Детальніше

Беклофорт Евохалер аерозоль для інгаляції 250 мкг/доза 200 доз

Обліковий номер: 334326

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник: Glaxo Wellcome Production (Франция) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1203/01/01

Назва російською: Беклофорт ™ эвохалер ™ аэрозоль д/инг., доз., 250 мкг/доза по 200 доз в баллон.

Мiжнародна назва : Беклометазон

Форма выпуску: Аэрозоль

Дiюча речовина : Беклометазон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Аерозоль дозований для інгаляцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

БЕКЛОФОРТ&trade ЕВОХАЛЕР&trade

)

Склад:

діюча речовина: беклометазону дипропіонат

1 доза препарату містить беклометазону дипропіонату 250 мкг

допоміжні речовини: HFA-134a етанол безводний гліцерин.

Лікарська форма. Аерозоль для інгаляцій дозований.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий та безбарвний розчин.

Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів що застосовуються інгаляційно. Глюкокортикоїди.

Код АТХ R03B A01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування астми тяжкого ступеня у дорослих а також лікування хворих які потребують застосування системних стероїдів для адекватного контролю симптомів бронхіальної астми.

Протипоказання.

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Беклофорт Евохалер містить дуже незначну кількість етанолу тому теоретично у пацієнтів із підвищеною чутливістю можлива взаємодія при одночасному прийомі з дисульфіром або метронідазолом.

Особливості застосування.

Лікування бронхіальної астми слід проводити згідно з поетапною програмою стан пацієнта необхідно регулярно контролювати як клінічно так і шляхом визначення показників функції зовнішнього дихання.

Збільшення частоти застосування короткодіючих інгаляційних b2-агоністів сигналізує про поступову втрату контролю за астмою. У цих умовах терапія має бути переглянута. Раптове та прогресуюче погіршення контролю астми є потенційно життєвонебезпечним тому слід збільшувати дозу кортикостероїдів. У пацієнтів які належать до групи ризику потрібно проводити пікфлоуметрію.

Беклофорт Евохалер призначений не для купірування гострих нападів астми а для довготривалого профілактичного лікування. Для полегшення стану при гострих астматичних нападах слід застосовувати швидко- та короткодіючі інгаляційні бронходилататори.

Необхідно правильно користуватися інгалятором для того щоб забезпечити потрапляння препарату у бронхи.

Недостатня відповідь на лікування або тяжке загострення астми потребують збільшення дози препарату Беклофорт Евохалер та якщо необхідно прийому системних стероїдів та/або антибіотиків при наявності інфекції.

Рекомендується регулярно перевіряти ріст дітей які отримують тривале лікування інгаляційними кортикостероїдами.

Існує індивідуальна підвищена чутливість до інгаляційних кортикостероїдів.

Процес переходу на Беклофорт Евохалер та припинення системної терапії мають бути поступовими і пацієнти повинні мати при собі спеціальну картку з попередженням про необхідність додаткового введення системного стероїду у стресовий період наприклад при тяжкому астматичному нападі тяжких інтеркурентних захворюваннях хірургічних втручаннях травмах.

Аналогічно заміна системної стероїдної терапії на інгаляційну інколи може демаскувати алергічні захворювання такі як алергічний риніт або екзема раніше контрольовані системним прийомом стероїдів. Ці алергічні прояви треба лікувати антигістамінними засобами та/або топічними препаратами у тому числі і топічними стероїдами.

Лікування препаратом Беклофорт Евохалер не припиняти раптово.

Не слід призначати препарат хворим при наявності простого герпесу та астматичного статусу.

Хворих необхідно попередити що препарат містить невелику кількість етанолу та гліцерину. У терапевтичних дозах кількість етанолу та гліцерину є надзвичайно малою і не становить ризику для пацієнтів.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Безпека застосування препарату Беклофорт Евохалер у період вагітності остаточно не встановлена. При вирішенні питання про призначення препарату у період вагітності потрібно зважити очікувану користь для матері з потенційним ризиком для плода.

Беклофорт Евохалер не впливає на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Препарат Беклофорт Евохалер застосовувати лише перорально інгаляційно.

Пацієнти повинні знати що Беклофорт Евохалер слід застосовувати для профілактики захворювання і тому його слід приймати регулярно навіть у період відсутності нападів астми.

Якщо покращання стану після застосування короткодіючих бронходилататорів стає менш ефективним або потрібна більша кількість інгаляцій ніж зазвичай необхідно лікування переглянути.

Початкова доза препарату має відповідати ступеню тяжкості захворювання. Для пацієнтів які потребують високої дози інгаляційного кортикостероїду початкова доза має становити 1000 мкг на добу. Дозу препарату потім можна відкоригувати до досягнення контролю за симптомами астми або зменшити до мінімально ефективної залежно від індивідуальної реакції хворого.

Дорослі та діти віком від 12 років (у тому числі хворі літнього віку):

1000 мкг на добу доза може бути збільшена до 2000 мкг на добу. Після стабілізації стану пацієнта дозу можна зменшити. Загальну добову дозу можна призначати за два три або чотири прийоми.

Для отримання оптимального результату Беклофорт Евохалер необхідно застосовувати регулярно навіть при відсутності симптомів.

Пацієнтам яким тяжко синхронізувати дихання із застосуванням інгалятора рекомендується додатково використовувати спейсер.

Перед першим застосуванням інгалятора або після перерви у застосуванні протягом 3 або більше днів зняти ковпачок мундштука злегка натискуючи на нього з боків добре струснути інгалятор та зробити одне розпилення у повітря щоб переконатися в адекватній роботі.

Правила користування інгалятором

1.Зняти ковпачок мундштука злегка натискуючи на нього з боків.

2.Переконатися що всередині та ззовні інгалятора включаючи мундштук немає сторонніх предметів.

3.Старанно струснути інгалятор щоб будь-який сторонній предмет видалити з інгалятора і щоб вміст інгалятора рівномірно перемішати.

4.Взяти інгалятор вертикально таким чином щоб великий палець розмістити на основі інгалятора нижче мундштука. Іншими пальцями тримати флакон знизу.

5.Зробити максимально глибокий видих потім помістити мундштук у рот між зубами і охопити його губами не прикушуючи.

6.Починаючи вдихати через рот натиснути на верхівку інгалятора щоб розпилити препарат при цьому продовжуючи повільно і глибоко вдихати (таким чином вивільняється 1 доза аерозолю).

7.Затримуючи дихання вийняти інгалятор з рота і зняти палець з верхівки інгалятора. Продовжувати затримувати дихання стільки скільки це можливо.

8.Якщо необхідно зробити ще кілька розпилень слід зачекати приблизно 30 секунд тримаючи інгалятор вертикально. Потім виконати пункти 3-7.

9.Закрити мундштук ковпачком обережно натискуючи на нього до появи характерного клацання.

ВАЖЛИВО:

Якщо лікар дав інші інструкції щодо користування інгалятором потрібно виконувати їх а також радитися з лікарем при виникненні будь-яких труднощів.

Чищення

Загалом необхідності у чищенні інгалятора немає але якщо у цьому виникає необхідність слід керуватися наступними рекомендаціями.

1.

2.Пластиковий футляр і мундштук протерти вологою тканиною.

3.Просушити у теплому місці. Уникати надмірного нагрівання.

4.Покласти металевий балон і ковпачок мундштука на місце.

НЕ СТАВИТИ МЕТАЛЕВИЙ БАЛОН У ВОДУ.

Діти.

Не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років.

Передозування.

При застосуванні препарату Беклофорт Евохалер у дозах що перевищують рекомендовані може виникнути тимчасове пригнічення функції кори надниркових залоз. Це не потребує невідкладної допомоги тому що функція кори надниркових залоз відновиться через кілька днів що підтверджується рівнем кортизолу у плазмі крові. Проте при застосуванні доз вищих за рекомендовані та протягом тривалого часу деяке пригнічення функції надниркових залоз можливе. У таких випадках необхідно перевіряти резерв функції надниркових залоз. Лікування препаратом Беклофорт Евохалер можна продовжувати у дозах затверджених для контролю астми.

Побічні реакції.

Нижченаведені побічні реакції систематизовані за органами і системами залежно від частоти виникнення: дуже часто (1/10) часто ( 1/10) нечасто ( 1/100) рідко ( 1/1000) та дуже рідко (1/10000) включаючи окремі повідомлення. Дані про побічні реакції що виникають дуже часто часто та нечасто головним чином базуються на клінічних дослідженнях. Дані про побічні реакції що виникають рідко та дуже рідко отримуються переважним чином спонтанно.

Інфекції та інвазії

Імунна система

Повідомлялося про реакції гіперчутливості включаючи:

Ендокринна система

Психічні розлади

Дуже рідко: відчуття неспокою розлади сну депресія агресія зміни поведінки включаючи гіперактивність та збудженість (головним чином у дітей).

Дихальна система

Часто: захриплість подразнення горла.

Термін придатності.

Умови зберігання.

Упаковка. Аерозольний балон із дозуючим клапаном на 200 доз у картонній упаковці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Глаксо Веллком Продакшн Франція/

Glaxo Wellcome Production France.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Беклофорт Евохалер аерозоль для інгаляції 250 мкг/доза 200 доз

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Беклофорт Евохалер аерозоль для інгаляції 250 мкг/доза 200 доз

Обліковий номер : 334326

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник : Glaxo Wellcome Production (Франция) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1203/01/01

Назва російською : Беклофорт ™ эвохалер ™ аэрозоль д/инг., доз., 250 мкг/доза по 200 доз в баллон.

Мiжнародна назва : Беклометазон

Форма выпуску : Аэрозоль

Дiюча речовина : Беклометазон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Аерозоль дозований для інгаляцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО