Детальніше

Бетадерм мазь 15 г

Обліковий номер: 346631

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Jelfa (Польша)

Виробник: Jelfa (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3511/02/01

Назва російською: Бетадерм® мазь по 15 г в тубах

Мiжнародна назва : Бетаметазон+гентаміцин

Форма выпуску: Мазь

Дiюча речовина : Бетаметазон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Мазь

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

БЕТАДЕРМ&reg

(BETADERM)

Склад:

діючі речовини: бетаметазон гентаміцин

1 г мазі містить бетаметазону (у формі бетаметазону дипропіонату) 0 5 мг гентаміцину (у формі гентаміцину сульфату) 1 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Кортикостероїди для застосування у дерматології. Кортикостероїди комбінації з антибіотиками. Бетаметазон і антибіотики.

Код АТХ

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Бетадерм поєднує в собі тривалу протизапальну протисвербіжну та судинозвужувальну дію бетаметазону дипропіонату з широким спектром антибактеріальної активності гентаміцину сульфату. Активний по відношенню до Staphylococcus aureus (коагулазопозитивні коагулазонегативні і деякі штами які продукують пеніциліназу) та грамнегативних бактерій: Pseudomonas aeruginosa Aerobacter aerogenes Escherichia coli Proteus vulgaris і Klebsiella pneumoniae.

Фармакокінетика.

Дані про фармакокінетику препарату Бетадерм відсутні.

Клінічні характеристики.

Показання.

Дерматози які піддаються лікуванню глюкокортикостероїдами при ускладненні або при підозрі ускладнення вторинною інфекцією спричиненою чутливими до гентаміцину мікроорганізмами: екзема (атопічна дитяча монетоподібна) аногенітальний та старечий свербіж контактний дерматит себорейний дерматит нейродерміт інтертригінозний дерматит сонячний дерматит ексфоліативний дерматит стаз-дерматит та псоріаз.

Протипоказання.

Препарат протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до кортикостероїдів гентаміцину або до будь-якого іншого компонента препарату. А також при туберкульозі шкіри шкірних проявах сифілісу шкірних реакціях після вакцинації поширеному бляшковому псоріазі варикозному розширенні вен періоральному дерматиті вірусних ураженнях шкіри (наприклад вітряна віспа герпес) новоутвореннях шкіри рожевих вуграх юнацьких (звичайних) вуграх інших бактеріальних та грибкових інфекціях шкіри без належної антибактеріальної та антигрибкової терапії. Не застосовувати на великих ділянках шкіри особливо у випадках порушення цілісності шкіри наприклад при опіках.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

на аногенітальну ділянку може пошкодити структуру латексних презервативів та зменшити їх безпеку при використанні під час лікування.

Особливості застосування.

Препарат не призначений для застосування в офтальмології.

Оскільки Бетадерм містить потужний глюкокортикостероїд препарат рекомендується застосовувати на невеликих ділянках шкіри.

При довготривалому застосуванні препарату на великих ділянках шкіри збільшується частота прояву побічних ефектів і можливість розвитку резистентності бактерій до гентаміцину сульфату.

Не застосовувати без перерви довше 2 тижнів.

У випадку виникнення подразнення шкіри алергічних реакцій або проявів підвищеної чутливості на тлі лікування маззю Батадерм

Будь-які побічні ефекти що зустрічаються при застосуванні системних кортикостероїдів включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів особливо у дітей.

Не допускати потрапляння препарату в очі та слизові оболонки. Не застосовувати на шкіри повік оскільки це може спричинити появу глаукоми або катаракти.

У разі наявності інфекції слід призначити протигрибкові або антибактеріальні засоби відповідно.

Оскільки кортикостероїди та гентаміцин можуть абсорбуватися шкірою існує ризик виникнення системних побічних ефектів з боку глюкокортикостероїдів (включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз) і гентаміцину (ототоксичність нефротоксичність особливо у пацієнтів із нирковою недостатністю).

Слід з обережністю застосовувати препарат хворим на псоріаз оскільки місцеве застосування глюкокортикостероїдів на ділянках уражених псоріазом може призвести до поширення рецидиву спричиненого розвитком толерантності ризику генералізованного пустульозного псоріазу та системної токсичності спричиненої зниженням захисної функції шкіри.

Кортикостероїди з високою активністю на великі ділянки шкіри слід застосовувати під ретельним регулярним контролем оскільки вони можуть спричинити пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи (ГГНЗ). У разі розвитку пригнічення лікарський засіб слід відмінити частоту нанесення зменшити або перевести пацієнта на кортикостероїдний препарат слабшої дії.

Функція ГГНЗ як правило відновлюється після відміни препарату.

В окремих випадках можуть розвиватися симптоми відміни які вимагають додавання системного кортикостероїду.

На шкірі пахвин а також у паховій ділянці застосовувати тільки у разі особливої необхідності оскільки можливе підвищення всмоктування та високий ризик розвитку побічних ефектів навіть після нетривалого застосування.

Слід обережно застосовувати препарат при вже наявних атрофічних станах підшкірної клітковини особливо в осіб літнього віку.

Слід уникати застосування препарату на великих ділянках шкіри на пошкодженій шкіри у великих дозах у пацієнтів з нирковою та печінковою недостатністю у дітей.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Зазвичай препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Частоту нанесення препарату визначає лікар індивідуально залежно від тяжкості захворювання. У легких випадках застосовувати 1 раз на добу при тяжких ураженнях може виникнути необхідність у частішому застосуванні.

Тривалість лікування залежить від розміру та локалізації захворювання а також від відповіді хворого на лікування. Проте якщо клінічне поліпшення не спостерігається протягом 3-4 тижнів лікар має переглянути діагноз.

Діти.

Немає клінічних даних щодо застосування препарату дітям тому небажано застосовувати його пацієнтам цієї вікової категорії.

Оскільки у дітей співвідношення площі поверхні та маси тіла більше ніж у дорослих то спостерігається активніше поглинання препарату. Тому діти більш схильні до розвитку пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної (ГГНЗ) системи внаслідок застосування кортикостероїдів і розвитку екзогенних ефектів кортикостероїдів.

Передозування.

При одноразовому застосуванні близько 7 г мазі спостерігалось оборотне зниження АКТГ.

Надмірне або довготривале застосування гентаміцину може призвести до надмірного росту нечутливих до антибіотика мікроорганізмів та можливість виникнення ототоксичної і нефротоксичної дії що може бути особливо небезпечним при нирковій недостатності.

Лікування. Призначати відповідну симптоматичну терапію. Симптоми гострого гіперкортицизму зазвичай оборотні. Якщо необхідно проводити корекцію електролітного балансу. У випадку хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїдів. У разі надлишкового росту резистентних мікроорганізмів рекомендується припинити лікування препаратом і призначити необхідну терапію.

Побічні реакції.

З боку шкіри та підшкірної клітковини

Застосування на шкірі обличчя може спричинити періоральний дерматит.

З боку судинної системи: при застосуванні препарату довше рекомендованого терміну можуть виникнути розширення дрібних кровоносних судин (телеангіектазії).

З боку органів слуху:

З боку ендокринної системи:

З боку органів зору: при місцевому застосуванні на шкірі повік препарат іноді може призвести до розвитку глаукоми або прискорення розвитку катаракти.

З боку імунної системи: може виникати

З боку нирок та сечовивідної системи

Препарат містить спирт цетостеариловий який може спричинити місцеву шкірну реакцію (наприклад контактний дерматит).

Препарат містить бутилгідрокситолуол та бутилгідроксіанізол які можуть спричинити місцеву шкірну реакцію (наприклад контактний дерматит) або подразнення очей та слизових оболонок.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Упаковка. По 15 г мазі у тубі.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Фармзавод Єльфа A.Т.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

58-500 м. Єленя Гура вул. Вінцентего Полa 21 Польща.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Бетадерм мазь 15 г

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Бетадерм мазь 15 г

Обліковий номер : 346631

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Jelfa (Польша)

Виробник : Jelfa (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3511/02/01

Назва російською : Бетадерм® мазь по 15 г в тубах

Мiжнародна назва : Бетаметазон+гентаміцин

Форма выпуску : Мазь

Дiюча речовина : Бетаметазон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Мазь

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО