Детальніше

Беклазон Еко 250 мкг аерозоль 200 доз

Обліковий номер: 330912

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Norton Healthcare (Великобритания)

Виробник: Norton Waterford (Ирландия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5384/01/02

Мiжнародна назва : Беклометазон

Форма выпуску: Аэрозоль

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БЕКЛАЗОН-ЕКО

(BECLAZONE-ECO)

Склад:

діюча речовина: беклометазон

1 інгаляційна доза містить 250 мкг беклометазону дипропіонату

допоміжні речовини: етанол безводний норфлуран (HFA-134a).

Лікарський засіб не містить фреонів.

Лікарська форма. Аерозоль для інгаляцій.

Фармакотерапевтична група.Препарати для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів що застосовуються інгаляційно. Глюкокортикоїди. Код АТХ R03B A01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування астми тяжкого ступеня у дорослих а також лікування хворих які потребують застосування системних стероїдів для адекватного контролю симптомів бронхіальної астми.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до беклометазону дипропіонату або до будь-якої з допоміжних речовин.

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначають лише для пероральних інгаляцій. Пацієнти повинні знати що Беклазон-Екослід застосовувати для профілактики захворювання і тому його слід приймати регулярно навіть у період відсутності нападів астми.

Дозу препарату коригують залежно від індивідуальної реакції.

Якщо покращання стану після застосування короткодіючих бронходилататорів стає менш ефективним або потрібна більша кількість інгаляцій ніж зазвичай необхідно лікування переглянути.

Початкова доза препарату має відповідати ступеню тяжкості захворювання. Для пацієнтів які потребують високої дози інгаляційного кортикостероїду початкова доза має становити
1000 мкг на добу. Дозу препарату потім можна відкоригувати до досягнення контролю симптомів астми або зменшити до мінімально ефективної залежно від індивідуальної реакції хворого.

Дорослі та діти віком від 12 років (у тому числі хворі літнього віку):

1000 мкг на добу доза може бути збільшена до 2000 мкг на добу. Після стабілізації стану пацієнта дозу можна зменшити. Загальну добову дозу можна призначати за два три або чотири прийоми.

Для отримання оптимального результату Беклазон-Еконеобхідно застосовувати регулярно навіть при відсутності симптомів.

Терапевтичний ефект спостерігається після лікування протягом кількох днів та досягає максимуму через 2-3 тижні.

При переведенні пацієнта з інших пристроїв для інгаляцій до Беклазон-Еко необхідно залишити таку ж саму дозу беклометазону дипропіонату яку у подальшому визначають індивідуально.

Інструкція для користування інгалятором

Перевірити роботу інгалятора перед його використанням.

1.Зняти з інгалятора ковпачок. Переконатися що у вихідній трубці немає пилу і бруду.

2.

3.Зробити якомога повний видих (без напруження). Щільно затиснути губами вихідну трубку балончика. Зробити повільний глибокий вдих. У момент початку вдиху натиснути вказівним пальцем на дно балончика випускаючи дозу ліків. Продовжувати повільно і глибоко вдихати.

4.Трубку інгалятора витягти з рота та затримати дихання на 10 секунд або наскільки це можна зробити без напруження. Повільно видихнути.

5.Якщо необхідно прийняти більше однієї дози ліків зачекати приблизно хвилину і потім повторити дію починаючи з пункту 2. Знову надіти ковпачок на інгалятор.

Під час виконання пункту 3 не поспішати. У момент випускання дози препарату важливо робити вдих якомога повільніше.

Догляд за інгалятором

1.Витягніть алюмінієвий балончик із пластикового футляра. Потрібно уникати контакту балончика з водою.

2.Зніміть захисний ковпачок.

3.Пластиковий футляр з ротовим аплікатором промийте гарячою водою та добре висушіть (не застосовуючи прямого нагрівання).

4.Після висушування знову покладіть балончик у пластиковий футляр закрийте ротовий аплікатор захисним ковпачком.

Мити ротовий аплікатор потрібно один раз на тиждень.

Побічні реакції.

Інфекції та інвазії: кандидоз ротової порожнини та глотки.

З боку імунної системи:

З боку ендокринної системи: можлива системна дія що включає синдром Кушинга кушингоїдні ознаки пригнічення функції надниркових залоз затримка росту у дітей та підлітків зменшення мінералізації кісток катаракта та глаукома.

З боку респіраторної системи: захриплість подразнення горла парадоксальний бронхоспазм.

Психічні порушення: відчуття неспокою розлади сну депресія агресія зміни поведінки включаючи гіперактивність та збудженість (головним чином у дітей).

Передозування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Безпека застосування препарату Беклазон-Еко у період вагітності остаточно не встановлена. Вдихання беклометазону може супроводжуватися внутрішньоутробною затримкою росту плода. При вирішенні питання прозастосування беклометазону у період вагітності потрібно зважити очікувану користь для матері та потенційний ризик для плода.

Діти.

Не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років.

Особливі заходи безпеки.

Лікарські засоби в яких більше немає необхідності слід утилізувати згідно з внутрішніми правилами утилізації даного виду товарів. Ці заходи допоможуть захистити навколишнє середовище.

Особливості застосування.

Лікування бронхіальної астми слід проводити згідно з поетапною програмою стан пацієнта необхідно регулярно контролювати як клінічно так і шляхом визначення показників функції зовнішнього дихання.

Підвищення частоти введення/доз бронходилататорів (зокрема швидкодіючих інгаляцій
2-агоністів) з метою зняття симптомів астми свідчить про погіршення контролю астми.У цих умовах терапія має бути переглянута. Раптове та прогресуюче погіршення контролю астми є потенційно небезпечним для життя тому слід збільшувати дозу кортикостероїдів. У пацієнтів які належать до групи ризику потрібно проводити пікфлоуметрію.

Беклазон-Еко призначений не для купірування гострих нападів астми а для довготривалого профілактичного лікування. Для полегшення стану при гострих астматичних нападах слід застосовувати швидко- та короткодіючі інгаляційні бронходилататори.

Необхідно правильно користуватися інгалятором для того щоб забезпечити потрапляння препарату у бронхи. Приведення в дію аерозолю повинно бути синхронізовано з вдиханням. Недостатня відповідь на лікування або тяжке загострення астми потребують збільшення дози препарату Беклазон-Еко та якщо необхідно прийому системних стероїдів та/або антибіотиків при наявності інфекції.

Рекомендується регулярно перевіряти ріст дітей які отримують тривале лікування інгаляційними кортикостероїдами.

Існує індивідуальна підвищена чутливість до інгаляційних кортикостероїдів.

Переведення пацієнтів із пероральних кортикостероїдів на Беклазон-Еко потребує особливої уваги і постійного контролю функції надниркових залоз переважно тому що відновлення порушення функції кори надниркових залоз спричиненого тривалим системним лікуванням із застосуванням стероїдів є повільним. Стан пацієнта має бути помірно стійким перед початком інгаляцій Беклазон-Еко як доповнення до звичайної підтримуючої дози системного стероїду. Приблизно через тиждень розпочинають поступову відміну системного стероїду зменшуючи щоденну дозу на 1 мг преднізолону або його еквівалента для інших кортикостероїдів не менш ніж із тижневими проміжками.

Слід застосовувати спірометричну та клінічну оцінку при зменшенні доз у ході перорального застосування кортикостероїдів. Більшість пацієнтів можна успішно перевести на Беклазон-Еко з підтриманням належної дихальної функції але особлива обережність необхідна протягом перших місяців після переходу поки функція HРА не відновилася достатньо для того щоб організм пацієнта міг упоратися з непередбаченими випадками такими як травма операція або інфекції.

Процес переходу на Беклазон-Еко та припинення системної терапії мають бути поступовими і пацієнти повинні мати при собі спеціальну картку з попередженням про необхідність додаткового введення системного стероїду у стресовий період наприклад при тяжкому астматичному нападі тяжких інтеркурентних захворюваннях хірургічних втручаннях травмах. Їм слід також надати запас пероральних стероїдів для застосування у непередбаченому випадку наприклад при погіршенні симптомів астми в результаті інфекції локалізованої у ділянці грудної клітки. Слід підвищити у цей час дозування Беклазону-Еко а після припинення прийому системного стероїду зменшити до підтримуючого рівня.

Аналогічно заміна системної стероїдної терапії на інгаляційну інколи може демаскувати алергічні захворювання такі як алергічний риніт або екзема раніше контрольовані системним прийомом стероїдів. Ці алергічні прояви треба лікувати антигістамінними засобами та/або топічними препаратами у тому числі і топічними стероїдами.

Лікування препаратом Беклазон-Еко не припиняти раптово.

У пацієнтів з високими рівнями Candida precipitins у крові які вказують на інфекцію в анамнезі більш імовірним є розвиток кандидозу ротової порожнини та горла (кандидозний стоматит). Для всіх пацієнтів може бути корисним після використання інгалятора промивати рот водою.

Пацієнтів також слід ознайомити з тим що Беклазон-Еко доведеться застосовувати регулярно для одержання оптимального результату навіть тоді коли у них немає жодних симптомів.

Не слід призначати препарат хворим при наявності простого герпесу та астматичного статусу.

Особливої обережності слід дотримуватися для мінімізації застосування місцевих кортикостероїдів у пацієнтів з імуносупресією.

Препарат слід застосовувати з особливою обережністю пацієнтам з вірусними бактеріальними та грибковими інфекціями ока або ротової порожнини а також дихальних шляхів. У разі бактеріальної інфекції дихальних шляхів може бути необхідним застосування відповідного антибіотика.

Хворих необхідно попередити що препарат містить невелику кількість етанолу. У терапевтичних дозах кількість етанолу є надзвичайно малою і не становить ризику для пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: аерозоль для інгаляцій в алюмінієвому контейнері під тиском. Відсутні зовнішні пошкодження корозії або витікання.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 1 балончику який містить 200 доз з інгаляційним пристроєм у коробці.

Категорія відпуску.За рецептом.

1. Нортон Ватерфорд Т/А АЙВЕКС Фармасьютикалз.

2. Тева Чех Індастріз с.р.о.

Місцезнаходження.

1. ІДА Індастріел Парк шосе Корк Ватерфорд Ірландія.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Беклазон Еко 250 мкг аерозоль 200 доз

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Беклазон Еко 250 мкг аерозоль 200 доз

Обліковий номер : 330912

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Norton Healthcare (Великобритания)

Виробник : Norton Waterford (Ирландия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5384/01/02

Мiжнародна назва : Беклометазон

Форма выпуску : Аэрозоль

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО