Детальніше

Азакс 500 мг таблетки №3

Обліковий номер: 346251

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Nobel (Туреччина)

Виробник: Nobel (Турция) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5811/01/01

Назва російською: Азакс таблетки, п/о, по 500 мг №3

Мiжнародна назва : Азитроміцин

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Азитромицин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АЗАКС&reg

(AZAX)

Склад:

діюча речовина: azithromycin

1 таблетка містить азитроміцину 500 мг у вигляді азитроміцину дигідрату

допоміжні речовини:

покриття: Sepifilm 752 Blanc: гіпромелоза целюлоза мікрокристалічна поліетиленгліколь титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група.

Клінічні характеристики.

Показання.

Інфекції спричинені чутливими до азитроміцину мікроорганізмами:

- верхніх дихальних шляхів (бактеріальний фарингіт тонзиліт синусит отит середнього вуха)

- нижніх дихальних шляхів (бактеріальний бронхіт і загострення хронічного бронхіту негоспітальна пневмонія)

- шкіри та м' яких тканин (хронічна мігруюча еритема (І стадія хвороби Лайма) бешиха імпетиго і вторинна піодермія)

- генітальні інфекції (неускладнений та ускладнений уретрит/цервіцит спричинений Chlamydia trachomatis).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до макролідів або до будь-якого іншого компонента препарату.

Спосіб застосування та дози.

Азакс приймають внутрішньо 1 раз на добу не менше ніж за 1 годину до або через 2 години після прийому їжі.

При печінковій недостатності препарат не слід застосовувати пацієнтам з тяжкими захворюваннями печінки оскільки азитроміцин метаболізується у печінці та виводиться з жовчю.

Пацієнтам літнього віку коригування дози не потрібне.

Побічні реакції.

Інфекції та інвазії:

З боку системи крові та лімфатичної системи:

З боку нервової системи:

З боку органів зору:

З боку органів слуху:

З боку серцевої діяльності:

З боку травного тракту:

З боку скелетно-м' язової системи:

З боку сечовидільної системи:

З боку репродуктивної системи:

Системні порушення:

Загальні порушення:

Дослідження:

Передозування.

Симптоми: при передозуванні можуть відзначатися симптоми загальної інтоксикації розлади слуху біль у животі сильна нудота блювання та діарея.

Лікування: слід промити шлунок прийняти активоване вугілля провести симптоматичну терапію спрямовану на підтримання життєвих функцій організму. Специфічного антидоту немає.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Враховуючи недостатність даних щодо безпеки застосування препарату не рекомендується призначати азитроміцин у період вагітності або годування груддю за винятком випадків коли очікуваний позитивний ефект для матері перевищує можливий ризик від застосування препарату для плода чи немовляти.

Діти.

Препарат у даній лікарській формі застосовують дітям з масою тіла більше 45 кг.

Особливості застосування.

Алергічні реакції. У рідких випадках повідомлялося що азитроміцин має серйозні алергічні реакції такі як ангіоневротичний набряк та анафілаксія. Деякі з цих реакцій зумовлювали розвиток рецидивних симптомів і потребували більш тривалого спостереження і лікування.

Порушення функції печінки. Оскільки печінка є основним шляхом виведення азитроміцину слід обережно призначати азитроміцин пацієнтам з тяжкими захворюваннями печінки.

Необхідно проводити контроль функції печінки у випадку розвитку ознак і симптомів дисфункції печінки наприклад астенії що швидко розвивається і супроводжується жовтяницею темною сечею схильністю до кровотеч та печінковою енцефалопатією.

Порушення функції нирок.

Подовження серцевої реполяризації та інтервалу QT що підвищує ризик розвитку серцевої аритмії та тріпотіння-мерехтіння шлуночків спостерігалися при лікуванні іншими макролідними антибіотиками. Подібний ефект азитроміцину не можна повністю виключити у пацієнтів з підвищеним ризиком подовження серцевої реполяризації тому слід з обережністю призначати лікування пацієнтам:

з вродженою або зареєстрованою пролонгацією інтервалу QT

які наразі проходять лікування із застосуванням інших активних речовин що як відомо подовжують інтервал QT наприклад антиаритмічні препарати класів ІА і III цисаприд і терфенадин

з порушеннями електролітного обміну особливо у випадку гіпокаліємії і гіпомагніємії

з клінічно релевантною брадикардією серцевою аритмією або тяжкою серцевою недостатністю.

Міастенія гравіс. Повідомлялося про загострення симптомів міастенії гравіс або про новий розвиток міастенічного синдрому у пацієнтів які отримують терапію азитроміцином.

Стрептококові інфекції. Азитроміцин загалом ефективний у лікуванні запальних захворювань ротоглотки спричинених стрептококом але немає жодних даних що демонструють ефективність азитроміцину у профілактиці гострого ревматичного поліартриту.

Суперінфекції. Як і у випадку з іншими антибактеріальними препаратами існує можливість виникнення суперінфекції (мікози).

У пацієнтів які приймають похідні ріжків іноді виникали явища ерготизму унаслідок одночасного застосування деяких макролідних антибіотиків. Дані про можливу лікарську взаємодію між ріжками та азитроміцином відсутні. Проте внаслідок теоретичної можливості виникнення ерготизму азитроміцин не слід одночасно призначати з похідними ріжків.

При застосуванні майже всіх антибактеріальних засобів включаючи азитроміцин повідомлялося про випадки виникнення діареї повязаної з Clostridium difficile. Лікування антибактеріальними засобами змінює нормальну флору товстого кишечнику що призводить до надмірного росту C. difficile.

C. difficile продукують токсини А і В які сприяють розвитку діареї повязаної з Clostridium difficile. Штами C. difficile що продукують гіпертоксин підвищують рівень захворюваності оскільки ці інфекції можуть бути стійкими до антибактеріальної терапії і можуть стати причиною колектомії. Можливість розвитку діареї повязаної з Clostridium difficile язана з Clostridium difficile діарея може розвинутися через 2 місяці після прийому антибактеріальних препаратів.

з іншими механізмами.

Слід враховувати можливість розвитку побічних реакцій з боку нервової системи таких як запаморочення сонливість порушення зору.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Антациди: при вивченні впливу одночасного застосування антацидів на фармакокінетику азитроміцину загалом не спостерігалося змін у біодоступності хоча максимальні плазмові концентрації азитроміцину зменшилися на 30 %. Азитроміцин необхідно приймати принаймні за годину до або через 2 години після прийому антациду.

Карбамазепін: у дослідженні фармакокінетичної взаємодії у здорових добровольців азитроміцин не виявив значного впливу на плазмові рівні карбамазепіну або на його активні метаболіти.

Циклоспорин:

Кумаринові антикоагулянти: повідомлялося про підвищену тенденцію до кровотеч у зв' язку з одночасним застосуванням азитроміцину та варфарину або кумаринподібних пероральних антикоагулянтів. Необхідно приділяти увагу частоті моніторингу протромбінового часу.

Дигоксин: повідомлялося що у деяких пацієнтів певні макролідні антибіотики впливають на метаболізм дигоксину в кишечнику. Відповідно у разі одночасного застосування азитроміцину і дигоксину слід пам' ятати про можливість підвищення концентрації дигоксину і проводити моніторинг рівня дигоксину.

Метилпреднізолон: у дослідженні фармакокінетичної взаємодії у здорових добровольців азитроміцин не виявив значного впливу на фармакокінетику метилпреднізолону.

Терфенадин: у фармакокінетичних дослідженнях не повідомлялося про взаємодію між азитроміцином і терфенадином. Як і у випадку з іншими макролідними антибіотиками азитроміцин необхідно з обережністю призначати у комбінації з терфенадином.

Теофілін:

Зидовудин:

Нелфінавір: застосування нелфінавіру спричиняє збільшення рівноважних концентрацій азитроміцину в сироватці крові. Хоча корекція дози азитроміцину при його одночасному застосуванні з нелфінавіром не рекомендується є виправданим ретельний моніторинг відомих побічних ефектів азитроміцину.

Диданозин: при одночасному прийомі добових доз азитроміцину у 1200 мг з диданозином у шести суб' єктів не було виявлено впливу на фармакокінетику диданозину порівняно з плацебо.

Рифабутин: одночасний прийом азитроміцину і рифабутину не впливає на плазмові концентрації цих препаратів. Нейтропенія спостерігалась у суб' єктів які приймали одночасно азитроміцин і рифабутин. Хоча нейтропенія була пов' язана із застосуванням рифабутину причинний зв' язок з одночасним прийомом з азитроміцином не був встановлений.

Похідні ріжків: з огляду на теоретичну можливість виникнення ерготизму одночасне застосування азитроміцину з похідними ріжків не рекомендується.

Відомо що макролідні антибіотики вступають у реакцію з астемізолом триазоламом мідазоламом і альфентанілом. Оскільки даних про взаємодію між азитроміцином і зазначеними вище засобами немає рекомендується здійснювати ретельний моніторинг пацієнтів коли ці препарати застосовуються одночасно.

Про вплив азитроміцину на рівні циметидину в крові ще не повідомлялося.

На відміну від більшості макролідних антибіотиків азитроміцин не чинить впливу на цитохром Р450 і на цей час не надходило даних про взаємодію між азитроміцином і зазначеними вище препаратами.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Механізм резистентності: резистентність до азитроміцину може бути вродженою або набутою. Повна перехресна резистентність існує серед Streptococcus pneumoniae бета-гемолітичним стрептококом групи А Enterococcus faecalis та Staphylococcus aureus включаючи метицилін-резистентний золотистий стафілокок (MRSA) до еритроміцину азитроміцину інших макролідів і лінкозамідів.

Спектр антимікробної дії азитроміцину

Чутливі

Аеробні грампозитивні бактерії

Staphylococcus aureus

Метицилінчутливий

Streptococcus pneumoniae

Пеніцилінчутливий

Streptococcus pyogenes (гр. А)

Аеробні грамнегативні бактерії

Haemophilus influenzae

Haemophilus parainfluenzae

Legionella pneumophila

Moraxella catarrhalis

Pasteurella multocida

Анаеробні бактерії

Clostridium perfringens

Fusobacterium spp. (види)

Prevotella spp.

Porphyromonas spp.

Інші бактерії

Chlamydia trachomatis

Види які набувають резистентності у поодиноких випадках

Аеробні грампозитивні бактерії

Streptococcus pneumoniae

З проміжною чутливістю до пеніциліну

Пеніцилінрезистентний

Вродженорезистентні організми

Аеробні грампозитивні бактерії

Enterococcus faecalis

Стафілококи MRSA MRSE (метицилінрезистентний золотистий стафілокок)

Анаеробні бактерії

Група бактероїдів Bacteroides fragilis

Фармакокінетика.

Біодоступність після перорального прийому становить приблизно 37 %. Максимальна концентрація у сироватці крові досягається через 2-3 години після прийому препарату.

ss) становив 31 1 л/кг.

Кінцевий період плазмового напіввиведення повністю відбиває період напіввиведення з тканин протягом 2-4 днів.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки вкриті оболонкою білого кольору овальні з лінією розлому з одного боку.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 3 таблетки у блістері по 1 блістеру у картонній упаковці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

НОБЕЛ ІЛАЧ САНАЇ ВЕ ТІДЖАРЕТ А.Ш.

Місцезнаходження.

Санкаклар Коуї 81100 м. Дюздже Туреччина.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Азакс 500 мг таблетки №3

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Азакс 500 мг таблетки №3

Обліковий номер : 346251

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Nobel (Туреччина)

Виробник : Nobel (Турция) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5811/01/01

Назва російською : Азакс таблетки, п/о, по 500 мг №3

Мiжнародна назва : Азитроміцин

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Азитромицин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО