Детальніше

Бальзам Десятисил Алтайський 100 мл

Обліковий номер: 438572

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: НВП "Укрпромінвест-05", Украина

Форма выпуску: Бальзам

Опис

Багато про дієвість і перевіреності засобу може сказати те, що застосування Десятил Алтайський було поширене серед людей, які відчувають високі навантаження на всі системи організму - пілотів і космонавтів. Багатий натуральний склад бальзаму і доступна вартість Десятил Алтайський - вагомі аргументи для придбання засобу в нашій онлайн аптеці.

ДЕСЯТИСИЛ АЛТАЙСЬКИЙ інструкція для застосування

- натуральний бальзам підвищеної ефективності

Склад:

Мед натуральний, олія розторопші плямистої, олія волоського горіха, пилок квітковий, прополіс натуральний, екстракт чаги, концентрат з пантів, жир борсуковий, муміє, бурштинова кислота.

Бальзам «Десятисил Алтайський» був розроблений російськими технологами з використанням досвіду фахівців, які за часів СРСР готували програми з медико-біологічної підготовки льотчиків і космонавтів. Поряд з фізичною підготовкою пілотів, величезне значення приділялося саме харчуванню в період передполітної підготовки: всі системи організму забезпечувалися необ- хідним співвідношенням поживних речовин, вітамінів і мікроелементів, щоб організм працю- вав безвідмовно. Саме з урахуванням цих особливостей підбиралися компоненти бальзаму, затверджувалася рецептура приготування, унікальне співвідношення інгредієнтів, а також ре- гіони походження сировини.

Дія компонентів:

МУМІЄ - засіб широкого спектру дії. До його складу входить цілий комплекс (від 25 до 40) ор- ганічних і мінеральних речовин: білки, ліпіди, вуглеводи, ефірні масла, аміно- та інші кислоти, вітаміни групи A, B, C і Р та мікроелементи. Має потужну біостимулюючу дію на імунну систему, сприяє прискоренню відновлювальних процесів в пошкоджених тканинах, посилює мінераль- ний обмін, прискорює загоєння переломів кісток, володіє омолоджуючим ефектом. Саме тому муміє використовують для профілактики захворювань кісток та суглобів: при артриті, артрозі, поліартриті, подагрі, остеохондрозі, міжхребетній грижі, пʹяточній шпорі. Велика кількість біо- логічно активних речовин і елементів наділяє муміє знеболюючими, протизапальними і від- новлювальними властивостями. Крім того, муміє значно полегшує післяопераційний період, усуває небажані наслідки хіміо- і радіотерапії.

БОРСУКОВИЙ ЖИР має загальнозміцнюючу, протизапальну, імуностимулюючу дію і перешко- джає розвитку атеросклерозу, прискорює процеси відновлення тканин, нормалізує кровотвор- ну функцію, допомагає нормалізувати діяльність серцево-судинної системи. Очищує стінки су- дин, робить їх еластичними і пружними. У борсуковому жирі містяться поліненасичені жирні кислоти (вони не синтезуються в організмі людини, а надходять з їжею, тому їх називають неза- мінними), які беруть участь в обміні речовин, зупиняють розвиток злоякісних пухлин, сприяють зменшенню запальних процесів, покращують живлення тканин. Борсуковий жир використову- ють при запальних захворюваннях органів дихання: бронхітах, запаленні легенів, плевритах, туберкульозі легенів, а також при отиті, гаймориті. Він запобігає загостренню хронічних захво- рювань сечостатевої системи (ефективний при пієлонефриті, нефриті, циститі, уретриті). Вели- ка кількість вітамінів, що входить до складу борсукового жиру, позитивно впливає на функції нервової системи (при невритах, невралгіях, радикулітах, також для відновлення після перене- сеного інсульту), знімає відчуття втоми, нормалізує сон.

ЕКСТРАКТ ГРИБА ЧАГА або в народі «березовий гриб». У медицині «березовий гриб» отримав широке використання. Медики встановили, що препарати, які містять екстракт чаги, є ефектив- ними при лікуванні гастриту, виразкової хвороби шлунку, дванадцятипалої кишки, при ранніх стадіях розвитку раку. Чага добре знімає біль, покращує загальне самопочуття, підвищує пра- цездатність, надає легку послаблюючу дію. Знижуючи кислотність, чага усуває печію, віднов- лює апетит. Крім цього, сприяє якісному і своєчасному відтоку жовчі, підвищенню еластичності жовчних проток. Також екстракт допомагає очистити стінки кишковика і прямої кишки, ефек- тивний при дисбактеріозі, тріщинах прямої кишки.

КОНЦЕНТРАТ З ПАНТІВ ПІВНІЧНОГО ОЛЕНЯ: з відомих природних 22 амінокислот, в пантах міс- титься 18. Також панти містять в собі всілякі фармакологічно активні речовини, серед яких фос- фоліпіди, жовчні кислоти, чоловічий і жіночий статевий гормон. Концентрат з пантів північного оленя має яскраво виражену терапевтичну дію при різних захворюваннях. Його застосовують як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб при розумовій і фізичній втомі, астенічних станах, артеріальній гіпотонії, для підвищення працездатності і потенції. Прискорює регенерацію тка- нин, сприяє відновленню організму після перенесених захворювань.

ОЛІЯ ВОЛОСЬКОГО ГОРІХА - рекордсмен за кількістю вмісту вітаміну E. Вона необхідна людям похилого віку, особливо тим, хто страждає на гіпертонію, атеросклероз, ішемічну хворобу серця, діабет. Олія з успіхом застосовується при хронічному гепатиті, підвищеній кислотнос- ті шлункового соку і як протиглистовий засіб. Покращує роботу ендокринної системи, сприяє нормалізації діяльності щитовидної залози. Олія волоського горіха захищає організм від дії канцерогенних речовин. Вона підвищує опірність організму радіаційному опроміненню, ви- водить з організму радіонукліди, має протипухлинну дію. За рахунок високого вмісту вітаміну E, олію волоського горіха використовують при шкірних захворюваннях: при будь-яких гнійних запаленнях шкіри, при псоріазі, герпесі, дерматиті, екземі, нейродерміті, трофічних виразках, при ранах та пролежнях.

БУРШТИНОВА КИСЛОТА благотворно впливає на весь організм. Вона підсилює клітинне дихан- ня, сприяє засвоєнню кисню клітинами, має антиоксидантні властивості, покращує стан судин, роботу серця, мозку, нирок, печінки. Бурштинова кислота зміцнює імунітет, знижує вміст цукру в крові, гальмує запальні процеси, підсилює дію інших ліків, нейтралізує велике число отрут, активізує ряд найважливіших ферментів і ін. За рахунок цих властивостей бурштинова кислота істотно подовжує життя, захищає від багатьох захворювань.

РОЗТОРОПША давно відома медицині і широко застосовується у фармацевтиці. Найкорисні- шою формою є олія розторопші, яка застосовується внутрішньо і зовнішньо. Олія розторопші багата на жиророзчинні вітаміни A, D, E, F. Містить мікроелементи: цинк, мідь, селен. З 200 біологічно активних компонентів, виявлених в розторопші, особливо корисними є 12 видів си- лімаринів, які зміцнюють мембрани клітин, перш за все печінки. Позитивна дія олії познача- ється не лише на печінці, але і на всьому шлунково-кишковому тракті, особливо корисна олія розторопші при виразці шлунку або 12-типалої кишки, коліті і т.д.

КВІТКОВИЙ ПИЛОК, ПРОПОЛІС І МЕД благотворно впливають на організм при фізичній, нерво- вій, психічній перевтомі, а також при цілому ряді захворювань: при анеміях, ураженнях серце- во-судинної, травної систем, печінки, жовчного міхура, вікових захворюваннях простати, захво- рюваннях нервової системи, безсонні, ослабленні пам’яті і уваги, ендокринних захворюваннях. При захворюваннях очей ці компоненти сприяють поліпшенню гостроти зору. Можна засто- совувати їх при глаукомі, катаракті, кон’юнктивіті. Продукти бджільництва мають ряд істотних переваг перед синтетичними препаратами: практична їх нетоксичность, відсутність небажаних побічних ефектів, висока ефективність і комплексна позитивна дія на організм людини. Рецептура нового бальзаму «Десятисил Алтайський» ґрунтується на рекомендаціях про- відних фахівців з авіаційної психології і комплементарної терапії: компоненти для нового бальзаму підбиралися за принципом високої харчової і енергетичної цінності і здатності підсилювати дію один одного.

Спосіб вживання і дозування:

Дорослим і дітям з 12 років внутрішньо по 1 чайній ложці 2-3 рази на день. Тривалість прийо- му - 20 днів. Після 10-ти денної перерви рекомендовано повторний курс прийому. Додатково можна наносити зовнішньо на зони ураження (не наносити на відкриті рани). При необхідності курс прийому бальзаму можна повторити.

Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Застереження при застосуванні:

підвищена особиста чутливість до складових бальзаму, вагітність, період годування груддю, алергічні реакції на продукти бджільництва.

Умови зберігання:

зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, за температури від 2 С до 25 С.

Строк придатності:

24 місяці з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на етикетці.

Форма випуску:

флакон з темного скла.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Бальзам Десятисил Алтайський 100 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Бальзам Десятисил Алтайський 100 мл

Обліковий номер: 438572

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: НВП "Укрпромінвест-05", Украина

Форма выпуску: Бальзам

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО