Детальніше

Денігма 10 мг таблетки №140

Обліковий номер: 514306

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Kusum Healthcare (Индия)

Виробник: Kusum Healthcare (Індия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/13254/01/02

Назва російською: Денигма® таблетки, п/о, по 10 мг №140 (14х10)

Мiжнародна назва : Мемантин

Форма выпуску: Ампулы , суспензия

Дiюча речовина : Мемантин

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ДЕНІГМА&reg

(DENIGMA)

Склад:

діюча речовина: memantine

1 таблетка містить 5 мг або 10 мг мемантину гідрохлориду

допоміжні речовини: маніт (E 421) целюлоза мікрокристалічна натрію кроскармелоза повідон К 30 кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат Opadry Pink 03F84827 (тальк титану діоксид (Е 171) гіпромелоза оксид заліза червоний (Е 172) поліетиленгліколь).

Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група.

Засоби що застосовуються при деменції. Код АТС N06D X01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Хвороба Альцгеймера від легкого ступеня тяжкості до тяжких форм.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату.

Спосіб застосування та дози.

Лікування слід розпочинати та проводити під наглядом лікаря. Терапію слід розпочинати тільки за умови наявності опікуна який буде контролювати прийом препарату пацієнтом.

Таблетки слід приймати 1 раз на добу кожного дня в один і той самий час. Таблетки можна застосовувати разом з їжею чи незалежно від прийому їжі.

Дорослі.

Максимальна добова доза становить 20 мг. З метою зниження ризику появи негативних реакцій підтримувальну дозу визначають шляхом поступового збільшення дози на 5 мг за тиждень протягом перших 3 тижнів таким чином:

1-й тиждень (1-7 день): приймати 5 мг на добу протягом тижня

2-й тиждень (8-14 день): приймати 10 мг на добу протягом тижня

3-й тиждень (15-21 день): приймати 15 мг на добу протягом тижня

розпочинаючи з 4-го тижня: приймати 20 мг на добу кожного дня.

Рекомендована підтримувальна доза становить 20 мг на добу.

Тривалість лікування індивідуально визначає лікар який має досвід діагностування та лікування хвороби Альцгеймера.

Пацієнти літнього віку.

Рекомендована доза для пацієнтів віком від 65 років становить 20 мг на добу (2 таблетки по 10 мг 1 раз на добу) як зазначено вище.

Зниження функції нирок.

Для пацієнтів з порушенням функції нирок легкого ступеня тяжкості (кліренс креатиніну 50-80 мл/хв) зниження дози препарату не потрібне. Пацієнтам з порушенням функції нирок середнього ступеня тяжкості (кліренс креатиніну 30-49 мл/хв) добову дозу слід зменшити до 10 мг. Дозу можна збільшити до 20 мг на добу за стандартною схемою якщо негативних реакцій немає принаймні після 7 днів лікування. Пацієнтам з порушенням функції нирок тяжкого ступеня (кліренс креатиніну 5-29 мл/хв) добову дозу слід зменшити до 10 мг.

Зниження функції печінки.

Для пацієнтів з порушенням функції печінки легкого або середнього ступеня тяжкості (Child Pugh А B) корекція дози не потрібна. Застосування мемантину пацієнтам з тяжким порушенням функції печінки не рекомендується.

Побічні реакції.

Під час клінічних досліджень мемантину загальна частота небажаних явищ не відрізнялася від такої на тлі прийому плацебо а негативні явища зазвичай мали легкий або середній ступінь тяжкості.

Інфекції

Нечасті

Грибкові захворювання

Порушення імунної системи

Часті

Гіперчутливість

Психічні порушення

Часті

Нечасті

Нечасті

Невизначені

Сонливість

Сплутаність свідомості

Галюцинації1

Психотичні реакції2

Порушення нервової системи

Часті

Нечасті

Дуже рідкісні

Запаморочення

Порушення ходи

Судомні напади

Серцеві порушення

Нечасті

Серцева недостатність

Судинні порушення

Часті

Нечасті

Артеріальна гіпертензія

Венозний тромбоз/тромбоемболізм

Порушення дихальної системи

Часті

Задишка

Шлунково-кишкові порушення

Нечасті

Невизначені

Запор

Блювання

Панкреатит2

Загальні порушення

Часті

Нечасті

Головний біль

Підвищена втомлюваність

1Галюцинації переважно спостерігали у пацієнтів з тяжкою формою хвороби Альцгеймера.

2 Окремі повідомлення при медичному застосуванні.

Передозування.

Досвід обмежений.

Симптоми

Після прийому 2000 мг мемантину у пацієнта розвинулася кома (10 днів) латеральна диплопія та збудження. Після симптоматичного лікування та плазмаферезу пацієнт одужав без наслідків.

Лікування

Симптоматичне специфічного антидоту не існує. Слід застосувати стандартні клінічні процедури для видалення діючої речовини з організму наприклад промивання шлунка прийом активованого вугілля методи підкислення реакції сечі форсований діурез.

У випадку надмірної загальної стимуляції центральної нервової системи симптоматичні лікувальні заходи слід застосовувати з обережністю.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Даних щодо впливу мемантину при застосуванні його у період вагітності немає. Експериментальні дослідження на тваринах вказують на можливість уповільнення внутрішньоутробного росту при впливі концентрацій ідентичних чи дещо більших від тих що застосовуються людині. Потенційний ризик для людини не відомий. Мемантин не слід застосовувати у період вагітності за винятком випадків обумовлених чіткою та явною необхідністю.

Невідомо чи відбувається екскреція мемантину у грудне молоко що однак може мати місце враховуючи ліпофільність субстанції. Жінкам які застосовують мемантин слід утриматися від годування груддю.

Діти.

Особливості застосування.

Слід дотримуватися обережності при призначенні препарату хворим на епілепсію пацієнтам з епізодами судом в анамнезі а також пацієнтам з факторами ризику розвитку епілепсії.

Proteus bacteria.

Під час більшості клінічних досліджень пацієнти які нещодавно перенесли інфаркт міокарда та пацієнти з декомпенсованою застійною серцевою недостатністю (III-IV ступеня згідно з класифікацією Нью-Йоркської кардіологічної асоціації) а також із неконтрольованою артеріальною гіпертензією виключалися з числа учасників. Тому є лише обмежені відповідні дані а за пацієнтами з такими захворюваннями необхідний пильний нагляд.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Хвороба Альцгеймера від середньої тяжкості до тяжких форм зазвичай обумовлює погіршення здатності керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами. Більш того мемантин має незначний або помірний вплив на швидкість реакції людини тому амбулаторних пацієнтів слід попередити про необхідність дотримання особливої обережності при керуванні автотранспортом чи роботі з обладнанням.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Механізм дії передбачає можливе посилення ефектів L-допа допамінергічних агоністів та антихолінергічних засобів при одночасному застосуванні таких NMDA-антагоністів як мемантин. Можливим є послаблення ефектів барбітуратів та нейролептичних засобів. Сумісне призначення мемантину та спазмолітичних засобів дантролену або баклофену може модифікувати їх ефекти і обумовити необхідність корекції доз.

Інші лікарські засоби такі як циметидин ранітидин прокаїнамід хінідин хінін та нікотин які використовують ту ж катіонну транспортну систему нирок що й амантадин можливо також здатні взаємодіяти з мемантином обумовлюючи потенційний ризик підвищення рівнів вмісту у плазмі крові.

При сумісному призначенні мемантину з гідрохлортіазидом чи будь-яким комбінованим препаратом який містить гідрохлортіазид можливе зниження рівня вмісту останнього у сироватці крові.

У ході фармакокінетичних досліджень серед здорових пацієнтів суттєвих ефектів взаємодії мемантину з глібуридом/метформіном донепезилом або галантаміном не виявили.

Мемантин in vitro не є інгібітором CYP 1A2 2A6 2C9 2D6 2E1 3A флавінвмісної монооксигенази епоксид гідролази або сульфатіону.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

У проявах симптомів і прогресуванні нейродегенеративної деменції важливу роль відіграє порушення глутаматергічної нейротрансмісії особливо за участі NMDA (N-метил-D-аспартат)-рецепторів.

Мемантин являє собою потенціалзалежний середньої афінності неконкурентний антагоніст NMDA-рецепторів. Мемантин регулює ефекти патологічно підвищених рівнів глутамату який може призвести до дисфункції нейронів.

Фармакокінетика.

Абсорбція

Абсолютна біодоступність мемантину становить приблизно 100 % час досягнення піка концентрації у плазмі крові (tmax

Розподіл

Біотрансформація

В організмі людини близько 80 % мемантину циркулює у вигляді початкової речовини основні метаболіти не мають NMDA-антагоністичних властивостей. Участі цитохрому Р450 у метаболізмі in vitro не виявлено.

Елімінація

Мемантин елімінується за кривою моноекспоненціальної залежності з проміжком t1/2 від 60 до 100 годин. У добровольців з нормальною функцією нирок загальний кліренс (Cltot) дорівнює 170 мл/хв/1 73м2. Ниркова стадія фармакокінетики мемантину включає також канальцеву реабсорбцію.

Лінійність

Фармакокінетика має лінійний характер у діапазоні доз 10-40 мг.

При дозі мемантину 20 мг на добу рівень вмісту у цереброспінальній рідині відповідає величині ki (константа гальмування) мемантину що становить 0 5 мкмоль у ділянці фронтальної кори головного мозку людини.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: овальні рожеві таблетки вкриті оболонкою гладенькі з обох боків.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ ЛТД

KUSUM HEALTHCARE PVT LTD

Місцезнаходження.

СП-289 (А) РІІКО Індастріал ареа Чопанкі Бхіваді Діст.Алвар (Раджастан) Індія.

SP-289 (A) RIICO Industrial area Chopanki Bhiwadi Dist.Alwar (Rajasthan) India.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Денігма 10 мг таблетки №140

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Денігма 10 мг таблетки №140

Обліковий номер : 514306

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Kusum Healthcare (Индия)

Виробник : Kusum Healthcare (Індия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/13254/01/02

Назва російською : Денигма® таблетки, п/о, по 10 мг №140 (14х10)

Мiжнародна назва : Мемантин

Форма выпуску : Ампулы , суспензия

Дiюча речовина : Мемантин

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО