Виробник | Ерсель Фарма ТОВ (Україна) |
---|---|
Форма товару | Капсули |
шт. | 1 |
Кількість в упаковці | 30 |
Бренд | Децистол |
код моріону | 682000 |
Призначення | Для нормалізації функцій сечостатевої системи |
Температура зберiгання | від +5°С до +25°С |
Децистол (Decystol) інструкція по застосуванню
Склад
Діючі речовини: 1 капсула містить D-маннози - 0,3 г, екстракту журавлини сухого (ягід) (Vaccinium macrocarpon) - 0,018 г, екстракту мучниці сухого (листя) (Arctostáphylos uva ursi) - 0,018 г;
допоміжні речовини: кремнію діоксид.
Опис
Найбільш частою інфекцією сечових шляхів є гострий цистит, який в основному зустрічається у жінок. Кожна третя жінка у своєму житті хоча б раз хворіє на гострий цистит, а у 27-44% жінок протягом шести місяців настає рецидив захворювання. Це пов'язано з анатомічними особливостями будови жіночих сечовивідних шляхів, а саме короткою відстанню між уретрою та анусом та малою довжиною уретри, що сприяє легкій міграції бактерій з кишечника до сечового міхура.
Зазвичай ознаками гострого циститу є біль при сечовипусканні, часте сечовипускання, постійне відчуття необхідності сечовипускання та біль у надлобковій ділянці живота.
Серед здорових жінок факторами ризику захворювання на гострий цистит є нещодавня статева близькість («цистит медового місяця»), раніше перенесений гострий цистит, використання сперміцидних місцевих контрацептивів, презервативів, які покриті сперміцидом та піхвових діафрагм.
Найбільш значущими факторами ризику повторного гострого циститу є інтенсивне статеве життя, застосування сперміцидних (місцевих) контрацептивів та піхвових діафрагм, а також період менопаузи, коли через зниження рівня естрогенів у крові відбуваються зміни епітелію слизової оболонки піхви, що призводить палички Додерляйну).
За відсутності лікування інфекція з сечового міхура може потрапляти висхідним шляхом до паренхіми нирок, викликаючи пієлонефрит, який потребує негайного медичного втручання.
Загальні властивості
Децистол застосовується для нормалізації функції сечовидільної системи та відновлення біохімічних властивостей сечі при інфекціях сечовивідних шляхів.
D-манноза (альфа-D-манноза) - простий вуглевод, який не здатний окислюватися і накопичуватися в організмі, тому швидко виводиться із сечею. Маноз входить до складу так званих манозильованих глікопротеїнів - спеціальних білків на поверхні клітин сечовивідних шляхів, до яких «притягуються» і «прикріплюються» бактерії, що викликають інфекції сечовивідних шляхів, наприклад, кишкова паличка. У сечі манноза зв'язується з бактерією, не дозволяючи останній «прикріпитися» на клітинах слизової оболонки сечовивідних шляхів та викликати запалення. Існують дослідження, які показують ефективність альфа-D-маннози при гострому простому циститі та попередженні повторного циститу.
Екстракт журавлини (Vaccinium macrocarpon).
Журавлина відноситься до лікарських рослин, які традиційно протягом тривалого часу застосовуються при інфекціях сечостатевої системи. Компоненти екстракту журавлинних плодів такі як, наприклад, проантоціанідини, мають протимікробну дію в сечі, а органічні кислоти сприяють підтримці рН (кислотності) сечі у фізіологічних межах. Дослідження показують, що застосування журавлини зменшує ризик повторного гострого циститу.
Екстракт мучниці (Arctostáphylos uva ursi).
Мусур відноситься до традиційних лікарських рослин, що застосовуються при інфекціях сечовивідних шляхів. Складові екстракту листя мучниці містять флавоноїди, терпеноїди, іридоїди, а також гідрохінон глікозиди, серед яких основним є арбутин. Вони мають легку сечогінну, обволікаючу, антибактеріальну та протизапальну дію. Існують дані, що свідчать, що застосування екстракту мучниці при інфекціях сечостатевої системи сприяє полегшенню та скороченню тривалості симптомів захворювання.
Спосіб застосування та дози
Приймати по 2 капсули 2 рази на день протягом 7-10 днів або за призначенням лікаря.
Для нормалізації функції сечовидільної системи після перенесеної інфекції застосовувати по 1 капсулі 2 рази на добу, тривалість прийому не обмежена. При тривалому застосуванні слід проконсультуватись із лікарем.
Застереження
Поява таких симптомів як лихоманка, озноб, пітливість, значна стомлюваність або слабкість, біль у боці можуть свідчити про ускладнену інфекцію сечовивідних шляхів (пієлонефрит) та вимагають негайного звернення до лікаря.
Не слід застосовувати при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів цього засобу.
Досліджень щодо застосування цього засобу у вагітних жінок не проводилось.
При застосуванні слід проконсультуватись із лікарем.
Цей засіб не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Форма випуску
По 10 капсул у блістері, 3 блістери у картонній пачці.
Умови зберігання
Зберігати при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності складає 3 роки. Не слід застосовувати цей засіб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.