Детальніше

Берліприл 10 мг таблетки №30

Обліковий номер: 330878

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Berlin-Chemie (Menarini Group) (Германия)

Виробник: Berlin-Chemie (Германия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7553/01/01

Назва російською: Берлиприл® 10 таблетки по 10 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Еналаприл

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Эналаприл

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

БЕРЛІПРИЛ&reg 10/ БЕРЛІПРИЛ&reg 20

(BERLIPRIL 10/ BERLIPRIL 20)

Склад:

діюча речовина:

Берліприл 10: 1 таблетка містить еналаприлу малеату 10 мг

Берліприл 20: 1 таблетка містить еналаприлу малеату 20 мг

допоміжні речовини: лактози моногідрат магнію карбонат легкий натрію крохмальгліколят (тип А) желатин кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат заліза оксид червоний (Е 172): коричневий(Берліприл 10) або червоний (Берліприл 20).

Фармакотерапевтична група. Інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту монокомпонентні. Код АТХ С09А А02.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізично-хімічні властивості:

Берліприл 10: злегка двоопуклі таблетки зі скошеними краями та насічкою для поділу з одного боку блідо-коричневого кольору.

Берліприл 20: злегка двоопуклі таблетки зі скошеними краями та насічкою для поділу з одного боку блідо-червонуватого кольору.

Таблетки можна розділити на рівні половини.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Берліприл

Механізм дії.

Структура АПФ є ідентичною структурі кінази II. Таким чином Берліприл може також блокувати розпад брадикініну пептиду що є потужним вазодилататором. Проте роль яку відіграє даний ефект у терапевтичній дії препарату залишається невивченою.

Механізм антигіпертензивної дії препарату Берліприл знижує тиск навіть у пацієнтів з низькореніновою формою гіпертензії.

Застосування Берліприлу

В рідких випадках виникає симптоматична ортостатична гіпотензія. У деяких пацієнтів оптимальне зниження артеріального тиску виникає лише через кілька тижнів терапії. Різке припинення терапії Берліприлом

Ефективне пригнічення активності АПФ зазвичай настає через 2-4 години після перорального застосування індивідуальної дози еналаприлу. Антигіпертензивну дію як правило відмічають вже через 1 годину після застосування а максимальне зниження артеріального тиску досягається через 4-6 годин після прийому препарату. Тривалість дії залежить від дози. Однак при рекомендованих дозах антигіпертензивна та гемодинамічна дія триває щонайменше протягом 24 годин.

кровообіг у нирках збільшувався ступінь клубочкової фільтрації залишався незмінним. Ознаки затримки солей та рідини не спостерігалися. Проте у пацієнтів у яких швидкість клубочкової фільтрації до початку терапії була низькою цей показник як правило підвищувався.

У короткострокових клінічних дослідженнях у пацієнтів з діабетом і без нього а також із захворюваннями нирок після прийому еналаприлу мaлeaту спостерігалося зменшення альбумінурії а також зменшення виведення із сечею IgG та загального білка.

При одночасному застосуванні діуретичних засобів групи тіазидів антигіпертензивна дія Берліприлу має адитивний характер. Берліприл

У пацієнтів із серцевою недостатністю що приймають препарати групи серцевих глікозидів та діуретичні засоби після перорального або внутрішньовенного застосування Берліприлу спостерігалося зменшення периферичного опору та зниження артеріального тиску. Хвилинний обсяг крові збільшувався тоді як частота серцевих скорочень (яка у пацієнтів із серцевою недостатністю зазвичай підвищена) навпаки зменшувалася. Так само знижувався тиск у кінцевих легеневих капілярах. Переносимість фізичного навантаження та ступінь серцевої недостатності визначені за критеріями Нью-Йоркської Асоціації кардіологів покращилися. При тривалому лікуванні ці ефекти зберігаються.

У пацієнтів із серцевою недостатністю від легкого до помірного ступеня тяжкості еналаприл уповільнював прогресування дилатації/ збільшення серця та серцевої недостатності визначених за зменшенням кінцевого діастолічного та систолічного обсягів у лівому шлуночку та за збільшенням фракції викиду.

У двох масштабних рандомізованих контрольованих дослідженнях (ONTARGET (ONgoing Telmisartan Alone and in combination with Ramipril Global Endpoint Trial/ Поточне міжнародне дослідження застосування телмісартану окремо та в комбінації з раміприлом) та VA NEPHRON-D (The Veterans Affairs Nephropathy in Diabetes/ Дослідження лікування діабетичної нефропатії)) вивчалося застосування інгібітору АПФ в комбінації з блокатором рецепторів ангіотензину ІІ.

Саме тому пацієнтам з діабетичною нефропатією не слід одночасно призначати інгібітори АПФ та блокатори рецепторів ангіотензину II.

Метою дослідження ALTITUDE (Aliskiren Trial in Type 2 Diabetes Using Cardiovascular and Renal Disease Endpoints/ Застосування аліскірену при діабеті 2-го типу з використанням серцево-ниркових кінцевих точкок) було визначити переваги застосування аліскірену порівняно зі стандартною терапією інгібіторами АПФ або блокаторами рецепторів ангіотензину II для пацієнтів з цукровим діабетом 2-го типу та хронічною хворобою нирок або серцево-судинним захворюванням або обома одночасно. Дослідження було достроково припинено через підвищений ризик виникнення небажаних явищ. Смерть з причини серцево-судинного захворювання та інсульт частіше виникали у групі аліскірену ніж в групі плацебо а також серйозні небажані явища що є предметом дослідження (гіперкаліємія гіпотензія та ниркова дисфункція).

Діти

2

Фармакокінетика.

Всмоктування. не впливає. Після всмоктування еналаприлу малеат вжитий перорально піддається швидкому та повномасштабному гідролізу до еналаприлату потужного інгібітора ангіотензинперетворювального ферменту. Пік концентрації еналаприлату в плазмі досягається через 4 години після прийму пероральної дози еналаприлу.

Розподілення.

Біотрансформація. Окрім перетворення в еналаприлат даних про подальший значущий метаболізм еналаприлу малеату немає.

Виведення. Еналаприлат виводиться переважно нирками. Основним компонентом у сечі є еналаприлат кількість якого становить 40 % від прийнятої дози та незмінений еналаприлу малеат (приблизно 20 %).

Порушення функції нирок.

Еналаприлат можна видалити з крові за допомогою гемодіалізу. Ступінь його діалізації становить 62 мл/хв.

Діти

Були проведені дослідження фармакокінетики із застосуванням багаторазових доз у 40 дітей з артеріальною гіпертензією віком від 2 місяців до 16 років які приймали еналаприл малеат перорально в дозі від 0 07 до 0 14 мг/кг на добу. У фармакокінетиці еналаприлату великих розбіжностей між дітьми та дорослими не виявлено. Результати свідчать про збільшення AUC (при нормуванні доз у розрахунку на масу тіла) з віком однак таке збільшення AUC не спостерігалося якщо дози нормувалися у розрахунку на площу тіла. У стаціонарному стані середній ефективний період напівнакопичення еналаприлату становив 14 годин.

Годування груддю

Максимальна концентрація еналаприлу в молоці жінки яка перорально приймала еналаприл в дозі 10 мг на добу протягом 11 місяців становила 2 мкг/л через 4 години після прийому дози а максимальна концентрація еналаприлату 0 75 мкг/л приблизно через 9 годин після прийому дози. Загальна кількість еналаприлу та еналаприлату в молоці що вимірювалася протягом доби дорівнювала 1 44 мкг/л та 0 63 мкг/л відповідно.

Клінічні дані.

Показання.

Лікування артеріальної гіпертензії.

Лікування серцевої недостатності з наявними симптомами.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до еналаприлу малеату до одного з інших компонентів препарату або інших інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту (ІАПФ).

Наявність в анамнезі ангіоневротичного набряку який розвинувся внаслідок призначення терапії інгібіторами АПФ

Спадковий або ідіопатичний ангіоневротичний набряк

Протипоказано призначати Берліприл2).

Взаємодія з іншими видами лікарських засобів та інші види взаємодій.

Інші антигіпертензивні препарати

Одночасне застосування цих засобів може підсилювати гіпотензивний ефект еналаприлу малеату. Одночасне застосування з нітрогліцерином та іншими нітратами або іншими вазодилататорами також може призводити до подальшого зниження артеріального тиску.

Калієзберігаючі діуретики або препарати калію

Діуретичні засоби (тіазидового ряду або петльові діуретики)

Антидіабетичні лікарські засоби

).

Літій

Трициклічні антидепресанти/нейролептики/засоби для анестезії та наркозу

).

Нестероїдні протизапальні лікарські засоби в тому числі селективні інгібітори ЦОГ-2

Нестероїдні протизапальні лікарські засоби (НПЗЛЗ) в тому числі селективні інгібітори циклооксигенази-2 (інгібітори ЦОГ-2) можуть послабляти дію діуретичних засобів та інших антигіпертензивних препаратів. Тому НПЗЛЗ включаючи селективні інгібітори ЦОГ-2 можуть послаблювати гіпотензивний ефект антагоністів рецептору ангіотензину II або інгібіторів АПФ.

При одночасному застосуванні НПЗЛЗ включаючи селективні інгібітори ЦОГ-2 та інгібіторів АПФ ефекти стосовно підвищення рівня калію в сироватці крові підвищуються та можуть призвести до погіршення функції нирок. Ці явища зазвичай мають оборотний характер. У поодиноких випадках може мати місце гостра ниркова недостатність особливо у пацієнтів зі зниженням ниркової функції (наприклад пацієнти літнього віку або хворі зі зниженням кількості рідини в організмі в тому числі унаслідок застосування діуретичних засобів).

Тому слід з обережністю призначати таку комбінацію ліків пацієнтам з порушеною функцією нирок. Як на початку лікування одночасно із зазначеними засобами так і періодично після закінчення їх застосування необхідно забезпечити відповідне надходження рідини в організм та контроль функції нирок.

Подвійна блокада ренін-ангіотензин-альдостеронової системи (РAAС)

Препарати золота

У поодиноких випадках зареєстровано виникнення нітритоїдних реакцій (набряк обличчя нудота блювання та артеріальна гіпотензія) у хворих які отримували лікування ін' єкційними препаратами золота (натрію ауротималат) та інгібіторами АПФ у тому числі еналаприлом.

Симпатоміметичні засоби

Симпатоміметичні засоби можуть послабляти антигіпертензивну дію інгібіторів АПФ.

Спирт

Спирт підсилює гіпотензивний ефект інгібіторів АПФ.

Особливості застосування.

Симптоматична артеріальна гіпотензія

Так само чинять з хворими на ішемічну хворобу серця або з цереброваскулярною патологією у яких надмірне зниження артеріального тиску може призвести до інфаркту міокарда або до інсульту. У випадку розвитку артеріальної гіпотензії пацієнта необхідно перевести в горизонтальне положення та провести у разі необхідності внутрішньовенну інфузію розчину натрію хлориду. Минуща артеріальна гіпотензія при застосуванні Берліприлу

Аортальний або мітральний стеноз/гіпертрофічна кардіоміопатія

Як і у випадку інших вазодилататорів слід з обережністю призначати інгібітори АПФ у пацієнтів у яких у лівому шлуночку наявна обструкція клапанів та перешкода у ділянці виносного тракту та уникати застосування цих препаратів при кардіогенному шоку що супроводжується недостатністю кровообігу і при гемодинамічній явній перешкоді у ділянці виносного тракту.

Порушення функції нирок

Реноваскулярна гіпертензія

У пацієнтів з двостороннім стенозом ниркових артерій або стенозом ниркової артерії єдиної функціонуючої нирки при лікуванні інгібіторами АПФ існує високий ризик зниження артеріального тиску або розвитку ниркової недостатності. При цьому може виникнути втрата функції нирок яка проявляється лише незначними змінами показників креатиніну сироватки. Лікування цих пацієнтів потрібно розпочинати з низьких доз і під пильним наглядом лікаря ретельно титруючи дозу та контролюючи ниркову функцію.

Трансплантація нирок

Порушення функції печінки

При лікуванні інгібіторами АПФ зрідка спостерігався синдром що починається з холестатичної жовтяниці та прогресує аж до блискавичного печінкового некрозу (іноді) з летальним результатом. Патогенез цього синдрому неясний. У випадку пацієнтів у яких при лікуванні інгібіторами АПФ спостерігається жовтяниця або виражене підвищення рівня печінкових ферментів необхідно припинити терапію інгібіторами АПФ та призначити відповідне лікування.

Нейтропенія/агранулоцитоз

Гіперчутливість/ангіоневротичний набряк

У чорношкірих хворих порівняно з нечорношкірими зареєстровано більшу частоту випадків ангіоневротичних набряків при терапії інгібіторами АПФ.

Анафілактоїдні реакції під час десенсибілізуючої терапії спрямованої проти отрути комах

Зрідка при проведенні десенсибілізуючої терапії проти отрути комах та одночасному застосуванні інгібіторів АПФ спостерігалися анафілактоїдні реакції що представляють загрозу для життя. Ці реакції можна усунути тимчасово відмінивши інгібітори АПФ до початку десенсибілізуючої терапії.

Анафілактоїдні реакції підчас плазмаферезу ліпопротеїдів низької щільності

При одночасному застосуванні інгібіторів АПФ під час проведення плазмаферезу ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ-аферез) із застосуванням декстрансульвату зрідка мали місце анафілактоїдні реакції що представляють загрозу для життя. Якщо ЛПНЩ-аферез показаний то інгібітори АПФ також тимчасово замінюють іншими засобами для лікування артеріальної гіпертензії та серцевої недостатності.

Пацієнти що лікуються методом гемодіалізу

Пацієнти які страждають на цукровий діабет.

Кашель

Існують повідомлення випадків кашлю пов' язаного із застосуванням інгібіторів АПФ. Типовим є відсутність мокротиння кашель носить стійкий характер і проходить після відміни лікування. Кашель внаслідок лікування інгібітором АПФ необхідно враховувати під час диференційної діагностики кашлю.

Оперативні втручання/анестезія

Гіперкаліємія

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Берліприл 10 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Берліприл 10 мг таблетки №30

Обліковий номер : 330878

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Berlin-Chemie (Menarini Group) (Германия)

Виробник : Berlin-Chemie (Германия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7553/01/01

Назва російською : Берлиприл® 10 таблетки по 10 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Еналаприл

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Эналаприл

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО