Детальніше

Бактрим суспензія 240 мг/5 мл 100 мл

Обліковий номер: 358986

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Roche (Швейцария)

Виробник: Roche (Швейцария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6569/01/01

Назва російською: Бактрим® суспензия д/перор. прим., 200 мг/40 мг у 5 мл по 100 мл во флак.

Мiжнародна назва : Сульфаметоксазол у комбінації з триметопримом*

Форма выпуску: Суспензия , флакон

Дiюча речовина : Триметоприм

Фрамацевтична форма : Суспензія для внутрішнього застосування

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БАКТРИМ&reg

(BACTRIM)

Склад:

діюча речовина: ко-тримоксазол

5 мл суспензії (1 мірна ложка) містить ко-тримоксазолу 240 мг що відповідає сульфаметоксазолу 200 мг і триметоприму 40 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Суспензія для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група.

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Комбінації сульфаніламідів і триметоприму включаючи похідні. Код АТС J01E E01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Інфекції спричинені чутливими до ко-тримоксазолу мікроорганізмами а саме:

- інфекції верхніх та нижніх дихальних шляхів та інфекції вуха: загострення хронічного бронхіту бронхоектази пневмонія (у тому числі пневмонія спричинена Pneumocystis carinii) синусит середній отит

- інфекції сечостатевої системи: гострий та хронічний цистит пієлонефрит уретрит простатит

- інфекції травного тракту включаючи тифозну та паратифозну гарячку (у тому числі лікування хронічних носіїв) та холеру (як доповнення до відновлення рідини та електролітів)

- інші бактеріальні інфекції спричинені чутливими мікроорганізмами: гострий бруцельоз нокардіоз актиноміцетома (за винятком спричиненої справжніми грибками) південноамериканський бластомікоз (Paracoccidioides brasiliensis).

Протипоказання.

- Гіперчутливість до діючих речовин до сульфонамідів або триметоприму або до будь-якої з допоміжних речовин.

- Виражене паренхіматозне захворювання печінки.

- Мегалобластна анемія зумовлена дефіцитом фолатів.

- Імунна тромбоцитопенія спричинена застосуванням триметоприму та/або сульфонамідів.

- Гематологічні порушення.

- Комбінація з дофетилідом.

Спосіб застосування та дози.

Бактрим призначають кожні 12 годин. Бактрим найкраще застосовувати після їди з достатньою кількістю рідини. При гострих інфекціях Бактрим слід призначати на термін не менше 5 днів.

Дітям до 12 років:

Вік

Суспензія

кількість мірних ложок

кожні 12 годин

Від 2 місяців до 5 місяців

Від 6 місяців до 5 років

1 (5 мл)

Від 6 до 12 років

2 (10 мл)

Режим дозування для дітей приблизно відповідає добовій дозі 6 мг триметоприму і 30 мг сульфаметоксазолу на 1 кг маси тіла. При тяжких інфекціях дози для дітей можна збільшити на 50 %.

Дозування в особливих випадках

Пневмонія спричинена Pneumocystis carinii

Рекомендована доза становить до 20 мг триметоприму і до 100 мг сульфаметоксазолу на 1 кг маси тіла на добу поділені на рівні дози для прийому кожні 6 годин протягом 14 днів. Максимальну дозу залежно від маси тіла хворого визначають за таблицею:

Маса тіла кг

Мірні ложки суспензії

(з інтервалом 6 годин)

8

1 (5 мл)

16

2 (10 мл)

24

3 (15 мл)

32

4 (20 мл)

40

5 (25 мл)

48

6 (30 мл)

64

8 (40 мл)

80

10 (50 мл)

Для профілактики пневмонії спричиненої Pneumocystis carinii 2/добу і сульфаметоксазолу 750 мг/м2/добу яку застосовують за два рівні прийоми протягом 3 днів поспіль.

Сумарна добова доза не повинна перевищувати 320 мг триметоприму і 1600 мг сульфаметоксазолу. При цьому можна дотримуватись таких рекомендацій:

Площа поверхні тіла м2

Мірні ложки (дози для прийому кожні 12 годин)

0 26

1/2 (2 5 мл)

0 53

1 (5 мл)

1 06

2 (10 мл)

Дозування для хворих із порушенням функції нирок

Кліренс креатиніну

Рекомендований режим дозування

15-30 мл/хв

Звичайна доза

Половина звичайної дози

Застосовувати Бактрим не рекомендується

Пацієнти які знаходяться на гемодіалізі

Якщо Бактрим показаний пацієнтам на гемодіалізі його слід приймати перший раз у стандартній дозі потім половину або третину стандартної дози кожні 24-48 годин. Необхідно забезпечити моніторинг концентрації препарату у сироватці крові і відповідну корекцію дози.

Побічні реакції.

Основними побічними реакціями є шкірні реакції та легкі шлунково-кишкові розлади що спостерігаються на тлі лікування приблизно у 5 % випадків.

Повідомлялося про нижчезазначені небажані ефекти (впорядковано за частотою та класами систем органів MedDRA): дуже частічастінечастірідкіснідуже рідкісні

Інфекції та паразитарні захворювання: дуже рідкісні грибкові інфекції а саме кандидоз.

Порушення з боку крові та лімфатичної системи: рідкісні лейкопенія гранулоцитопенія тромбоцитопенія еозинофілія дуже рідкісні агранулоцитоз анемія (мегалобластна імуногемолітична апластична) метгемоглобінемія панцитопенія. Найчастіше виявлені зміни з боку крові були легкими безсимптомними та оборотними після припинення прийому препарату.

Порушення з боку імунної системи: дуже рідкісні

Порушення обміну речовин та харчування: дуже часті Pneumocystis carinii високі дози триметоприму зумовлюють прогресуюче але оборотне підвищення концентрації калію у сироватці крові. У пацієнтів з порушенням обміну калію або нирковою недостатністю або у тих хто приймає препарати що індукують гіперкаліємію триметоприм дуже часто може спричинити гіперкаліємію (у понад 60 % пацієнтів) навіть при застосуванні у рекомендованих дозах. У таких пацієнтів необхідно забезпечити ретельний моніторинг рівня калію.

Гіпонатріємія.

Гіпоглікемія у пацієнтів які не хворіють на цукровий діабет зазвичай розвивається в перші кілька днів лікування. Особливий ризик мають пацієнти з порушенням функції нирок захворюваннями печінки або недостатнім харчуванням а також ті хто приймає високі дози триметоприму-сульфаметоксазолу.

Психічні порушення: дуже рідкісні галюцинації депресія апатія безсоння підвищена втомлюваність. Делірій та психоз зокрема у пацієнтів літнього віку.

Порушення з боку нервової системи:

Порушення з боку органів дихання: дуже рідкісні пневмоніт з еозинофільною інфільтрацією.

Порушення з боку травного тракту: часті стоматит глосит діарея дуже рідкісні псевдомембранозний ентероколіт гострий панкреатит у тяжко хворих пацієнтів.

Порушення з боку гепатобіліарної системи: дуже рідкісні підвищення рівня трансаміназ та білірубіну гепатит холестаз некроз печінки синдром зникнення жовчних протоків фульмінантний гепатит.

Порушення з боку шкіри: часті висипання. Ці побічні ефекти у більшості випадків є легкими і швидко зникають після відміни препарату.

мультиформна еритема синдром Стівенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла) пурпура пурпура Шенлейна-Геноха фоточутливість.

Порушення з боку опорно-рухового апарату: дуже рідкісні артралгія міалгія рабдоміоліз.

Порушення з боку нирок та сечовивідних шляхів: дуже рідкісні порушення функції нирок та ниркова недостатність олігурія анурія інтерстиціальний нефрит підвищений рівень азоту сечовини крові підвищений рівень креатиніну сироватки крові кристалурія. Сульфаніламіди в тому числі Бактрим можуть посилювати діурез зокрема у пацієнтів з набряками зумовленими захворюваннями серцево-судинної системи.

Небажані ефекти у ВІЛ-інфікованих пацієнтів

ВІЛ-інфіковані пацієнти з частими супутніми захворюваннями та їх лікуванням зазвичай отримують тривалу профілактику або лікування пневмонії спричиненої Pneumocystis carinii (Pneumocystis jiroveci) із застосуванням високих доз Бактриму. Окрім невеликої кількості додаткових побічних ефектів профіль побічних ефектів у таких пацієнтів є подібним до профілю у популяції пацієнтів які не є ВІЛ-інфікованими. Однак деякі побічні ефекти спостерігаються частіше (приблизно у 65 % пацієнтів) і часто є більш тяжкими що зумовлює необхідність у перериванні курсу лікування Бактримом у 20-25 % пацієнтів.

Зокрема додатково або з вищою частотою спостерігалися нижчезазначені небажані реакції:

Порушення з боку крові та лімфатичної системи: дуже часті переважно нейтропенія але також анемія лейкопенія гранулоцитопенія та тромбоцитопенія дуже рідкісні агранулоцитоз.

Порушення з боку імунної системи: дуже часті алергічні реакції такі як ангіоневротичний набряк анафілактоїдні реакції та сироваткова хвороба.

Порушення обміну речовин та харчування: дуже часті гіпонатріємія гіпоглікемія.

Психічні порушення: дуже рідкісні гострий психоз.

Порушення з боку нервової системи: дуже рідкісні нейропатія (у тому числі периферичний неврит та парестезії) галюцинації увеїт. Асептичний менінгіт або менінгітоподібні симптоми атаксія судоми тремор у спокої за типом хвороби Паркінсона подеколи у поєднанні з апатією судоми стоп та розмашиста хода вертиго шум у вухах.

Порушення з боку органів дихання: дуже рідкісні пневмоніт з еозинофільною інфільтрацією.

Порушення з боку травного тракту: дуже часті анорексія нудота з блюванням або без а також діарея рідкісні стоматит глосит дуже рідкісні панкреатит.

Порушення з боку гепатобіліарної системи: часті підвищення рівня печінкових ферментів/трансаміназ холестатична жовтяниця дуже рідкісні тяжкий гепатит.

Порушення з боку шкіри: дуже часті макуло-папульозні висипання які швидко минають після відміни препарату зазвичай зі свербежем рідкісні мультиформна еритема синдром Стівенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла) пурпура Шенлейна-Геноха.

Порушення з боку опорно-рухового апарату: дуже рідкісні артралгія міалгія рабдоміоліз.

Порушення з боку нирок та сечовивідних шляхів: нечасті порушення функції нирок азотемія підвищення рівня креатиніну у сироватці крові кристалурія дуже рідкісні сульфаніламіди в тому числі Бактрим можуть посилювати діурез зокрема у пацієнтів з набряками зумовленими захворюваннями серцево-судинної системи.

Передозування.

Симптоми гострого передозування

Симптоми хронічного передозування: пригнічення кровотворення (тромбоцитопенія лейкопенія) а також інші патологічні зміни картини крові внаслідок недостатності фолієвої кислоти.

Лікування

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У ході дослідів на тваринах дуже високі дози ко-тримоксазолу спричинювали вади розвитку типові для антагоністів фолієвої кислоти.

Виходячи з результатів досліджень за участю вагітних жінок огляду літератури та спонтанних повідомлень про вади розвитку можна вважати що ко-тримоксазол не зумовлює значного ризику тератогенного ефекту у людей.

Оскільки триметоприм і сульфаметоксазол проникають у грудне молоко годування груддю під час прийому Бактриму не рекомендується.

Діти.

Препарат застосовують дітям від 2 місяців до 12 років.

Бактрим не можна призначати недоношеним дітям а також новонародженим протягом перших 2 місяців життя з огляду на підвищений ризик ядерної жовтяниці (білірубінової енцефалопатії).

Особливості застосування.

Бактрим слід з обережністю застосовувати пацієнтам з алергією в анамнезі або бронхіальною астмою.

Окрім виняткових випадків Бактрим не слід призначати пацієнтам із серйозними стійкими змінами клітинного складу крові. Час від часу препарат застосовували пацієнтам які отримували цитотоксичні засоби для лікування лейкемії при цьому не спостерігалось ознак ніяких побічних ефектів з боку кісткового мозку чи периферичної крові.

Зважаючи на ймовірність гемолізу Бактрим не слід призначати пацієнтам із дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази або деякими гемоглобінопатіями (Hb-Цюріх Hb-Кельн) за винятком випадків крайньої необхідності і тільки у мінімальних дозах.

Лікування слід негайно припинити при першій появі шкірних висипань або будь-яких інших серйозних побічних реакцій.

Щоб звести до мінімуму ризик побічних реакцій тривалість лікування Бактримом

Тяжка стійка діарея під час або після лікування може вказувати на псевдомембранозний коліт що вимагає невідкладного лікування. У таких випадках необхідно припинити прийом Бактриму і розпочати відповідні діагностичні та лікувальні заходи (наприклад призначити ванкоміцин по 250 мг 4 рази на добу перорально). Антиперистальтичні препарати у таких випадках протипоказані.

Якщо Бактрим приймають протягом тривалого періоду часу необхідний регулярний загальний аналіз крові. При значному зменшенні кількості форменних елементів крові нижче нормального рівня прийом Бактриму необхідно припинити.

Під час тривалого лікування необхідно здійснювати моніторинг функції нирок та сечовидільної системи особливо у пацієнтів із порушенням функції нирок.

Щоб запобігти розвитку кристалурії на тлі лікування слід забезпечити достатнє вживання рідини та діурез.

Оскільки Бактрим подібно до інших антибіотиків може зменшувати ефект пероральних контрацептивів пацієнткам необхідно радити вживати додаткових протизаплідних заходів під час лікування Бактримом.

Тривале лікування Бактримом може призводити до надмірного росту нечутливих мікроорганізмів та грибів. У випадку суперінфекції необхідно негайно розпочати відповідне лікування.

При лікуванні пацієнтів із порфірією або порушенням функції щитовидної залози необхідна обережність.

У пацієнтів літнього віку або пацієнтів із порушенням функції нирок можуть спостерігатися зміни з боку крові що вказують на дефіцит фолієвої кислоти. Вони зникають після призначення фолієвої кислоти.

Необхідна обережність при лікуванні пацієнтів із додатковими факторами ризику розвитку дефіциту фолієвої кислоти якими є наприклад лікування фенітоїном або іншими антагоністами фолієвої кислоти та недостатнє харчування.

Встановлено що триметоприму властива побічна дія на метаболізм фенілаланіну. Однак це не стосується пацієнтів з фенілкетонурією які дотримуються відповідної дієти.

Оскільки до складу допоміжних речовин входить сорбіт то пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати цей препарат. Він також може виявляти незначний проносний ефект.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Бактрим

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Ефективність трициклічних антидепресантів може знижуватися при одночасному застосуванні ко-тримоксазолу.

Ко-тримоксазол може впливати на потребу у пероральних антидіабетичних засобах.

Подібно до інших антибіотиків Бактрим може знижувати ефективність пероральних контрацептивів. Тому пацієнткам необхідно радити вживати додаткових протизаплідних заходів під час лікування Бактримом.

При одночасному прийомі індометацину та ко-тримоксазолу може підвищуватися рівень сульфаметоксазолу у крові.

У пацієнтів літнього віку які одночасно приймали деякі діуретики переважно тіазидного ряду спостерігалася підвищена частота випадків тромбоцитопенії з пурпурою.

Повідомлялося що ко-тримоксазол може подовжувати протромбіновий час у пацієнтів які приймають антикогулянт варфарин. На цю взаємодію слід зважати при застосуванні Бактриму у пацієнтів які вже приймають антикоагулянти. У таких випадках необхідно регулярно перевіряти протромбіновий час.

У пацієнтів які приймали ко-тримоксазол та циклоспорин після трансплантації нирки спостерігалось оборотне погіршення функції нирок визначене за підвищенням рівнів сироваткового креатиніну. Вважається що ця взаємодія зумовлена триметопримом.

Таким пацієнтам необхідно призначати фолієву кислоту або фолінат кальцію щоб протидіяти впливу на гемопоез (невідкладне лікування).

Окремі повідомлення свідчать що у пацієнтів які приймають піриметамінвмісні препарати з метою профілактики малярії у дозах що перевищують 25 мг піриметаміну на тиждень при одночасному прийомі ко-тримоксазолу може розвиватися мегалобластна анемія.

Повідомлялося про випадки токсичного делірію після одночасного прийому Бактриму та амантадину.

max) на 93 %. Дофетилід може спричиняти серйозні шлуночкові аритмії асоційовані з подовженням інтервалу QT у тому числі двонаправлену шлуночкову тахікардію (піруетного типу) що прямо залежать від плазмової концентрації дофетиліду. Одночасний прийом дофетиліду і триметоприму протипоказаний.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Антибактеріальна дія ко-тримоксазолу in vitro поширюється як на грампозитивні так і на грамнегативні збудники у тому числі на нижчезазначені мікроорганізми хоча чутливість може залежати від географічної зони.

Звичайно чутливі збудники (МІК

Коки: Moraxella catarrhalis.

Різноманітні грамнегативні палички: Edwardsiella tarda Alcaligenes faecalis Burkholderia pseudomallei.

На основі клінічного досвіду такі збудники також вважаються чутливими: Brucella Listeria monocytogenes Nocardia asteroides Pneumocystis carinii Cyclospora cayetanensis.

Частково чутливі збудники (МІК 90 = 4 мг/л [триметоприм] = 76 мг/л [сульфаметоксазол])

Коки: Staphylococcus aureus (метицилінчутливі та метицилінрезистентні) Staphylococcus spp. (коагулазонегативні) Streptococcus pneumoniae (чутливий до пеніциліну резистентний до пеніциліну).

Грамнегативні палички: Haemophilus influenzae Haemophilus ducreyi E. coli Klebsiella pneumoniae Morganella morganii Proteus mirabilis Proteus vulgaris Providencia rettgeri інші Providencia spp. Salmonella typhi Salmonella enteritidis Stenotrophomonas maltophilia (раніше Xanthomonas maltophilia).

Різноманітні грамнегативні палички: Acinetobacter lwoffi Acinetobacter anitratus A. baumanii) Aeromonas hydrophila.

Резистентні збудники (МІК

Burkholderia (Pseudomonas) cepacia Pseudomonas aeruginosa Mycoplasma spp. Mycobacterium tuberculosis Shigella spp. Treponema pallidum Neisseria gonorrhoeae Bacteroides інші виключно анаеробні збудники.

При застосуванні Бактриму на емпіричній основі необхідно зважати на місцеву поширеність резистентності до ко-тримоксазолу серед бактерій що спричинюють інфекцію з приводу якої проводиться лікування.

При інфекціях спричинених помірно чутливими збудниками слід провести тести на чутливість для виключення резистентності.

Чутливість до ко-тримоксазолу можна визначати за допомогою стандартних методів таких як метод дисків або метод розведення рекомендованих Інститутом клінічних та лабораторних стандартів (ІКЛС). ІКЛС рекомендує використовувати нижчезазначені критерії чутливості:

Метод дисків діаметр зони
пригнічення росту (мм)

Метод розведення ** МІК (мг/мл)

ТМ + СМЗ

Чутливі
Частково чутливі
Стійкі

16
11-15
10

2 + 38

8 + 152

Диск: 1 25 мкг триметоприму і 23 75 мкг сульфаметоксазолу.

** триметоприм (ТМ) і сульфаметоксазол (СМЗ) у співвідношенні 1 до 19.

Розвиток резистентності перехресна резистентність

Резистентність до ко-тримоксазолу під час лікування розвивається лише у рідкісних випадках. Між усіма сульфаніламідами існує перехресна резистентність перехресна резистентність до хімічно не споріднених антибіотиків у результаті набуття резистентності до ко-тримоксазолу не розвивається.

Синергізм антагонізм

Спостерігається виражений синергізм між сульфаметоксазолом та триметопримом. Цей синергізм у більшості випадків виявляється навіть за наявності резистентності до одного з двох компонентів препарату.

Фармакокінетика.

За клінічно значущими фармакокінетичними властивостями триметоприм та сульфаметоксазол є значною мірою подібними.

Всмоктування

Після перорального прийому триметоприму та сульфаметоксазолу ці препарати швидко і майже повністю всмоктуються (біодоступність 80-100 %) у верхніх відділах травного тракту. Після одноразового прийому дози 160 мг триметоприму + 800 мг сульфаметоксазолу максимальна плазмова концентрація 1 5-3 мг/л для триметоприму та 40-80 мг/л для сульфаметоксазолу досягається протягом 1-4 годин. Якщо прийом повторюється кожні 12 годин то рівноважна плазмова концентрація сульфаметоксазолу і триметоприму у більшості випадків на 50-100 % вища ніж після одноразового перорального прийому. Рівень у плазмі крові пропорційний дозі. Вплив їжі на кінетику діючих речовин Бактриму не вивчався. Коли суспензію триметоприму приймають після їди абсорбція менша ніж за умови прийому натще хоча швидкість всмоктування під дією звичайної їжі не зазнає змін.

Розподіл

Дослідження на тваринах та у людей показали що ко-тримоксазол добре проникає у тканини. Значна кількість триметоприму і незначна кількість сульфаметоксазолу переходить з кровообігу в інтерстиціальну рідину та інші позасудинні рідини організму. Концентрація триметоприму і сульфаметоксазолу може бути підвищеною у запалених тканинах.

Трим

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Бактрим суспензія 240 мг/5 мл 100 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Бактрим суспензія 240 мг/5 мл 100 мл

Обліковий номер : 358986

Товару немає в наявності
Roche (Швейцария)

Виробник : Roche (Швейцария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6569/01/01

Назва російською : Бактрим® суспензия д/перор. прим., 200 мг/40 мг у 5 мл по 100 мл во флак.

Мiжнародна назва : Сульфаметоксазол у комбінації з триметопримом*

Форма выпуску : Суспензия , флакон

Дiюча речовина : Триметоприм

Фрамацевтична форма : Суспензія для внутрішнього застосування