Детальніше

Беродуал Н аерозоль 10 мл

Обліковий номер: 326285

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник: Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5322/01/01

Назва російською: Беродуал® н аэрозоль доз. по 10 мл (200 доз) в баллон.

Мiжнародна назва : Іпратропію бромід+фенотерол

Форма выпуску: Аэрозоль

Дiюча речовина : Фенотерол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Аерозоль дозований

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БЕРОДУАЛ &reg Н

(BERODUAL N)

Склад:

діючі речовини: іпратропію бромід фенотеролу гідробромід.

допоміжні речовини: пропелент: 1 1 1 2-тетрафторетан (HFA 134а) кислота лимонна безводна вода очищена етанол безводний.

Лікарська форма. Аерозоль дозований.

Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів. Адренергічні засоби у комбінації з антихолінергічними засобами. Фенотерол та іпратропію бромід. Код АТС R03A L01.

Клінічні характеристики.

Показання.

При довготривалій террапії необхідно призначати супутню протизапальну терапію.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до фенотеролу гідроброміду або до атропіноподібних речовин чи будь-яких допоміжних речовин цього препарату.

Гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія та тахіаритмія.

Спосіб застосування та дози.

Дозу слід підбирати залежно від природи і тяжкості захворювання. Для дорослих та дітей віком від 6 років рекомендують нижчезазначені режими дозування.

Для купірування гострого нападу бронхоспазму та нападу задишки рекомендована інгаляція дози 100 мкг фенотеролу гідроброміду та 40 мкг іпратропію броміду (2 інгаляції). Загалом при гострому нападі задишки достатньо 1 інгаляції для швидкого полегшення дихання.Якщо за 5 хвилин дихання суттєво не покращується після застосування 1-2 інгаляцій можна зробити ще 1-2 додаткові інгаляції. Якщо немає ефекту після проведення 4 інгаляцій може виникнути необхідність у проведенні додаткових заходів. У таких випадках пацієнт повинен негайно звернутися до лікаря.

Якщо визнано необхідним застосування БЕРОДУАЛу Н для довготривалого лікування рекомендована доза 1-2 інгаляції 3-4 рази на добу. Для лікування астми дозований аерозоль Беродуал Н слід застосовувати лише за необхідності. Загалом час та дозу кожної інгаляції слід визначати за симптомами. Між інгаляціями має бути інтервал щонайменше 3 години. Загальна добова доза не повинна перевищувати 12 інгаляцій оскільки найвища доза не додає терапевтичних переваг в цілому але може підвищити ймовірність потенційно тяжких небажаних ефектів.

Для запобігання нападу астми викликаного фізичним навантаженням або очікуваного контакту з алергеном застосовують 2 інгаляції якщо можливо за 10-15 хвилин до інциденту.

Перед першим застосуванням дозованого аерозолю слід: зняти захисний ковпачок та двічі натиснути на клапан.

Перед кожним застосуванням дозованого аерозолю слід:

1.Зняти захисний ковпачок (рис.1).

Якщо балончик з дозованим аерозолем не використовували більше 3 днів перед застосуванням слід один раз натиснути на клапан

Рис.2

2.Глибоко видихнути.

3.

Пацієнтів слід проінструктувати про правильне застосування дозованого аерозолю. Якщо балончик з дозованим аерозолем не використовували більше 3 днів перед застосуванням слід один раз натиснути на клапан. Слід уникати потрапляння розпиленого препарату в очі. Дітям дозований аерозоль БЕРОДУАЛ Н слід застосовувати тільки за рекомендацією лікаря та під наглядом дорослих.

Рис. 4

Після очищення струсіть інгалятор та залиште його висохнути на повітрі без використання будь-якої нагрівальної системи. Коли мундштук висохне приєднайте балончик та пилозахисний ковпачок (рис. 4).

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: мундштук призначений спеціально для дозованого аерозолю Беродуал Н.

Наявність препарату в аерозольному балончику можна перевірити таким чином:

струснувши балончик перевірити наявність рідини

Будь-який невикористаний продукт або відходи повинні бути утилізовані.

Побічні реакції.

Як і всі лікарські засоби БЕРОДУАЛ Н може мати побічні реакції.

Більшість нижчезазначених небажаних ефектів можна пояснити антихолінергічними та бета-адренергічними властивостями БЕРОДУАЛу Н.

Побічні реакції на препарат виявлені на основі даних отриманих під час клінічних досліджень та фармнагляду у період застосування препарату після його реєстрації.

Частота випадків відповідно до MedDRA:

З боку імунної системи

Порушення метаболізму та харчування:

Психічні порушення:

Психічні порушення виявляються у підвищеній збудливості гіперактивній поведінці розладах сну та галюцінаціях. Це спостерігалося головним чином у дітей віком до 12 років.

З боку нервової системи:

З боку органів зору:

З боку серцевої системи:

ангінальний біль вертрикулярна екстрасистолія.

З боку дихальної системи органів грудної клітки та середостіння:

місцеве подразнення.

З боку шлунково-кишкового тракту:

З боку шкіри та підшкірної тканини:

З боку опорно-рухової системи та сполучної тканини:

З боку нирок та сечовидільної системи:

Дослідження:

*

** Особливо хворі на муковісцидоз можуть бути більш схильними до розвитку порушень моторики шлунково-кишкового тракту при застосуванні інгаляційних антихолінергічних лікарських засобів (які містяться в БЕРОДУАЛі Н).

Як і при іншій інгаляційній терапії БЕРОДУАЛ Н може спричинити симптоми місцевого подразнення. Найпоширенішими побічними ефектами виявленими під час клінічних досліджень були кашель відчуття сухості у роті головний біль тремор фарингіт нудота запаморочення дисфонія тахікардія прискорене серцебиття блювання підвищення систолічного артеріального тиску та нервозність.

Передозування.

Симптоми.

Залежно від тривалості передозування можуть виникати такі побічні реакції типові для бета2-адренергічних засобів: припливи легке запаморочення головний біль тахікардія прискорене серцебиття аритмія гіпотензія або навіть шок артеріальна гіпертензія неспокій біль у грудній клітці збудження можлива екстрасистолія та сильний тремор у пальцях а також у всьому тілі. Може розвинутися гіперглікемія.

Можуть спостерігатися порушення з боку шлунково-кишкового тракту включаючи нудоту та блювання особливо після перорального передозування.

При застосуванні фенотеролу у дозах вищих за рекомендовану за показаннями для БЕРОДУАЛу спостерігався метаболічний ацидоз та гіпокаліємія.

Симптоми передозування іпратропію броміду (відчуття сухості у роті порушення візуальної акомодації) є слабкими через дуже низьку системну доступність іпратропію що вдихається.

Терапія. Лікування БЕРОДУАЛом має бути припинено. Слід врахувати кислотно-лужний баланс та електролітичний моніторинг.

1-селективні) однак необхідно брати до уваги можливе підвищення бронхіальної обструкції під впливом бета-блокаторів та ретельно підбирати дозу для пацієнтів що хворіють на бронхіальну астму або ХОЗЛ через ризик розвитку гострого бронхоспазму який може бути летальним.

Рекомендовано контроль серцевої діяльності а саме ЕКГ.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Вагітність.У ході доклінічних досліджень та клінічного застосування Беродуал

2-симпатоміметиків наприкінці вагітності або у високих дозах можуть негативно вплинути на немовля (тремор тахікардія коливання рівня глюкози в крові гіпокаліємія).

Годування груддю. Доклінічні дослідження показали що фенотерол проникає у грудне молоко. Немає даних про проникнення іпратропію у грудне молоко. Малоймовірно особливо при використанні аерозольної форми препарату що іпратропій буде впливати на немовля значною мірою. Слід з обережністю призначати Беродуал Н у період годування груддю.

Фертильність

Діти.

Застосовують дітям віком від 6 років за призначенням лікаря та під наглядом дорослих.

Особливості застосування.

У разі гострого диспное (утруднення дихання) що швидко прогресує слід негайно звернутися до лікаря.

БЕРОДУАЛ Н слід застосовувати лише після ретельної оцінки переваги/користь особливо якщо доза вища за рекомендовану у таких випадках:

 • недостатньо контрольований перебіг цукрового діабету
 • нещодавньо перенесений інфаркт міокарда
 • міокардит
 • тяжкі органічні захворювання серця або судин (особливо за наявності тахікардії)
 • гіпертиреоїдизм
 • феохромоцитома
 • пацієнтам які застосовують серцеві глікозиди
 • тяжка та нелікована гіпертензія
 • аневризма.

При застосуванні симпатоміметичних лікарських препаратів включаючи БЕРОДУАЛ Н

Беродуал Н як і інші антихолінергічні засоби слід з обережністю застосовувати:

 • пацієнтам зі схильністю до розвитку вузькокутової глаукоми
 • пацієнтам з наявною обструкцією сечовивідних шляхів (наприклад із доброякісною гіперплазією передміхурової залози або інтравезикальною обструкцією)
 • пацієнтам з нирковою недостатністю
 • пацієнтам з печінковою недостатністю.

Є повідомлення про окремі випадки ускладнень з боку органів зору (таких як мідріаз збільшення внутрішньоочного тиску вузькокутова глаукома біль в очах) що виникали у результаті потрапляння в очі аерозолю іпратропію броміду або його комбінації з бета2-агоністами.

Увага! Пацієнтів слід докладно інструктувати щодо правил застосування дозованого аерозольного інгалятора Беродуал Н. Необхідно бути обережними щоб уникнути потрапляння препарату в очі.

Ознаки гострого нападу вузькокутової глаукоми включають:

 • біль в очах або дискомфорт
 • відчуття появи ореолу
 • відчуття появи кольорових плям перед очима

При появі вищезазначених симптомів у будь-якому поєднанні слід почати лікування очними краплями які сприяють звуженню зіниці та негайно звернутися за спеціалізованою медичною допомогою.

Хворі на муковісцидоз можуть бути більш схильними до розвитку порушень моторики шлунково-кишкового тракту при застосуванні антихолінергічних засобів. Моторика шлунково-кишкового тракту відновиться після припинення лікування.

Тривале застосування.

Регулярне застосування збільшених доз препарату що містить бета2-агоністи наприклад Беродуалу Н для купірування симптомів бронхіальної обструкції може стричинити погіршення контролю за перебігом захворювання.

У випадку посилення бронхіальної обструкції просте збільшення протягом тривалого часу дози бета2-агоністів у тому числі Беродуалу Н понад рекомендовану не тільки не виправдане а й небезпечне. Для запобігання погіршенню перебігу захворювання що загрожує життю слід розглянути питання про перегляд плану лікування пацієнта та адекватну протизапальну терапію інгаляційними кортикостероїдами.

Повідомлялося про декілька випадків підвищення ризику серйозних ускладнень основного захворювання а також про летальні випадки при тривалому лікуванні бронхіальної астми надмірно високими дозами інгаляційних бета2

Інші симпатоміметичні бронходилататори слід застосовувати одночасно із Беродуалом Н

Через надмірну терапію бета2

У рідкісних випадках після прийому Беродуалу Н

Лікарський засіб містить етанол 99 % (алкоголь менше 100 мкг на дозу).

Застосування БЕРОДУАЛу Н може дати позитивні результати аналізу на допінг.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Досліджень дії препарату на здатність керувати автомобілем та працювати з технічними засобами не проводили. Однак пацієнтів слід попереджати про можливість виникнення таких небажаних ефектів як запаморочення тремор порушення акомодації мідріаз та нечіткість зору під час лікування БЕРОДУАЛом Н. Отже слід проявляти обережність при керуванні автотранспортом чи роботі з технікою. При появі вищезазначених ефектів пацієнтам слід уникати потенційно небезпечних видів діяльності наприклад керування автотранспортом чи роботи з технічними засобами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Хронічне супутнє застосування БЕРОДУАЛу з іншими антихолінергічними препаратами не вивчалось і тому не рекомендується.

Одночасне призначення нижчезазначених лікарських засобів/ класів лікарських засобів може вплинути на ефект БЕРОДУАЛу Н.

Посилення ефекту та/або підвищення ризику побічних реакцій:

 • інші бета-адренергічні засоби (всі шляхи введення)
 • інші антихолінергічні засоби (всі шляхи введення)
 • ксантинові похідні (наприклад теофілін)
 • протизапальні засоби (кортикостероїди)
 • інгібітори моноаміноксидази
 • трициклічні антидепресанти
 • галогенізовані вуглеводні анестетики (наприклад галотан трихлороетилен та енфлуран). Особливо вони можуть посилювати вплив на серцево-судинну систему.

Зниження ефекту:

 • одночасне призначення бета-блокаторів.

Інші можливі взаємодії:

Гіпокаліємія може призводити до підвищення ризику виникнення аритмій у пацієнтів що одержують дигоксин. Крім того гіпоксія може посилювати негативний вплив гіпокаліємії на серцевий ритм. У подібних випадках рекомендовано проводити моніторне визначення рівня калію у крові.

2 агоністами.

Якщо планується застосування інгаляційних анестетиків слід взяти до уваги що необхідно припинити застосування фенотеролу щонайменше за 6 годин до початку анестезії.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Беродуал Н містить два активні бронхолітичні інгредієнти: іпратропію бромід що має антихолінергічний ефект та фенотеролу гідробромід який є бета-адреноміметиком.

Іпратропію бромід є четвертинною амонієвою сполукою з антихолінергічними (парасимпатолітичними) властивостями. Він інгібує вагусні рефлекси за рахунок антагоністичної взаємодії з ацетилхоліном медіатором який забезпечує передачу імпульсу блукаючого нерва. Антихолінергічні засоби запобігають підвищенню внутрішньоклітинної концентрації Ca++ що виникає внаслідок взаємодії ацетилхоліну з мускариновими рецепторами гладкої мускулатури. Вивільненню Ca++ сприяє друга система медіаторів яка складається з IP3 (трифосфат інозитолу) та DAG (діацилгліцеролу).

Розширення бронхів після інгаляційного введення іпратропію броміду зумовлено переважно місцевою специфічною дією препарату що не є системною.

Фенотеролу гідробромід являє собою прямий симпатоміметик який у терапевтичному діапазоні селективно стимулює бета2-адренорецептори. При застосуванні вищих доз відбувається стимуляція бета12

21

Фармакокінетика.

Немає доказів того що фармакокінетика комбінації обох інгредієнтів відрізняється від фармакокінетики моносубстанцій.

Фенотеролу гідробромід.

Іпратропію бромід. Кумулятивна ниркова екскреція (0-24 години) іпратропію (материнської сполуки) становила приблизно 46% від дози після внутрішньовенного введення менше 1% після перорального прийому та приблизно 3-13% після інгаляційного застосування за допомогою дозованого інгалятора БЕРОДУАЛ Н. Спираючись на ці дані можна стверджувати що загальна системна біодоступність після перорального та інгаляційного прийому іпратропію броміду становить за підрахунками 2% та 7-28% відповідно. Отже частина дози іпратропію броміду що ковтається значно не позначаться на системному впливі.

У ході дослідження балансу екскреції загальний нирковий кліренс (6 днів) радіоактивного препарату (у т.ч. материнської сполуки т

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Беродуал Н аерозоль 10 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Беродуал Н аерозоль 10 мл

Обліковий номер : 326285

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник : Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5322/01/01

Назва російською : Беродуал® н аэрозоль доз. по 10 мл (200 доз) в баллон.

Мiжнародна назва : Іпратропію бромід+фенотерол

Форма выпуску : Аэрозоль

Дiюча речовина : Фенотерол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Аерозоль дозований

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО