Детальніше

Бі-сепТ-Фармак 480 мг таблетки №20

Обліковий номер: 343757

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8906/01/01

Назва російською: Би-септ-фармак® таблетки, 400 мг/80 мг №20 (20х1)

Мiжнародна назва : Сульфаметоксазол у комбінації з триметопримом*

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Триметоприм

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БІ-СЕПТ &ndash ФАРМАК&reg

Склад:

діюча речовина: sulfamethoxazole trimethoprim

1 таблетка містить сульфаметоксазолу 400 мг триметоприму 80 мг

допоміжні речовини: лактози моногідрат натрію лаурилсульфат повідон кремнію діоксид колоїдний безводний натрію кроскармелоза магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Фармакотерапевтична група.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування інфекцій спричинених чутливими до препарату патогенними мікроорганізмами у випадках коли перевага від такого лікування перевищує можливий ризик необхідно вирішити питання про те чи можна застосовувати лише один антибактеріальний засіб.

Інфекції ЛОР-органів та дихальних шляхів: синусит середній отит гострий і хронічний бронхіт бронхоектази пневмонія (у тому числі спричинена Pneumocystis carinii

Інфекції нирок і сечовивідних шляхів

Інфекції травного тракту: черевний тиф і паратиф шигельози (спричинені чутливими штамами Shigella flexneri і Shigella sonnei Escherichia coli холера (в доповнення до відновлення рідини і електролітів).

Інші бактеріальні інфекції

Протипоказання.

Підвищена чутливість до триметоприму і сульфонамідів (включаючи сульфаніламідні похідні протидіабетичні засоби сульфонілсечовини а також тіазидні діуретики) та інших компонентів препарату.

Виражене паренхіматозне захворювання печінки в тому числі гострий гепатит печінкова недостатність.

Гематологічні порушення в тому числі захворювання крові порушення гемопоезу мегалобластична анемія спричинена дефіцитом фолієвої кислоти імунна тромбоцитопенія спричинена застосуванням триметоприму та/або сульфонамідів.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі і діти віком від 12 років.

Діти 6-12 років. Рекомендована добова доза для дітей становить 6 мг триметоприму та 30 мг сульфаметоксазолу на 1 кг маси тіла. Цю дозу слід розподілити на два прийоми.

Рекомендована добова доза для дітей віком від 6 до 12 років становить 1 таблетку 2 рази на добу. Дітям віком до 6 років рекомендується призначати інші лікарські форми препарату.

Тривалість курсу лікування:

Для профілактики та лікування токсоплазмозу (Toxoplasmosis): можна застосовувати схему дозування для Pneumocystis carinii.

При неускладненій гонореї

Для лікування пневмонії спричиненої Pneumocystis carini рекомендована добова доза становить 20 мг триметоприму та 100 мг сульфаметоксазолу на 1 кг маси тіла (15-16 таблеток). Цю дозу слід розподіляти на 2 або більше прийомів а лікування продовжувати протягом 14-21 дня.

Для профілактики пневмонії спричиненої Pneumocystis carini

Для профілактики дітям звичайну терапевтичну дозу розраховану на основі віку дитини і маси тіла призначають 1 раз на добу або 3 рази на тиждень 3 дні підряд. Ця доза відповідає приблизно 150 мг/м2 триметоприму і 750 мг/м2 сульфаметоксазолу. Максимальні добові дози триметоприму і сульфаметоксазолу становлять 320 мг і 1600 мг відповідно.

Особливі групи пацієнтів

Пацієнтам із порушенням функції нирок дозу можна підбирати за такою схемою (дорослі і діти віком від 12 років):

Рівень креатиніну у сироватці крові

Добова доза (% від звичайної дози)

Частота застосування

Кліренс креатиніну мл/хв

Кліренс креатиніну mмоль/л

100

Кожні 12 годин

15-25

Чоловіки: 265-620

Жінки: 175-400

50

Кожні 12 або 24 години

Слід уникати застосування препарату крім випадків коли проводиться гемодіаліз.

Пацієнти яким регулярно проводиться гемодіаліз

пацієнтам літнього віку

Побічні реакції.

З боку травного тракту:

З боку гепатобіліарної системи:

З боку шкіри та підшкірних тканин

Алергічні реакції:

З боку нервової системи: головний біль запаморочення вертиго відчуття втоми дратівливість безсоння дзвін та шум у вухах увеїт світлобоязнь атаксія судоми нейропатії (периферичний неврит парестезії) менінгеальна симптоматика асептичний менінгіт який зникає після припинення лікування.

Психічні порушення: галюцинації депресія апатія слабкість делірій психоз.

З боку системи крові:12 збільшується імовірність розвитку анемії мегалобластичного стану або нейтропенії.

З боку дихальної системи: кашель задишка легеневі інфільтрати пневмоніт з еозинофільною інфільтрацією.

З боку нирок та сечовиділення:

Метаболічні порушення: гіперкаліємія гіпернатріємія гіпоглікемія.

З боку опорно-рухового апарату:

Описані випадки грибкових інфекцій таких як кандидоз.

Передозування.

Симптоми: головний біль запаморочення вертиго нудота блювання діарея анорексія коліки порушення зору психічні порушення сплутаність свідомості пропасниця петехії пурпура жовтяниця пригнічення функції кісткового мозку. Зміни з боку системи кровотворення здебільшого виникають пізніше. Може спостерігатися гематурія кристалурія та анурія.

Лікування симптоматичне. Рекомендується індукування блювання промивання шлунка та форсований діурез. Виведенню сульфаметоксазолу може сприяти алкалізація сечі але при цьому зменшується виведення триметоприму. Препарат не виводиться із організму за допомогою перитонеального діалізу однак він частково виводиться за допомогою гемодіалізу. Реакції підвищеної чутливості можна усунути за допомогою стероїдних препаратів.

У разі пригнічення кісткового мозку спричиненого тривалим застосуванням препарату у високих дозах можливе застосування лейковорину у дозах 5-15 мг на добу до нормалізації гемопоезу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не слід застосовувати в період вагітності або годування груддю.

Діти. дітям віком до 6 років.

Дітям віком до 6 років застосовують інші лікарські форми (суспензія).

Особливості застосування.

Пацієнти літнього віку.

У пацієнтів літнього віку а також у пацієнтів з раніше існуючим дефіцитом фолієвої кислоти можуть виникати гематологічні побічні реакції характерні при дефіциті фолієвої кислоти. Тому під час лікування препаратом пацієнтів літнього віку а також пацієнтів з імовірним дефіцитом фолієвої кислоти (хронічний алкоголізм пацієнти які приймають протисудомні засоби недостатність харчування і/або мальабсорбція ниркова недостатність) слід розглянути питання про додаткове призначення фолієвої кислоти.

Необхідна обережність при лікуванні пацієнтів із додатковими факторами ризику розвитку дефіциту фолієвої кислоти якими є наприклад лікування фенітоїном або іншими антагоністами фолієвої кислоти та недостатнє харчування.

Побічні реакції частіше розвиваються також у хворих на СНІД а також в осіб з іншими хронічними захворюваннями наприклад печінковою недостатністю.

При тривалому застосуванні препарату потрібно регулярно контролювати показники формули крові тромбоцитів функції нирок і печінки та осаду сечі. Для послаблення гематологічних ефектів під час лікування можна додавати фолієву кислоту (5-10 мг/добу) без ризику будь-якого зменшення антибактеріальних ефектів препарату.

При тонзилофарингіті спричиненому бета-гемолітичним стрептококом-А слід обирати препарати які містять пеніцилін оскільки комбінація не забезпечує ерадикацію бактерій і тому не може запобігти виникненню ускладнень наприклад ревматичній гарячці.

Триметоприм погіршує метаболізм фенілаланіну проте це не впливає на хворих із фенілкетонурією за умови дотримання відповідної дієти.

пацієнтів з захворюванням щитовидної залози потребує особливої обережності оскільки і триметоприм і сульфаметоксазол можуть індукувати рецидив або загострення захворювання.

може спричинити фоточутливість пацієнтам слід порадити уникати прямого сонячного світла або використовувати захисний одяг і/або фотозахисні препарати під час лікування.

Оскільки препарат подібно до інших антибіотиків може зменшувати ефект пероральних контрацептивів пацієнткам необхідно порадити вживати додаткових протизаплідних заходів під час лікування.

Тривале лікування може призводити до надмірного росту нечутливих мікроорганізмів та грибів. У випадку суперінфекції слід негайно розпочати відповідне лікування.

Оскільки до складу допоміжних речовин входить лактози моногідрат то пацієнтам із рідкісною непереносимістю галактози й також з недостатністю в організмі лактази Lap-lactase галактози не слід приймати цей препарат.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

При виникненні запаморочення та інших небажаних ефектів з боку нервової системи та психіки пацієнтам слід утримуватися від керування автотранспортом та роботи з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

У пацієнтів літнього віку які одночасно приймали діуретики переважно тіазидного ряду спостерігалася підвищена частота випадків тромбоцитопенії з пурпурою.

посилює ефект пероральних антикоагулянтів (кумаринів). Відповідно при призначенні препарату пацієнтам які отримують пероральні антикоагулянти слід ретельно контролювати протромбіновий час і у разі необхідності коригувати дозу антикоагулянта.

збільшує період напіввиведення фенітоїну на 39 % і зменшує його метаболічний кліренс на 27 % що може призводити до токсичності фенітоїну. Тому при сумісному призначенні двох препаратів рекомендується ретельний контроль клінічних симптомів та рівня фенітоїну в крові.

зменшується період напіввиведення триметоприму приблизно на один тиждень.

і циклоспорин спостерігалося транзиторне погіршення ниркової функції.

Індометацин та інші нестероїдні протизапальні засоби можуть підвищувати концентрацію сульфаніламіду в крові.

хворим які одержують піриметамін для профілактики малярії у дозах понад 25 мг на тиждень може розвинутися мегалобластична анемія.

Бі-сепТ-Фармак

слід ретельніше контролювати метаболізм вуглеводів.

Подібно до інших антибіотиків препарат може знижувати ефективність пероральних контрацептивів. Тому пацієнткам слід порадити вживати додаткових протизаплідних заходів під час лікування.

При сумісному застосуванні триметоприму та інших лікарських засобів (наприклад амантадину або прокаїнаміду) які є катіонактивними при фізіологічному pH і частково виводяться шляхом канальцевої секреції може підвищуватися концентрація кожного з компонентів. Повідомлялося про випадки токсичного делірію після одночасного прийому ко-тримоксазолу та амантадину.

і зидовудину може підвищувати ризик виникнення гематологічних побічних реакцій. Якщо необхідне сумісне лікування то слід контролювати гематологічні параметри.

Триметоприм/сульфаметоксазол (160 мг/ 80 мг) може до 40 % підсилити дію ламівудину за рахунок триметопримового компоненту. Ламівудин не впливає на фармакокінетику триметоприму або сульфаметоксазолу.

Лабораторні тести

а саме триметоприм що входить до його складу може впливати на результати визначення концентрації метотрексату в сироватці проведеного методом конкурентного зв' язування з білками із застосуванням дигідрофолатредуктази.

може впливати на результати реакції Яффе (визначення креатиніну за реакцією з пікриновою кислотою у лужному середовищі). При цьому в діапазоні нормальних значень результати завищуються приблизно на 10 %.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

активний in vitro відносно Еscherichia coli (у тому числі проти ентеропатогенних штамів) індолопозитивних штамів Proteus spp. (також відносно Р. vulgaris) Morganella morganii Moraxella catarrhalis Klebsiella spp. м Proteus mirabilis Enterobacter spp. Haemophilus ducreyi Haemophilus influenzae Brucella spp. Shigella flexneri Shigella sonnei Streptococcus pneumonae Streptococcus spp. Staphylococcus spp. Listeria monocytogenes Nocardia asteroides. активний також у відношенні до Toxoplasma gondii Pneumocystis carinii. Препарат не діє на віруси та збудників грибкових захворювань.

Фармакокінетика.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 20 таблеток у блістері. По 1 блістеру в пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження. Україна 04080 м. Київ вул. Фрунзе 63.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Бі-сепТ-Фармак 480 мг таблетки №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Бі-сепТ-Фармак 480 мг таблетки №20

Обліковий номер : 343757

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Фармак ОАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8906/01/01

Назва російською : Би-септ-фармак® таблетки, 400 мг/80 мг №20 (20х1)

Мiжнародна назва : Сульфаметоксазол у комбінації з триметопримом*

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Триметоприм

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО