Детальніше

Діаглізид MR 30 мг таблетки №60

Обліковий номер: 415936

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев) (м)

Назва російською: Диаглизид® mr таблетки с модиф. высвоб. по 30 мг №60 (10х6)

Мiжнародна назва : Гліклазид

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Гликлазид

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки шипучі

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ДІАГЛІЗИД&reg МR

(DIAGLIZID МR)

Склад:

діюча речовина: гліклазид

1 таблетка містить гліклазиду 30 мг

допоміжні речовини: гіпромелоза лактози моногідрат коповідон кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки з модифікованим вивільненням.

Фармакотерапевтична група. Протидіабетичні препарати.

Код АТС А10В В09.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

-Підвищена чутливість до гліклазиду або до інших препаратів сульфанілсечовини сульфаніламідів або до будь-якого компонента препарату

-інсулінзалежний цукровий діабет (І тип)

-

-тяжка печінкова або ниркова недостатність

-лікування міконазолом.

Спосіб застосування та дози.

Для перорального застосування.

Призначається тільки дорослим.

Добова доза може змінюватися від 1 до 4 таблеток (від 30 до 120 мг на добу).

Добову дозу слід приймати одноразово під час сніданку.

Таблетки слід ковтати цілими (не роздавлювати та не жувати).

Якщо хворий забув прийняти таблетки не слід збільшувати дозу наступного дня.

Як і всі цукрознижувальні засоби Діаглізид MR потребує індивідуального підбору дози залежно від індивідуальної відповіді пацієнта на лікування (рівень глюкози в крові глікозильований гемоглобін HbAlc).

Початкова доза та підбір дози

Максимальна рекомендована добова доза

Переведення пацієнта з препаратів що містять гліклазид 80 мг на Діаглізид MR 30 мг. Необхідно ретельно контролювати показники крові під час переведення на Діаглізид MR 30 мг.

Переведення пацієнта з інших пероральних цукрознижувальних препаратів на Діаглізид: Діаглізид

При переведенні з гіпоглікемічних препаратів сульфанілсечовини що мають триваліший період напіввиведення ніж Діаглізид MR 30 мг перерва у лікуванні на кілька днів може бути необхідною для уникнення сумарного ефекту двох препаратів та розвитку гіпоглікемії. Лікування препаратом Діаглізид MR 30 мг розпочинають з дози 30 мг на добу (1 таблетка) з послідуючою корекцією дози із дотриманням правил які описують початок лікування та підбір дози (див. вище).

Одночасне застосування з іншими протидіабетичними препаратами: Діаглізид

Для пацієнтів літнього віку (старше 65 років) режим дозування препарату Діаглізид

Для пацієнтів із нирковою недостатністю легкого та помірного ступеня тяжкості режим дозування препарату Діаглізид

Для пацієнтів які належать до групи ризику з виникнення

Для пацієнтів з тяжкими захворюваннями судин

Для попередження ускладнень цукрового діабету ІІ типу.

Побiчні реакції.

Базуючись на досвіді застосування гліклазиду та інших похідних сульфанілсечовини можуть спостерігатися нижчезазначені небажані ефекти.

Гiпоглiкемiя. Як і при застосуванні інших препаратів сульфанілсечовини прийом гліклазиду може спричинити виникнення гіпоглікемії при нерегулярному харчуванні і особливо якщо прийом їжі був пропущений. Виникнення гіпоглікемії може супроводжуватися характерними симптомами а саме: головний біль сильне відчуття голоду нудота блювання втомленість порушення сну збудження агресія порушення концентрації уваги та реакції депресія збентеження порушення зору та мови афазія тремор парези порушення чутливості запаморочення відчуття безсилля втрата самоконтролю делірій судоми поверхневе дихання брадикардія сонливість та втрата свідомості що може призвести до коми та летальних наслідків.

Крім того можуть спостерігатися розлади з боку адренергічної системи: пітливість липкий піт відчуття тривоги тахiкардiя артеріальна гiпертензiя сильне серцебиття біль за грудиною аритмія.

Зазвичай симптоми гіпоглікемії зникають після прийому вуглеводів (цукру). Однак прийом цукрозамінників у цьому випадку не буде ефективним. Досвід застосування інших препаратів сульфанілсечовини свідчить про те що навіть коли спочатку прийняті заходи були ефективними гіпоглікемія може виникнути знову.

Якщо епізод гіпоглікемії є тяжким або довготривалим і стан пацієнта тимчасово під контролем завдяки прийому цукру необхідна невідкладна медична допомога або навіть госпіталізація.

: абдомінальний біль нудота блювання диспепсія діарея та запор. Дотримання рекомендацій щодо приймання препарату під час сніданку допоможе уникнути або мінімізувати виникнення цих проявів.

Рідше спостерігаються наступні небажані ефекти:

: висип свербіж кропив`янка еритема макулопапульозні висипання бульозний висип.

З боку системи крові та лімфатичної системи (виникають рідко): анемія тромбоцитопенія лейкопенія гранулоцитопенія. Зазвичай ці явища зникають після відміни лікування.

З боку гепатобіліарної системи: підвищення рівня ферментів печінки (АЛТ АСТ лужної фосфатази) гепатит (поодинокі випадки). У разі виникнення холестатичної жовтяниці лікування препаратом слід припинити.

Зазначені небажані ефекти зазвичай зникають після відміни препарату.

З боку органів зору: тимчасові порушення зору можуть виникнути особливо на початку лікування через зміни рівня глюкози в крові.

Порушення що можуть спостерігатися при застосуванні будь-якого препарату сульфанілсечовини: випадки еритроцитопенії агранулоцитозу гемолітичної анемії панцитопенії та алергічних васкулітів. При застосуванні препаратів сульфанілсечовини були також описані випадки підвищення рівня печінкових ферментів та навіть порушення функції печінки (наприклад з холестазом та жовтяницею) та гепатити які зменшувалися після відміни цих препаратів або у поодиноких випадках призводили до печінкової недостатності що загрожувала життю.

Під час дослідження ADVANCE проводився моніторинг серйозних побічних реакцій. У групі пацієнтів з цукровим діабетом ІІ типу які лікувалися за стратегією інтенсивного контролю глікемії не було виявлено неописаних раніше небажаних реакцій. Кілька пацієнтів перенесли

тяжку гіпоглікемію. Більшість епізодів гіпоглікемії спостерігались у пацієнтів із супутньою інсулінотерапією.

Передозування.

Передозування препаратів сульфанілсечовини може спричинити гіпоглікемію.

Симптоми помірної гіпоглікемії (без втрати свідомості та без неврологічних симптомів) необхідно коригувати прийманням вуглеводів (цукру) корекцією дози цукрознижувального препарату та/або дієти. Ретельний нагляд за пацієнтом слід продовжувати поки лікар не буде впевнений що пацієнт у безпеці.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Діаглізид МR 30 мг протипоказаний під час годування груддю через можливість виникнення гіпоглікемії у дитини.

Діти.

Гліклазид не рекомендовано призначати дітям через відсутність досліджень у цієї категорії пацієнтів.

Особливості застосування.

Гіпоглікемія. Цей препарат слід призначати тільки тим пацієнтам які мають можливість регулярно харчуватися (включаючи сніданок). Важливо регулярно приймати вуглеводи оскільки підвищення ризику гіпоглікемії виникає у випадках коли їжа приймається пізно у неадекватній кількості або якщо ця їжа із низьким вмістом вуглеводів.

Ниркова та печінкова недостатність

Погіршення контролю глікемії

Гіпоглікемічна ефективність будь-якого перорального цукрознижувального засобу в тому числі гліклазиду може з часом змінюватись. Це може бути внаслідок прогресування тяжкості захворювання або через зниження відповіді на лікування. Цей феномен відомий як вторинна недостатність яка відрізняється від первинної недостатності коли препарати є неефективними від самого початку лікування. Перед тим як робити висновок щодо розвитку вторинної недостатності у пацієнта необхідно перевірити коректність призначеної дози та дотримання пацієнтом дієти.

Лабораторні показники: для оцінки контролю рівня глюкози в крові рекомендовано визначення рівня гліколізованого гемоглобіну (або рівень глюкози в крові натще).

У пацієнтів із дефіцитом глюкозо-6-фосфат-дегідрогенази застосування препаратів сульфанілсечовини може спричинити виникнення гемолітичної анемії. Таким пацієнтам гліклазид слід призначати з обережністю та розглянути питання щодо призначення альтернативної терапії без застосування препаратів сульфанілсечовини.

До складу препарату входить лактоза

Пацієнтам слід знати симптоми гіпоглікемії вміти їх розпізнавати та у разі їх виникнення бути обережними під час керування автомобілем або роботі з різними механізмами особливо на початку лікування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При застосуванні препаратів одночасне призначення з якими може спричинити виникнення гіпо- або гіперглікемії необхідно попередити пацієнта про необхідність ретельного контролю рівня глюкози в крові під час лікування. Може бути необхідною корекція дози цукрознижувального препарату під час та після лікування цими препаратами.

Препарати одночасне призначення з якими може підвищити ризик виникнення гіпоглікемії:

Протипоказане одночасне застосування:

міконазол

Не рекомендовано одночасне застосування:

фенілбутазон

алкоголь підвищує ризик виникнення гіпоглікемічних реакцій (через інгібування компенсаторних реакцій) що може призвести до гіпоглікемічної коми. Слід уникати вживання алкоголю та препаратів що містять алкоголь.

Комбінації що потребують обережності:

2-рецепторів сульфаніламіди нестероїдні протизапальні препарати інгібітори МАО.

Препарати одночасне призначення з якими може підвищити ризик виникнення гіперглікемії:

Не рекомендовано одночасне застосування:

чинить діабетогенну дію.

Комбінації що потребують обережності:

хлорпромазин (нейролептик) при застосуванні високих доз (понад 100 мг на добу) підвищує рівень глюкози в крові (через зменшення вивільнення інсуліну)

глюкокортикоїди (для системного та місцевого застосування: внутрішньосуглобові нашкірні та ректальні препарати) та тетракозактид - підвищують рівень глюкози в крові з можливим розвитком кетоацидозу (зменшують толерантність до вуглеводів)

ритодрин сальбутамол тербуталін (внутрішньовенний)2-агоністичний ефект.

Комбінації які треба брати до уваги:

антикоагулянти (наприклад варфарин та ін.)

Фармакологiчнi властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокiнетика.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми з плоскою поверхнею зі скошеними краями і рискою або без риски білого або білого зі злегка жовтуватим відтінком кольору. Допускається мармуровість.

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері. По 3 або 6 блістерів у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Місцезнаходження. Україна 04080 м. Київ вул. Фрунзе 63.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Діаглізид MR 30 мг таблетки №60

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Діаглізид MR 30 мг таблетки №60

Обліковий номер : 415936

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : Фармак ОАО (Украина, Киев) (м)

Назва російською : Диаглизид® mr таблетки с модиф. высвоб. по 30 мг №60 (10х6)

Мiжнародна назва : Гліклазид

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Гликлазид

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки шипучі

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО