Детальніше

Бетасерк 16 мг таблетки №30

Обліковий номер: 330238

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Solvay Pharmaceuticals (Нидерланды)

Виробник: Solvay Pharmaceuticals (Нидерланды)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0489/01/02

Мiжнародна назва : Бетагістин

Форма выпуску: Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БЕТАСЕРК&reg

Склад:

діюча речовина: бетагістину дигідрохлорид

1 таблетка містить бетагістину дигідрохлориду 8 16 або 24 мг

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна маніт (Е 421) кислоти лимонної моногідрат кремнію діоксид колоїдний безводний тальк.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки по 8 мг:

таблетки по 16 мг:

таблетки по 24 мг:

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування вестибулярних порушень.

Код АТX N07C A01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Механізм дії бетагістину вивчений лише частково. Існує декілька достовірних гіпотез які були підтверджені даними досліджень проведеними на тваринах та за участю людей.

Вплив бетагістину на гістамінергічну систему.

Встановлено що бетагістин частково проявляє агоністичну активність щодо Н1-рецепторів а також антагоністичну активність щодо Н3-рецепторів гістаміну в нервовій тканині та має незначну активність щодо Н2-рецепторів гістаміну. Бетагістин збільшує обмін та вивільнення гістаміну шляхом блокування пресинаптичних Н3-рецепторів та індукції процесу зниження кількості відповідних Н3-рецепторів.

Бетагістин може збільшувати кровотік в кохлеарній зоні а також у всьому головному мозку.

Фармакологічні дослідження на тваринах продемонстрували покращення кровообігу в судинах stria vascularis внутрішнього вуха можливо за рахунок розслаблення прекапілярних сфінктерів у системі мікроциркуляції внутрішнього вуха. Бетагістин також продемонстрував збільшення мозкового кровотоку в організмі людини.

Бетагістин сприяє вестибулярній компенсації.

Бетагістин прискорює відновлення вестибулярної функції після однобічної нейректомії у тварин стимулюючи і сприяючи процесу центральної вестибулярної компенсації. Цей ефект характеризується посиленням регуляції обміну і вивільнення гістаміну та реалізується в результаті антагонізму H3-рецепторів. У людей під час лікування бетагістином також зменшувався час відновлення вестибулярної функції після нейректомії.

Бетагістин змінює активність нейронів у вестибулярних ядрах.

Було також встановлено що бетагістин має дозозалежний інгібуючий вплив на генерацію пікових потенціалів у нейронах латеральних і медіальних вестибулярних ядер.

Фармакодинамічні властивості бетагістину як це було показано у тварин можуть забезпечити позитивний терапевтичний ефект препарату в вестибулярній системі.

Ефективність бетагістину була показана під час досліджень у пацієнтів з вестибулярним запамороченням та хворобою Меньєра що було продемонстровано шляхом зменшення тяжкості та частоти нападів запаморочення.

Фармакокінетика.

Всмоктування.

При пероральному введенні бетагістин швидко і практично повністю всмоктується в усіх відділах шлунково-кишкового тракту. Після всмоктування препарат швидко і майже повністю метаболізується з утворенням метаболіту 2-піридилоцтової кислоти. Рівень концентрації бетагістину у плазмі крові дуже низький. Тому всі фармакокінетичні аналізи проводяться шляхом вимірювання концентрації метаболіту 2-піридилоцтової кислоти у плазмі і сечі.

При прийомі препарату з їжею максимальна концентрація (Cmax) препарату нижча ніж при прийомі натще. При цьому повне всмоктування бетагістину ідентичне в обох випадках що вказує на те що прийом їжі лише уповільнює процес всмоктування препарату.

Розподіл.

Біотрансформація.

Після всмоктування бетагістин швидко і майже повністю метаболізується в 2-піридилоцтову кислоту (яка не має фармакологічної активності).

Після прийому бетагістину всередину концентрація 2-піридилоцтової кислоти в плазмі крові (та в сечі) досягає свого максимуму через 1 годину після прийому препарату та зменшується з періодом напіввиведення близько 3 5 години.

Виведення.

Лінійність.

Швидкість відновлення залишається постійною при пероральному прийомі 848 мг препарату вказуючи на лінійність фармакокінетики бетагістину і дає можливість припустити що задіяний метаболічний шлях є ненасичуваним.

Клінічні характеристики.

Показання.

Хвороба і синдром Меньєра які характеризуються трьома основними симптомами:

запамороченням що іноді супроводжується нудотою і блюванням

зниженням слуху (туговухістю)

шумом у вухах.

Симптоматичне лікування вестибулярного запаморочення різного походження.

Протипоказання.

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Феохромоцитома.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Дослідження in vivo направлені на вивчення взаємодії з іншими лікарськими засобами не проводилися. З огляду на дані дослідження in vitro не очікується пригнічення активності ферментів цитохрому P450 in vivo.

Дані отримані в умовах in vitro свідчать про пригнічення метаболізму бетагістину препаратами що інгібують активність моноаміноксидази (МАО) у тому числі підтипу В МАО (наприклад селегіліном). Рекомендується дотримуватися обережності при одночасному застосуванні бетагістину та інгібіторів МАО (включаючи вибірково підтип В МАО).

Оскільки бетагістин є аналогом гістаміну взаємодія бетагістину з антигістамінними препаратами теоретично може вплинути на ефективність одного з цих препаратів.

Особливості застосування.

Під час лікування препаратом необхідно ретельно контролювати стан пацієнтів з бронхіальною астмою та/або виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Немає достатніх даних щодо застосування бетагістину вагітним жінкам.

Результати досліджень на тваринах є недостатніми для оцінки впливу на перебіг вагітності розвиток ембріона/плода пологи та постнатальний розвиток. Потенційний ризик для людини невідомий. Бетагістин не слід застосовувати у період вагітності за винятком випадків безперечної потреби.

Період годування груддю. Невідомо чи проникає бетагістин у грудне молоко людини. Дослідження на тваринах щодо проникнення бетагістину в молоко не проводились. Користь від застосування препарату для матері слід співвідносити з перевагами годування груддю і потенційним ризиком для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки по 8 мг

Таблетки по 16 мг

Таблетки по 24 мг

3 рази на добу

3 рази на добу

1 таблетка

2 рази на добу

Дозу слід підбирати індивідуально залежно від ефекту. Зменшення симптомів інколи спостерігається тільки після двох-трьох тижнів лікування. Найкращі результати інколи досягаються при прийомі препарату протягом кількох місяців. Існують дані про те що призначення лікування на початку захворювання запобігає його прогресуванню і/або втраті слуху на пізніх стадіях.

Пацієнти літнього віку

Хоча на сьогодні дані клінічних досліджень у цій групі пацієнтів обмежені широкий досвід застосування препарату у післяреєстраційному періоді припускає що корекція дози для цієї популяції пацієнтів не потрібна.

Ниркова недостатність

У цій групі пацієнтів спеціальні клінічні випробування не проводилися але відповідно до досвіду післяреєстраційного застосування корекція дози не потрібна.

Печінкова недостатність

Діти.

Передозування.

Відомо кілька випадків передозування препарату. У деяких пацієнтів спостерігалися легкі і помірні симптоми (нудота сонливість біль у животі) після прийому препарату в дозах до 640 мг. Серйозніші ускладнення (судоми серцево-легеневі ускладнення) спостерігалися при навмисному прийомі підвищених доз бетагістину особливо у поєднанні з передозуванням інших лікарських засобів.

Лікування передозування

Лікування передозування повинно включати стандартні підтримуючі заходи.

Побічні реакції.

Нижчезазначені побічні реакції спостерігалися у пацієнтів які застосовували Бетасерк

З боку шлунково-кишкового тракту

Часті: нудота та диспепсія.

З боку нервової системи

Часті: головний біль.

На додаток до випадків про які повідомлялося під час клінічних досліджень про нижчезазначені небажані явища повідомлялося спонтанно у ході постмаркетингового застосування та відомо з наукової літератури. За наявними даними частоту не можна встановити тому вона класифікована як невідома.

З боку імунної системи

З боку шлунково-кишкового тракту

З боку шкіри і підшкірної клітковини

Спостерігалися реакції гіперчутливості шкіри та підшкірної жирової клітковини зокрема

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання.

Упаковка.

Таблетки по 8 мг: по 15 таблеток у блістері по 2 блістери в картонній упаковці по 30 таблеток у блістері по 1 блістеру в картонній упаковці по 25 таблеток у блістері по 4 блістери в картонній упаковці

таблетки по 16 мг: по 15 або 21 таблетці у блістері по 2 блістери в картонній упаковці по 20 таблеток у блістері по 3 блістери в картонній упаковці

таблетки по 24 мг: по 10 таблеток у блістері по 1 або 5 блістерів у картонній упаковці по 20 таблеток у блістері по 1 3 або 5 блістерів у картонній упаковці по 25 таблеток у блістері по 2 або 4 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Абботт Хелскеа САС Франція/Abbott Healthcare SAS France.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Рут де Бельвіль Льйо ді Мелар 01400 Шатийон-сюр-Шаларон Франція/Route de Belleville Lieu dit Maillard 01400 Chatillon-sur-Chalaronne France.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Бетасерк 16 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Бетасерк 16 мг таблетки №30

Обліковий номер : 330238

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Solvay Pharmaceuticals (Нидерланды)

Виробник : Solvay Pharmaceuticals (Нидерланды)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0489/01/02

Мiжнародна назва : Бетагістин

Форма выпуску : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО