Детальніше

Аугментин 625 мг таблетки №14

Обліковий номер: 329028

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник: SB Pharmaceuticals (Великобритания) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0987/02/02

Назва російською: Аугментин ™ таблетки, п/о, 500 мг/125 мг №14 (7х2)

Мiжнародна назва : Амоксицилін+клавуланова кислота

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Амоксициллин

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

Инструкция&nbsp аугментин (Augmentin) 625 мг таблетки

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діючі речовини аугментин:&nbsp амоксицилін клавуланова кислота

1 таблетка Аугментин містить амоксициліну (у формі амоксициліну тригідрату) 500 мг клавуланової кислоти (у формі калію клавуланату) 125 мг

допоміжні речовини аугментин:кремнію діоксид колоїдний безводний натрію крохмальгліколят (тип А) магнію стеарат целюлоза мікрокристалічна титану діоксид (Е 171) гідроксипропілметилцелюлоза макрогол 4000 макрогол 6000 диметикон.

Лікарська форма.

Таблетки вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група

Аугментин - антибактеріальні засоби для системного застосування. Код АТС&nbsp J01C R02. Можно придбати за низькою ціною.

Показання

Лікування бактеріальних інфекцій спричинених чутливими до Аугментину мікроорганізмами таких як:

  • гострий бактеріальний синусит
  • гострий середній отит
  • підтверджене загострення хронічного бронхіту
  • негоспітальна пневмонія
  • цистити
  • пієлонефрити
  • інфекції шкіри та м&rsquo яких тканин у т.ч. целюліти укуси тварин тяжкі дентоальвеолярні абсцеси з поширеним целюлітом
  • інфекції кісток та суглобів у т.ч. остеомієліти.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів Аугментину до будь-яких антибактерільних засобів групи пеніцилінів.

Наявність в анамнезі тяжких реакцій гіперчутливості (в т.ч. анафілаксії) пов&rsquo язаних із застосуванням інших бета-лактамних агентів (у т.ч. цефалоспоринів карбапенемів або монобактамів).

Наявність в анамнезі жовтяниці або дисфункції печінки пов&rsquo язаних із застосуванням амоксициліну/клавуланату.

Спосіб застосування та дози

Аугментин&nbsp слід застосовувати згідно з офіційними рекомендаціями щодо антибіотикотерапії та даними місцевої чутливості до антибіотика. Чутливість до амоксициліну/клавуланату відрізняється у різних регіонах та може змінюватися з часом. За необхідності слід звернутися до даних щодо місцевої чутливості та при необхідності провести мікробіологічне визначення та тест на чутливість.

Діапазон пропонованих доз залежить від очікуваних патогенів та їх чутливості до антибактеріальних препаратів тяжкості захворювання та локалізації інфекції віку маси тіла та функції нирок хворого.

Для дорослих та дітей з масою тіла &ge 40 кг добова доза Аугментин становить 1500 мг амоксициліну/375 мг клавуланової кислоти (3 таблетки)&nbsp при призначенні як зазначено нижче.

Для дітей віком від 6 років з масою тіла від 25 до 40 кг максимальна добова доза Аугментин становить 2400 мг амоксициліну/600 мг клавуланової кислоти (4 таблеток)&nbsp при призначенні як зазначено нижче.

Якщо для лікування потрібно призначати більші дози амоксициліну слід застосовувати інші форми Аугментину щоб уникнути призначення зайвих високих доз клавуланової кислоти.

Тривалість лікування визначають за клінічною відповіддю пацієнта на лікування. Деякі інфекції (наприклад остеомієліт) потребують тривалішого лікування.

Дорослі та діти з масою тіла &ge 40 кг:

1 таблетка Аугментину 500 мг/125 мг 3 рази на добу.

Діти віком від 6 років з масою тіла від 25 до 40 кг:

Доза від 20 мг/5 мг/кг маси тіла/добу до 60 мг/15 мг/кг маси тіла/добу розділена на&nbsp 3 прийоми.

Оскільки таблетку Аугментин не можна ділити дітям маса тіла яких менше 25 кг цю форму Аугментину не призначають.

Хворі літнього віку

Корекція дози Аугментин пацієнтам літнього віку не потрібна. При необхідності дозу коригують&nbsp залежно від функції нирок.

Дозування при порушенні функції нирок

Дозування Аугментин базується на розрахунку максимального рівня амоксициліну. Немає необхідності змінювати дозу пацієнту при кліренсі креатиніну &gt 30 мл/хв.

Дорослі та діти з масою тіла &ge 40 кг

Кліренс креатиніну 10-30 мл/хв

500 мг/125 мг 2 рази на добу

Кліренс креатиніну&nbsp &lt &nbsp 10 мл/хв

500 мг/125 мг 1 раз на добу &nbsp

Гемодіаліз

500 мг/125 мг кожні 24 години плюс 500 мг/125 мг під час діалізу (оскільки концентрація амоксициліну та клавуланової кислоти в плазмі знижується) &nbsp

Діти віком від 6 років з масою тіла від 25 до 40 кг

Оскільки таблетку Аугментин не можна ділити дітям віком від 6 років з масою тіла від 25 до 40 кг кліренсом креатиніну менше 30 мл/хв або дітям які знаходяться на гемодіалізі цю форму Аугментину не призначають.

Дозування Аугментин при порушенні функції печінки

Застосовувати аугментин обережно необхідно регулярно контролювати функцію печінки.

Таблетку Аугментин слід ковтати цілою не розжовуючи. Якщо необхідно таблетку можна розламати навпіл та проковтнути половинки не розжовуючи.

Для оптимальної абсорбції та зменшення можливих побічних ефектів з боку травного тракту препарат слід приймати на початку прийому їжі.

Тривалість лікування Аугментином визначають індивідуально. Лікування не слід продовжувати більше 14 діб без оцінки стану хворого.

Лікування аугментин можна почати парентерально а потім продовжити перорально.

Побічні реакції

Побічні дії були класифіковані за органами і системами та за частотою їх виникнення. За частотою виникнення визначають такі категорії: дуже часто &ge 1/10 часто &ge 1/100 та &lt 1/10 нечасто &ge 1/1 000 та &lt 1/100 рідко &ge 1/10&nbsp 000 та &lt 1/1 000 дуже рідко &lt 1/10&nbsp 000.

Інфекції та інвазії

Часто: кандидоз шкіри та слизових оболонок.

Кровоносна та лімфатична системи

Рідко: оборотна лейкопенія (включаючи нейтропенію) та тромбоцитопенія.

Дуже рідко:оборотний агранулоцитоз та гемолітична анемія збільшення часу кровотечі та протромбінового індексу.

Імунна система

Дуже рідко: ангіоневротичний набряк анафілаксія сироваткоподібний синдром алергічний васкуліт.

Нервова система

Нечасто:&nbsp запаморочення головний біль.

Дуже рідко: оборотна гіперактивність і судоми. Судоми можуть виникати у пацієнтів з порушеною функцією нирок або у тих хто отримує високі дози препарату.

Травний тракт

Дорослі

Дуже часто: діарея.

Часто: нудота блювання.

Діти

Часто: діарея нудота блювання.

Нудота частіше асоціюється з високими дозами препарату. Вищезазначені&nbsp симптоми з боку травного тракту можна зменшити якщо приймати препарат на початку прийому їжі.

Нечасто: порушення травлення.

Дуже рідко: антибіотикоасоційований коліт (включаючи псевдомембранозний коліт та геморагічний коліт) чорний волосатий язик.

Гепатобіліарні реакції

Нечасто: помірне підвищення рівня АСТ та/або АЛТ відзначалось у хворих які лікувались антибіотиками групи бета-лактамів однак клінічне значення цього не встановлено.

Дуже рідко: гепатити та холестатична жовтяниця. Ці явища виникали при застосуванні інших пеніцилінів та цефалоспоринів.

Гепатити виникали головним чином у чоловіків і хворих літнього віку і їх виникнення може бути пов&lsquo язано з тривалим лікуванням препаратом.

У дітей такі явища виникали дуже рідко.

Симптоми захворювання виникають під час або одразу після лікування але у деяких випадках можуть виникати через декілька тижнів після закінчення лікування. Ці явища звичайно мають оборотний характер. Надзвичайно рідко (рідше ніж 1 повідомлення на приблизно 4 млн призначень) спостерігалися летальні випадки які завжди траплялися у пацієнтів з тяжким основним захворюванням або у пацієнтів які одночасно лікуються препаратами що мають негативний вплив на печінку.

Шкіра та підшкірні тканини

Нечасто: шкірні висипання свербіж та кропив&rsquo янка.

Рідко: поліморфна еритема.

Дуже рідко: синдром Стівенса&ndash Джонсона токсичний епідермальний некроліз пухирчастий ексфоліативний дерматит гострий генералізований екзантематозний пустульоз.

У разі появи будь-якого алергічного дерматиту лікування слід припинити.

Нирки та сечовидільна система

Дуже рідко: інтерстиціальний нефрит кристалурія (див. розділ &laquo Передозування&raquo ).

Передозування

Передозування Аугментином може супроводжуватися симптомами з боку травного тракту та порушенням водно-електролітного балансу. Ці явища лікують симптоматично &nbsp приділяючи увагу корекції водно-електролітного балансу. Повідомлялося про випадки кристалурії що іноді можуть спричиняти ниркову недостатність (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ). Аугментин можна видалити з кровотоку шляхом гемодіалізу.

Застосування Аугментин у період вагітності або годування груддю

Репродуктивні дослідження на тваринах (при застосуванні доз що у 10 разів перевищували дози для людини) пероральних і парентеральних форм Аугментину не виявили ніякої тератогенної дії. В ході одного дослідження за участсю жінок з передчасним розривом оболонок плода повідомлялося що профілактичне застосування Аугментину може бути пов&rsquo язане з підвищенням ризику некротизуючого ентероколіту у новонароджених. Як і щодо інших лікарських засобів слід уникати застосування препарату під час вагітності особливо у І триместрі крім випадків коли користь від застосування препарату переважає потенційний ризик.

Обидва активні компоненти&nbsp аугментин екскретуються у грудне молоко (немає інформації стосовно впливу клавулановї кислоти на немовля яке знаходиться на грудному вигодовуванні). Відповідно у немовляти яке знаходиться на грудному вигодовуванні можлива поява діареї та грибкової інфекції слизових оболонок тому годування груддю слід припинити.

Аугментин у період годування груддю можна застосовувати лише тоді коли на думку лікаря користь від застосування буде переважати ризик.

Діти

Цю форму Аугментину застосовують дітям віком від 6 років із масою тіла не менше&nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp 25 кг.

Особливості застосування

Перед початком терапії Аугментином необхідно точно визначити наявність в анамнезі реакцій гіперчутливості до пеніцилінів цефалоспоринів або інших алергенів.

Серйозні а часом навіть летальні випадки гіперчутливості (анафілактоїдні реакції) спостерігаються у пацієнтів під час терапії пеніциліном. Такі реакції вірогідніше виникають у хворих з наявністю гіперчутливості до пеніцилінів в анамнезі (див. розділ &laquo Протипоказання&raquo ). У разі виникнення алергічної реакції терапію амоксициліном/клавуланатом слід припинити та призначити відповідне лікування.

У разі якщо доведено що інфекція зумовлена мікроорганізмами чутливими до амоксициліну необхідно зважити можливість переходу з комбінації амоксицилін/кислота клавуланова на амоксицилін відповідно до офіційних рекомендацій.

Аугментин не слід призначати при підозрі на інфекційний мононуклеоз оскільки при застосуванні амоксициліну при даній патології спостерігалися випадки кореподібного висипання.

Тривале застосування&nbsp Аугментин іноді може спричиняти надмірний ріст нечутливої до Аугментинумікрофлори.

Розвиток мультіформної еритеми асоційованої з пустулами на початку лікування може бути симптомом гострого генералізованого екзантематозного пустульозу. У такому разі необхідно припинити лікування і в подальшому протипоказано введення амоксициліну.

Зрідка у пацієнтів які приймають Аугментин та пероральні антикоагулянти може спостерігатися понаднормоване подовження протромбінового часу (підвищення рівня міжнародного нормалізованого співвідношення (INR)). При одночасному прийомі антикоагулянтів необхідний відповідний моніторинг. Може бути потрібна&nbsp корекція дози пероральних антикоагулянтів для підтримки необхідного рівня антикоагуляції.

Аугментин слід з обережністю призначати пацієнтам з дисфункцією печінки. Повідомлялося про зміни печінкових функціональних тестів у деяких хворих які лікувались Аугментином хоча клінічне значення цього не встановлено.

Існують поодинокі повідомлення про холестатичну жовтяницю яка може мати тяжкий перебіг але звичайно є оборотною. Симптоми можуть не проявлятися до 6 тижнів після закінчення лікування.

Для пацієнтів з порушенням функції нирок необхідно коригувати дозу відповідно до ступеня порушення (див. розділ &laquo Спосіб застосування та дози&raquo ).

У пацієнтів зі зниженою екскрецією сечі дуже рідко може спостерігатися кристалурія головним чином при парентеральному введенні препарату. Тому для зменшення ризику виникнення кристалурії рекомендується під час лікування високими дозами амоксициліну підтримувати адекватний баланс між випитою рідиною та виведеною сечею (див. розділ &laquo Передозування&raquo ).

При лікуванні амоксициліном для визначення рівня глюкози в сечі слід використовувати ферментативні реакції з глюкозооксидазою оскільки інші методи можуть давати хибнопозитивні результати.

Присутність клавуланової кислоти у препараті може спричиняти неспецифічне зв&rsquo язування IgG і альбуміну на мембранах еритроцитів тому як наслідок можливий хибнопозитивний результат при проведенні тесту Кумбса.

Є повідомлення про хибнопозитивні результати тестів на наявність&nbsp Aspergillus&nbsp у пацієнтів які отримували амоксицилін/клавуланову кислоту (при застосуванні Bio-Rad Laboratories Platelis&nbsp Aspergillus&nbsp EIA тесту). Тому такі позитивні результати у пацієнтів які лікуються амоксициліном/клавулановою кислотою слід інтерпретувати з обережністю та підтверджувати іншими діагностичними методами.

Здатність Аугментин впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Негативного впливу на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не спостерігалось але слід враховувати ймовірність такого побічного ефекту як запаморочення.

Взаємодія Аугментин з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне застосування пробенециду не рекомендується. Пробенецид знижує ниркову канальцеву секрецію амоксициліну. Одночасне його застосування з Аугментином може призвести до підвищення рівня амоксициліну в крові протягом тривалого часу проте не впливає на рівень клавуланової кислоти.

Пеніциліни можуть зменшувати виведення метотрексату що може спричинити зростання токсичності останнього.

За інструкцією одночасне застосування алопуринолу під час лікування амоксициліном може збільшити вірогідність алергічних шкірних реакцій. Даних щодо одночасного застосування Аугментину та алопуринолу немає.

Як і інші антибіотики Аугментин може впливати на флору кишечнику що призведе до зменшення реабсорбції естрогенів та зменшення ефективності комбінованих пероральних контрацептивних засобів.

Iснують окрeмі повідомлення про збільшення рівня INR у пацієнтів які лікуються аценокумаролом або варфарином та приймають амоксицилін. Якщо таке застосування необхідне слід ретельно контролювати протромбіновий час або INR з додаванням або припиненням лікування Аугментином.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Амоксицилін &ndash напівсинтетичний антибіотик із широким спектром антибактеріальної активності проти багатьох грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів. Амоксицилін чутливий до бета-лактамази та зазнає розпаду під її впливом тому спектр активності амоксициліну не включає мікроорганізми що синтезують цей фермент. Клавуланова кислота має бета-лактамну структуру подібну до пеніцилінів та&nbsp інактивує бета-лактамазні ферменти властиві мікроорганізмам що резистентні до пеніцилінів та цефалоспоринів. Зокрема вона має виражену активність щодо важливих з клінічної точки зору плазмідних бета-лактамаз які часто відповідальні за виникнення перехресної резистентності до антибіотиків. Присутність клавуланової кислоти у складі Аугментину захищає амоксицилін від розпаду під дією ферментів бета-лактамаз та розширює спектр антибактеріальної дії амоксициліну включаючи до нього багато мікроорганізмів резистентних до амоксициліну та інших пеніцилінів та цефалоспоринів.

Мікроорганізми наведені нижче категоризовані відповідно до чутливості до амоксициліну/клавуланату&nbsp in vitro.

Чутливі мікрорганізми

Грампозитивні аероби:&nbsp Bacillus anthracis Enterococcus faecalis Listeria monocytogenes Nocardia asteroids Streptococcus pyogenes Streptococcus agalactiae&nbsp &nbsp інші &beta -гемолітичнівиди&nbsp Streptococcus &nbsp Staphylococcus aureus&nbsp (метицилінчутливі штами)&nbsp Staphylococcus saprophyticus&nbsp (метицилінчутливі штами)&nbsp коагулазонегативні стафілококи&nbsp (метицилінчутливі штами).

Грамнегативні аероби:Bordetella pertussis Haemophilus influenza Haemophilus parainfluenzae Helicobacter pylori Moraxella catarrhalis Neisseria gonorrhoeae Pasteurella multocida Vibrio cholera.

Інші:&nbsp Borrelia burgdorferi Leptospirosa ictterohaemorrhagiae Treponema pallidum.

Грампозитивні анаероби:&nbsp видиClostridium Peptococcus niger Peptostreptococcus magnus Peptostreptococcus micros&nbsp види&nbsp Peptostreptococcus.

Грамнегативні анаероби:&nbsp види&nbsp Bacteroides&nbsp &nbsp (включаючи&nbsp Bacteroides fragilis)&nbsp види&nbsp Capnocytophaga Eikenella corrodens&nbsp види&nbsp Fusobacterium Fusobacterium nucleatum&nbsp види&nbsp Porphyromonas&nbsp види&nbsp Prevotella.

Штами з можливою набутою резистентністю

Грамнегативні аероби:&nbsp Escherichia coli Klebsiella oxytoca Klesiella pneumonia&nbsp види&nbsp Klebsiella Proteus mirabilis Proteus vulgaris&nbsp види&nbsp Proteus&nbsp види&nbsp Salmonella&nbsp види&nbsp Shigella.

Грампозитивні аероби: види&nbsp Corynebacterium Enterococcus faecium Streptococcus pneumonia&nbsp види&nbsp Streptococcus viridans.

Нечутливі мікроорганізми

Грамнегативні аероби: види&nbsp Acinetobacter Citrobacter freundii&nbsp види&nbsp Enterobacter Hafnia alvei Legionella pneumophila Morganella morganii&nbsp види&nbsp Providencia&nbsp види&nbsp Pseudomonas&nbsp види&nbsp Serratia Stenotrophomas maltophilia Yesinia enterolitica.

Інші:&nbsp Chlamydia pneumonia Chlamydia psittaci&nbsp види&nbsp Chlamydia Coxiella burnetti&nbsp види&nbsp Mycoplasma.

Фармакокінетика.

Обидва компоненти Аугментину (амоксицилін та клавуланова кислота) повністю розчинні у водних розчинах при фізіологічних значеннях pH. Обидва компоненти швидко та добре абсорбуються при пероральному застосуванні. Пік концентрації у сироватці крові досягається приблизно через 1 годину після перорального застосування. Абсорбція Аугментину покращується при його застосуванні на початку прийому їжі.

Подвоєння дози Аугментину призводить до подвоєння його концентрації у сироватці крові. Обидва компоненти препарату погано зв&rsquo язуються з білками крові близько 70 % залишаються у вільному стані у сироватці крові.

Фармацевтичні характеристики

Основні фізико-хімічні властивості:&nbsp білі або з відтінком білого таблетки овальної форми вкриті оболонкою з маркуванням &laquo AC&raquo та розподільчою рискою з одного боку.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати Аугментин при температурі нижче 25&nbsp &deg С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 7 таблеток аугментин у блістері в пакеті з алюмінієвої фольги разом з вологозахисними гранулами-саше. По 2 блістери у пакетах у картонній упаковці.

Категорія відпуску

За&nbsp рецептом.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Аугментин 625 мг таблетки №14

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Аугментин 625 мг таблетки №14

Обліковий номер : 329028

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник : SB Pharmaceuticals (Великобритания) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0987/02/02

Назва російською : Аугментин ™ таблетки, п/о, 500 мг/125 мг №14 (7х2)

Мiжнародна назва : Амоксицилін+клавуланова кислота

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Амоксициллин

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО