Детальніше

Аугментин BD 875 мг + 125 мг таблетки №14

Обліковий номер: 431548

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник: GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0987/02/01

Назва російською: Аугментин™ (bd) таблетки, п/плен. обол., 875 мг/125 мг №14 (7х2)

Мiжнародна назва : Амоксицилін+клавуланова кислота

Форма выпуску: Таблетки

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

Аугментин BD (AUGMENTIN BD) інструкція для застосування

Склад

діючі речовини: амоксицилін та клавуланова кислота
1 таблетка містить амоксициліну (у формі амоксициліну тригідрату) 875 мг клавуланової кислоти (у формі калію клавуланату) 125 мг
допоміжні речовини: магнію стеарат натрію крохмальгліколят (тип А) кремнію діоксид колоїдний безводний целюлоза мікрокристалічна диметикон
оболонка таблетки: титану діоксид (Е 171) гіпромелоза (5 cps) гіпромелоза (15 cps) макрогол 4000 макрогол 6000.

Лікарська форма.

Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки у формі капсули білого або білого з відтінком кольору вкриті плівковою оболонкою з лінією розлому з одного боку та монограмами А С з обох боків.

Фармакотерапевтична група

Антибактеріальні засоби для системного застосування.
Код АТХ J01C R02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Амоксицилін - напівсинтетичний антибіотик з широким спектром антибактеріальної активності проти багатьох грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів. Амоксицилін чутливий до &beta -лактамази та зазнає розпаду під її впливом тому спектр активності амоксициліну не включає мікроорганізми що синтезують цей фермент. Клавуланова кислота має &beta -лактамну структуру подібну до пеніцилінів а також здатність інактивувати &beta -лактамазні ферменти властиві мікроорганізмам які резистентні до пеніцилінів і цефалоспоринів. Зокрема вона має виражену активність щодо важливих з клінічної точки зору плазмідних &beta -лактамаз які часто відповідають за виникнення перехресної резистентності до антибіотиків. Присутність клавуланової кислоти у складі Аугментину захищає амоксицилін від розпаду під дією ферментів &beta -лактамаз і розширює спектр антибактеріальної дії амоксициліну включаючи до нього багато мікроорганізмів резистентних до амоксициліну та до інших пеніцилінів і цефалоспоринів.

Мікроорганізми зазначені нижче класифіковані відповідно до чутливості до амоксициліну/клавуланату in vitro.

Чутливі мікроорганізми

 • Грампозитивні аероби: Bacillus anthracis Enterococcus faecalis Listeria monocytogenes Nocardia asteroids Streptococcus pneumoniae Streptococcus pyogenes Streptococcus agalactiae Streptococcus viridans інші &beta -гемолітичні види Streptococcus Staphylococcus aureus (метицилінчутливі штами) Staphylococcus saprophyticus (метицилінчутливі штами) коагулазонегативні стафілококи (метицилінчутливі штами).
 • Грамнегативні аероби: Bordetella pertussis Haemophilus influenza Haemophilus parainfluenzae Helicobacter pylori Moraxella catarrhalis Neisseria gonorrhoeae Pasteurella multocida Vibrio cholera.
 • Інші: Borrelia burgdorferi Leptospirosa ictterohaemorrhagiae Treponema pallidum.
 • Грампозитивні анаероби: види Clostridium Peptococcus niger Peptostreptococcus magnus Peptostreptococcus micros види Peptostreptococcus.
 • Грамнегативні анаероби: види Bacteroides (включаючи Bacteroides fragilis) види Capnocytophaga Eikenella corrodens види Fusobacterium види Porphyromonas види Prevotella.

Штами з можливою набутою резистентністю

 • Грамнегативні аероби: Escherichia coli Klebsiella oxytoca Klesiella pneumonia види Klebsiella Proteus mirabilis Proteus vulgaris види Proteus види Salmonella види Shigella.
 • Грампозитивні аероби: види Corynebacterium Enterococcus faecium.

Нечутливі мікроорганізми

 • Грамнегативні аероби: види Acinetobacter Citrobacter freundii види Enterobacter Hafnia alvei Legionella pneumophila Morganella morganii види Providencia види Pseudomonas види Serratia Stenotrophomas maltophilia Yesinia enterolitica.
 • Інші: Chlamydia pneumonia Chlamydia psittaci види Chlamydia Coxiella burnetti види Mycoplasma.

Фармакокінетика.

Фармакокінетичні параметри двох компонентів Аугментину тісно сполучені. Пік концентрації у сироватці крові обох компонентів досягається приблизно через 1 годину після перорального прийому препарату. Оптимальний рівень абсорбції досягається якщо приймати препарат на початку прийому їжі.

Подвоєння дози Аугментину збільшує рівень препарату в сироватці крові приблизно удвічі.

Обидва компоненти препарату як клавуланат так і амоксицилін мають низький рівень зв&rsquo язування з білками сироватки крові приблизно 70 % з них залишаються у сироватці крові у незв&rsquo язаному стані.

Показання

Лікування бактеріальних інфекцій у дорослих та дітей спричинених чутливими до Аугментину мікроорганізмами таких як:

 • гострий бактеріальний синусит
 • гострий середній отит
 • підтверджене загострення хронічного бронхіту
 • негоспітальна пневмонія
 • цистити
 • пієлонефрити
 • інфекції шкіри та м&rsquo яких тканин у т.ч. целюліти укуси тварин тяжкі дентоальвеолярні абсцеси з поширеним целюлітом
 • інфекції кісток та суглобів у т.ч. остеомієліти.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату до будь-яких антибактерільних засобів групи пеніцилінів.

Наявність в анамнезі тяжких реакцій гіперчутливості (в т.ч. анафілаксії) пов&rsquo язаних із застосуванням інших &beta -лактамних агентів (у т.ч. цефалоспоринів карбапенемів або монобактамів).

Наявність в анамнезі жовтяниці або дисфункції печінки пов&rsquo язаних із застосуванням амоксициліну/клавуланату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне застосування пробенециду не рекомендується. Пробенецид знижує ниркову канальцеву секрецію амоксициліну. Одночасне його застосування з Аугментином може призвести до підвищених рівнів амоксициліну в крові протягом тривалого часу проте не впливає на рівні клавуланової кислоти.

Одночасне застосування алопуринолу під час лікування амоксициліном може збільшити імовірність алергічних шкірних реакцій. Даних щодо одночасного застосування Аугментину та алопуринолу немає.

Як і інші антибіотики Аугментин може мати вплив на флору кишечнику що призводить до зменшення реабсорбції естрогенів та зменшення ефективності комбінованих пероральних контрацептивних засобів.

Існують окремі дані про збільшення рівня міжнародного нормалізованого співвідношення (INR) у пацієнтів які лікуються аценокумаролом або варфарином та приймають амоксицилін. Якщо таке застосування необхідне слід ретельно контролювати протромбіновий час або рівень міжнародного нормалізованого співвідношення з додаванням або припиненням лікування Аугментином.

У хворих які лікуються мікофенолатом мофетілом після початку застосування перорального амоксициліну з клавулановою кислотою може зменшитись предозова концентрація активного метаболіту мікофенольної кислоти приблизно на 50 %. Ця зміна предозового рівня може не точно відповідати зміні загальної експозиції мікофенольної кислоти.

Пеніциліни можуть зменшувати виведення метотрексату що може спричинити зростання токсичності останнього.

Особливості застосування

Перед початком терапії Аугментином необхідно точно визначити наявність в анамнезі реакцій гіперчутливості до пеніцилінів цефалоспоринів або інших алергенів.

Серйозні а часом навіть летальні випадки гіперчутливості (анафілактичні реакції) спостерігаються у пацієнтів під час терапії пеніциліном. Ці реакції імовірніші в осіб з аналогічними реакціями на пеніцилін у минулому (див. розділ &laquo Протипоказання&raquo ). У разі виникнення алергічних реакцій слід припинити терапію Аугментином і розпочати альтернативну терапію.

У разі якщо доведено що інфекція зумовлена мікроорганізмами чутливими до амоксициліну необхідно зважити можливість переходу з комбінації амоксицилін/кислота клавуланова на амоксицилін відповідно до офіційних рекомендацій.

Цю лікарську форму Аугментину не слід застосувувати у разі високого ризику того що патогени є резистентиними до &beta -лактамів і не застосовується для лікування пневмонії спричиненої пеніцілінрезистентними штамами S.pneumoniae.

Аугментин не слід призначати при підозрі на інфекційний мононуклеоз оскільки при застосуванні амоксициліну при цій патології спостерігалися випадки кореподібного висипання.

Тривале застосування препарату іноді може спричиняти надмірне зростання нечутливої до Аугментину мікрофлори.

Розвиток мультиформної еритеми асоційованої з пустулами на початку лікування може бути симптомом гострого генералізованого екзантематозного пустульозу (див. розділ &laquo Побічні реакції&raquo ). У такому разі необхідно припинити лікування і в подальшому протипоказано застосування амоксициліну.

Аугментин слід з обережністю призначати пацієнтам з ознаками печінкової недостатності (див. розділи &laquo Спосіб застосування та дози&raquo &laquo Протипоказання&raquo &laquo Побічні реакції&raquo ). Побічні реакції з боку печінки виникали головним чиному у чоловіків та пацієнтів літнього віку та були пов&rsquo язані з тривалим лікуванням. У дітей про такі явища повідомлялося дуже рідко. В усіх групах пацієнтів симптоми та ознаки зазвичай виникали під час або одразу після лікування але у деяких випадках вони з&rsquo являлися через кілька місяців після припинення лікування. Загалом ці явища були зворотними. Побічні реакції з боку печінки можуть бути тяжкими та дуже рідко мати летальний наслідок. Вони завжди виникали у пацієнтів з тяжкими супутніми захворюваннями або при супутньому застосуванні лікарських засобів відомих потенційним негативним впливом на печінку (див. розділ &laquo Побічні реакції&raquo ).

При застосуванні майже всіх антибактеріальних препаратів повідомлялося про виникнення антибіотикоасоційованого коліту що може варіювати від легкого ступеня до такого що загрожує життю (див. розділ &laquo Побічні реакції&raquo ). Тому важливо мати це на увазі у разі виникнення у пацієнтів діареї під час або після застосування антибіотика. У разі виникнення антибіотикоасоційованого коліту лікування Аугментином слід негайно припинити звернутися до лікаря та розпочати відповідне лікування.

Рідко у пацієнтів які приймають Аугментин та пероральні антикоагулянти може спостерігатися подовження протромбінового часу (підвищення рівня міжнародного нормалізованого співвідношення (INR)). При одночасному прийомі антикоагулянтів необхідний відповідний контроль лабораторних показників. Може знадобитися корекція дози пероральних антикоагулянтів для підтримки необхідного рівня коагуляції.

У пацієнтів з порушенням функції нирок необхідно коригувати дозу відповідно до ступеня ниркової недостатності (див. розділ &laquo Спосіб застосування та дози&raquo ).

У пацієнтів зі зниженою екскрецією сечі дуже рідко може спостерігатися кристалурія головним чином при парентеральному введенні препарату. Тому для зменшення ризику виникнення кристалурії рекомендується під час лікування високими дозами амоксициліну підтримувати баланс між випитою рідиною та виведеною сечею (див. розділ &laquo Передозування&raquo ).

При лікуванні амоксициліном для визначення рівня глюкози в сечі слід використовувати ферментативні реакції з глюкозооксидазою оскільки інші методи можуть давати хибно-позитивні результати.

Присутність клавуланової кислоти у препараті може спричиняти неспецифічне зв&rsquo язування IgG і альбуміну на мембранах еритроцитів внаслідок чого можливий хибнопозитивний результат при проведенні тесту Кумбса.

Є повідомлення про хибнопозитивні результати тестів на наявність Aspergillus у пацієнтів які отримували амоксицилін/клавуланову кислоту (при застосуванні Bio-Rad Laboratories Platelis Aspergillus EIA тесту). Тому такі позитивні результати у пацієнтів які лікуються амоксициліном/клавулановою кислотою слід інтерпретувати з обережністю та підтверджувати іншими діагностичними методами.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Репродуктивні дослідження на тваринах (при застосуванні доз що у 10 разів перевищували дози для людини) пероральних і парентеральних форм Аугментину не виявили ніякої тератогенної дії. В ході одного дослідження за участсю жінок з передчасним розривом оболонок плода повідомлялося що профілактичне застосування Аугментину може бути пов&rsquo язане з підвищенням ризику некротизуючого ентероколіту у новонароджених. Як і для інших лікарських засобів слід уникати застосування препарату у період вагітності особливо у І триместрі крім випадків коли користь від застосування препарату переважає потенційний ризик.

Обидва активні компоненти препарату екскретуються у грудне молоко (немає інформації стосовно впливу клавулановї кислоти на дітей яких годують груддю). Відповідно у дітей яких годують груддю можлива поява діареї та грибкової інфекції слизових оболонок тому годування груддю слід припинити.

Аугментин у період годування груддю можна застосовувати лише тоді коли на думку лікаря користь від застосування буде переважати ризик.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Досліджень з вивчення здатності препарату впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами не проводилось. Однак можуть виникнути побічні реакції (наприклад алергічні реакції запаморочення конвульсії) які можуть вплинути на здатність керувати автомобілем або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Препарат слід застосовувати згідно з офіційними рекомендаціями щодо антибіотикотерапії та даними місцевої чутливості до антибіотика. Чутливість до амоксициліну/клавуланату відрізняється у різних регіонах та може змінюватися з часом. При наявності слід звернутися до даних щодо місцевої чутливості і при необхідності провести мікробіологічне визначення та тест на чутливість.

Діапазон пропонованих доз залежить від очікуваних патогенів та їх чутливості до антибактеріальних препаратів тяжкості захворювання та локалізації інфекції віку маси тіла та функції нирок пацієнта.

Для дорослих та дітей з масою тіла &ge 40 кг добова доза становить 1750 мг амоксициліну/250 мг клавуланової кислоти (2 таблетки) добову дозу розподіляють на 2 прийоми.

Для дітей з масою тіла &lt 40 кг максимальна добова доза становить 1000-2800 мг амоксициліну/143-400 мг клавуланової кислоти при призначенні як зазначено нижче.

Якщо для лікування потрібно призначати більші дози амоксициліну слід застосовувати інші форми Аугментину щоб уникнути призначення зайвих високих доз клавуланової кислоти.

Тривалість лікування визначають за клінічною відповіддю пацієнта на лікування. Деякі інфекції (наприклад остеомієліт) потребують тривалішого лікування.

Діти з масою тіла &lt 40 кг

Доза від 25 мг/3 6 мг/кг маси тіла/добу до 45 мг/6 4 мг/кг маси тіла/добу розділена на 2 прийоми.

Хворі літнього віку

Корекція дози пацієнтам літнього віку не потрібна. При необхідності дозу коригують залежно від функції нирок. Дозування при порушенні функції печінки. Застосовують з обережністю необхідно контролювати функцію печінки через регулярні проміжки часу. Даних для рекомендацій стосовно дозування недостатньо.

Дозування при порушенні функції нирок

Аугментин 875/125 мг призначається лише для лікування хворих з кліренсом креатиніну більше 30 мл/хв. При нирковій недостатності з кліренсом креатиніну менше 30 мл/хв Аугментин 875/125 мг не застосовується.

Таблетку слід ковтати цілою не розжовуючи. Якщо необхідно таблетку можна розламати навпіл та проковтнути половинки не розжовуючи.

Для оптимальної абсорбції та зменшення можливих побічних ефектів з боку травного тракту препарат слід приймати на початку прийому їжі.

Тривалість лікування визначають індивідуально. Лікування не слід продовжувати більше 14 діб без оцінки стану хворого.

Лікування можна почати з парентерального введення а потім продовжити пероральне застосування.

Діти

Препарат у цьому дозуванні не рекомендується для лікування дітей віком до 12 років.

Передозування

Передозування може супроводжуватися симптомами з боку шлунково-кишкового тракту та розладом водно-електролітного балансу. Ці явища слід лікувати симптоматично приділяючи увагу корекції водно-електролітного балансу. Повідомлялося про випадки кристалурії що іноді призводили до ниркової недостатності (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ). Аугментин може бути видалений з кровотоку методом гемодіалізу.

Побічні реакції

Побічні ефекти були класифіковані за частотою їх виникнення - від дуже частих до дуже рідкісних.

Застосовується така класифікація частоти виникнення побічних ефектів:

 • дуже часто &sup3 1/10 часто &sup3 1/100 та &lt 1/10 нечасто &sup3 1/1000 та &lt 1/100 рідко &sup3 1/10000 та &lt 1/1000 дуже рідко &lt 1/10000.

Інфекції та інвазії.

Часто - кандидоз шкіри та слизових оболонок.
Дуже рідко &ndash надмірне збільшення нечутливих мікроорганізмів.

Кровотворна та лімфатична системи.

Рідко &ndash оборотна лейкопенія (включаючи нейтропенію) та тромбоцитопенія.
Дуже рідко &ndash оборотний агранулоцитоз і гемолітична анемія. Збільшення часу кровотечі та протромбінового індексу.

Алергічні реакції.

Дуже рідко &ndash ангіоневротичний набряк анафілаксія сироваткоподібний синдром алергічний васкуліт.

Нервова система.

Нечасто &ndash запаморочення головний біль.
Дуже рідко &ndash оборотна гіперактивність асептичний менінгіт і судоми. Судоми можуть виникати у пацієнтів з порушеною функцією нирок або у тих хто отримує високі дози препарату.

Шлунково-кишковий тракт.

Дорослі

Дуже часто &ndash діарея.
Часто &ndash нудота блювання.

Діти

Часто &ndash діарея нудота блювання.
Нудота частіше асоціюється з високими дозами препарату. Вищезазначені симптоми з боку шлунково-кишкового тракту можуть бути зменшені при прийомі препарату на початку їди.
Нечасто &ndash порушення травлення.
Дуже рідко - антибіотикоасоційований коліт (включаючи псевдомембранозний коліт і геморагічний коліт &ndash див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ) чорний &laquo волосатий&raquo язик.

Гепатобіліарні реакції.

Нечасто &ndash помірне підвищення рівня АСТ та/або АЛТ відзначається у хворих які лікуються антибіотиками групи &beta -лактамів.
Дуже рідко &ndash гепатити та холестатична жовтяниця. Ці явищі виникають при застосуванні інших пеніцилінів і цефалоспоринів.

Гепатити виникають головним чином у чоловіків і хворих літнього віку і їх виникнення може бути пов&rsquo язане з тривалим лікуванням.

У дітей такі явища виникали дуже рідко.

Ознаки та симптоми захворювання виникають під час або одразу після лікування але в деяких випадках можуть виникнути через декілька тижнів після закінчення лікування. Ці явища звичайно мають оборотний характер. Надзвичайно рідко мають місце летальні випадки які завжди трапляються у пацієнтів з тяжким основним захворюванням або у пацієнтів які одночасно лікуються препаратами що мають негативний вплив на печінку.

Шкіра та підшкірні тканини.

Нечасто &ndash шкірне висипання свербіж кропив&rsquo янка.
Рідко &ndash поліморфна еритема.
Дуже рідко &ndash синдром Стівенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз пухирчастий ексфоліативний дерматит гострий генералізований екзантематозний пустульоз.
У разі появи будь-якого алергічного дерматиту лікування слід припинити.

Нирки та сечовидільна система.

Дуже рідко &ndash інтерстиціальний нефрит кристалурія (див. розділ &laquo Передозування&raquo ).

Термін придатності

3 роки. Після відкриття пакета &ndash 30 днів.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25&deg С в оригінальній упаковці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 7 таблеток у блістері 1 блістер вміщений в пакет з алюмінієвої фольги де додатково розміщено саше з вологопоглинаючими гранулами 2 пакети вміщені в картонну коробку.

Категорія відпуску

За рецептом.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Аугментин BD 875 мг + 125 мг таблетки №14

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Аугментин BD 875 мг + 125 мг таблетки №14

Обліковий номер : 431548

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник : GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0987/02/01

Назва російською : Аугментин™ (bd) таблетки, п/плен. обол., 875 мг/125 мг №14 (7х2)

Мiжнародна назва : Амоксицилін+клавуланова кислота

Форма выпуску : Таблетки

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО