Детальніше

Діаформін SR 1000 мг таблетки №60

Обліковий номер: 438688

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11857/01/02

Назва російською: Диаформин® sr таблетки прол./д. по 1000 мг №60 (10х6)

Мiжнародна назва : Метформін*

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Метформин

Температура зберiгання : Не вище +30

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДІАФОРМІН&reg SR

(DiaFormINSR)

Склад:

діюча речовина: мetformin

1 таблетка містить метформіну гідрохлориду 500 мг або 1000 мг

допоміжні речовини: кислота стеаринова шелак повідон (К-30) кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат

склад плівкової оболонки: гіпромелоза гідроксипропілцелюлоза титану діоксид (Е 171) пропіленгліколь макрогол 6000 тальк.

Лікарська форма. Таблетки пролонгованої дії.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки пролонгованої дії по 500 мг: таблетки овальної форми з двоопуклою поверхнею вкриті плівковою оболонкою жовтувато-білого кольору

таблетки пролонгованої дії по 1000 мг: таблетки овальної форми з двоопуклою поверхнею з рискою з одного боку вкриті плівковою оболонкою жовтувато-білого кольору.

Фармакотерапевтична група. Пероральні гіпоглікемізуючі засоби. Бігуаніди.

Код АТХ А10В А02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Метформін знижує гіперглікемію не призводить до розвитку гіпоглікемії. На відміну від

Знижує в плазмі як вихідний рівень глюкози так і рівень глюкози після прийому їжі.

Метформін стимулює внутрішньоклітинний синтез глікогену впливаючи на глікогенсинтетазу.

Виявляє позитивний ефект на метаболізм ліпідів: знижує вміст загального холестерину ліпопротеїнів низької щільності та тригліцеридів.

Фармакокінетика.

Всмоктування.max (час досягнення максимальної концентрації препарату) становить 7 годин (тоді як Tmaxmax (середня максимальна концентрація) та AUC (площа під фармакокінетичною кривою) зростають непропорційно введеній дозі. Внутрішньоіндивідуальна варіабельність показників Cmaxmax та Tmax залишаються незмінними.

Склад їжі не впливає на всмоктування метформіну із пролонгованим вивільненням.

Після багаторазового прийому метформіну до 2000 мг у вигляді таблеток із пролонгованим вивільненням кумуляції препарату не спостерігалось.

Розподіл.

Метаболізм. Метформін у незміненому вигляді виводиться з сечею. Метаболіти цієї речовини у людини не виявлені.

Виведення. Нирковий кліренс метформіну перевищує 400 мл/хв що вказує на виведення метформіну шляхом клубочкової фільтрації та канальцевої секреції. Період напіввиведення становить приблизно 6 5 години.

При порушенні функції нирок нирковий кліренс препарату зменшується пропорційно до кліренсу креатиніну внаслідок чого збільшується період напіввиведення та рівень метформіну в плазмі.

Клінічні характеристики.

Показання.

Цукровий діабет 2 типу (інсулінонезалежний) у дорослих (особливо у хворих з надмірною масою тіла) при неефективності дієтотерапії та фізичних навантажень як монотерапія або у комбінації з іншими пероральними протидіабетичними засобами або сумісно з інсуліном.

Протипоказання.

зневоднення організму тяжкі інфекційні захворювання шок

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Комбінації які не рекомендується застосовувати.

Гостра алкогольна інтоксикація асоціюється з підвищеним ризиком лактоацидозу особливо у разі голодування або дотримання низькокалорійної дієти а також при печінковій недостатності. При лікуванні препаратом Діаформін SR слід уникати прийому алкоголю і лікарських засобів що містять спирт.

Йодовмісні рентгеноконтрастні речовини можуть спричинити розвиток лактоацидозу у хворих на цукровий діабет на тлі функціональної ниркової недостатності. Застосування Діаформіну

Комбінації які слід застосовувати з обережністю.

Лікарські засоби що чинять гіперглікемічну дію (глюкокортикостероїди системної та місцевої дії симпатоміметики хлорпромазин). Необхідно постійно контролювати рівень глюкози у крові особливо на початку лікування. Під час і після припинення такої сумісної терапії необхідно коригувати дозу Діаформіну SR під контролем рівня глікемії.

Інгібітори АПФ можуть знижувати рівень глюкози у крові. За необхідності слід відкоригувати дозування препарату під час сумісної терапії.

Діуретичні засоби особливо петльові діуретики можуть підвищувати ризик розвитку лактоацидозу.

Особливості застосування.

Лактоацидоз

Ниркова недостатність. Оскільки метформін виводиться нирками перед початком і під час лікування препаратом Діаформін SR необхідно перевіряти рівень креатиніну в сироватці крові:

Йодовмісні рентгеноконтрастні засоби. Внутрішньовенне застосування рентгеноконтрастних засобів може спричинити ниркову недостатність і як наслідок призвести до кумуляції метформіну та до розвитку лактоацидозу. Тому залежно від функції нирок застосування метформіну необхідно припинити за 48 годин до або під час проведення досліджень і не поновлювати раніше ніж через 48 годин після дослідження та оцінки функції нирок.

Хірургічні втручання. Необхідно припинити застосування Діаформіну SR за 48 годин до планового хірургічного втручання яке проводять під загальною спінальною або перидуральною анестезією і не поновлювати раніше ніж через 48 годин після проведення операції та оцінки функції нирок.

Інші застережні заходи. Пацієнтам необхідно дотримуватися дієти рівномірного прийому вуглеводів протягом доби та контролювати лабораторні показники. Пацієнтам із надмірною масою тіла слід продовжувати дотримуватися низькокалорійної дієти. Необхідно регулярно контролювати лабораторні показники рівня глюкози в крові.

При одночасному застосуванні Діаформіну SR з інсуліном або іншими пероральними гіпоглікемічними засобами (наприклад похідними сульфонілсечовини або меглітинідом) можливе посилення гіпоглікемічної дії.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Неконтрольований діабет у період вагітності (гестаційний або постійний) збільшує ризик розвитку вроджених аномалій і перинатальної смертності. Є обмежені дані щодо застосування метформіну вагітними жінками які не вказують на підвищений ризик вроджених аномалій. Доклінічні дослідження не виявили негативного впливу на вагітність ембріональний розвиток пологи та післяпологовий розвиток. Про планування вагітності а також про настання вагітності пацієнтка повинна повідомити лікаря. Слід відмінити терапію метформіном та призначити інсулінотерапію для підтримання рівня глюкози у крові.

Лактація. Метформін виводиться з грудним молоком. У новонароджених/немовлят побічні ефекти не спостерігались. Однак оскільки недостатньо даних щодо безпеки застосування препарату годування груддю не рекомендується протягом терапії препаратом Діаформін SR. Рішення щодо припинення годування груддю необхідно приймати з урахуванням користі препарату для матері та потенційного ризику для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Діаформін SR не впливає на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами оскільки монотерапія препаратом не спричиняє гіпоглікемії.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки слід ковтати цілими не розжовуючи.

Монотерапія або комбінована терапія у поєднанні з іншими пероральними гіпоглікемічними засобами.

Дозу препарату слід приймати 1 раз на добу під час прийому їжі ввечері збільшуючи на 500 мг кожні 10-15 днів до 2000 мг. Якщо необхідного рівня глікемії не можна досягти при застуванні Діаформіну SR у максимальній дозі 2000 мг яку приймає пацієнт 1 раз на добу цю дозу можна розділити на 2 прийоми на добу (1 раз зранку і 1 раз ввечері під час прийому їжі). Якщо необхідного рівня глікемії не досягнуто можна застосовувати Діаформін

Для пацієнтів які вже лікувалися метформіном початкова доза препарату Діаформін SR таблеток з пролонгованим вивільненням має бути еквівалентна добовій дозі таблеток зі швидким вивільненням.

У разі переходу на препарат Діаформін SR таблетки з пролонгованим вивільненням необхідно припинити прийом іншого протидіабетичного препарату.

Комбінована терапія сумісно з інсуліном.

Для досягнення кращого контролю за рівнем глюкози в крові метформін та інсулін можна застосовувати у вигляді комбінованої терапії. Зазвичай початкова доза Діаформіну SR становить 500 мг на добу під час прийому їжі ввечері тоді як дозу інсуліну необхідно підбирати відповідно до результатів вимірювання рівня глюкози у крові.

Діти.

Не застосовують у педіатричній практиці.

Передозування.

При застосуванні препарату у дозі 85 г розвитку гіпоглікемії не спостерігалося. Однак у такому разі спостерігався розвиток лактоацидозу що вимагає припинення лікування Діаформіном SR і термінової госпіталізації хворого. Найефективнішим заходом для виведення з організму лактату і метформіну є гемодіаліз.

Побічні реакції.

Метаболічні порушення та порушення з боку харчування: лактоацидоз.

При тривалому застосуванні препарату у пацієнтів із мегалобластною анемією може знижуватися всмоктування вітаміну В12 що супроводжується зниженням його рівня у сироватці крові.

З боку нервової системи: порушення смаку.

З боку травного тракту: нудота блювання діарея біль у животі відсутність апетиту. Найчастіше ці побічні явища виникають на початку лікування і як правило спонтанно зникають. Для попередження виникнення побічних явищ з боку травного тракту рекомендується повільне збільшення дози препарату.

З боку гепатобіліарної системи:

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. Україна 04080 м. Київ вул. Фрунзе 63.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Діаформін SR 1000 мг таблетки №60

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Діаформін SR 1000 мг таблетки №60

Обліковий номер : 438688

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Фармак ОАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11857/01/02

Назва російською : Диаформин® sr таблетки прол./д. по 1000 мг №60 (10х6)

Мiжнародна назва : Метформін*

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Метформин

Температура зберiгання : Не вище +30

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО