Детальніше

Дифлюзол капсули 0,1 г №7

Обліковий номер: 332817

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5156/01/02

Назва російською: Дифлюзол® капсулы по 100 мг №7 (7х1)

Мiжнародна назва : Флуконазол

Форма выпуску: Капсулы

Дiюча речовина : Флуконазол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ДИФЛЮЗОЛ&reg

(DIFLUZOL)

Склад:

діюча речовина: флуконазол

1 капсула містить флуконазолу у перерахуванні на 100 % речовину 50 мг або 100 мг

допоміжні речовини: кальцію стеарат натрію крохмальгліколят (тип А).

Лікарська форма.

Капсули.

Фармакотерапевтична група.

Протигрибкові засоби для системного застосування. Похідні триазолу. Код АТС J02A C01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Криптококоз включаючи криптококовий менінгіт та інфекції іншої локалізації (наприклад легенів шкіри). Лікування носіїв ВІЛ та хворих на СНІД пацієнтів після трансплантації органів та інших пацієнтів які отримують терапію імуносупресантами.

Флуконазол можна застосовувати як підтримуючу терапію з метою профілактики рецидивів криптококозу у хворих на СНІД.

Генералізований кандидоз включаючи кандидемію дисемінований кандидоз та інші форми інвазивної кандидозної інфекції (ураження черевної порожнини ендокарда очей дихальних та сечовидільних шляхів). Лікування пацієнтів зі злоякісними новоутвореннями які знаходяться у відділенні інтенсивної терапії та отримують цитостатичну та імуносупресивну терапію чи перебувають під впливом інших факторів що робить їх більш схильними до кандидозів.

Генітальний кандидоз включаючи вагінальний кандидоз гострий або рецедивуючий і кандидозний баланіт. Профілактичне застосування з метою зменшення частоти рецидивів вагінального кандидозу (3 і більше рецидивів на рік).

Попередження грибкової інфекції у пацієнтів зі злоякісними новоутвореннями які схильні до таких інфекцій унаслідок хіміотерапії або променевої терапії.

Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість до флуконазолу та до допоміжних речовин або до інших азольних речовин близьких за хімічною структурою.

Одночасне застосування лікарських засобів що подовжують інтервал QT та метаболізуються ензимами CYP3A4 (астемізол пімозид хінідин терфенадин цизаприд).

Спосіб застосування та дози.

Терапія може бути розпочата до отримання результатів культурального або інших лабораторних досліджень а при їх отриманні додаються й антимікробні препарати.

Дорослі.

-8 тижнів для криптококового менінгіту.

З метою профілактики рецидиву криптококового менінгіту у хворих на СНІД після завершення ними повного курсу первинного лікування терапію флуконазолом у дозі 200 мг/добу можна продовжувати протягом дуже тривалого часу.

При орофарингеальному кандидозі звичайна доза становить від 50 до 100 мг 1 раз на добу протягом 7-14 днів.

При інших кандидозних інфекціях слизової оболонки (кандидозний езофагіт неінвазивна бронхопульмональна інфекція кандидурія шкірно-слизовий кандидоз тощо) за винятком генітального кандидозу звичайна ефективна доза становить від 50 до 100 мг на добу протягом 14-30 днів.

приймати у дозі 150 мг 1 раз на тиждень.

Для зменшення частоти виникнення повторного вагінального кандидозу можна застосовувати дозу 150 мг 1 раз на місяць. Тривалість лікування визначається індивідуально але має становити від 4 до 12 місяців. Деякі пацієнти можуть потребувати частішого застосування.

Для лікування кандидозного баланіту флуконазол застосовують одноразово у дозі 150 мг.

Для профілактики кандидозу рекомендована доза флуконазолу становить 50-400 мг 1 раз на добу залежно від ступеня ризику розвитку грибкової інфекції.

При наявності високого ризику генералізованої інфекції (наприклад у хворих з очікуваною вираженою або довготривалою нейтропенією) рекомендована доза становить 400 мг 1 раз на добу. Флуконазол призначають за кілька днів до очікуваної нейтропенії після того як кількість нейтрофілів перевищує 1000 в 1 мм3 лікування продовжують ще протягом 7 діб.

Діти віком старше 6 років.

Тривалість терапії у дітей як і при відповідних інфекціях у дорослих залежить від клінічного та антимікотичного ефектів.

Для лікування генералізованого кандидозу та криптококової інфекції рекомендована доза становить 6-12 мг/кг/добу залежно від тяжкості захворювання.

Після застосування ударної дози добову дозу (залежно від показань) визначають за таблицею:

Кліренс креатиніну мл/хв

Відсоток рекомендованої дози

50

100 %

Хворі які регулярно перебувають на діалізі

100 % після кожного сеансу діалізу

Побічні реакції.

З боку нервової системи: головний біль запаморочення вертиго судоми тремор порушення смаку безсоння сонливість парестезія.

З боку травного тракту: біль у животі діарея метеоризм нудота блювання сухість у роті порушення травлення.

З боку гепатобіліарної системи: токсичні ураження печінки включаючи поодинокі летальні випадки підвищення рівня ферментів печінки (АЛТ АСТ ЛФ) білірубіну печінкова недостатність гепатит гепатоцелюлярні ушкодження холестаз жовтяниця.

З боку крові та лімфатичної системи: лейкопенія включаючи нейтропенію та агранулоцитоз тромбоцитопенія.

З боку імунної системи:

Метаболічні порушення: гіперхолестеринемія гіпертригліцеридемія гіпокаліємія.

З боку серцево-судинної системи:

З боку шкіри та підшкірної клітковини: алопеція підвищена пітливість ексфоліативний дерматит включаючи синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз висипання гострий генералізований екзантематозний пустульоз.

Інше: міалгія слабкість астенія гарячка.

Передозування.

У поодиноких випадках при передозуванні флуконазолом можливе виникнення галюцинацій та параноїдальної поведінки. У випадку передозування рекомендується негайне промивання шлунка та симптоматичне лікування (у тому числі підтримуючі заходи).

Флуконазол виводиться з сечею тому форсований діурез може прискорити виведення препарату. Сеанс гемодіалізу тривалістю 3 години знижує рівень флуконазолу у плазмі крові приблизно на 50 %.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Адекватні та добре контрольовані дослідження у вагітних жінок не проводилися.

У період годування груддю застосування препарату не рекомендується.

Діти.

Особливості застосування.

У поодиноких випадках застосування флуконазолу може супроводжуватися токсичними ураженнями печінки у тому числі з летальними наслідками (переважно вони спостерігаються у хворих із тяжкими супутніми захворюваннями).

Під час лікування флуконазолом у хворих дуже рідко можуть зустрічатися ексфоліативні шкірні реакції такі як синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз. Хворі на

За хворими з інвазивними/системними грибковими інфекціями при появі висипу необхідно пильно спостерігати і відмінити флуконазол при появі бульозних уражень або мультиформної еритеми.

Слід ретельно спостерігати за пацієнтами які отримують одночасно флуконазол у дозі менше 400 мг на добу разом із терфенадином.

У поодиноких випадках як і для інших азолів можливі анафілактичні реакції.

Флуконазол впливає на подовження інтервалу QT тому його слід призначати з обережністю пацієнтам з можливим виникненням аритмії: вроджений чи набутий подовжений інтервал QT кардіоміопатія особливо у пацієнтів з серцевою недостатністю синусова брадикардія симптоматична аритмія одночасний прийом лікарських засобів що подовжують інтервал QT та не метаболізуються ензимами CYP3A4 гіпокаліємія гіпомагніємія гіпокальціємія.

Пацієнтам з потенційною схильністю до аритмії флуконазол слід призначати з обережністю.

Терапія може бути розпочата до отримання результатів лабораторних досліджень а при їх отриманні додаються й антимікробні препарати.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Антикоагулянти.

Бензодіазепіни (короткої дії). Одночасне застосування з мідазоламом призводить до значного підвищення концентрації флуконазолу і до виникнення психомоторних реакцій. Цей ефект мідазоламу більш виражений при прийомі флуконазолу у капсулах порівняно з флуконазолом який вводився внутрішньовенно. Якщо пацієнту який отримує лікування флуконазолом необхідно призначити бензодіазепін дозу останнього слід зменшити а за пацієнтом встановити ретельний нагляд.

Цизаприд.

Циклоспорин. У пацієнтів після трансплантації нирок флуконазол у дозі 200 мг/добу повільно збільшує концентрацію циклоспорину. Однак при багаторазовому застосуванні флуконазолу по 100 мг/добу зміни рівня циклоспорину у пацієнтів після трансплантації кісткового мозку не відзначалися. При лікуванні флуконазолом рекомендується проводити моніторинг концентрації циклоспорину в крові.

Гідрохлоротіазид.

Пероральні контрацептиви. Прийом 50 мг флуконазолу суттєво не впливає на рівні гормонів тоді як при прийомі 200 мг/добу спостерігається збільшення площі під кривою концентрація-час (АUС) етинілестрадіолу на 40 % і левоноргестролу на 24 %.

При прийомі флуконазолу у дозі 300 мг 1 раз на тиждень АUС етинілестрадіолу і норетиндрону більша відповідно на 24 % і на 13 %. Малоймовірно що багаторазовий прийом флуконазолу у наведених дозах має негативний вплив на ефективність комбінованих пероральних контрацептивів.

Фенітоїн. Одночасне застосування флуконазолу і фенітоїну може супроводжуватися підвищенням концентрації фенітоїну до клінічно значущого ступеня.

Рифабутин. Одночасне застосування флуконазолу і рифабутину призводить до підвищення рівня рифабутину у сироватці а також можливі випадки увеїту. Необхідний ретельний нагляд за хворими.

Рифампіцин. Одночасне застосування флуконазолу і рифампіцину призводить до зменшення АUС на 25 % і тривалості періоду напіввиведення флуконазолу на 20 %. У хворих які отримують одночасно рифампіцин і флуконазол необхідно розглянути доцільність збільшення дози останнього.

Препарати сульфонілсечовини. Флуконазол подовжує період напіввиведення пероральних препаратів сульфонілсечовини (хлорпропаміду глібенкламіду гліпізиду та толбутаміду). Флуконазол і пероральні препарати сульфонілсечовини можна призначати сумісно хворим на цукровий діабет але при цьому слід зважати на можливий розвиток гіпоглікемії.

Такролімус. При взаємодії флуконазолу і такролімусу відбувається підвищення сироваткових рівнів останнього. Описані випадки підвищення нефротоксичності при їх одночасному застосуванні.

Терфенадин (при дозах флуконазолу 400 мг). Через виникнення серйозних серцевих аритмій щодо подовження QT- інтервалу у пацієнтів які отримують похідні азолів одночасно з терфенадином одночасне лікування терфенадином і дозами флуконазолу понад 400 мг протипоказано.

Теофілін. Застосування флуконазолу протягом 14 днів призводить до зниження кліренсу теофіліну із плазми крові. При появі симптомів передозування теофіліном терапію необхідно змінити належним чином.

Зидовудин. Одночасне застосування з флуконазолом призводить до підвищення концентрації зидовудину у плазмі крові. За хворими необхідний ретельний нагляд.

Астемізол.

Еритроміцин. Еритроміцин підвищує концентрацію флуконазолу в плазмі крові.

Пімозид.

Амітриптилін. Флуконазол підвищує ефект амітриптиліну. При необхідності дозування амітриптиліну повинно бути скореговано.

Амфотерицин.C. albicans та антагонізм двох препаратів при інфекціях спричинених А. fumigatus. Однак ці дані клінічно не підтверджені.

Карбамазепін. Флуконазол інгібує метаболізм карбамазепіну та збільшує його вміст у сироватці крові на 30 % тому необхідна корекція дози останнього.

Целекоксиб.max та AUC целекоксибу збільшується на 68 % та 134 % відповідно. В окремих випадках є необхідність застосування половини дози целекоксибу.

Циклофосфамід. Одночасне застосування циклофосфаміду та флуконазолу призводить до підвищення білірубіну та креатиніну в сироватці крові.

Фентаніл. Флуконазол значно уповільнює виведення фентанілу. Підвищена концентрація фентанілу може призвести до пригнічення дихання та летального випадку.

Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази. При одночасному застосуванні флуконазолу з інгібіторами ГМГ-КоА-редуктази що метаболізуються за допомогою CYP3A4 (аторвастатин та симвастатин) та CYP2С9 (флувастатин) підвищується ризик розвитку міопатії та рабдоміолізу.

У випадку необхідності супутньої терапії пацієнт має бути обстежений на наявність симптомів міопатії та рабдоміолізу а також контролювати креатинінкіназу. У випадку наявності симптомів цих захворювань інгібітори ГМГ-КоА-редуктази слід відмінити.

Лосартан. Флуконазол інгібує метаболізм лосартану в його активний метаболіт. Необхідний постійний контроль за артеріальним тиском пацієнтів що одночасно приймають флуконазол та лосартан.

Метадон. Флуконазол може підвищувати концентрацію метадону в сироватці крові. Можлива корекція дозування метадону.

Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ). При одночасному застосуванні флуконазолу та флурбіпрофену спостерігається підвищення Cmax та AUC флурбіпрофену на 23 % та 81 % відповідно. Також при одночасному застосуванні з рацемічним ібупрофеном (400 мг) підвищується Cmax

Преднізолон. Пацієнтам які проходять довготривале лікування флуконазолом та преднізолоном необхідно контролювати можливий розвиток недостатності кори наднирників.

Вітамін А. Дана комбінація можлива але можливі побічні реакції з боку центральної нервової системи (доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія яка проходить після відміни флуконазолу).

Є дані що для флуконазолу який приймається разом з їжею циметидином антацидами та застосовується одночасно з тотальним опроміненням всього організму після трансплантації кісткового мозку практично не змінюються абсорбційні властивості.

Дослідження взаємодії з іншими лікарськими засобами не проводилися тому взаємодія є потенційно можливою.

Фармакологічні характеристики.

Фармакодинаміка.

Candida spp. Cryptococcus neoformans Microsporum spp. Trуchoptyton spp. Blastomyces dermatitides Coccidioides immitis Histoplasma capsulatum.

Фармакокінетика.

30 годин. Біодоступність після приймання усередину перевищує 90 %.

Флуконазол добре проникає у всі рідини організму. У роговому шарі епідермісі дермі і потовій рідині досягаються концентрації що перевищують сироваткові флуконазол накопичується в роговому шарі.

Виводиться здебільшого нирками приблизно 80 % дози що була застосована виявляють у сечі у незмінeному вигляді. Кліренс препарату пропорційний до кліренсу креатиніну.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули № 1 корпус бірюзового кольору кришка рожевого кольору для дозування 50 мг кришка синього кольору для дозування 100 мг.

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

Капсули по 50 мг № 7 у блістері 1 блістер у пачці.

Капсули по 100 мг № 7 у блістері 1 блістер у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження.

Україна 01032 м. Київ вул. Саксаганського 139.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Дифлюзол капсули 0,1 г №7

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Дифлюзол капсули 0,1 г №7

Обліковий номер : 332817

Товару немає в наявності
Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5156/01/02

Назва російською : Дифлюзол® капсулы по 100 мг №7 (7х1)

Мiжнародна назва : Флуконазол

Форма выпуску : Капсулы

Дiюча речовина : Флуконазол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули