Детальніше

Депо-Провера 150 мг суспензія 1 мл флакон №1

Обліковий номер: 406202

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Pfizer Inc. (США)

Виробник: Pfizer Inc. (США)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11244/01/01

Назва російською: Депо-провера® суспензия д/ин., 150 мг/мл по 1 мл во флак. №1

Мiжнародна назва : Медроксипрогестерон

Форма выпуску: Суспензия , флакон

Дiюча речовина : Медроксипрогестерон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Суспензія

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДЕПО-ПРОВЕРА&reg

(DEPO-PROVERA)

Склад:

діюча речовина: medroxyprogesterone

1 мл суспензії містить медроксипрогестерону ацетату 150 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості: суспензія білого кольору.

Фармакотерапевтична група.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Медрокcипрогестерону ацетат чинить антиестрогенну антиандрогенну та антигонадропічну дію.

Зміни мінеральної щільності кісткової тканини в дорослих жінок

Дослідження у ході якого порівнювали зміни мінеральної щільності кісткової тканини в жінок які застосовували препарат Депо-провера та жінок які отримували інʼ

за органами скелетної системи порівняно з початковим рівнем

Період лікування

Поперековий відділ хребта

Тазостегновий суглоб

Шийка стегнової кістки

N

Середній % зміни

N

Середній % зміни

N

166

-2 7

(від -3 1 до -2 3)

166

-1 7

(від -2 1 до -1 3)

166

-1 9

(від -2 5 до -1 4)

106

-4 1

(від -4 6 до -3 5)

106

-3 5

(від -4 2 до -2 7)

106

-3 5

(від -4 3 до -2 6)

У ході іншого контрольованого клінічного дослідження з участю дорослих жінок які застосовували інʼ

Після припинення застосування інʼʼязувалося зі зниженням швидкості відновлення мінеральної щільності кісткової тканини.

Період проведен-ня досліджен-ня

Хребет

Стегнова кістка у цілому

Шийка стегнової кістки

Медрокси-прогестеро-ну ацетат

Контроль

Медрокси-прогестеро-ну ацетат

Контроль

Медрокси-прогестеро-ну ацетат

Контроль

ʼ

ʼ

Результати відкритого нерандомізованого клінічного дослідження інʼʼʼ

Фармакокінетика.

ʼєкції. Одразу після інʼʼязової інʼʼюгованій формі.

Клінічні характеристики.

Показання.

Прогестоген: для контрацепції.

Депо-Провера є засобом довготривалої контрацепції придатним для застосування жінкам яких було відповідним чином проінформовано щодо можливості виникнення менструальних розладів і потенційної затримки відновлення повної фертильності.

Препарат Депо-Провера можна також застосовувати для короткотривалої контрацепції в таких випадках:

1)для партнерок чоловіків які перенесли вазектомію для захисту доки вазектомія не стане ефективною

2)жінкам імунізованим проти краснухи для запобігання вагітності під час періоду активності вірусу

3)жінкам які очікують на стерилізацію.

Діти (12-18 років)

Препарат Депо-Проверане призначають для застосування до настання менструального періоду.

Препарат можна застосовувати підліткам але тільки якщо інші методи контрацепції визнані непридатними або неприйнятними після їх обговорення з пацієнткою.

Депо-Провера в дівчат-підлітків після настання менструального періоду очікуються такими ж як і в дорослих жінок.

Протипоказання.

Препарат Депо-Провера протипоказаний пацієнткам із відомою чутливістю до медроксипрогестерону ацетату або до будь-яких інших компонентів препарату.

Препарат Депо-Провера протипоказаний пацієнткам з наявністю або анамнезом тяжких захворювань печінки у яких показники функції печінки не повернулися до норми.

При призначенні як монотерапії чи в комбінації з естрогенами препарат Депо-Провера

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Застосування аміноглутетиміду одночасно з препаратом Депо-Провера може значно пригнічувати біодоступність останнього.

Про випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами повідомлялося рідко (включаючи пероральні антикоагулянти) але причини такої взаємодії не були визначені. Слід прийняти до уваги можливість взаємодії у пацієнток для лікування яких одночасно застосовують інші лікарські засоби.

Кліренс медроксипрогестерону ацетату приблизно дорівнює швидкості печінкового кровообігу. Завдяки цьому факту малоймовірно що препарати які індукують ензими печінки будуть значно впливати на кінетику медроксипрогестерону ацетату. Тому не рекомендується корекція дози у пацієнток які приймають препарати відомі своїм впливом на печінкові метаболізуючі ферменти.

Медроксипрогестерону ацетат первинно метаболізується in vitro реакцією гідроксилювання за допомогою CYP3A4. Спеціальних досліджень із взаємодії між лікарськими засобами що б оцінили клінічний ефект індукторів або інгібіторів CYP3A4 на медроксипрогестерону ацетат не проводилося а отже клінічний ефект індукторів або інгібіторів CYP3A4 невідомий.

Особливості застосування.

Втрата мінеральної щільності кісткової тканини

Застосування препарату Депо-Провера знижує рівні естрогену в сироватці крові та повʼязується зі значною втратою мінеральної щільності кісткової тканини через відомий ефект недостатності естрогену на систему відновлення кісткової тканини. Втрата кісткової маси збільшується при тривалому застосуванні препарату проте виявляється що після припинення застосування препарату мінеральна щільність кісткової тканини збільшується а також підвищується продукування естрогену в яєчниках.

Втрата мінеральної щільності кісткової тканини являє собою особливу проблему для підлітків та дорослих молодшого віку під час критичного періоду приросту кісткової маси. Невідомо чи зменшить застосування препарату Депо-Провера пікову кісткову масу в жінок молодшого віку та чи підвищить ризик переломів у подальшому житті.

Дослідження з оцінки впливу застосування медроксипрогестерону ацетату (Депо-Провераʼ можна застосовувати для підлітків але тільки якщо інші методи контрацепції визнані непридатними або неприйнятними після їх обговорення з пацієнтками.

Для жінок усіх вікових категорій слід ретельно зважити ризики та користь від лікування якщо їм потрібно застосовувати препарат більше двох років. Зокрема при наявності значних факторів ризику способу життя та/або медичних факторів ризику що можуть спричинити остеопороз для жінок слід розглянути інші засоби контрацепції перед застосуванням препарату Депо-Провера.

Значні фактори ризику виникнення остеопорозу включають:

зловживання алкоголем або паління

низький індекс маси тіла або порушення харчування наприклад нервово-психічна анорексія або булімія

попередній перелом у результаті падіння з висоти свого росту

остеопороз у сімейному анамнезі.

За результатами ретроспективного дослідження груп на основі даних з бази досліджень загальної лікарської практики (GPRD) ризик переломів у жінок яким застосовували інʼ

ʼя кісток жінкам будь-якого віку важливо застосовувати належний обʼєм кальцію та вітаміну D (або з добавками або з відповідною дієтою).

Нерегулярні менструації

Зазвичай застосування препарату Депо-Провераʼ

Відновлення репродуктивної функції

Немає свідчень про те що Депо-Провера безповоротно спричиняє безплідність. Вагітність виникала на 14-му тижні після попередньої інʼʼʼʼʼєкції.

Ризик виникнення раку

Довготривалі спостереження у випадках контрольованого застосування препарату Депо-Провера виявили слабкий або не показали загального збільшення ризику виникнення раку молочної залози і не показали загального збільшення ризику виникнення раку яєчників печінки або шийки матки та виявили довготривалий захисний ефект що полягає у зменшенні ризику виникнення раку ендометрія у популяції пацієнток які застосовували препарат.

Рак молочної залози рідко виникає у жінок віком до 40 років незалежно від того користуються вони гормональними контрацептивами чи ні.

ʼєкцій прогестогенів*

Вік застосування останньої дози препарату Депо-Провера

20

Менше 1

Набагато менше 1

30

2-3

40

160

10

Відмічалося збільшення ризику виникнення раку молочної залози при застосуванні комбінованих оральних контрацептивів (естроген/прогестин) жінками у період постменопаузи. Результати рандомізованих плацебо-контрольованих досліджень та епідеміологічних досліджень повідомляли про збільшення ризику виникнення раку молочної залози у жінок які приймали комбіновані естроген/прогестин препарати для гормональної терапії протягом кількох років. Було відмічено що застосування естрогену в комбінації з прогестином призводило до збільшення аномальних мамограм що потребувало подальшого обстеження.

Збільшення маси тіла

Існує тенденція до збільшення маси тіла в жінок під час терапії препаратом Депо-Провера

Анафілаксія

Були отримані звіти про анафілактичні відповіді (анафілактичні реакції анафілактичний шок анафілактоїдні реакції).

Тромбоемболічні порушення

Якщо під час застосування препарату Депо-Проверав пацієнток виникла легенева емболія цереброваскулярна хвороба або тромбоз сітківки препарат не слід застосовувати повторно.

Психічні порушення

Пацієнткам із випадками ендогенної депресії в анамнезі слід знаходитися під ретельним наглядом. Під час терапії препаратом Депо-Проверадеякі пацієнтки можуть скаржитися на депресію передменструального типу.

Утворення абсцесу

Застереження

Наявність в анамнезі або виникнення наступних станів потребує особливої уваги та відповідних обстежень: мігрень або незвичний сильний головний біль гострі порушення зору будь-якого виду патологічні зміни функції печінки або гормонального балансу.

Пацієнток з тромбоемболічним захворюванням або захворюванням коронарних судин слід ретельно обстежити перед застосуванням препарату Депо-Провера.

Повідомлялося про поодинокі випадки тромбоемболії при застосуванні препарату Депо-Провера але причинний зв' язок не був встановлений.

Якщо при обстеженні виявлено набряк диску зорового нерва або ураження сітківки лікування не повинно призначатися повторно.

Вивчення впливу медроксипрогестерону ацетату на метаболізм ліпідів не виявило чіткої взаємодії. Під час досліджень спостерігалося як збільшення так і зменшення рівня загального холестерину тригліцеридів та холестерину ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ).

Застосування Депо-Провера

Лікарям необхідно ретельно обміркувати застосування Депо-Проверахворим у яких нещодавно виникла трофобластична хвороба поки рівні хоріонічного гонадотропіну людини не повернулися до норми.

Лікарі повинні бути проінформовані про те що необхідно попередити патогістолога про застосування пацієнткою Депо-Провера якщо ендометріальна або ендоцервікальна тканина надається для дослідження.

Застосування Депо-Провера

Відповідно до належної клінічної практики перед призначенням препарату Депо-Провера та через відповідні проміжки часу слід провести загальний медичний огляд а також гінекологічне обстеження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат Депо-Провера не слід застосовувати у період вагітності ні для діагностики ні для лікування. Препарат протипоказаний вагітним жінкам.

а також чи не було затримане будь-яке наступне застосування інʼ

У дітей які зазнали впливу медроксипрогестерону ацетату in utero та за якими проводили спостереження до підліткового віку не було відзначено жодного побічного впливу на здоровʼя у тому числі на фізичний інтелектуальний статевий або соціальний розвиток.

Медроксипрогестерону ацетат та/або його метаболіти проникають у грудне молоко але немає даних що дозволяють вважати що це становить небезпеку для дитини. Проводилося дослідження немовлят які зазнали впливу медроксипрогестерону ацетату в період годування грудним молоком щодо впливу на розвиток і поведінку до пубертатного періоду. Побічні реакції не відзначені.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Застосування препарату Депо-Провераможе спричинити певні побічні ефекти здатні впливати на нервову систему. При наявності таких ефектів пацієнткам рекомендується уникати керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Щоб упевнитися що доза яка застосовується являє собою однорідну суспензію препарату Депо-Провера слід ретельно збовтати безпосередньо перед застосуванням.

Дорослі

Перша інʼєкція:

Після пологів:

Існують дані які вказують на те що у жінок які застосовують Депо-Проверабезпосередньо у післяпологовий період може виникнути тривала і тяжка кровотеча. З цієї причини у післяпологовий період препарат слід застосовувати з обережністю. Жінок які вирішили застосовувати препарат безпосередньо після пологів або після переривання вагітності слід проінформувати про підвищений ризик виникнення тяжкої або тривалої кровотечі. Лікарям потрібно нагадати що у жінок які не годують груддю овуляція може відбуватися вже на 4 тиждень після пологів.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Депо-Провера 150 мг суспензія 1 мл флакон №1

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Депо-Провера 150 мг суспензія 1 мл флакон №1

Обліковий номер : 406202

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Pfizer Inc. (США)

Виробник : Pfizer Inc. (США)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11244/01/01

Назва російською : Депо-провера® суспензия д/ин., 150 мг/мл по 1 мл во флак. №1

Мiжнародна назва : Медроксипрогестерон

Форма выпуску : Суспензия , флакон

Дiюча речовина : Медроксипрогестерон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Суспензія

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО