Детальніше

Аугментин ES порошок для приготування суспензії 600 мг/42, 9 мг/5 мл 100 мл

Обліковий номер: 360272

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник: GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0987/04/01

Мiжнародна назва : Амоксицилін+клавуланова кислота

Форма выпуску: Порошок , флакон

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АУГМЕНТИН&trade ES

(AUGMENTIN ES)

Склад:

діючі речовини: амоксицилін клавуланова кислота

5 мл суспензії містять амоксициліну (у формі амоксициліну тригідрату) 600 мг і клавуланової кислоти (у формі калію клавуланату) 42 9 мг

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний натрію карбоксиметилцелюлоза 12 аспартам (Е 951) ксантанова камедь кремнію діоксид штучний полуничний ароматизатор.

Лікарська форма. Порошок для оральної суспензії.

Основні фізико-хімічні властивості: сипучий порошок майже білого кольору з характерним полуничним запахом.

Фармакотерапевтична група.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Мікроорганізми наведені нижче категоризовані відповідно до чутливості до амоксициліну/клавуланату in vitro.

Чутливі мікроорганізми

Грампозитивні аероби: Bacillus anthracis Enterococcus faecalis Listeria monocytogenes Nocardia asteroids Streptococcus pneumoniae Streptococcus pyogenes Streptococcus agalactiae Streptococcus viridans (метицилінчутливі штами) Staphylococcus saprophyticus (метицилінчутливі штами) коагулазонегативні стафілококи (метицилінчутливі штами).

Грамнегативні аероби: Bordetella pertussis Haemophilus influenza Haemophilus parainfluenzae Helicobacter pylori Moraxella catarrhalis Neisseria gonorrhoeae Pasteurella multocida Vibrio cholera.

Інші: Borrelia burgdorferi Leptospirosa ictterohaemorrhagiae Treponema pallidum.

Грампозитивні анаероби: види Clostridium Peptococcus niger Peptostreptococcus magnus Peptostreptococcus micros види Peptostreptococcus.

Грамнегативні анаероби: видивключаючи Bacteroides fragilis) види Capnocytophaga Eikenella corrodens види Fusobacterium види Porphyromonas види Prevotella.

Штами з можливою набутою резистентністю

Грамнегативні аероби: Escherichia coli Klebsiella oxytoca Klesiella pneumonia види Klebsiella Proteus mirabilis Proteus vulgaris види Proteus види Salmonella види Shigella.

Грампозитивні аероби: види Corynebacterium Enterococcus faecium.

Нечутливі мікроорганізми

Грамнегативні аероби: види Acinetobacter Citrobacter freundii види Enterobacter Hafnia alvei Legionella pneumophila Morganella morganii види Providencia види Pseudomonas види Serratia Stenotrophomas maltophilia Yesinia enterolitica.

Інші: Chlamydia pneumonia Chlamydia psittaci види Chlamydia Coxiella burnetti види Mycoplasma.

Фармакокінетика.

Препарат

Сmax

(мг/л)

Tmax

(год)

AUC

(мг/год/л)

T1/2

(год)

Аугментин ES

600/42 9 мг/5 мл

Доза: 45 мг/кг амоксициліну кожні

12 годин

амоксицилін

15 7

2 0

59 8

1 4

клавуланова кислота

1 7

1 1

4 0

1 1

Клінічні характеристики.

Показання.

Інфекції у дітей віком від 3 місяців до досягнення дітьми маси тіла 40 кг спричинені або імовірно спричинені пеніцилінрезистентними штамами Streptococcus pneumonia такі як:

- гострий середній отит

- негоспітальна пневмонія.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату до будь-яких антибактеріальних засобів групи пеніциліну.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування пробенециду не рекомендується. Пробенецид знижує ниркову канальцеву секрецію амоксициліну. Одночасне його застосування з Аугментином ES може призвести до підвищених рівнів амоксициліну в крові протягом тривалого часу проте не впливає на рівні клавуланової кислоти.

Одночасне застосування алопуринолу під час лікування амоксициліном може збільшити імовірність алергічних шкірних реакцій. Даних щодо одночасного застосування Аугментину ES та алопуринолу немає.

Як і інші антибіотики Аугментин може впливати на флору кишечнику що призведе до зменшення реабсорбції естрогенів та зменшення ефективності комбінованих пероральних контрацептивних засобів.

За даними літератури існують окрeмі повідомлення про збільшення рівня міжнародного нормалізованого співвідношення (INR) у пацієнтів які лікуються аценокумаролом або варфарином та приймають амоксицилін. Якщо таке застосування необхідне слід ретельно контролювати протромбіновий час або рівень міжнародного нормалізованого співвідношення з додаванням або припиненням лікування Аугментином.

Пеніциліни можуть зменшувати виведення метотрексату що може спричинити зростання токсичності останнього.

Особливості застосування.

Якщо доведено що інфекція зумовлена мікроорганізмами чутливими до амоксициліну необхідно зважити можливість переходу з комбінації амоксицилін/клавуланова кислота на амоксицилін відповідно до офіційних рекомендацій.

Аугментин ES не слід призначати якщо є підозра на інфекційний мононуклеоз оскільки при застосуванні амоксициліну при цій патології спостерігалися випадки короподібного висипання.

Тривале застосування препарату іноді може спричиняти надмірне зростання нечутливої до Аугментину ES мікрофлори.

Загалом Аугментин ES добре переноситься і має низькі показники токсичності властиві антибіотикам пеніцилінового ряду. При тривалому застосуванні слід періодично контролювати функції органів і систем включаючи функцію нирок печінки та гемопоез.

При лікуванні амоксициліном для визначення рівня глюкози в сечі слід використовувати ферментативні реакції з глюкозооксидазою оскільки інші методи можуть давати хибно-позитивні результати.

Є повідомлення про хибно-позитивні результати тестів на наявність Aspergillus у пацієнтів які отримували амоксицилін/клавуланову кислоту (при застосуванні Bio-Rad Laboratories Platelis Aspergillus EIA тесту). Тому такі позитивні результати у пацієнтів які лікуються амоксициліном/клавулановою кислотою слід інтерпретувати з обережністю та підтверджувати іншими діагностичними методами.

Аугментин ES містить аспартам (кожні 5 мл суспензії містять 7 мг фенілаланіну) тому його слід з обережністю застосовувати для лікування хворих на фенілкетонурію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Обидва компоненти препарату екскретуються у грудне молоко (немає інформації стосовно впвливу клавуланової кислоти на немовля яке знаходиться на грудному годуванні). Відповідно у немовляти яке знаходиться на грудному годуванні можлива поява діареї та грибкової інфекції слизових оболонок тому годування груддю слід припинити.

Аугментин у період годування груддю можна застосовувати лише тоді коли на думку лікаря користь від застосування буде переважати ризик.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дослідження щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами не проводилось. Однак можуть виникнути побічні реакції (наприклад алергічні реакції запаморочення конвульсії) що можуть впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Препарат слід застосовувати згідно з офіційними рекомендаціями щодо антибіотикотерапії та при наявності місцевої чутливості до антибіотика. Чутливість до амоксициліну/клавуланату відрізняється у різних регіонах та може змінюватися з часом. Слід враховувати дані місцевої чутливості до антибіотиків та у разі необхідності проводити мікробіологічне визначення збудника хвороби та тест на чутливість до антибіотиків.

Діапазон пропонованих доз залежить від очікуваних мікроорганізмів та їх чутливості до антибактеріальних препаратів тяжкості захворювання та локалізації інфекції віку маси тіла та функції нирок пацієнта.

Діти віком від 3 місяців до досягнення дітьми маси тіла 40 кг:

Порушення функції печінки. Застосовувати обережно проводити моніторинг функції печінки з регулярними інтервалами. Наявних даних недостатньо для формулювання рекомендацій щодо дозування.

Порушення функції нирок. Рекомендації щодо застосування для лікування цієї групи пацієнтів відсутні.

Щоб звести до мінімуму ризик небажаного впливу Аугментину ES на шлунково-кишковий тракт препарат слід приймати на початку вживання їжі. При цьому всмоктування Аугментину ES оптимальне

Курс лікування не повинен перевищувати 14 днів без його перегляду.

Починати лікування можна з парентерального введення препарату а продовжувати формою препарату для перорального застосування.

Інструкція для приготування суспензії.

До 100 мл флакона з порошком слід додати 90 мл води. Воду додавати у 2 прийоми. Спочатку додати приблизно 2/3 зазначеної кількості води щоб порошок у флаконі вільно покрився водою закривати кришечкою та струсити флакон до утворення суспензії. Потім додавати залишок води і струсити знову. При першому розведенні суспензії слід дати постояти протягом 5 хвилин до повної дисперсії.

При розведенні утворюється суспензія білого кольору з жовтуватим або сіруватим відтінком.

Перед застосуванням суспензію слід добре збовтати.

Діти.

Препарат у формі суспензії призначати дітям віком від 3 місяців до досягнення дітьми маси тіла 40 кг. Дітям з масою тіла більше 40 кг призначати препарат в іншій лікарській формі.

Передозування.

Судоми можуть виникати у пацієнтів з порушенням функції нирок або у пацієнтів які отримують високі дози препарату.

Аугментин ES може бути видалений з кровотоку методом гемодіалізу.

Побічні реакції.

Застосовується така класифікація частоти виникнення побічних ефектів:

дуже часто 1/10

часто 1/100 та 1/10

нечасто 1/1000 та 1/100

рідко 1/10000 та 1/1000

дуже рідко 1/10000

частота невідома.

Інфекції та інвазії.

Кровоносна та лімфатична системи.

Імунна система.

Нервова система.

Шлунково-кишкові реакції.

Нудота частіше асоціюється з високими дозами препарату. Вищезазначені симптоми з боку шлунково-кишкового тракту можуть бути зменшені при прийомі препарату на початку їди.

Дуже рідко у дітей спостерігається поверхнева зміна забарвлення зубів. Належний догляд за порожниною рота може попередити це явище. Зміну забарвлення можна усунути за допомогою чищення зубів.

Гепатобіліарні реакції.

У дітей такі явища виникають дуже рідко.

Ознаки та симптоми захворювання виникають під час або одразу після лікування але в деяких випадках можуть виникнути через кілька тижнів після закінчення лікування. Ці явища можуть бути тяжкими але завичай мають оборотний характер. Надзвичайно рідко мають місце летальні випадки які завжди трапляються у пацієнтів з тяжким основним захворюванням або у пацієнтів які одночасно лікуються препаратами що мають негативний вплив на печінку.

Шкіра та підшкірні тканини.

У разі появи будь-якого алергічного дерматиту лікування слід припинити.

Нирки та сечовидільна система.

Термін придатності.

2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Приготовану суспензію зберігати в холодильнику при температурі від 2 до 8 С та використати протягом 10 днів. Не заморожувати.

Упаковка. Скляний флакон з алюмінієвою кришечкою що накручується (містить всередині полімерну (полівінілхлоридну або поліолефінову) плівку) з контролем першого відкриття та пластиковою мірною ложкою з позначками 2 5 мл та 5 мл вміщені у картонну коробку.

Категорія відпуску. За рецептом.

Глаксо Веллком Продакшн Франція/
Glaxo Wellcome Production France.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Глаксо Веллком Продакшн ЗІ де ля Пейеньєр 53100 Майєнн Франція/
Glaxo Wellcome Production ZI de la Peyenniere 53100 Mayenne France.
СмітКляйн Бічем Фармасьютикалс Велика Британія/

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

СмітКляйн Бічем Фармасьютикалс Кларендон Роуд Ворсінг Вест Сассекс BN14 8QH Велика Британія/

SmithKline Beecham Pharmaceuticals Clarendon Road Worthing West Sussex BN14 8QH United Kingdom.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Аугментин ES порошок для приготування суспензії 600 мг/42, 9 мг/5 мл 100 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Аугментин ES порошок для приготування суспензії 600 мг/42, 9 мг/5 мл 100 мл

Обліковий номер : 360272

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник : GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0987/04/01

Мiжнародна назва : Амоксицилін+клавуланова кислота

Форма выпуску : Порошок , флакон

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО