Детальніше

Дексаметазон 0,1% очна суспензія 5 мл

Обліковий номер: 336545

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Варшавский ФЗ (Польша)

Виробник: Варшавский ФЗ (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2543/01/01

Назва російською: Дексаметазон вфз капли глаз., сусп. 1 мг/мл по 5 мл во флак.-кап.

Мiжнародна назва : Дексаметазон

Форма выпуску: Суспензия

Дiюча речовина : Дексаметазон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Суспензія

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДЕКСАМЕТАЗОН ВФЗ

(DEXAMETHASONE WFZ)

Склад:

діюча речовина: Дексаметазон

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Краплі очні суспензія.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Протизапальні засоби що застосовуються в офтальмології. Кортикостероїди прості препарати. Код АТХ S01B A01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Дані з системної токсичності активної речовини є добре вивченими. Системний прояв дексаметазону може бути повʼязаний з ефектами що мають відношення до глюкокортикостероїдного дисбалансу. Дослідження токсичності повторних доз очних крапель Дексаметазон ВФЗ у кролів виявили системні ефекти повʼязані з кортикостероїдами але навіть у дозах що істотно перевищують дозу у людини цей прояв має незначне клінічне значення. При використанні препарату Дексаметазон ВФЗ у рекомендованих дозах виникнення цих ефектів малоймовірне.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до активної субстанції або до будь-якого з компонентів препарату.

Гострі неліковані бактеріальні інфекції.

Гострий поверхневий кератит спричинений herpes simplex.

Грибкові захворювання структур ока.

Мікобактеріальні інфекції ока.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Тривале застосування препарату з антихолінергічними засобами (особливо атропіну та хімічних сполук з подібною структурою) спричиняє підвищення внутрішньоочного тиску.

Одночасне застосування дексаметазону із засобами що вражають акомодацію ока або розширюють зіницю збільшує ризик підвищення внутрішньоочного тиску (особливо у пацієнтів схильних до закритого кута фільтрації).

Одночасне призначення стероїдів для місцевого застосування та нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) для місцевого застосування може збільшити ризик виникнення ускладнень при загоєнні ран рогівки.

Застосування контактних лінз збільшує ризик інфекцій.

Особливості застосування.

Тільки для офтальмологічного застосування.

Тривале застосування кортикостероїдів місцево в око може призвести до очної гіпертензії та/або глаукоми з подальшим ушкодженням зорового нерва погіршенням гостроти зору і порушенням поля зору а також до утворення задньої субкапсулярної катаракти. Пацієнтам при тривалому застосуванні кортикостероїдів місцево в око слід постійно та регулярно контролювати внутрішньоочний тиск. Більш схильні до цих ускладнень хворі на цукровий діабет.

Кортикостероїди що застосовуються місцево в око можуть уповільнювати загоєння ран рогівки.

Відомо що при наявності захворювань які призводять до потоншання рогівки або склери місцеве застосування кортикостероїдів може спричинити перфорацію.

Препарат слід застосовувати з особливою обережністю та тільки у поєднанні з антивірусною терапією при лікуванні стромального кератиту або увеїту спричиненого herpes simplex необхідно періодично здійснювати біомікроскопію із застосуванням щілинної лампи.

Не рекомендується носити контактні лінзи під час лікування запалень ока.

Лікування не слід припиняти передчасно оскільки раптове припинення місцевого лікування великими дозами стероїдів може зумовити повторне запалення ока.

При гострих гнійних захворюваннях очей кортикостероїди можуть маскувати інфекції або поширювати існуючу інфекцію. Якщо лікування триває більш ніж 10 днів слід контролювати внутрішньоочний тиск.

Під час тривалого лікування дексаметазоном слід перевіряти стан рогівки флуоресцентним тестом і контролювати внутрішньоочний тиск. У випадку позитивного флуоресцентного тесту або підвищеного внутрішньоочного тиску лікування препаратом треба припинити.

Це особливо важливо у дітей оскільки ризик очної гіпертензії спричиненої кортикостероїдами може бути вищим у дітей та може виникати раніше ніж у дорослих.

У пацієнтів при системній або місцевій терапії кортикостероїдами які застосовувалися для лікування інших захворювань виникав очний herpes simplex. Застосування кортикостероїдів при лікуванні herpes simplex за винятком епітеліального кератиту спричиненого herpes simplex при якому кортикостероїди протипоказані вимагає особливої обережності необхідним є періодичне здійснення біомікроскопії із застосуванням щілинної лампи.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не рекомендується застосування препарату у період вагітності.

Системне введення кортикостероїдів призводить до їх появи у грудному молоці людини у кількості що може впливати на дитину що знаходиться на грудному годуванні. Однак при місцевому застосуванні препарату системний прояв є низьким. Невідомо чи проникає даний лікарський засіб у грудне молоко. Не можна виключати ризик для дитини що знаходиться на грудному годуванні. Слід розглянути можливість тимчасового припинення годування груддю на час застосування препарату або припинення/утримання від терапії препаратом зважаючи на потенційну користь від застосування препарату для матері та на користь від годування груддю для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізми.

Дексаметазон не впливає або має незначний вплив на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Як і у випадку застосування інших очних крапель тимчасове затуманення зору або інші порушення зору можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Якщо затуманення зору виникає під час закапування пацієнту необхідно зачекати поки зір проясниться перш ніж керувати автотранспортом або механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Тільки для офтальмологічного застосування. Перед застосуванням флакон струшувати. Щоб попередити забруднення краю крапельниці та суспензії необхідно дотримуватись обережності та не торкатися повік прилеглих ділянок або інших поверхонь краєм флакона-крапельниці.

Дорослі включаючи пацієнтів літнього віку.

Далі дозу можна зменшити до 1 краплі 3-4 рази на добу якщо цієї дози достатньо щоб контролювати запалення.

Не слід припиняти терапію передчасно.

Після інстиляції рекомендується обережне закриття повік або нососльозова оклюзія. Це знижує системну абсорбцію препарату введенного в око що зменшує вірогідність виникнення системних побічних ефектів.

Якщо одночасно застосовувати декілька лікарських засобів для місцевого застосування в око інтервал між їх застосуванням повинен становити щонайменше 5 хвилин. Очні мазі слід застосовувати останніми.

Застосування при порушеннях функцій печінки та нирок.

Дексаметазон ВФЗ не досліджували у пацієнтів з хворобами нирок та печінки. Однак через низьку системну абсорбцію дексаметазону після місцевого застосування цього препарату у коригуванні дози немає необхідності.

Діти.

Ефективність і безпека застосування препарату для лікування дітей не встановлені.

Передозування.

Не повідомлялося про будь-які випадки передозування.

У разі передозування при місцевому застосуванні вимити надлишок препарату з ока (очей) теплою водою.

Випадкове потрапляння препарату до травного тракту не спричиняє тяжких побічних дій але рекомендується прийняти достатню кількість рідини.

Побічні реакції.

Дослідження: підвищення внутрішньоочного тиску.

З боку нервової системи: запаморочення головний біль дисгевзія.

З боку органів зору: відчуття дискомфорту в очах конʼюнктивіт сухий кератоконʼюнктивіт потоншання рогівки біль в очному яблуці подразнення очей перфорація рогівки ока (розлади зору сльозотеча) глаукома зміни в зоровому нерві задня субкапсулярна катаракта розлади гостроти зору та звуження полів зору (нечітке бачення втрата зору) прояви алергії з локалізацією в очах свербіж мідріаз кератит птоз повік відчуття незвичного стану в очах ерозія рогівки забарвлення рогівки затуманення зору гіперемія очей затуманення зору відчуття стороннього тіла в очах підвищена сльозотеча утворення лусочок по краях повік.

Інфекційні та паразитарні захворювання: очна інфекція (загострення або виникнення вторинної інфекції).

Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Варшавський фармацевтичний завод Польфа АТ

Warsaw Pharmaceutical Works Polfa SA

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Вул. Каролькова 22/24 01-207 Варшава Польща.

22/24 Karolkowa Str. 01-207 Warsaw Poland

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Дексаметазон 0,1% очна суспензія 5 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Дексаметазон 0,1% очна суспензія 5 мл

Обліковий номер : 336545

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Варшавский ФЗ (Польша)

Виробник : Варшавский ФЗ (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2543/01/01

Назва російською : Дексаметазон вфз капли глаз., сусп. 1 мг/мл по 5 мл во флак.-кап.

Мiжнародна назва : Дексаметазон

Форма выпуску : Суспензия

Дiюча речовина : Дексаметазон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Суспензія

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО