Детальніше

Баклофен 25 мг таблетки/міорелаксант/ №50

Обліковий номер: 327531

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Polpharma (Польша)

Виробник: Polpharma (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0497/01/02

Назва російською: Баклофен таблетки по 25 мг №50 во флак.

Мiжнародна назва : Баклофен

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Баклофен

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

БАКЛОФЕН

(BACLOFEN)

Склад:

діюча речовина: baclofen

1 таблетка містить 10 мг або 25 мг баклофену

допоміжні речовини: лактози моногідрат крохмаль картопляний желатин тальк магнію стеарат етилцелюлоза.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки 10 мг: білого кольору круглі двоопуклі з розподільною рискою

таблетки 25 мг: білого кольору круглі двоопуклі.

Фармакотерапевтична група. Міорелаксанти центральної дії.

Koд ATХ M03B X01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Механізм цієї дії складається більш за все з гіперполяризації висхідних нервів і гальмуванні як моно- так і полісинаптичних рефлексів на рівні спинного мозку.

В експериментах на тваринах баклофен збільшував метаболізм допаміну однак у людей під впливом препарату концентрація ацетату 5-гідроксиіндолу або метаболітів допаміну у спинномозковій рідині не мінялася.

Оскільки баклофен який застосовують у великих дозах може викликати пригнічення функцій ЦНС існує вірогідність дії препарату на центри які знаходяться вище спинного мозку.

Баклофен також зменшує больову чутливість. Поліпшення таким чином загального самопочуття пацієнта і заспокоєння є менш утрудненим ніж під час застосування інших лікарських препаратів які впливають на ЦНС.

Баклофен стимулює шлункову секрецію.

Фармакокінетика.

Всмоктування

Баклофен швидко і майже повністю всмоктується зі шлунково-кишкового тракту.

Ступінь всмоктування зменшується під час призначення вищих доз.

Терапевтична концентрація становить 80-395 нг/мл.

У пацієнтів максимальна концентрація Сmax (500-600 нг/мл) досягається через 2-3 години після прийому а концентрація понад 200 нг/мл зберігається протягом 8 годин.

Розподіл

Мінімальна кількість препарату проникає у грудне молоко.

Обсяг розповсюдження баклофену становить 0 7 л/кг а зв' язується з білками плазми приблизно на 30 %. У спинномозковій рідині концентрація діючої речовини у 8 5 разів менша ніж у сироватці крові.

Біотрансформація

Приблизно 15 % прийнятої дози підлягає біотрансформації у печінці за рахунок дезамінування.

Виведення

Період напіввиведення становить від 2 5 до 4 годин.

Баклофен виводиться з сечею 70-80 % у незмінному вигляді або у формі метаболітів. Решта виводиться з калом.

Під час застосування внутрішньо баклофен виводиться майже повністю протягом 72 годин.

Пацієнти літнього віку

Фармакокінетика у пацієнтів літнього віку практично така ж сама як і у дорослих. Максимальна концентрація баклофену у плазмі незначно нижча ніж у здорових молодих осіб але показник AUC є подібним в обох групах пацієнтів.

Клінічні характеристики.

Показання.

Спастичні стани під час:

розсіяного склерозу

інших пошкоджень спинного мозку (наприклад пухлини спинного мозку сирингомієлія хвороба рухального нейрона поперековий мієліт травми спинного мозку)

мозкових інсультів

церебрального паралічу

запалення оболонок спинного і головного мозку

травм голови.

Діти

Баклофен застосовувати дітям при симптоматичному лікуванні спастичних станів церебрального ґенезу а саме які виникли у результаті дитячого церебрального паралічу а також у результаті церебральних судинних інцидентів через новоутворення або захворювання головного мозку дегенеративного ґенезу.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до баклофену або до будь-якої допоміжної речовини препарату. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення. Порфірія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування баклофену з іншими препаратами які діють на ЦНС синтетичними опіатами або з алкоголем посилює їх седативну дію.

У пацієнтів які застосовують баклофен підвищується ризик розвитку дихальної депресії. Слід проводити ретельний моніторинг серцевої діяльності і дихальної системи особливо у пацієнтів із супутніми захворюваннями судинної і дихальної систем та зі слабкістю дихальної мускулатури.

Баклофен може посилювати гіперкінезію у пацієнтів які приймають одночасно солі літію.

Баклофен потенціює дію антигіпертензивних засобів (може бути необхідним коригування дозування).

У пацієнтів із хворобою Паркінсона які приймають препарати з леводопою і карбідопою у випадку комбінованого застосування з баклофеном можливе виникнення стану сплутаності свідомості галюцинацій і психічного збудження.

Баклофен збільшує аналгезію спричинену фентанілом.

Особливості застосування.

Психічні розлади і порушення з боку нервової системи

Під час лікування баклофеном загострюються психотичні синдроми шизофренія судомні стани стани запаморочення і симптоми паркінсонізму тому препарат слід застосовувати з обережністю а пацієнт повинен знаходитися під постійним спостереженням лікаря.

Епілепсія

Пацієнти з епілепсією яким необхідна одночасна терапія баклофеном вимагають постійного клінічного спостереження і проведення ЕЕГ оскільки відзначено зменшення ефективності протисудомних препаратів які застосовуються і змін у картині ЕЕГ.

Інші

Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам з інсультом порушеннями дихальної системи порушеннями функцій печінки.

З обережністю застосовувати пацієнтам з виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі.

Порушення з боку нирок

Симптоми передозування спостерігалися у пацієнтів з нирковою недостатністю які приймають перорально баклофен у дозах більш ніж 5 мг/кг на добу.

Слід бути особливо обережним при застосовуванні баклофену у комбінації з іншими препаратами які впливають на функцію нирок. Слід також ретельно контролювати функцію нирок і встановити добову дозу баклофена так щоби уникнути отруєння.

Окрім того після припинення лікування гемодіаліз може бути альтернативним методом лікування пацієнтів отруєних баклофеном. Гемодіаліз ефективно виводить баклофен з організму зменшує прояв клінічних симптомів передозування і період одужання пацієнтів.

Порушення з боку сечовивідних шляхів

Слід проявляти обережність пацієнтам з підвищеним тонусом сфінктера сечового міхура (можлива затримка сечовипускання).

Поліпшення стану після застосування баклофену спостерігається у пацієнтів з нейрогенним порушенням випорожнення сечового міхура.

Лабораторні дослідження

У деяких пацієнтів які знаходяться на терапії баклофеном спостерігалося підвищення активності аспартатамінотрансферази лужної фосфатази і підвищення рівня глюкози у сироватці крові. Рекомендується проводити лабораторні дослідження особливо у пацієнтів з порушенням функції печінки і хворих на цукровий діабет.

Раптова відміна

Під час раптової відміни препарату (особливо після тривалого періоду лікування) можливе виникнення стану тривоги і сплутаності свідомості галюцинацій психотичних реакцій маніакальних параноїдальних і судомних станів дискінезій тахікардії гіпертермії також можуть посилитися спастичні стани тому дозу препарату слід зменшувати поступово протягом 1-2 тижнів.

Пацієнти віком від 65 років

Слід бути особливо обережним при лікуванні пацієнтів літнього віку (підвищення ризику виникнення побічних ефектів).

Лікарський препарат не застосовувати пацієнтам з рідкою спадковою непереносимістю галактози дефіцитом лактази (за типом Лаппа) або синдромом мальабсорбції глюкози-галактози.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат баклофен можна застосовувати у період вагітності (особливо у I триместрі вагітності) тільки у випадку якщо користь для матері перевищує можливий ризик для плода.

Відзначено тільки один випадок синдрому відміни (судоми) у семиденного новонародженого мати якого приймала баклофен у дозі 80 мг на добу у період вагітності. Судоми які спробували лікувати стандартними протисудомними препаратами зникли після 30 хвилин після введення баклофену.

Баклофен проникає у грудне молоко але якщо препарат приймають у терапевтичних дозах в таких малих кількостях то не очікується появи небажаних реакцій у новонародженого.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Пацієнтам протягом лікування не слід керувати транспортними засобами і обслуговувати механізми у русі а також працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Дозу встановлювати індивідуально з метою визначення найменшої ефективної дози яка не спричиняє побічних ефектів.

Препарат слід приймати під час їди.

Якщо при застосуванні максимальних рекомендованих доз протягом 6 тижнів лікування терапевтичного ефекту не буде досягнуто слід вирішити питання про подовження лікування препаратом.

Рекомендується наступна схема дозування:

Дорослі

У перші 3 дні по 5 мг (1/2 таблетки по 10 мг) 3 рази на добу

У більшості пацієнтів терапевтичний ефект настає при дозі від 30 мг до 75 мг на добу.

Вищевказаний режим застосування забезпечує добру переносимість препарату.

При необхідності дозу можна з обережністю підвищувати.

Пацієнтам яким необхідно приймати більші дози препарату (75-100 мг на добу) можна застосовувати баклофен у формі таблеток по 25 мг.

Не слід перевищувати дозу більше 100 мг на добу.

Тривалість лікування залежить від клінічного стану пацієнта.

Не слід раптово припиняти лікування баклофеном через ризик виникнення галюцинацій і загострення спастичних станів.

Пацієнти літньго віку

Діти

Лікування слід розпочати з дуже низької дози (що відповідає дозі у перерахуванні приблизно 0 3 мг/кг маси тіла на добу) на 2-4 прийоми (краще за все на 4 рівні прийоми).

Для дітей дозу слід підвищувати з обережністю з інтервалом в один тиждень до досягнення оптимального терапевтичного ефекту у дитини.

Загалом слід використовувати добову дозу підтримуючої терапії яка становить 0 75-2 мг/кг маси тіла.

Максимальна добова доза не повинна перевищувати 40 мг для дітей віком до 8 років. Для дітей віком від 8 років максимальна добова доза становить 60 мг.

Баклофен у вигляді таблеток не слід призначати дітям з масою тіла менше 33 кг.

Пацієнти з порушенням функції нирок

Пацієнти зі спастичними станами церебрального походження

Небажані ефекти спостерігаються найчастіше у цій групі пацієнтів тому слід відповідно встановити режим дозування у цих пацієнтів і повинні вони знаходитися під ретельним лікарським наглядом.

Діти.

Баклофен у вигляді таблеток не слід призначати дітям з масою тіла менше 33 кг.

Передозування.

У випадку передозування препаратом можуть розвинутися наступні побічні явища з боку ЦНС: сонливість втрата свідомості кома пригнічення дихання.

Загальний стан може погіршуватися у пацієнтів що одночасно застосовують інші препарати і речовини які впливають на центральну нервову систему (наприклад алкоголь діазепам трициклічні антидепресанти).

Лікування.

Немає специфічного антидоту.

Слід якомога швидше викликати блювання або провести промивання шлунка а також застосувати активоване вугілля.

Пацієнти у коматозному стані перед промиванням шлунка повинні бути інтубованими.

У випадку необхідності застосувати сольові проносні.

У пацієнтів з припиненням дихання провести штучне дихання і забезпечити підтримання серцево-судинної діяльності.

Деякі літературні дані вказують що при більш легких отруєннях фізостігмін введений внутрішньовенно (у дозі 1-2 мг протягом 5-10 хвилин) усуває побічні дії з боку ЦНС особливо сонливість і пригнічення дихання. При відсутності поліпшення після першої дози фізостігміну наступну дозу можна ввести через 30-60 хвилин.

Показано також вводити речовини одночасно з діуретиками з метою збільшення виведення баклофену з сечею.

Якщо виникнуть судоми слід з великою обережністю ввести внутрішньовенно діазепам.

Побічні реакції.

Небажані ефекти найчастіше спостерігаються на початку лікування (наприклад сонливість і нудота) під час швидкого підвищення дози або застосування високих доз баклофену а також у пацієнтів літнього віку.

В основному вони мають перехідний характер і зникають після зниження дози. У випадку тяжких побічних дій виникає необхідність відміни препарату.

Якщо нудота утримується після зменшення дози рекомендується застосовувати баклофен з їжею або запивати молоком.

У пацієнтів із психічними захворюваннями в анамнезі або цереброваскулярними захворюваннями (наприклад інсульт) а також у пацієнтів літнього віку небажані ефекти можуть протікати з більш серйозними наслідками.

Під час застосування баклофену спостерігалися наступні небажані ефекти:

Психічні розлади

Cплутаність свідомості безсоння дезорієнтація ейфорія збудження депресія галюцинації кошмарні сновидіння марення зниження судомної готовності і збільшення кількості судомних приступів (особливо у пацієнтів з епілепсією).

З боку нервової системи

Cонливість заспокійливість дихальна депресія почуття пустоти у голові втомлюваність головний біль атаксія парестезії порушення мовлення розлад смаку вертиго шум у вухах.

З боку органів зору

Порушення зору порушення акомодації ністагм.

З боку серцево-судинної системи

З боку судин

Зниження артеріального тиску запаморочення набряки стоп.

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту

Нудота сухість у роті розлад смаку відраза до їжі позиви до блювання блювання запор діарея болі у животі.

З боку печінки і жовчних шляхів

Порушення функції печінки.

З боку шкіри і підшкірної клітковини

Висипання підвищене потовиділення свербіж кропивʼянка.

З боку нирок і сечовивідних шляхів

Поліурія вільне сечовипускання сечовипускання з болем затримка сечовипускання нічний енурез гематурія анурія.

З боку репродуктивної системи і грудних залоз

Порушення еякуляції порушення ерекції імпотенція.

З боку метаболізму і обміну речовин

Збільшення маси тіла.

З боку дихальної системи грудної клітки і середостіння

Пригнічення дихання відчуття закладеності носа.

Загальні порушення і реакції у місті введення

Слабкість втомлюваність виснаження гіпотермія.

Діагностичні дослідження

Позитивний результат аналізу на скриту кров у калі зміни цукру в крові.

У деяких пацієнтів спостерігалося підвищення спастичності (парадоксальна реакція на дію препарату).

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 0С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 50 таблеток у поліпропіленовому флаконі по 1 флакону в картоній коробці з інструкцією для медичного застосування.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

або

Medana Pharma S.A. Poland/Медана Фарма Акціонерне Товариство Польща.

Місцезнаходження.

Вул. Пельплиньска 19 83-200 Старогард Гданьски Польща/19 Pelplinska Str. 83-200 Starogard Gdanski Poland

або

98-200 Сєрадз вул. Польської Організації Військової 57 Польща/98-200 Sieradz 57 Polskiej Organizacji Wojskowej Str. Poland.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Баклофен 25 мг таблетки/міорелаксант/ №50

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Баклофен 25 мг таблетки/міорелаксант/ №50

Обліковий номер : 327531

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Polpharma (Польша)

Виробник : Polpharma (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0497/01/02

Назва російською : Баклофен таблетки по 25 мг №50 во флак.

Мiжнародна назва : Баклофен

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Баклофен

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО