Детальніше

  • -33%
Атерокард 0,075 г таблетки №10

Обліковий номер: 333830

28.64  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3926/01/01

Назва російською: Атерокард таблетки, п/плен. обол., по 75 мг №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Клопідогрел

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Клопидогрель

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АТЕРОКАРД

(ATEROCARD)

Склад:

діюча речовина: clopidogrel

1 таблетка містить клопідогрелю 75 мг

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна лактоза моногідрат крохмаль прежелатинізований повідон поліетиленгліколь 6000 магнію стеарат

оболонка: суміш для плівкового покриття Opadry II Pink (алюмінієві лаки чарівний червоний (Е 129) та індигокармін (Е 132) гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза) лактоза моногідрат триацетин поліетиленгліколь титану діоксид (Е 171)).

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею вкриті плівковою оболонкою рожевого кольору.

Фармакотерапевтична група. Антитромботичні засоби. Антиагреганти. Код АТХ В01А С04.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

З першого дня застосування у повторних добових дозах 75 мг препарату виявляється суттєве уповільнення АДФ-індукованої агрегації тромбоцитів. Ця дія прогресивно посилюється і стабілізується між 3 і 7 днями. При стабільному стані середній рівень пригнічення агрегації під дією добової дози 75 мг становить від 40 % до 60 %. Агрегація тромбоцитів і тривалість кровотечі повертаються до початкового рівня у середньому через 5 днів після припинення лікування.

Фармакокінетика.

Після застосування внутрішньо дози 75 мг швидко всмоктується з ШКТ.

Середні пікові концентрації у плазмі крові незміненого клопідогрелю (близько 2 2-2 5 нг/мл після однократної дози 75 мг перорально) досягалися приблизно через 45 хвилин після застосування. Абсорбція становить не менше 50 % як показує екскреція метаболітів клопідогрелю із сечею. Клопідогрель і основний (неактивний) метаболіт що циркулює в крові in vitroin vitro в межах широкого діапазону концентрацій.

Клопідогрель екстенсивно метаболізується у печінці. In vitro та in vivoIn vitro цей метаболічний шлях опосередкований ферментами CYP3A4 CYP2C19 CYP1A2 та CYP2B6. Активний метаболіт клопідогрелю який був виділений in vitro

Фармакогенетика. Кілька поліморфних ферментів CYP450 перетворюють клопідогрель у активний метаболіт активуючи його. CYP2C19 бере участь в утворенні як активного метаболіта так і проміжного метаболіта 2-оксо-клопідогрелю. Фармакокінетика активного метаболіта та антитромбоцитарні ефекти за даними вимірювання агрегації тромбоцитів відрізняються в залежності від генотипу CYP2C19. Алель CYP2C19*1 відповідає повністю функціонуючому метаболізму тоді як алелі CYP2C19*2 та CYP2C19*3 відповідають ослабленому метаболізму. Дані алелі є відповідальними за 85 % алелей що ослаблюють функцію у білих та 99 % у азіатів. До інших алелей асоційованих з ослабленим метаболізмом належать CYP2C19*4 *5 *6 *7 та *8 однак у населення вони зустрічаються значно рідше.

Клінічні характеристики.

Показання.

Профілактика проявів атеротромбозу у дорослих:

у хворих із гострим коронарним синдромом:

̶

̶

Протипоказання.

Гіперчутливість до клопідогрелю або до будь-якого з компонентів препарату тяжке порушення функцій печінки гостра кровотеча (пептична виразка внутрішньочерепний крововилив).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Оральні антикоагулянти. Не рекомендується одночасне застосування з клопідогрелем оскільки існує ризик підвищення інтенсивності кровотечі.

Інгібітори глікопротеїну ІІb/IIIа. Атерокард слід з обережністю призначати пацієнтам із підвищеним ризиком кровотечі через травму хірургічне втручання або інші патологічні стани при яких одночасно застосовують інгібітори глікопротеїну ІІb/IIIа.

Ацетилсаліцилова кислота (АСК).

Гепарин. За даними дослідження клопідогрель не потребував коригування дози гепарину та не змінював дію гепарину на коагуляцію. Одночасне застосування гепарину не змінювало інгібуючу дію клопідогрелю на агрегацію тромбоцитів. Оскільки можлива взаємодія між клопідогрелем і гепарином із підвищенням ризику кровотечі одночасне застосування потребує обережності.

Тромболітичні засоби. Безпека одночасного застосування клопідогрелю фібриноспецифічних або фібринонеспецифічних тромболітичних агентів та гепарину була досліджена у хворих із гострим інфарктом міокарда. Частота клінічно значущої кровотечі була аналогічною тій що спостерігалася при одночасному застосуванні тромболітичних препаратів та гепарину з АСК.

Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП).

Комбінація з іншими лікарськими засобами.

Оскільки клопідогрель перетворюється на свій активний метаболіт частково під дією CYP2C19 то застосування препаратів які знижують активність цього ферменту може призвести до зменшення концентрації активного метаболіта клопідогрелю у плазмі крові а також до зниження клінічної ефективності. Слід уникати одночасного застосування препаратів які пригнічують активність CYP2C19.

До препаратів що пригнічують активність CYP2C19 належать омепразол езомепразол флувоксамін флуоксетин моклобемід вориконазол флуконазол тиклопідин ципрофлоксацин циметидин карбамазепін окскарбазепін та хлорамфенікол.

Інгібітори протонного насоса. Хоча докази свідчать про те що ступінь пригнічення активності CYP2C19 під дією різних препаратів що належать до класу інгібіторів протонного насоса не є однаковим існують дані що вказують на можливість взаємодії практично з усіма препаратами цього класу. Тому слід уникати одночасного застосування інгібіторів протонного насоса за винятком випадків коли це є абсолютно необхідним. Немає доказів того що інші препарати які зменшують продукцію кислоти у шлунку такі як наприклад Н2-блокатори (за винятком циметидину який є інгібітором CYP2C9) або антациди впливають на антитромбоцитарну активність клопідогрелю.

У результаті досліджень не було виявлено клінічно значущої взаємодії при застосуванні клопідогрелю одночасно з атенололом ніфедипіном або з обома препаратами. Крім того фармакодинамічна активність клопідогрелю залишилася практично незміненою при одночасному застосуванні з .

Фармакокінетичні властивості дигоксину або теофіліну не змінювалися при одночасному застосуванні з клопідогрелем. Антацидні засоби не впливають на рівень абсорбції клопідогрелю.

Особливості застосування.

Кровотеча та гематологічні розлади.

У випадку планового хірургічного втручання що тимчасово не потребує застосування антитромбоцитарних засобів лікування клопідогрелем слід припинити за 7 днів до операції. Пацієнти повинні повідомляти лікаря (у тому числі стоматолога) про те що вони застосовують клопідогрель перед призначенням їм будь-якої операції або перед застосуванням нового лікарського засобу. Клопідогрель подовжує тривалість кровотечі тому його слід обережно застосовувати пацієнтам з підвищеним ризиком кровотечі (особливо шлунково-кишкової та внутрішньоочної).

Пацієнтів слід попередити що під час лікування клопідогрелем (окремо або у комбінації з АСК) кровотеча може зупинятися пізніше ніж зазвичай і що вони повинні повідомляти лікаря про кожний випадок незвичної (за місцем чи тривалістю) кровотечі.

Тромботична тромбоцитопенічна пурпура (ТТП). Дуже рідко спостерігалися випадки тромботичної тромбоцитопенічної пурпури (ТТП) після застосування клопідогрелю іноді навіть після його короткочасного застосування. ТТП проявляється тромбоцитопенією та мікроангіопатичною гемолітичною анемією з неврологічними проявами нирковою дисфункцією або гарячкою. ТТП є потенційно небезпечним станом який може призводити до летального наслідку і тому потребує негайного лікування у тому числі і проведення плазмаферезу.

Набута гемофілія.

Нещодавно перенесений ішемічний інсульт. Через недостатність даних не рекомендується призначати клопідогрель у перші 7 днів після гострого ішемічного інсульту.

Цитохром Р450 2 С19 (CYP2C19). Фармакогенетика: у пацієнтів із генетично зниженою функцією CYP2C19 спостерігається менша концентрація активного метаболіту клопідогрелю у плазмі крові та менш виражений антитромбоцитарний ефект. Зараз існують тести які дають змогу виявити генотип CYP2C19 у пацієнта.

Перехресна реактивність поміж тієнопіридинів. Слід перевірити наявність в анамнезі пацієнта гіперчутливості до інших тієнопіридинів (таких як тиклопідин прасугрель) тому що надходили повідомлення про перехресну алергію поміж тієнопіридинів

Порушення функцій нирок.

Порушення функцій печінки. Досвід застосування

Допоміжні речовини. Атерокард містить лактозу. Пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями як непереносимість галактози дефіцит лактази Лаппа або порушення мальабсорбції глюкози-галактози не слід застосовувати цей препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Через відсутність клінічних даних застосування клопідогрелю у період вагітності препарат небажано призначати вагітним жінкам (як застережний захід). Досліди на тваринах не виявили негативного впливу клопідогрелю на вагітність розвиток ембріона/плода пологи та постнатальний розвиток.

Фертильність. Під час досліджень на лабораторних тваринах не було виявлено негативного впливу клопідогрелю на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат не впливає або має незначний вплив на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У випадках якщо під час лікування препаратом спостерігається запаморочення слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі та хворі літнього віку. Атерокард призначати по 75 мг 1 раз на добу незалежно від прийому їжі.

Для хворих із гострим коронарним синдромом (ГКС) без підйому сегмента ST (нестабільна стенокардія або інфаркт міокарда без зубця Q на ЕКГ) лікування клопідогрелем розпочинати з одноразової навантажувальної дози 300 мг а потім продовжувати дозою 75 мг 1 раз на добу (з ацетилсаліциловою кислотою (АСК) у дозі 75-325 мг на добу). Оскільки застосування більш високих доз АСК підвищує ризик кровотечі рекомендується не перевищувати дозу ацетилсаліцилової кислоти 100 мг. Оптимальна тривалість лікування формально не встановлена. Результати клінічних досліджень свідчать на користь застосування препарату до 12 місяців а максимальний ефект спостерігався через 3 місяці лікування.

Хворим із гострим інфарктом міокарда з підйомом сегмента ST

У випадку пропуску прийому дози:

- якщо з моменту коли потрібно було приймати чергову дозу минуло менше 12 годин пацієнт має негайно прийняти пропущену дозу а наступну дозу вже приймати у звичайний час

- якщо минуло більше 12 годин пацієнт має прийняти чергову дозу у звичний час і не подвоювати дозу з метою компенсування пропущеної дози.

Діти та підлітки.

Порушення функцій нирок.

Порушення функцій печінки.

Діти. Безпека та ефективність застосування препарату у дитячому віці не встановлені.

Передозування.

Симптоми: подовжений час кровотечі з наступними ускладненнями.

Лікування: cимптоматичне. При необхідності швидкої корекції подовженого часу кровотечі ефект препарату може бути усунений переливанням тромбоцитарної маси. Антидот фармакологічної активності клопідогрелю невідомий.

Побічні реакції.

З боку системи крові та лімфатичної системи:

З боку імунної системи:

З боку нервової системи:

З боку органів зору:

З боку органів слуху та рівноваги: запаморочення.

З боку судинної системи: гематома тяжкий крововилив кровотеча з операційної рани васкуліт артеріальна гіпотензія.

З боку шлунково-кишкового тракту: шлунково-кишкові кровотечі діарея абдомінальний біль диспепсія виразка шлунка та дванадцятипалої кишки гастрит блювання нудота запор метеоризм ретроперитонеальний крововилив шлунково-кишкові та ретроперитонеальні кровотечі з летальним наслідком панкреатит коліт (зокрема виразковий або лімфоцитарний) стоматит.

З боку гепатобіліарної системи: гостра печінкова недостатність гепатит аномальні результати показників функцій печінки.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

З боку кістково-мязової системи сполучної та кісткової тканини:

З боку нирок та сечовивідної системи: гематурія гломерулонефрит підвищення рівня креатиніну в крові.

Психіатричні порушення: галюцинації сплутаність свідомості.

Респіраторні торакальні та медіастинальні порушення: носова кровотеча кровотечі респіраторного шляху (кровохаркання легеневі кровотечі) бронхоспазм інтерстиціальний пневмоніт еозинофільна пневмонія.

Загальні порушення: гарячка.

Лабораторні дослідження: подовження часу кровотечі зниження кількості нейтрофілів і тромбоцитів.

Термін придатності.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері по 1 або 4 блістери в пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

04073 Україна м. Київ вул. Копилівська 38.

Web-сайт: www.vitamin.com.ua

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Атерокард 0,075 г таблетки №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Атерокард 0,075 г таблетки №10

Обліковий номер : 333830

28.64  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

Виробник : Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3926/01/01

Назва російською : Атерокард таблетки, п/плен. обол., по 75 мг №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Клопідогрел

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Клопидогрель

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО