Детальніше

Беродуал розчин для інгаляції 20 мл

Обліковий номер: 431799

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник: Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10751/01/01

Назва російською: Беродуал® раствор д/инг. по 20 мл во флак.

Мiжнародна назва : Іпратропію бромід+фенотерол

Форма выпуску: Флакон

Дiюча речовина : Ипратропия бромид

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

БЕРОДУАЛ&reg

(BERODUAL)

Склад:

діючі речовини: іпратропію бромід фенотеролу гідробромід

1 мл (20 крапель) розчину для інгаляцій містить іпратропію броміду 261 мкг що еквівалентно 250 мкг іпратропію броміду безводного фенотеролу гідроброміду 500 мкг

допоміжні речовини: бензалконію хлорид динатрію едетат натрію хлорид кислота хлористоводнева концентрована вода очищена.

Лікарська форма. Розчин для інгаляцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або майже безбарвна рідина вільна від зважених частинок із запахом що майже не відчувається.

Фармакотерапевтична група.

Препарати для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів. Адренергічні засоби в комбінації з антихолінергічними засобами.

Код АТХ R03A L01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Беродуал

Іпратропію бромід є четвертинною амонієвою сполукою з антихолінергічними (парасимпатолітичними) властивостями. Він інгібує вагусні рефлекси за рахунок антагоністичної взаємодії з ацетилхоліном медіатором який забезпечує передачу імпульсу блукаючого нерва. Антихолінергічні засоби запобігають підвищенню внутрішньоклітинної концентрації Ca++ що виникає внаслідок взаємодії ацетилхоліну з мускариновими рецепторами гладкої мускулатури. Вивільненню Ca++ сприяє інша система медіаторів яка складається з IP3 (трифосфат інозитолу) та DAG (діацилгліцеролу).

Розширення бронхів після інгаляційного введення іпратропію броміду зумовлено переважно місцевою специфічною дією препарату що не є системною.

Фенотеролу гідробромід - це прямий симпатоміметик який у терапевтичному діапазоні селективно стимулює бета2-адренорецептори. При застосуванні вищих доз відбувається стимуляція бета12

21

Фармакокінетика.

Немає доказів того що фармакокінетика комбінації обох інгредієнтів відрізняється від фармакокінетики моносубстанцій.

Фенотеролу гідробромід.

Іпратропію бромід. Кумулятивна ниркова екскреція (0-24 години) іпратропію (материнської сполуки) становила приблизно 46 % дози після внутрішньовенного введення менше 1% після перорального прийому та приблизно 3-13 % після інгаляційного застосування за допомогою дозованого інгалятора БЕРОДУАЛ. Спираючись на ці дані можна стверджувати що загальна системна біодоступність після перорального та інгаляційного прийому іпратропію броміду становить за підрахунками 2 % та 7-28 % відповідно. Отже частина дози іпратропію броміду що ковтається значно не позначаться на системному впливі.

Клінічні характеристики.

Показання.

Профілактика та симптоматичне лікування хронічних обструктивних порушень прохідності дихальних шляхів: алергічна і неалергічна (ендогенна) бронхіальна астма астма спричинена фізичним навантаженням та хронічний обструктивний бронхіт з емфіземою та без емфіземи.

При довготривалій терапії необхідно призначати супутню протизапальну терапію.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до фенотеролу гідроброміду атропінподібних речовин або до інших компонентів препарату гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія тахіаритмія.

Хронічне супутнє застосування БЕРОДУАЛу з іншими антихолінергічними препаратами не вивчалось і тому не рекомендується.

Одночасне призначення нижчезазначених лікарських засобів/класів лікарських засобів може вплинути на ефективність застосування БЕРОДУАЛу.

Посилення ефекту та/або підвищення ризику побічних реакцій:

 • інші бета-адренергічні засоби (всі шляхи введення)
 • інші антихолінергічні засоби (всі шляхи введення)
 • ксантинові похідні (наприклад теофілін)
 • протизапальні засоби (кортикостероїди)
 • інгібітори моноаміноксидази
 • трициклічні антидепресанти
 • галогенізовані вуглеводні анестетики (наприклад галотан трихлоретилен та енфлуран). Особливо вони можуть посилювати вплив на серцево-судинну систему.

Зниження ефекту:

 • одночасне призначення бета-блокаторів.

Інші можливі взаємодії

Гіпокаліємія може призводити до підвищення ризику виникнення аритмій у пацієнтів що одержують дигоксин. Крім того гіпоксія може посилювати негативний вплив гіпокаліємії на серцевий ритм. У подібних випадках рекомендовано проводити моніторинг рівня калію у крові.

2- агоністами.

Якщо планується застосування інгаляційних анестетиків слід взяти до уваги що необхідно припинити застосування фенотеролу щонайменше за 6 годин до початку анестезії.

Особливості застосування.

У разі гострого диспное (утруднення дихання) що швидко прогресує слід негайно звернутися до лікаря.

Стани при яких БЕРОДУАЛ слід застосовувати лише після ретельної оцінки ризик/користь особливо якщо доза вища за рекомендовану:

 • недостатньо контрольований перебіг цукрового діабету
 • нещодавно перенесений інфаркт міокарда
 • міокардит
 • тяжкі органічні захворювання серця або судин (особливо за наявності тахікардії)
 • гіпертиреоз
 • феохромоцитома
 • застосування серцевих глікозидів
 • тяжка та нелікована артеріальна гіпертензія
 • аневризма.

При застосуванні симпатоміметичних лікарських препаратів включаючи БЕРОДУАЛ

Беродуал як і інші антихолінергічні засоби слід з обережністю застосовувати:

 • пацієнтам зі схильністю до розвитку вузькокутової глаукоми
 • пацієнтам з наявною обструкцією сечовивідних шляхів (наприклад із доброякісною гіперплазією передміхурової залози або інтравезикальною обструкцією)
 • пацієнтам з нирковою недостатністю
 • пацієнтам з печінковою недостатністю.

Є повідомлення про окремі випадки ускладнень з боку органів зору (таких як мідріаз збільшення внутрішньоочного тиску вузькокутова глаукома біль в очах) що виникали у результаті потрапляння в око аерозолю іпратропію броміду або його комбінації з бета2-агоністами.

Увага! Пацієнтів слід докладно інструктувати щодо правил використання Беродуал розчину для інгаляцій. Необхідно бути обережними щоб уникнути потрапляння препарату в очі.

Ознаки гострого нападу вузькокутової глаукоми включають:

 • біль в очах або дискомфорт
 • відчуття появи ореолу
 • відчуття появи кольорових плям перед очима

При появі вищезазначених симптомів у будь-якому поєднанні слід почати лікування очними краплями які сприяють звуженню зіниці та негайно звернутися за спеціалізованою медичною допомогою.

Хворі на муковісцидоз можуть бути більш схильними до розвитку порушень моторики шлунково-кишкового тракту при застосуванні препарату.

Тривале застосування.

Регулярне застосування збільшених доз препарату що містить бета2-агоністи наприклад Беродуал для купірування симптомів бронхіальної обструкції може спричинити погіршення контролю за перебігом захворювання.

У разі посилення бронхіальної обструкції просте збільшення протягом тривалого часу дози бета2-агоністів у тому числі Беродуалу понад рекомендовану не тільки не виправдане а й небезпечне. Для запобігання погіршенню перебігу захворювання що загрожує життю слід розглянути питання про перегляд плану лікування пацієнта та адекватну протизапальну терапію інгаляційними кортикостероїдами.

Повідомлялося про декілька випадків підвищення ризику серйозних ускладнень основного захворювання а також про летальні випадки при тривалому лікуванні бронхіальної астми надмірно високими дозами інгаляційних бета2

Інші симпатоміметичні бронходилататори слід призначати одночасно із Беродуал

Через терапію високими дозами бета2

У рідкісних випадках після прийому Беродуал

Препарат містить консервант бензалконію хлорид та стабілізатор динатрію едетат дигідрат. Зазначені компоненти можуть викликати бронхоспазм у пацієнтів з гіперреактивними дихальними шляхами.

Застосування БЕРОДУАЛу може призвести до позитивних результатів аналізів на допінг.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Фенотеролу гідробромід проникає у грудне молоко. Дані про проникнення іпратропію у грудне молоко відсутні. Малоймовірно що іпратропій може надійти у значній кількості до немовляти особливо якщо приймати його інгаляційно. Слід з обережністю призначати БЕРОДУАЛ жінкам які годують груддю.

Дані щодо впливу на фертильність при застосуванні іпратропію броміду та фенотеролу гідроброміду в комбінації та окремо відсутні. Доклінічні дослідження з індивідуальними компонентами - іпратропію бромідом та фенотеролу гідробромідом - показали відсутність небажаних впливів на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Досліджень не проводилось. Пацієнтів слід попередити про ймовірність появи небажаних реакцій таких як запаморочення тремор порушення акомодації мідріаз та нечіткість зору при застосуванні БЕРОДУАЛу. Слід дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У разі виникнення будь-якої з небажаних реакцій пацієнту слід уникати потенційно небезпечної діяльності.

Спосіб застосування та дози.

Тільки для інгаляції за допомогою небулайзера.

Лікування слід розпочинати і проводити під наглядом лікаря наприклад в умовах стаціонару.

Дозу слід підбирати індивідуально залежно від тяжкості гострого епізоду.

Використання слід зупинити коли досягнуто полегшення симптомів.

Розчин для інгаляцій призначений лише для інгаляції за допомогою відповідного небулайзера і його не можна приймати перорально.

Розведений готовий до застосування розчин повинен бути свіжоприготовленим щоразу перед використанням. Готовий для застосування розчин має бути використаний одразу після приготування будь-які залишки розведеного розчину необхідно знищувати. Пацієнти повинні дотримуватися інструкцій виробника небулайзера.

Рекомендується вдихати через мундштук розпилений розчин призначений для застосування за допомогою небулайзера. За відсутності мундштука слід користуватися маскою яка щільно прилягає до обличчя. Пацієнти зі схильністю до розвитку глаукоми повинні особливо ретельно піклуватися про захист очей.

Розчин для інгаляцій БЕРОДУАЛ можна застосовувати за допомогою різних моделей небулайзерів. Загальна доза та доза яка досягає легень залежить від небулайзера що використовується і може бути вищою ніж при застосуванні аерозолю БЕРОДУАЛ Н залежно від ефективності приладу.

Рекомендовані режими дозування

Дорослі та діти віком від 12 років.

У винятково тяжких випадках можна застосовувати до 4 мл БЕРОДУАЛУ після розбавлення фізіологічним розчином до об' єму 3-4 мл.

Для профілактики астми що викликана фізичним навантаженням або передбачуваного алергічного контакту застосовують 0 1-0 2 мл БЕРОДУАЛУ розведеного 2-3 мл фізіологічного розчину якщо можливо за 10-15 хвилин до інциденту.

Невідкладне лікування гострих нападів астми.

Залежно від тяжкості гострого нападу та віку пацієнта застосовують 0 5-2 0 мл БЕРОДУАЛУ після розбавлення фізіологічним розчином до об' єму 3-4 мл.

Для профілактики астми що викликана фізичним навантаженням або передбачуваного алергічного контакту застосовують 0 1-0 2 мл БЕРОДУАЛу розведеного 2-3 мл фізіологічного розчину якщо можливо за 10-15 хвилин до інциденту.

Діти Віком до років з масою тіла менше22 кг).

З огляду на те що інформація про застосування препарату цій віковій групі обмежена рекомендується застосовувати препарат у нижчезазначеній дозі лише за умови медичного нагляду за станом пацієнта:

0 1 мл на 1 кг маси тіла (максимум до 0 5 мл) на одну дозу після розбавлення фізіологічним розчином до об' єму 3-4 мл.

Розчин для інгаляцій БЕРОДУАЛ не можна розводити дистильованою водою.

БЕРОДУАЛ придатний для супутніх інгаляцій з ЛАЗОЛВАНом розчином для інгаляцій та перорального застосування.

Діти.

БЕРОДУАЛ застосовують у педіатричній практиці. Дітям віком до 6 років препарат призначають тільки за умови медичного нагляду за станом пацієнта.

Передозування.

Симптоми.

Залежно від тривалості передозування можуть спостерігатися такі побічні реакції типові для бета-2-адренергічних засобів: припливи легке запаморочення головний біль тахікардія прискорене серцебиття аритмія артеріальна гіпотензія або навіть шок артеріальна гіпертензія неспокій біль у грудній клітці збудження можлива екстрасистолія та сильний тремор у пальцях а також у всьому тілі. Може розвинутися гіперглікемія.

Можливі скарги з боку шлунково-кишкового тракту у тому числі нудота та блювання особливо після перорального передозування.

При застосуванні фенотеролу у дозах вищих за рекомендовану за показаннями для БЕРОДУАЛу спостерігалися метаболічний ацидоз а також гіпокаліємія.

Симптоми передозування іпратропію броміду (відчуття сухості у роті порушення візуальної акомодації) є слабкими через дуже низьку системну доступність іпратропію що вдихається.

Терапія.

Лікування БЕРОДУАЛом має бути припинено. Слід врахувати кислотно-лужний баланс та електролітичний моніторинг.

Рекомендовано здійснювати контроль серцевої діяльності а саме ЕКГ.

Побічні реакції.

Більшість нижчезазначених небажаних ефектів можна пояснити антихолінергічними та бета-адренергічними властивостями БЕРОДУАЛу.

Побічні реакції на препарат виявлені на основі даних отриманих під час клінічних досліджень та фармаконагляду у період застосування препарату після його реєстрації.

Частота випадків відповідно до Конвенції MedDRA:

невідомо (не можна визначити за наявними даними).

З боку імунної системи:

Порушення обміну речовин метаболізму:

Психічні розлади:

Психічні порушення виявляються у підвищеній збудливості гіперактивній поведінці розладах сну та галюцинаціях. Це спостерігалося головним чином у дітей віком до 12 років.

З боку нервової системи:

З боку органів зору:

З боку серцево-судинної системи:

ангінальний біль вертрикулярна екстрасистолія.

З боку дихальної системи:

місцеве подразнення.

З боку травної системи:

З боку шкіри і підшкірної клітковини:

З боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини:

З боку сечовидільної системи:

Результати дослідження:

*

** Особливо хворі на муковісцидоз можуть бути більш схильними до розвитку порушень моторики шлунково-кишкового тракту при застосуванні інгаляційних антихолінергічних компонентів (які містяться у препараті БЕРОДУАЛ).

Як і інші інгаляційні терапії лікарські засоби БЕРОДУАЛ може викликати симптоми місцевого подразнення. Найпоширенішими побічними ефектами виявленими під час клінічних досліджень були кашель відчуття сухості у роті головний біль тремор фарингіт нудота запаморочення дисфонія тахікардія прискорене серцебиття блювання підвищення систолічного артеріального тиску та нервозність.

термін придатності.

5 років.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 20 або 40 мл у флаконі з крапельницею по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Істітуто де Анжелі С.р.л. Італія/

Istituto De Angeli S.r.l. Italy.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця впровадження діяльності.

Localita Prulli 103/c - 50066 Reggello (Firenze) Italy/

Локаліта Пруллі 103/с - 50066 Регелло (Флоренція) Італія.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Беродуал розчин для інгаляції 20 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Беродуал розчин для інгаляції 20 мл

Обліковий номер : 431799

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник : Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10751/01/01

Назва російською : Беродуал® раствор д/инг. по 20 мл во флак.

Мiжнародна назва : Іпратропію бромід+фенотерол

Форма выпуску : Флакон

Дiюча речовина : Ипратропия бромид

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО