Детальніше

Діаформін 500 мг таблетки №30

Обліковий номер: 347823

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2508/01/01

Назва російською: Диаформин® таблетки по 500 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Метформін*

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Метформин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДІАФОРМІН&reg

(DIAFORMIN)

Склад:

діюча речовина: мetformin

1 таблетка містить метформіну гідрохлориду 500 мг

допоміжні речовини: крохмаль картопляний целюлоза мікрокристалічна повідон поліетиленгліколь (макрогол 4000) магнію стеарат

1 таблетка містить метформіну гідрохлориду 850 мг

допоміжні речовини: крохмаль картопляний лактози моногідрат целюлоза мікрокристалічна повідон поліетиленгліколь (макрогол 4000) кальцію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки 500 мг білого або майже білого кольору круглої форми з плоскоциліндричною поверхнею з фаскою та рискою

таблетки 850 мг білого або майже білого кольору довгастої форми з двоопуклою поверхнею з рискою або без риски.

Фармакотерапевтична група. Пероральні гіпоглікемічні засоби за виключенням інсулінів. Код АТХ А10В А02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Метформін діє трьома шляхами:

Метформін стимулює внутрішньоклітинний синтез глікогену впливаючи на глікогенсинтетазу. Збільшує транспортну ємність усіх типів мембранних переносників глюкози (GLUT).

Фармакокінетика.

Всмоктування. Після перорального прийому метформін майже повністю абсорбується із травного тракту 20-30 % виводиться з фекаліями. Час досягнення максимальної концентрації (Тmax

При одночасному прийомі їжі абсорбція метформіну знижується і сповільнюється.

Розподіл.

Метаболізм. Метформін виводиться у незмінному вигляді з сечею. Метаболітів у людини не виявлено.

Виведення.

Клінічні характеристики.

Показання.

Цукровий діабет 2 типу (інсулінонезалежний) при неефективності дієтотерапії особливо у хворих із надлишковою масою тіла

Зниження ускладнень діабету в дорослих пацієнтів із цукровим діабетом 2 типу і надлишковою масою тіла які застосовували метформін як препарат першої лінії після неефективної дієтотерапії.

Протипоказання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Комбінації які не рекомендується застосовувати.

Гостра алкогольна інтоксикація асоціюється з підвищеним ризиком лактоацидозу особливо у випадках голодування або дотримання низькокалорійної дієти а також при печінковій недостатності. При лікуванні препаратом Діаформін слід уникати прийому алкоголю і лікарських засобів що містять спирт.

Йодовмісні рентгеноконтрастні речовини

Комбінації які слід застосовувати з обережністю.

Лікарські засоби що чинять гіперглікемічну дію (глюкокортикостероїди системної та місцевої дії симпатоміметики хлорпромазин). Необхідно постійно контролювати рівень глюкози в крові особливо на початку лікування. Під час і після припинення такої сумісної терапії необхідно коригувати дозу Діаформіну під контролем рівня глікемії.

Інгібітори АПФ можуть знижувати рівень глюкози в крові. У разі необхідності слід відкоригувати дозування препарату під час сумісної терапії.

Діуретичні засоби особливо петльові діуретики можуть підвищувати ризик розвитку лактоацидозу.

Особливості застосування.

Лактоацидоз

Ниркова недостатність. Оскільки метформін виводиться нирками перед початком і під час лікування препаратом Діаформін необхідно перевіряти рівень креатиніну в сироватці крові:

Йодовмісні рентгеноконтрастні засоби. Внутрішньовенне застосування рентгеноконтрастних засобів може спричинити ниркову недостатність як наслідок призвести до кумуляції метформіну і до розвитку лактоацидозу. Тому залежно від функції нирок застосування метформіну необхідно припинити за 48 годин до або під час проведення досліджень і не поновлювати раніше ніж через 48 годин після дослідження та оцінки функції нирок.

Хірургічні втручання. Необхідно припинити застосування Діаформіну за 48 годин до планового хірургічного втручання яке проводять під загальною спинальною або перидуральною анестезією і не поновлювати раніше ніж через 48 годин після проведення операції та оцінки функції нирок.

Діти. За результатами клінічних досліджень не виявлено дії метформіну на зріст і статеве дозрівання у дітей. Однак немає даних щодо дії метформіну на зріст і статеве дозрівання при тривалому застосуванні Діаформіну тому слід з особливою обережністю застосовувати препарат у дітей у період статевого дозрівання особливо віком від 10 до 12 років.

Інші застережні заходи. Пацієнтам необхідно дотримуватися дієти рівномірного прийому вуглеводів протягом доби. Пацієнтам із надмірною масою тіла слід продовжувати дотримуватися низькокалорійної дієти. Необхідно регулярно контролювати лабораторні показники.

При одночасному застосуванні Діаформіну з інсуліном або іншими пероральними гіпоглікемічними засобами (наприклад похідними сульфонілсечовини або меглітинідом) можливе посилення гіпоглікемічної дії.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Неконтрольований діабет під час вагітності (гестаційний або постійний) збільшує ризик розвитку вроджених аномалій і перинатальної летальності. Є обмежені дані застосування метформіну вагітними жінками які не вказують на підвищений ризик вроджених аномалій. Доклінічні дослідження не проявили негативного впливу на вагітність ембріональний розвиток роди та післяродовий розвиток. У разі планування вагітності а також у випадку настання вагітності слід відмінити терапію метформіном повідомити лікаря та призначити інсулінотерапію для підтримання рівня глюкози в крові.

Лактація. Метформін виводиться з грудним молоком. У новонароджених/немовлят побічні ефекти не спостерігались. Однак оскільки недостатньо даних щодо безпеки застосування препарату годування груддю не рекомендується протягом терапії препаратом Діаформін. Рішення щодо припинення годування груддю необхідно приймати з урахуванням необхідності прийому препарату для матері та потенційного ризику для дитини.

Фертильність. Метформін не впливав на фертильність самців і самиць при застосуванні у дозах 600 мг/кг/на добу що майже в три рази перевищували максимальну добову дозу яка рекомендується для застосування у людини та розраховується виходячи із площі поверхні тіла.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Діаформін не впливає на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом та роботі з іншими механізмами оскільки монотерапія препаратом не спричиняє гіпоглікемії.

Однак слід з обережністю застосовувати метформін у комбінації з іншими гіпоглікемічними засобами (похідні сульфонілсечовини інсулін репаглінід та ін.) із-за ризику розвитку гіпоглікемії.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі.

Монотерапія або комбінована терапія сумісно з іншими пероральними гіпоглікемічними засобами.

Зазвичай початкова доза складає 500 мг або 850 мг 2-3 рази на добу під час або після прийому їжі.

Через 10-15 днів проведеного лікування дозу необхідно відкоригувати відповідно до результатів вимірювань рівня глюкози в сироватці крові.

Повільне збільшення дози сприяє зниженню побічних ефектів з боку травного тракту.

Максимальна рекомендована доза складає 3000 мг на добу розподілена на 3 прийоми.

При лікуванні високими дозами застосовують Діаформін

У випадку переходу до лікування препаратом Діаформін необхідно припинити прийом іншого протидіабетичного засобу.

Комбінована терапія сумісно з інсуліном.

2-3 рази на добу у той час як дозу інсуліну підбирають відповідно до результатів вимірювання рівня глюкози в крові.

У пацієнтів літнього вікуОсобливості застосування

Діти.

Монотерапія або комбінована терапія сумісно з інсуліном.

Препарат Діаформін застосовувати дітям віком від 10 років. Зазвичай початкова доза складає 500 мг або 850 мг препарату Діаформін 1 раз на добу під час або після прийому їжі. Через 10-15 днів проведеного лікування дозу необхідно відкоригувати відповідно до результатів вимірювань рівня глюкози в сироватці крові.

Повільне збільшення дози сприяє зниженню побічних ефектів з боку травного тракту.

Максимальна рекомендована доза складає 2000 мг на добу розподілена на 2-3 прийоми.

Діти.

Препарат Діаформін можна застосовувати дітям віком від 10 років.

Передозування.

При застосуванні препарату у дозі 85 г розвитку гіпоглікемії не спостерігалося. Однак у цьому випадку спостерігався розвиток лактоацидозу. У випадку розвитку лактоацидозу лікування Діаформіном необхідно припинити і терміново госпіталізувати хворого. Найефективнішим заходом для виведення з організму лактату і метформіну є гемодіаліз.

Побічні реакції.

Найчастішими небажаними реакціями особливо на початку лікування є

Обмін речовин: лактоацидоз.

При тривалому застосуванні препарату може знижуватися всмоктування вітаміну В12 що супроводжується зниженням його рівня у сироватці крові. Спостерігалось при призначенні метформіну пацієнтам із мегалобластною анемією.

З боку нервової системи: порушення смаку.

З боку травного тракту: розлади з боку травного тракту такі як нудота блювання діарея біль у животі відсутність апетиту. Найчастіше ці побічні явища виникають на початку лікування і як правило спонтанно зникають. Для попередження виникнення побічних явищ з боку травного тракту рекомендується повільне збільшення дозування та застосовування препарату 2-3 рази на добу під час або після прийому їжі.

З боку гепатобіліарної системи:

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності вказаного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері. По 3 або 6 блістерів у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 04080 м. Київ вул. Фрунзе 74.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Діаформін 500 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Діаформін 500 мг таблетки №30

Обліковий номер : 347823

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Фармак ОАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2508/01/01

Назва російською : Диаформин® таблетки по 500 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Метформін*

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Метформин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО