Детальніше

Аспірин С шипучі таблетки №10

Обліковий номер: 326966

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Bayer Consumer Care (Швейцария)

Виробник: Bayer Consumer Care (Швейцария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4398/01/01

Мiжнародна назва : Аскорбінова кислота+кислота ацетилсаліцилова*

Форма выпуску: Таблетки

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АСПІРИН&reg C

(ASPIRIN C)

Склад:

діючі речовини: ацетилсаліцилова кислота та аскорбінова кислота

1 таблетка містить 400 мг ацетилсаліцилової кислоти та 240 мг аскорбінової кислоти (вітаміну С)

Лікарська форма. Таблетки шипучі.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Кислота ацетилсаліцилова.

Код АТХ N02В А01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ацетилсаліцилова кислота пригнічує агрегацію тромбоцитів блокуючи синтез тромбоксану А2.

Результати іn vitro та ex vivo досліджень показали що кислота аскорбінова позитивно впливає на лейкоцитарну імунну відповідь людини.

Аскорбінова кислота необхідна для синтезу внутрішньоклітинних речовин (мукополісахаридів) які одночасно з волокнами колагену відповідають за цілісність стінок капілярів і таким чином зменшують проникність судин.

Додавання аскорбінової кислоти до ацетилсаліцилової кислоти зменшує пошкодження шлунково-кишкового тракту та окиснювальний стрес. Ці переваги можливо є результатом покращення профілю переносимості комбінації ацетилсаліцилової кислоти з аскорбіновою кислотою порівняно з ацетилсаліциловою кислотою що застосовується окремо.

Фармакокінетика.

Саліцилова кислота проникає крізь плаценту і екскретується у грудне молоко.

Саліцилова кислота метаболізується в печінці. Метаболітами саліцилової кислоти є саліцилсечова кислота саліцилфенол глюкуронід саліцилацил глюкуронід гентизинова кислота та гентизинсечова кислота.

Аскорбінова кислота фільтрується клубочковою системою нирок та реабсорбується проксимальними канальцями під дією активного Na+-залежного процесу. Основні метаболіти виводяться із сечею у вигляді оксалатів та дикетогулонової кислоти.

Клінічні характеристики.

Показання.

-

-Гарячка.

Протипоказання.

-

-Бронхіальна астма спричинена застосуванням саліцилатів або інших НПЗЗ в анамнезі.

-Гострі шлунково-кишкові виразки.

-Геморагічний діатез.

-Тяжкі захворювання нирок виражена ниркова недостатність.

-

-Виражена печінкова недостатність.

-Виражена серцева недостатність.

-Схильність до тромбозів тромбофлебіт.

-Цукровий діабет.

-

Особливі заходи безпеки.

Аспірин С застосовують з обережністю при:

-гіперчутливості до аналгетичних протизапальних протиревматичних засобів а також при наявності алергії на інші речовини

-шлунково-кишкових виразках в анамнезі у тому числі при хронічній чи рецидивуючій виразковій хворобі або шлунково-кишкових кровотечах в анамнезі

-одночасному застосуванні антикоагулянтів

-порушеннях функції нирок або порушеннях кровообігу (таких як захворювання судин нирок застійна серцева недостатність дегідратація масивні хірургічні втручання сепсис або значні крововтрати) оскільки ацетилсаліцилова кислота може додатково підвищувати ризик пошкодження нирок та спричиняти гостру ниркову недостатність

-порушеннях функції печінки.

С можливий розвиток бронхоспазму нападу бронхіальної астми або інших реакцій гіперчутливості.

В силу свого ефекту пригнічення агрегації тромбоцитів який триває до кількох діб після застосування ацетилсаліцилова кислота може підвищувати схильність до кровотеч під час та після хірургічних операцій (включаючи невеликі операції наприклад видалення зубів).

При застосуванні малих доз ацетилсаліцилової кислоти може знижуватися виведення сечової кислоти. Це може призвести до подаґри у пацієнтів зі зниженим виведення сечової кислоти.

У хворих з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази ацетилсаліцилова кислота може спричиняти гемоліз або гемолітичну анемію. Факторами що підвищують ризик гемолізу є наприклад застосування високих доз гарячка або гострі інфекції.

Тривале застосування аналгетиків може призводити до появи головних болів.

Частий прийом знеболювальних засобів може викликати тимчасове порушення роботи нирок з ризиком розвитку ниркової недостатності (аналгетична нефропатія). Ризик є особливо високим коли одночасно застосовують декілька різних аналгетиків.

1 шипуча таблетка АспіринС містить 466 4 мг натрію що слід враховувати пацієнтам які перебувають на дієті з обмеженням натрію.

Пацієнтам схильним до кальцій-оксалатного нефролітіазу або з рецидивуючим нефролізом аскорбінову кислоту слід застосовувати з обережністю.

При прийомі високих доз та тривалому застосуванні препарату необхідно контролювати функцію нирок та рівень артеріального тиску а також функцію підшлункової залози.

Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам із захворюваннями нирок легкого та помірного ступеня в анамнезі.

Оскільки аскорбінова кислота підвищує абсорбцію заліза її застосування у високих дозах може бути небезпечним для пацієнтів з гемохроматозом таласемією поліцитемією лейкемією і сидеробластною анемією. Пацієнтам із високим вмістом заліза в організмі слід застосовувати препарат у мінімальних дозах.

Абсорбція аскорбінової кислоти знижується при одночасному вживанні фруктових або овочевих соків лужного пиття.

Також всмоктування аскорбінової кислоти може порушуватися при кишкових дискінезіях ентеритах та ахілії. Аскорбінова кислота як відновник може впливати на результати лабораторних досліджень наприклад при визначенні вмісту в крові глюкози білірубіну активності трансаміназ лактатдегідрогенази тощо.

Оскільки аскорбінова кислота чинить легку стимулюючу дію препарат не рекомендується приймати наприкінці дня.

Довготривале застосування високих доз аскорбінової кислоти може прискорювати її власний метаболізм через що після відміни лікування може виникнути парадоксальний гіповітаміноз. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Не слід застосовувати одночасно з іншими препаратами які містять ацетилсаліцилову кислоту та вітамін С.

З обережністю слід застосовувати препарат при поліцитемії лейкемії.

Результат дослідження на наявність прихованої крові у калі може бути хибнонегативним.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Протипоказані комбінації.

Застосування ацетилсаліцилової кислоти з метотрексатом

Комбінації які потрібно застосовувати з обережністю.

При застосуванні ацетилсаліцилової кислоти з метотрексатом

Одночасне застосування ібупрофену перешкоджає необоротному інгібуванню тромбоцитів ацетилсаліциловою кислотою. Лікування ібупрофеном пацієнтів з ризиком серцево-судинних захворювань може обмежувати кардіопротекторну дію ацетилсаліцилової кислоти.

При одночасному застосуванні високих доз саліцилатів із НПЗЗ (завдяки взаємопосилюючому ефекту) підвищується ризик виникнення виразок і шлунково-кишкових кровотеч.

При одночасному застосуванні препарату Аспірин C та антикоагулянтів підвищується ризик розвитку кровотечі.

Одночасне застосування з урикозуричними засобами такими як бензобромарон пробенецид знижує ефект виведення сечової кислоти (завдяки конкуренції виведення сечової кислоти нирковими канальцями).

При одночасному застосуванні з дигоксином концентрація останнього у плазмі крові підвищується внаслідок зниження ниркової екскреції.

При одночасному застосуванні високих доз ацетилсаліцилової кислоти та пероральних антидіабетичних препаратів групи похідних сульфонілсечовини або інсуліну

Діуретичні засоби у комбінації з високими дозами ацетилсаліцилової кислоти знижують клубочкову фільтрацію завдяки зниженню синтезу простагландинів у нирках.

Системні глюкокортикостероїди (за винятком гідрокортизону який застосовують для замісної терапії при хворобі Аддісона). При застосуванні ацетилсаліцилової кислоти одночасно з кортикостероїдами знижується рівень саліцилатів у крові та підвищується ризик передозування після закінчення лікування а також підвищується ризик розвитку шлунково-кишкових кровотеч.

Інгібітори АПФ у комбінації з високими дозами ацетилсаліцилової кислоти спричиняють зниження клубочкової фільтрації внаслідок інгібування вазодилататорних простагландинів та зниження гіпотензивного ефекту.

Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну. Підвищується ризик кровотечі з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту через можливість синергічного ефекту.

При одночасному застосуванні з вальпроєвою кислотою

Етиловий спирт сприяє пошкодженню слизової оболонки шлунково-кишкового тракту і пролонгує час кровотечі внаслідок синергізму ацетилсаліцилової кислоти та алкоголю.

Аскорбінова кислота зменшує токсичність сульфаніламідних препаратів знижує дію гепарину та непрямих антикоагулянтів сприяє засвоєнню заліза підвищує всмоктування пеніциліну етинілестрадіолу алюмінію (необхідно враховувати при одночасному застосуванні з антацидами що містять алюміній) посилює ефект побічної дії саліцилатів (ризик виникнення кристалурії). Препарати хінолінового ряду кальцію хлорид саліцилати глюкокортикостероїди при тривалому застосуванні зменшують запаси вітаміну С в організмі. При одночасному застосуванні аскорбінова кислота зменшує хронотропну дію ізопреналінумексилетину нирками. Барбітурати та примідон підвищують виведення аскорбінової кислоти із сечею. Аскорбінова кислота знижує терапевтичну дію нейролептиків (похідних фенотіазину) канальцеву реабсорбцію амфетаміну і трициклічних антидепресантів. Прийом аскорбінової кислоти разом із дефероксаміномдефероксаміну. У високих дозах аскорбінова кислота впливає на резорбцію вітаміну В12. Аскорбінова кислота посилює виділення оксалатів із сечею таким чином підвищуючи ризик формування у сечі оксалатних каменів.

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Аспірин

Дослідження на тваринах вказують на репродуктивну токсичність.

Під час І і ІІ триместру вагітності препарати що містять ацетилсаліцилову кислоту не слід призначати без чіткої клінічної необхідності. У жінок які ймовірно можуть бути вагітними або під час І і ІІ триместру вагітності доза препаратів які містять ацетилсаліцилову кислоту повинна бути якомога нижчою а тривалість лікування якомога коротшою.

Під час ІІІ триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландинів можуть впливати на плід таким чином:

- серцево-легенева токсичність (із передчасним закриттям артеріальної протоки і легеневою гіпертензією)

- порушення функції нирок з можливим подальшим розвитком ниркової недостатності з олігогідрамніоном.

На жінку і плід наприкінці вагітності інгібітори синтезу простагландинів можуть впливати таким чином:

- можливість подовження часу кровотечі антиагрегантний ефект який може виникнути навіть після дуже низьких доз

- гальмування скорочень матки що може призвести до затримки або подовження тривалості пологів.

Зважаючи на це ацетилсаліцилова кислота протипоказана під час ІІІ триместру вагітності.

Фертильність

Існують певні свідчення що препарати які пригнічують синтез простагландинів можуть порушувати репродуктивну функцію у жінок через вплив на овуляцію. Це явище має оборотний характер і зникає після відміни лікування.

Годування груддю.

Саліцилати та їх метаболіти проникають у грудне молоко у невеликій кількості. Тому їх застосування можливе під час годування груддю. Але завдяки тому що у складі препарату присутня аскорбінова кислота слід утриматись від прийому препарату під час годування груддю оскільки кислота аскорбінова проникає у грудне молоко.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не відзначалося впливу на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

АспіринС приймають внутрішньо після їди.

Шипучі таблетки розчиняють в 1 склянці води безпосередньо перед прийомом. Дозу препарату розраховують за ацетилсаліциловою кислотою.

АспіринС не можна застосовувати довше 3-5 діб без консультації лікаря.

Дорослі та діти віком від 15 років.

1-2 шипучі таблетки як одноразова доза. Повторний прийом можливий через 4-8 годин. Максимальна добова доза ацетилсаліцилової кислоти не повинна перевищувати 4 г.

Попередження.

Для хворих із супутніми порушеннями функції печінки або нирок необхідно знизити дозу препарату або збільшити інтервал між застосуваннями.

Діти. Препарат застосовують дітям віком від 15 років.

Передозування.

Хронічна інтоксикація саліцилатами може мати прихований характер оскільки її ознаки неспецифічні. Помірна хронічна інтоксикація спричинена саліцилатами або саліцилізм зазвичай настає тільки після повторного застосування великих доз.

Симптоми. Запаморочення дзвін у вухах глухота пітливість нудота та блювання головний біль сплутаність свідомості. Зазначені симптоми можна контролювати шляхом зниження дози. Дзвін у вухах можливий при концентрації саліцилатів у плазмі крові понад 150-300 мкг/мл. Більш серйозні побічні реакції спостерігаються при концентрації саліцилатів у плазмі крові більше 300 мкг/мл.

Про гостру інтоксикацію

В силу складних патофізіологічних ефектів ознаками і симптомами отруєння саліцилатами можуть бути:

Інтоксикація від слабкої до помірної

Зміни з боку лабораторних та інших показників

Передозування аскорбіновою кислотою.

Аскорбінова кислота є водорозчинним вітаміном її надмірна кількість виводиться із сечею.

Але у літературі повідомлялося про гостре та хронічне передозування спричинене аскорбіновою кислотою. У пацієнтів із недостатністю глюкозо-6-фосфатдегідрогенази передозування аскорбіновою кислотою може викликати окиснювальний гемоліз дисеміноване внутрішньосудинне згортання крові і значне підвищення рівнів оксалатів у сироватці крові та сечі. Було виявлено що підвищений рівень оксалатів призводить до відкладення кальцію у хворих які перебувають на діалізі. Крім того є кілька повідомлень про те що високі дози вітаміну С як при пероральному так і при внутрішньовенному застосуванні можуть провокувати утворення кальцій-оксалатних конкрементів у нирках розвиток кальцій-оксалатної кристалурії у схильних до підвищеної кристалізації солей пацієнтів розвиток тубулоінтерстиційної нефропатії а також гострої ниркової недостатності через каменеутворення у нирках.

При тривалому застосуванні вітаміну С у великих дозах можливе пригнічення функції інсулярного апарату підшлункової залози що вимагає контролю за станом останньої.

Застосування великих доз вітаміну С може призвести до блювання нудоти або діареї які зникають після його відміни.

Лікування.

Побічні реакції.

З боку шлунково-кишкового тракту

З боку крові та лімфатичної системи

Кровотечі можуть призвести до гострої та хронічної постгеморагічної анемії/залізодефіцитної анемії (внаслідок так званої прихованої мікрокровотечі) з відповідними лабораторними проявами і клінічними симптомами такими як астенія блідість шкірного покриву гіпоперфузія.

У хворих з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази тяжкого ступеня повідомлялося про гемоліз та розвиток гемолітичної анемії.

З боку імунної системи.

З боку нервової системи. Головний біль запаморочення погіршення слуху дзвін у вухах і сплутаність свідомості можуть бути ознаками передозування. Порушення сну.

Інші: відчуття жару.

При тривалому застосуванні у високих дозах можливі

Термін придатності.

3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Несумісність. Застосування метотрексату

Упаковка.

По 2 таблетки у стрипі. По 5 стрипів у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Байєр Біттерфельд ГмбХ/

Bayer Bitterfeld GmbH.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Ортштайль Греппін Сейлгастер Шоссе 1 06803 Біттерфельд-Вольфен Німеччина/

Ortsteil Greppin Salegaster Chaussee 1 06803 Bitterfeld-Wolfen Germany.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Аспірин С шипучі таблетки №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Аспірин С шипучі таблетки №10

Обліковий номер : 326966

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Bayer Consumer Care (Швейцария)

Виробник : Bayer Consumer Care (Швейцария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4398/01/01

Мiжнародна назва : Аскорбінова кислота+кислота ацетилсаліцилова*

Форма выпуску : Таблетки

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО