Детальніше

Денебол 25 мг таблетки №10

Обліковий номер: 330216

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Mili Healthcare (Великобритания)

Виробник: Mili Healthcare (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0128/03/01

Мiжнародна назва : Рофекоксиб

Форма выпуску: Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДЕНЕБОЛ

(DENEBOL)

Склад:

діюча речовина: рофекоксиб

1 таблетка містить 50 мг або 25 мг рофекоксибу

допоміжні речовини:

для таблетки 25 мг

для таблетки 50 мг -

Лікарська форма. Таблетки.

Фармакотерапевтична група.

Клінічні характеристики.

Показання.

Остеоартрит.

Ревматоїдний артрит.

У післяопераційному періоді з приводу хірургічних втручань та у стоматології.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до рофекоксибу та до інших нестероїдних протизапальних засобів інших компонентів препарату.

Астма особливо спричинена застосуванням ацетилсаліцилової кислоти.

жінки репродуктивного віку які можуть завагітніти і які не застосовують ефективну контрацепцію

Лікування онкологічних хворих та пацієнтів які належать до групи підвищеного ризику з боку серцево-судинної системи (перенесеними інфарктами інсультами артеріальною гіпертензією

(III ст) прогресуючими клінічними формами атеросклерозу).

Протипоказано застосовувати у пацієнтів старше 65 років.

Спосіб застосування та дози.

Остеоартрит і ревматоїдний артрит:

Побічні реакції.

Кардіальні розлади:

З боку судин: артеріальна гіпертензія.

З боку шлунково-кишкового тракту:: диспепсія печія дискомфорт/біль в епігастральній ділянці нудота афтозний стоматит виразки шлунка кишечнику шлунково-кишкова кровотеча. може виникнути діарея метеоризм блювання дисфагія запор відрижка гастрит загострення запальних захворювань шлунково-кишкового тракту перфорація шлунку/кишечнику езофагіт мелена панкреатит коліт/загострення коліту.

З боку гепатобіліарної системи

З боку дихальної системи та органів середостіння: інфікування верхніх дихальних шляхів синусити бронхіти грипоподібні симптоми фарингіт риніт кашель задишка бронхоспазм.

Неврологічні розлади: сонливість ослаблення швидкості мислення запаморочення головний біль неспокій депресія. Іноді виникає гіперестезія (парестезія) безсоння виснаження втомлюваність асептичний менінгіт марення судоми ніг тривожність сплутаність свідомості галюцинації атаксія зміна смакових відчуттів загострення епілепсії агевзія аносмія.

отит дзвін у вухах.

З боку нирок та сечовидільної системи: ниркова недостатність підвищення рівня креатиніну підвищення рівня азоту сечовини крові інтерстеціальний нефрит гіпонатріємія інфекції сечовивідних шляхів.

З боку системи крові та лімфатичної системи: агранулоцитоз лейкопенія тромбоцитопенія анемія панцитопенія.

Інше: артралгія міозит порушення менструального циклу гіперкаліємія.

Передозування.

Лікування.

Діти.

Не застосовувати дітям.

Особливості застосування.

У пацієнтів які застосовували ЦОГ-2 спостерігалися ускладнення з боку верхніх відділів шлунково-кишкового тракту (перфорації виразки або кровотечі) у деяких випадках із летальним наслідком. Рекомендовано з обережністю застосовувати препарат пацієнтам які при застосуванні НПЗП мають найвищий ризик розвитку ускладнень з боку ШКТ. До такої групи пацієнтів відносяться пацієнти літнього віку пацієнти які одночасно приймають будь-який інший НПЗП або ацетилсаліцилову кислоту або пацієнти із такими захворюваннями ШКТ як виразка та шлунково-кишкова кровотеча в анамнезі.

Спостерігається подальше зростання ризику виникнення побічних ефектів інгібіторів ЦОГ-2 з боку ШКТ (виразки або інші ускладнення) при одночасному застосуванні високоселективних інгібіторів ЦОГ-2 та ацетилсаліцилової кислоти (навіть у низьких дозах). У тривалих клінічних дослідженнях інгібіторів ЦОГ-2 значуща відмінність у безпечному застосуванні для ШКТ між селективними інгібіторами ЦОГ-2 + ацетилсаліцилова кислота порівняно з НПЗП + ацетилсаліцилова кислота не доведена.

Слід уникати одночасного застосування рофекоксибу та НПЗП за винятком ацетилсаліцилової кислоти.

Оскільки ризики для серцево-судинної системи внаслідок прийому селективних інгібіторів ЦОГ-2 підвищуються зі збільшенням дози та тривалості лікування при можливості слід застосувати найкоротші курси терапії та мінімальні ефективні дози. Слід періодично оцінювати потребу пацієнта у полегшенні симптомів та реакцію на терапію особливо у пацієнтів з остеоартритом.

Як і при застосуванні інших препаратів здатних пригнічувати синтез простагландинів у пацієнтів які застосовують рофекоксиб спостерігалася затримка рідини та набряки. Тому рофекоксиб слід застосовувати з обережністю пацієнтам які мають в анамнезі серцеву недостатність дисфункцію лівого шлуночка або артеріальну гіпертензію а також пацієнтам з існуючими набряками будь-якої іншої етіології оскільки інгібування простагландинів може призвести до погіршення функції нирок та затримки рідини. Також слід з обережністю призначати рофекоксиб пацієнтам які приймають діуретики або мають інші причини для розвитку гіповолемії.

Як і всі НПЗП рофекоксиб може призводити до розвитку артеріальної гіпертензії (АГ) чи погіршення перебігу вже існуючої АГ а також сприяти зростанню частоти виникнення серцево-судинних ускладнень. Слід ретельно контролювати артеріальний тиск на початку застосування рофекоксибу та протягом усього курсу лікування.

Порушення функції нирок або печінки та особливо порушення функції серця з великою вірогідністю можуть розвиватися у пацієнтів літнього віку тому під час лікування рофекоксибом вони мають перебувати під постійним наглядом лікаря.

Рофекоксиб як і інші НПЗП може токсично впливати на нирки. Пацієнти з порушеною функцією нирок серцевою недостатністю дисфункцією печінки та пацієнти літнього віку належать до групи підвищеного ризику розвитку ниркової токсичності. Під час застосування рофекоксибу стан таких пацієнтів слід постійно контролювати.

У пацієнтів з підвищеним ризиком порушення ниркової перфузії застосування рофекоксибу який інгібує синтез простагландинів може призвести до зменшення ниркового кровотоку і погіршання функції нирок. Найбільша імовірність такої дії спостерігається у пацієнтів з наявністю в анамнезі тяжких порушень функції нирок серцевої недостатності цирозу печінки. У хворих із порушеною функцією нирок та печінки серцевою недостатністю протягом усього курсу лікування необхідно контролювати функцію нирок (кліренс креатиніну загальну секрецію). У пацієнтів зі значною дегідратацією до початку терапії рекомендовано провести регідратацію.

При застосуванні рофекоксибу повідомлялося про деякі випадки тяжких печінкових реакцій включаючи блискавичні гепатити (деякі із летальним наслідком) некроз печінки та печінкову недостатність (деякі із летальним наслідком або такі що потребували трансплантації печінки).

Якщо протягом лікування у пацієнта погіршиться функція будь-якої системи органів зазначених вище слід провести відповідні заходи та розглянути можливість припинення лікування рофекоксибом.

Рофекоксиб пригнічує CYP2D6 тому може знадобитися зниження дози препаратів доза яких підбирається індивідуально та які метаболізуються за допомогою CYP2D6 хоча він не є потужним інгібітором цього ферменту.

Пацієнтам із низьким рівнем метаболізму CYP2С9 слід лікуватися з обережністю.

У пацієнтів які одночасно застосовують варварин спостерігалися випадки серйозної кровотечі. Рофекоксиб разом із варфарином або іншими антикоагулянтами для перорального застосування слід застосувати з обережністю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

У період лікування слід утримуватись від керування автомобілем і виконання роботи що потребує підвищеної уваги та швидкої реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

НПЗП здатні знижувати ефект діуретиків та гіпотензивних засобів. Що стосується застосування НПЗП ризик виникнення гострої ниркової недостатності зазвичай оборотної може підвищуватися у деяких пацієнтів із порушенням функції нирок (наприклад у пацієнтів із дегідратацією або у пацієнтів літнього віку) при застосуванні комбінації НПЗП включаючи рофекоксиб разом з інгібіторами АПФ або антагоністами рецептора ангіотензину ІІ. Тому препарати у такій комбінації слід застосовувати з обережністю особливо пацієнтам літнього віку. Пацієнтам необхідно проводити адекватну гідратацію. Слід ретельно контролювати функцію нирок після початку застосування комбінації препаратів та періодично проводити повторний контроль.

Вважається що одночасне застосування НПЗП та циклоспорину або такролімусу посилює нефротоксичний ефект останніх. При одночасному застосуванні рофекоксибу та будь-якого з вищезазначених препаратів слід контролювати функцію нирок.

Можливе підвищення АТ при застосуванні одночасно з препаратами та харчовими продуктами які містять кофеїн.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Всмоктування.

Розподіл.

Метаболізм.

Виведення. 72 % препарату виводиться із сечею у вигляді метаболітів 14 % з фекаліями. Плазмовий кліренс при прийомі препарату у дозі 25 мг 1 раз на добу становить приблизно

120 мл/хв.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетка 25 мг -

Термін придатності.

3 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Mepro Pharmaceuticals Private Limited India.

Місцезнаходження.

Phase IV

Заявник.

Мілі Хелскере Лімітед Велика Британія/

Mili Healthcare Limited Great Britain.

Місцезнаходження.

Fairfax House 15 Fulwood Place London WC1V 6AY Great Britain.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Денебол 25 мг таблетки №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Денебол 25 мг таблетки №10

Обліковий номер : 330216

Товару немає в наявності
Mili Healthcare (Великобритания)

Виробник : Mili Healthcare (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0128/03/01

Мiжнародна назва : Рофекоксиб

Форма выпуску : Таблетки