Детальніше

Декарис 50 мг таблетки №2

Обліковий номер: 326413

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Gedeon Richter (Венгрия)

Виробник: Gedeon Richter (Венгрия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6866/01/01

Мiжнародна назва : Левамізол

Форма выпуску: Таблетки

Опис

Інструкція Декарис (Decaris) таблетки

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина Декарис: левамізол

1 таблетка 50 мг&nbsp містить левамізолу 50 мг (у вигляді 59 мг левамізолу гідрохлориду)

допоміжні речовини Декарис: крохмаль кукурудзяний, сахарин натрію,&nbsp повідон, тальк, аромат абрикосовий, магнію стеарат, жовтий захід FCF (Е 110)

1 таблетка 150 мг містить левамізолу 150 мг (у вигляді 177 мг левамізолу гідрохлориду)

допоміжні речовини Декарис: крохмаль кукурудзяний, лактоза моногідрат, сахароза, повідон, тальк, магнію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки&nbsp по 50 мг &ndash круглі, плоскі, блідо-оранжевого кольору, зі слабким запахом абрикоса, з фаскою та з рисками, що розділяють таблетку на чотири частини, з одного боку. Злам&nbsp таблетки блідо-оранжевого кольору. Діаметр таблеток &minus близько 7 мм

таблетки по 150 мг &ndash круглі, плоскі, майже білого кольору, з фаскою та гравіруванням&nbsp &laquo DECARIS 150&raquo з одного&nbsp боку, інший бік без напису. Діаметр таблеток &minus близько 9 мм.

Фармакотерапевтична група

Протигельмітні засоби. Засоби, які застосовуються при нематодозах. Похідні імідазотіазолу. Код АТХ P02C E01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Левамізол чинить швидку антигельмінтну дію. У гангліоподібних утвореннях нематод левамізолспричиняє деполяризуючий нейром&rsquo язовий параліч. Таким чином, паралізовані нематоди видаляються з організму внаслідок нормальної перистальтики кишечнику протягом 24 годин після прийому препарату Декарис. Незважаючи на те, що&nbsp левамізол в першу чергу впливає на нервово-м&rsquo язову систему нематод, цілком можливо, що в деяких гельмінтів інгібування системи фумаратредуктази також впливає на&nbsp антигельмінтну ефективність левамізолу.

Фармакокінетика.

Разова доза&nbsp левамізолу 50 мг швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація левамізолу у плазмі крові 0,13 мкг/мл відзначається в середньому через 1,5&minus 2 години після застосування препарату Декарис. Левамізол метаболізується у печінці, основні його метаболіти &ndash п-гідрокси-левамізол і його глюкуронідна похідна. Період напіввиведення становить 3&minus 6 годин. Левамізол метаболізується в печінці до багатьох метаболітів, які виділяються в основному нирками (близько 70 % протягом 3 днів) і в меншій мірі з калом (5%). У незміненому вигляді виділяється з організму із сечею менше 5 %, з калом &ndash менше&nbsp 0,2 %&nbsp введеної дози. Основним метаболітом з сечі є&nbsp р-гідроксилевамізол і його глюкуронідний кон&rsquo югат (12 % дози).

Показання

Аскаридоз, некатороз, анкілостомідоз.

Протипоказання

Підвищена чутливість до левамізолу або до будь-якої допоміжної речовини, що входить до складу лікарського засобу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному прийомі Декарису зі спиртними напоями спостерігаються дисульфірамоподібні симптоми.

З обережністю застосовувати Декарис з препаратами, які впливають на кровотворення.

При одночасному прийомі Декарису з кумариноподібними антикоагулянтами протромбіновий час може збільшитися, тому необхідно коригувати дозу перорального антикоагулянту.

Сумісне застосування Декарису з альбендазолом значно знижувало площу під кривою (AUC) альбендазолу сульфоксиду. Безпека та ефективність левамізолу не були встановлені при сумісному застосуванні з альбендазолом.

Сумісне застосування Декарису з івермектином значно збільшувало площу під кривою (AUC) івермектину. Безпека та ефективність левамізолу не були встановлені при сумісному застосуванні з івермектином.

Декарис збільшує рівень фенітоїну в крові, тому при їх одночасному застосуванні необхідно контролювати рівень фенітоїну в крові.

Особливості застосування

Під час та протягом 24 годин після прийому препарату&nbsp Декарис не дозволяється вживати алкогольні напої.

Існує ряд доказів, що повторний вплив левамізолу може бути пов&rsquo язаний з алергічними реакціями, включаючи гематологічні порушення, такі як лейкопенія. Тому рекомендовану дозу препарату Декарис не можна перевищувати. Необхідна обережність при застосуванні Декарису в комбінації з препаратами, які можуть негативно впливати на гематопоез.

Про лейкоцитокластичний васкуліт повідомлялося при застосуванні левамізолу.

Синдром Стівенса&minus Джонсона. У пацієнтів, які отримували комбінацію 5-фторурацилу та левамізолу, зареєстровано випадки синдрому Стівенса&minus Джонсона, однак причинно-наслідковий зв&rsquo язок не був встановлений. Якщо з&rsquo являються симптоми синдрому Стівенса&minus Джонсона, лікування Декарисом слід негайно припинити. Найкращий результат у лікуванні синдрому Стівенса&minus Джонсона досягається при ранній діагностиці.

Лейкоенцефалопатія. При застосуванні доз препарату&nbsp Декарис істотно вищих від рекомендованих, і при лікуванні протягом тривалого періоду повідомлялося про появу&nbsp лейкоенцефалопатії.&nbsp У більшості пацієнтів вона була оборотною і рання терапія кортикостероїдами мала позитивний результат. Проте залишається нез&rsquo ясованим, чи існує причинно-наслідковий зв&rsquo язок з левамізолом.

Цироз печінки. При наявності цирозу печінки Cmax левамізолу гідрохлориду незначно збільшується, але площа під кривою (AUC) збільшується в 4 рази. Оскільки клінічна значимість такої взаємодії невизначена, то пацієнтам з цирозом печінки слід уважно стежити за можливими побічними реакціями. Якщо спостерігаються такі реакції, можливо, доведеться зменшити дозу або припинити застосування препарату Декарис.

Периферична нейропатія. При сумісному застосуванні левамізолу з 5-фторурацилом були зареєстровані випадки периферичної нейропатії, однак причинно-наслідковий зв&rsquo язок не був встановлений. Якщо при застосуванні виникають симптоми, що вказують на розвиток периферичної нейропатії, слід переглянути співвідношення користь/ризик &nbsp щодо продовження лікування.

Допоміжні речовини. Препарат Декарис, таблетки по 50 мг, містить &nbsp жовтий &nbsp захід &nbsp FCF &nbsp (Е 110), який може спричиняти алергічні реакції.

Препарат Декарис, таблетки по 150 мг, містить лактозу моногідрат та сахарозу. Пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, непереносимості лактози та&nbsp фруктози, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції або сахарозо-ізомальтозною недостатністю не слід застосовувати препарат Декарис.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Період вагітності. У дослідженні на тваринах не спостерігали тератогенної дії. Добре контрольованих досліджень з участю вагітних жінок не проводили, тому у період вагітності Декарис &nbsp можна призначати тільки у разі, якщо очікувана користь переважає можливий ризик застосування препарату Декарис.

Період годування груддю. Невідомо, чи проникає левамізол у грудне молоко жінки, однак він визначався у коров&rsquo ячому молоці. Для запобігання негативного впливу на немовля потрібно вирішити питання про необхідність прийому препарату&nbsp Декарис для жінки, яка годує груддю.

Фертильність. Репродуктивні дослідження на тваринах не показали впливу на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не доведено, що левамізол впливає на здатність керувати автомобілем або&nbsp іншими механізмами, хоча повідомлялось про енцефалопатію як дуже рідкісну побічну реакцію при лікуванні левамізолом.

Спосіб застосування та дози

Дорослим для лікування гельмінтозів Декарис призначають одноразово у дозі 150 мг (1 таблетка).

Дітям препарат Декарис призначають у формі таблеток по 50 мг одноразово (ввечері) у дозі&nbsp 2,5 мг/кг маси тіла:

Вік дитини

Маса тіла

Доза препарату Декарис, одноразово

3&minus 6 років

10&minus 20 кг

25&ndash 50 мг (1/2&ndash 1 табл.)

7&minus 10 років

20&minus 30 кг

50&minus 75&nbsp мг (1&ndash 1,5 табл.)

11&minus 18 років

30&minus 60 кг

75&ndash 100 мг (1,5&ndash 3 табл.)

Препарат&nbsp Декарис доцільно приймати з невеликою кількістю води після прийому їжі, ввечері.

У застосуванні проносних засобів або спеціальній дієті немає потреби.

У разі необхідності лікування повторюють після 7&minus 14-денної перерви.

Діти

Таблетки по 150 мг не можна призначати дітям! Таблетки Декарис по 50 мг застосовувати дітям &nbsp віком від 3 років за призначенням та під наглядом лікаря.

Передозування

При прийомі великої дози левамізолу (понад 600 мг) були описані такі ознаки інтоксикації: нудота, блювання, летаргія, спазми, діарея, головний біль, запаморочення і сплутаність свідомості. При дозах, вищих від рекомендованих, повідомлялося про конвульсії.

Лікування: при випадковому передозуванні, якщо після прийому минуло небагато часу, слід промити шлунок. Необхідний моніторинг життєвих показників і проведення симптоматичної терапії.

У разі наявності ознак антихолінестеразної дії можна ввести як антидот атропін.

Побічні реакції

З боку серцево-судинної системи: відчуття серцебиття1

з боку системи крові та лімфатичної системи: агранулоцитоз2, лейкопенія2

психічні розлади: безсоння1

з боку центральної нервової системи: судоми1, запаморочення1, енцефалопатія3, головний біль1

з боку кишково-шлункового тракту: абдомінальний біль1, діарея1, нудота1, блювання1

з боку імунної системи: можливі реакції гіперчутливості, &nbsp включаючи шкірні висипання, свербіж та ангіоневротичний набряк

загальні порушення та місцеві реакції: пірексія4.

1У поодиноких випадках можуть з&rsquo являтися головний біль, безсоння, запаморочення, відчуття серцебиття, судоми, диспептичні явища, такі як нудота, блювання, абдомінальний біль, діарея. Ці ефекти виражені негостро, короткочасні і минають самостійно.

2При застосуванні великих доз або при тривалій терапії можливі лейкопенія та агранулоцитоз.

3Є повідомлення про розвиток реакцій з боку центральної нервової системи (енцефалопатії) через 2&minus 5 тижнів після прийому препарату Декарис. У більшості випадків вони були оборотні і раннє лікування кортикостероїдним засобом поліпшувало стан.

4Рідкі випадки пірексії були зареєстровані у період постмаркетингового спостереження при лікуванні левамізолом.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції

Повідомлення про підозрювані побічні реакції у період постмаркетингового спостереження є дуже важливими. Це дає можливість здійснювати контроль за співвідношенням користь/ризик для лікарських засобів. Працівники охорони здоров&rsquo я повинні повідомляти про підозрювані побічні реакції.

Термін придатності

5 років. Не застосовувати Декарис після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 оС. Препарат Декарис зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Декарис, 50 мг, &ndash 2 таблетки&nbsp у блістері по 1 блістеру в картонній упаковці

Декарис, 150 мг, &ndash 1 таблетка у блістері по 1 блістеру в картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.&nbsp &nbsp &nbsp

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Декарис 50 мг таблетки №2

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Декарис 50 мг таблетки №2

Обліковий номер : 326413

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Gedeon Richter (Венгрия)

Виробник : Gedeon Richter (Венгрия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6866/01/01

Мiжнародна назва : Левамізол

Форма выпуску : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО