) пневмоніт.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості анафілактичні та анафілактоїдні реакції (включаючи артеріальну гіпотензію і шок) ангіоневротичний набряк (включаючи набряк обличчя язика гортані).

З боку репродуктивної системи: імпотенція.

Інфекційні захворювання:

Дані клінічних досліджень та епідеміологічні дані свідчать про підвищений ризик тромботичних ускладнень (наприклад інфаркт міокарда чи інсульт) пов' язаний із застосуванням диклофенаку зокрема у високих терапевтичних дозах (150 мг/добу) та при тривалому застосуванні.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері по 2 (10 2) або 10 (10

Категорія відпуску. За рецептом.

Для таблеток по 75 мг:

Виробник.

Салютас Фарма ГмбХ Німеччина/Salutas Pharma GmbH Germany.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Для таблеток по 150 мг:

Виробники.

Салютас Фарма ГмбХ Німеччина/Salutas Pharma GmbH Germany

(виробництво in bulk пакування випуск серії).

Лек С. А. Польща/Lek S. A. Poland (пакування випуск серії).

Місцезнаходження

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Диклак ID 75 мг таблетки №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Диклак ID 75 мг таблетки №20

Обліковий номер : 332729

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Salutas Pharma (Германия)

Виробник : Salutas Pharma (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9808/01/01

Назва російською : Диклак id ® таблетки с модиф. высвоб. по 75 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Диклофенак

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Диклофенак натрия

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО